Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
kozi: jéééé, tak to se vám to povedlo krásně! ;-) Hlavní je, že máte zdravé dítě, o tom všem to totiž je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky, ono bude mimi vědět, kdy má přijít ;-) My jsme taky přestavovali baráček a Terka se narodila ještě do "rozkopaného", stěhovali jsme se měsíc po porodu a i to jsme měli ještě rozkopaný obývák a ložnici. Všechn ose dá ;-) Jen s tou prací je to na nic a obvzlášť v dnešní době :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Red, přesně ;-) Ono se to dá všechno nějak zvládnout. Kdybychom čekali, až nebudeme mít dluhy (a že jich po přestavbě ještě dál přibylo - zařízení baráčku apod.), tak mimi není nikdy a během mateřské jsme to nějak zvládli a splatili :-)
Odpovědět
tedy, chvíli tu nejsem a tolik lidí tu :-) ;-) :-D no paráda, tak hezka po pořdě, já než napíšu svůj příspěvek, tak jich tu naskáče a já o nich ani nevím :-) red: vítám tě mezi námi, což to povídáš, že nejsi vdaná nám nevadí a že nemáš mimi také nee, tohle je taková drbárna, i když má jasné téma :-) :-D A jak se těšíš na svatbičku???? jééé, já bych si to s tebou vyměnila, to bylo prostě úžasné :-) omca: no, tak to je super a jaký bude další postup???
Odpovědět
kozi: jo jo, souhlasím. Ono se totiž potom často stává, že když už má člověk vše v pořádku a rozhodne se mít mimi, tak to nějakým způsobem nejde. Je pravda, že jde v tomto případě hoooodně o psychiku ženy, ale přiznejme si, ono to prostě nejde na to nemyslet, když už jsme se jednou rozhodly, že to zkusíme. Myslím si, že mi dají zapravdu všechny holky tady. ;-)
Odpovědět
jita: no teď pojedu na víkend na lyže a příští týden snad už bude gyndr zdravá a budem konzultovat další postup - jestli budem čekat na kontrolní vyšetření manžela nebo půjdu já na laparo.
Odpovědět
red: a kolik ti je?? a klidně si u nás postěžuj, od toho tady jsme a mimo jiné jsme strašně zvědavé :-) :-D :-p hlvaně já ;-)
Odpovědět
jita: děkuju moc, opravdu! Na svatbu se moc těším, ale momentálně se jí moc nezabývám, jelikož teď předěláváme kuchyň, takže na svatbu moc myšlenek není. Ale chceme se jít s přítelem a mými rodiči podívat v březnu na svatební veletrh do Ostravy, třeba natrefíme na levné a hezké prstýnky. Původně jsme chtěli bílé zlato, ale jelikož ty finance na to nejsou, tak uvažujeme o stříbře a nebo když už bude finančně tak špatně, tak chirurgická ocel. No - uvidíme... :-) Ale na svatbu se jinak strašně moc těším, opravdu! Já jsem v tomto směru trochu staromodní a pro mě je manželství důležité. Ale nechci tím nijak odsuzovat lidi, kteří žijou s partnerem celý život a nevzali se, to určitě ne. Je to každého věc a záleží na jedinci, jak se k tomu staví a cítí to. 8-)
Odpovědět
omca: takže sis oddychla :-) , ale ještě před sebou něco máte, co?? Ale hlavní je, že něco víš a děláte pro to něco ;-)
Odpovědět
Holky, fakt moc děkuju, že jste mě vzaly mezi sebe. Já teď nemám kolem sebe žádnou super kamarádku, tak jsem ráda, že se můžu vypovídat tady vám. Byla jsem už v jiném tématu tady na beremku, ale nějak mám pocit, že jsem tam holkám asi nesedla nebo nevím, prostě jsem se tam cítila jako vtěrka. Takže proto díky, že jste mě vzaly mezi sebe. ;-)
Odpovědět
omca: přiznám se, že nevím, jaké máš problémy, ale asi to bude něco na delší dobu, tak Ti přeju opravdu upřímně hodně štěstí!!! Držím pěsti!!! jita: mně je 25, takže takový ten věk, kdy už je čas na všechno možné, haha.
