Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou slíbené fotečky z přípravy dortu: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
no tak číst vás nějak nezvládám ani já takže lituju ty kteří si to budou chtít dočíst zpětně :-) jinak my se snažíme asi půl roku ...s pamětí na tom nejsi špatně já to tu ještě neříkala... a souhlasím s Kozi že můžu jen doporučit salon Adelaide taky jsem z tama měla šaty a supr přístup prostě spokojenost... Kozi přeju ať je líp nebo ať ty nevolnosti josu od mimiska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi, díky :-)
Odpovědět
už jsem tu, rande se nepovedlo :-) kozi: teda, takovým letadlem bych se vůbec nebála letěť, fakt máš můj obdiv, moje ségra je vyučená cukrářka, ale té to nic neříká, ale to jsem ti asi už psala :-)
Odpovědět
vev: tak to jsem ráda :-) , on je to někdy záhul si to vše pamatovat, protože tady se toho někdy namele :-D a já jak vás zvládám z práce, tak to občas stahuji na lištu :-) když někdo něco chce
Odpovědět
jita chápu tohle znám moc dobře :-) jakto že rande nevyšlo?
Odpovědět
ale potřebovala jsem pro jedny podklady změřit GPS souřadnice komínu na hale a říďa měl vybitou navigaci, jinak nás nenapadlo je změřit, tak jí musí pořádně nabít a snad než půjde domů tak se mu to povede a nebo si jí zítra přinesu z domova sama red a vev: jak to, že nemáte albíčka??
Odpovědět
red: omlouvám se, ty ho máš, ale nemáte fotky ;-)
Odpovědět
jééé, já už pofrčím domů, blíží se konec pracovní doby, zítra ještě zvládnout pátek a huráááá, je tu víkend, tak se zatím loučím, večer pic
Odpovědět
sem tu v utajení takže albíčko by mě prozradilo...
Odpovědět
auuu, ty jsi tajný agent?? :-) ;-)
Odpovědět
:-)) no co když?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, tak jsem zase tady a koukám, že jste nelenily. ;-) vevilu: tak Ty jsi tajna agentka, jo? No toto... To abych se bála, co tady napíšu, abys to pak nepoužila proti mně. ;-) kozi: já Tě taky obdivuju, že umíš udělat takový dort. Já osobně sice na sladké moc nejsem, ale ráda peču pro druhé. A předvést se takovým dortem, to by asi bylo pochval. Takže máš můj obdiv!
Odpovědět
Profilova fotka
Vevilu je skvělá holka ;-) To utajení chápu :-) Ale bát se jí určitě nemusíte :-D :-D :-D Red, moc děkuji :-) Snažím se. Jen mám pocit, že korpus nevyšel podle mých představ. Měla jsem ho překrajovat až zítra, ale už to zkusím asi dnes, protože mám obavy, že se zakalil a v tom případě bych musela péct ještě jeden... :-(
Odpovědět
dámy, jsem tu, je to sice hezké, že jste na mě čekaly, ale klidně jste mohly psát i beze mne :-) :-D mám pocit nebo tedy přesněji jsem si jista, že se naše partička rozrostla o další super členky, to se prostě pozná hned po pár slovech :-) ;-) vev: vy se budete brát tajně nebo jak tomu mám rozumnět? :-)
Odpovědět
vev: vidíš to jaký píšu kravinky, vždyť vy jste svoji :-) se mi trochu pletete s red, ale to se časem spraví :-)
Odpovědět
Jeje baby jedny ukecane necham vas tu jen 8hodin samotne a jedete o sto sest :-D Vzdycky si prectu kousek a pak hned pisu a reaguji a zase nanovo :-Dtak kdyby to bylo trochu zmatene :-N Omca to je supeeeer jupiiii tak snad se to brzy vyresi,omca me je letos 29 a neodkladala jsem to jen jsem to necitila a to i se svatbou proste to prijde samo a u me taky az v pozdejsi dobe. Kozi tva mala je vazne super musis tajne tlacit na tatinka a t mate male mimi pro malou :-D,ty jo ja nestiham reagovat a docitat jeje snad ti bude dobre uver si hermankovy cajik k veceru ten te uvolni a uklidni,mylsim na tebe a odpocivej!! Red zdareeeec!K nam muze kazda duse ;-) A ktereho se vdavas? Jsi nekdo od OV ju?muzu ti pak nejake kontakty dat ;-) Jita to jsi nazvala dobre spicl hihi,jj to nejsou hvezdicky ale za dnesek hvezdy!!! :-D :-D :-D Jita ty jsi uzasna :-D jak koukam moc jsem vam tu nechybela :-( :-D Red zapadas presne jsi ukecana jako vsechny tady :-D
Odpovědět
fin: já jsem říkala, že toho budeš mít plné lokte :-)
Odpovědět
fin: ale to víš, že jsi nám chyběla, ale někdo makat musí :-) ;-) :-D
Odpovědět
fin: a jak bylo v práci??? Já jsem se měla dobře než jsem přišla domů :-(
Odpovědět
potřebuji nějakou vzpruhu, je mi pod psa :-( včera na netu psali, že se u Chrudimi zabil voják při cvičení, že se mu neotevřel padák a dnes jsem se dozvěděla, že je to jeden kluk tady od nás, bylo mu 25let, když jsem byla s bývalým, tak jsme se vídali dost často, protože se skorošvagrem byli do vojenství zapálení, to byly samé akce, prostě žili tím oba a měla jsem ho strašně ráda, je pravdu, že od té doby co jsem se s bývalým rozešla, jsem ho viděla jen párkrát, ale to na to nic nemění, byl to takový smíšek, prostě bomba super kluk, s manžílkem chodil na základku, ach jo, proč se tyhle věci dějou, teď mi to potvrdila kamarádka, nechtěla jsem tomu věřit,ale je to tak, omlouvám se, že sem tahám takovou smutnou věc, ale jste jediné moje dušičky, ježiš holky já řvu :-( ten můj je zase v dílně a já to potřebovala někomu říct, nevidím na klávesnici
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, teda já tu chvíli nejsem a vy toho nakecáte, kdo Vás má dočítat :-D :-D red, vev - zapadáte perfektně ;-) jo a nechte toho s tim věkem, mě bylo loni 30, si tu připadám stará jak metuzalém :-D :-D :-D kozi - dortík super no a my jdeme v sobotu na mysliveckej bál - tak nevim co si mám vzít na sebe :-p a v neděli hned s malym na ten maškarák jejda, ted´sem Vás trocha dočetla - jito - to je strašně smutný ;-( slyšela jsem o tom dneska ve zprávách, takovej mladej kluk :-S ach jo, vždycky je škoda dobrýho člověka, mladýho zvlášt´a když ho ještě znáš :-S ach jo :-( a neomlouvej se, od toho sme tady.