Odpovědět
red.miky: jsem jedna z těch, co mateřství odkládala (ne kvůli studiu, kariéře nebo dostavění baráku) - ale jen a pouze kvůli nalezení toho správného chlapa ;-) no a včil mám chlapa a mimi ne a ne =-)
Odpovědět
Článek se načítá
red: tak to mi bereš přímo z pusy :-) já jsem taky pro svatbu a pak mimi, prostě podle mě to tak má být, taky nikoho neodsuzuji, je to každého věc a každý ať si dělá podle sebe, ale my jsme to chtěli takhle, :-) takže ty tam nahoře, slyšíš mě???? :-D já už jsem vdaná, tak nám koukej poslat toho mimíska ;-) :-D dneska mě fakt zase zasahují mateřské pudy :-) hele red ale vždyť si třeba můžete koupit prstýnky z oceli, ty josu taky moc pěkné, pár jsem jich viděla kozi: jak to že nám blinkáš?? co to můžu být?? bacil nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
red, na tom veletrhu jsem taky před svatbou byla :-) Tam jsme si taky vybrali Zlatnictví Helios z Ostravy a máme od nich fakt nádherné prstýnky!!!! Mají je ručně ryté, takže vydrží a kdykoliv ti je opraví, nebo dodělají, když se třeba ztratí, nebo když ho budeš chtít nadstavit a tak. Jsou z Ostravy-Hrabůvky (tuším) ze Špalíčku. Určitě tam budou mít stánek i letos :-) Mají i rozumné ceny :-) Kde budete mít obřad?
Odpovědět
red: tak to asi nebyly správné holky :-p jéééé, mě je taky 25, vlastně za pár měsíců už 26, brrr to to letí
Odpovědět
red: a šatičky už máš?? hele, teď se z tebe stala obět, budeme tě všechny zpovídat :-) ;-) :-D
Odpovědět
omca: Jo, tak to chápu. Ale co, ono je taky důležité najít toho správného chlapa. Jak jsem už napsala, cítím se připravená na to mít mimi, ale až od doby, co jsem poznala svého budoucího manžu. On chtěl už od začáku, co jsme spolu začali žít, mít se mnou mimi, takže od té doby vím, že s ním mimiška fakt chci. jita: jo, já vím, že prstýnky z oceli jsou taky hezké a jsou i za super cenu. Nejdříve bych ale chtěla vidět ty stříbrné a když mě nic nezaujme, tak půjdeme do té oceli. Prsten jako prsten, hlavní je, že budeme mít stejný a budeme okroužkovaní, haha. ;-)
Odpovědět
red: to mě už napadají myšlenky, že si třeba k nějakému výročí necháme udělat nové :-) , protože já už ho mám okoukaný :-) ;-) a prostě nový by mi nevadil. Ne, že by se mi nelíbil, to zase ne, ale .... :-D
Odpovědět
omca: ale taky budeš mít, teď si tě vezmou doktoři do parády a za pár měsícl jsi těhulka jak brno :-)
Odpovědět
kozi: právě proto na ten veletrh chceme jít, protože se nám třeba podaří najít dobré ceny. Obřad budeme mít v Havířově na Zámku a hostinu v Šenově u Ostravy. Ale to je asi tak zatím jediné, co máme. :-| No, vlastně ještě máme zamluveného DJ a fotografa, ale to jen skrze mail, osobní setkání bude někdy v březnu či dubnu. jita: šaty právě ještě nemám, snad to vyjde v březnu. Chce jít se mnou moje mamka, tak se na to těším. Uděláme si babský den. ;-) Jito, mně bude v květnu 26, takže jsme na tom asi podobně. :-) A klidně se ptejte na cokoliv, mně to nevadí. Vidím, že jsem tady zavítala dobře, cítím se tady jako ryba ve vodě, jako kdybych vás už znala dlouho. No, ono to možná bude i tím, že už tak týden či dva jsem vás tady šmírovala a četla si vaše příspěvky a váhala jsem, jestli vám mám napsat nebo čekat až do svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, vůbec nevím. Od včera jsem kvůli toho neměla kafčo. Dneska ráno mi bylo zase šoufl a teď jsem si dala kafčo a zase :-( Kdyby si manža nedával takový pozor (včera tvrdil, že si až takový pozor, jak si myslím nedává), tak mám podezření - bolí mě totiž děsně podbříšek a prsa. Ale příští týden mám dostat MS, tak možná dorazí dříve. Fakt je mi blbě. Doteď jsem se nedokopala k tomu pečení a to Terka místo spaní kecá v postýlce - čte si knížky :-N Nějak se k tomu pečení nemůžu dokopat... :-(
Odpovědět
red: tak ty jsi takovej špicl, jo??? :-) ;-) :-D ;-) :-D :-) :-) ;-) :-D :-D ;-) :-D ;-) :-D :-) ;-) :-) :-D ty jsi zkoumala, jestli jsme normální, viď??? kozi: takže tady pravděpodobnost je??? No nekecej, to by byl mazec a já ti to přeju :-) ;-)
Odpovědět
chudák taková fin, ta se dneska nedočte, dostaneme všechny hvězdičky a já už budu mít druhou, héééč :-) :-D
Odpovědět
red my taky byli loni na veletrhu v OV a prstýnky jsme vybrali dalo byse říct že hned u prvního stánku se nám jedny zalíbily a po obejití dalších vystavoatelů jsme se k nim vrátili...byly hezké levné...prostě se nám a hlavně mému muži zalíbily na první pohled..sice je fakt že teď si občas řeknu že jsme mohli vybrat hezčí ale nelituju toho jsou naše a hezké..mámeje z Rotaxu v Brně..a na veletrhu na výstavišti jsme je objednali a na dalším v Atumu vyzvedli :-) jinak taky jsme patřili k těm co chtěli nejdřív svatbu a pak mimi no a je pravda že jsem teda čekala že to mimi nebude takový problém...ale věřím že to příjde brzy...
Odpovědět
vevilu: a kdy jste se brali a jak dloho že se snažíte??? Jestli máte občas pochyby o mé paměti, tak se předem omlouvám, já stráááááášně zapomínám, ale musíte mi dát pár dní :-) ;-) :-) ;-) :-D
Odpovědět
kozi: nooo, tak podle příznaků to vypadá na dalšího mimiška, ale kdoví, třeba to může být jen nějaký bacil. Hlavně, aby Ti už bylo co nejdříve dobře!!! vevilu: tak to Ti taky přeju, aby se brzy zadařilo, ono je to asi fakt tou psychikou, ale vyhnout se tomu člověk nemůžu, když už to mimi chce, tak je to zakořeněné někde v podvědomí. jita: jojo, takový škaredý špicl se ze mě stal, že se nestydím. Fuj! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Red, tak to budete mít krásné. My jsme měli obřad na úřadě, v ten den, co jsme se brali, bylo vše zamluvené rok předem :-D Šaty jsem si nakonec půjčovala ze salónu Adelaide v Místku na náměstí a můžu jen doporučit ;-)
Odpovědět
Holky, tak jdu na chvíli ven se psem. U nás krásně svítí sluníčko, tak zajdu na procházku. Ale určitě se tady zase ukážu. No jo, jde vidět, že jsem bez práce, tak tady vysedávám. Když ono to beremko je strašně závislácká věc, no děs a hrůza. ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita, no, to je :-N Vevi, neboj, příjde ;-) Držím pěstičky :-) Jita, jj, chudáček Fin, ta bude mít celé odpoledne zabité čtením :-D Možná, že už dočítá a nestíhá psát :-D :-D :-D red, jj, může to být bacil, co mě bacil, nebo dřívější MS. No nic, loučím se, holky. Dítě mi řve, korpus není upečený. Počkáme na babičku, až navaří a asi odvedeme dítě k sousedům. Musím to dnes upéct a už je mi zase zle. Už jsem se byla projít ven na vzduch... :-S
Odpovědět
red: jj, beremko je strašná závislárna, já když sedím u pc, tak se mě manžel ptá co píšou holky na beremku a dělá si ze mě srandu, ale teď to není takové jako před svatbou, to bylo něco :-) kozi: jj, to máš pravdu s tím termínem, to tenkrát říkali i v telce :-) jak je to aktuální datum jdu s říďou na rande, za chvíli jsem taky, snad :-) :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?