Odpovědět
jita jj slo to docela jsem byla poranu nakopnuta,ted jsem dovarila curry s kurecim a jeste ryzi a hranolky a mame vecu :-) Holka to je zivot s tim nic nenadelas...ber to tak,ze to byl jeho osud...nekde nekdo zemre a nekdo se nekde narodi to je zivot,vim,ze to nepomuze ale slzy pomuzou,kazdeho se musi oplakat a pak se otrepes a bude lepe...ja uz zazila velkou ztratu moc blizke osoby a vim co pisu ale kdo ne kazdy nekoho ztratil...Tak a uz jen vesele at te slunicko potesime...hele dej si sklenicku vinka a cokosku a sup do pyzamka,nohy do turka a relax u pc ci filmiku !!!! ;-)
Odpovědět
kozi ja ty fotecky nevidela uz jsi to vymazala? :-(
Odpovědět
tak holky, když se vám bude zdát, že píšu kravinky tak je to tím vínem, co jsem si načala, ale zítra ráno jedu do práce, tak to nesmím přehnat :-) u nás je v sobotu hasičský ples, ale jaksi nemáme s kým jít, tak musím na sobotu vymyslet jiný program, už mě nebaví dřepět doma, kultura nám nějak uvadá, tak se o to musímpostarat já.
Odpovědět
fin a brum: díky holky! Fakt jsem ráda, že jste mě vzaly pod svá křídla a je pravda, že ukecaná jsem kolikrát až až. :-N jita: tak to je mi fakt moc líto! Jedna věc je, když o tom člověk slyší ve zprávách nebo čte v novinách, tak si řekne, že je to fakt škoda, tak mladého člověka. Ale pokud toho dotyčného osobně zná, tak nás to zasáhne víc. Fakt je mi to líto! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jita - klidně piš kravinky, tak někoho splašte, my jdeme s mojí kámoškou (svědkyně na naší svadbě) a jejim manželem. a řešim co na sebe, jelikož sem na hasičskym bále ještě nebyla, je to na vesnici a v plesovejch šatech se tam asi nechodí nebo jo :-N :-D :-D no jinak zas sama - Jirka odjel na noční a malej se zavřel na půdě v pokojíku a stříhá si z novin sudoka a křížovky - pro něj budu muset za chvíli zajít at´už jde domů, najíst a šup do postele :-D
Odpovědět
fin: já jsem z malé vesničky u Frýdku-Místku. Kdybys měla nějaké dobré kontakty týkající se příprav na svatbu, tak sem s nimi, jsem ráda za jakoukoliv informaci. ;-) jita: jooo, tak kultura je u mě momentálně na bodu mrazu a kdoví, kdy se to zlepší. Mám ráda, když jsem mezi lidma, ale v současné době to moc nejde (práce s rekonstrukcí, hledání zaměstnání atd.). A ohledně svatby - to nevadí, že si mě pleteš s vevilu, časem se to možná spraví, haha. Já se určitě tajně vdávat nebudu, budeme mít 60 lidí a to už se škrtalo v seznamu. No jo, mám velkou rodinu a bez ní bych se vdávat nechtěla. Pro mě je rodina hodně důležitá, takže tam musí být. :-)
Odpovědět
brum: náhodou, i na vesnicích se chodí na plesy v plesových šatech. Teda alespoň podle toho, jak to bylo u nás na vesnici. I na hasičský jsem chodila v šatech a chlapi v obleku. Ale je fakt, že to záleží na pořadatelích a pokud nenapíšou, že se jde v neformálním oblečení nebo v maskách, tak se to většinou bere tak, že se lid pořádně vyfintí. Být Tebou to zkusím dopředu zjistit od lidí, kteří už na takovém plese v dané vesnici byli, ať pak nedojde k trapasu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
red, jita - jo když člověk toho dotyčného zná, tak to bolí mnohem, mnohem víc. Já sama už zažila smrt několika známých a kamarádů - jeden když nám bylo 18 - tehdy se zabil se svojí holčinou na motorce, druhej cca 3 roky zpět zemřel ve svých 27 na infarkt, třetí ve 24 pro změnu v autě když vezl své kamarády ze svatby a čtvrtej se údajně zabil sám, ale spíš to vypadalo na vraždu a tak bych mohla pokračovat |-| je to strašně moc smutný, ale je to život a my co sme pořád tady musíme jít dál - takže Jíťo flašku klidně vyžahni, vyplač se a ono to časem aspon trochu přebolí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?