Menu Forum

Kdy mít první miminko po svatbě?

13. srp 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
Registrovala se 8. ledna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 182 příspěvků a 2 alba. Region Piešťany.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
Registrovala se 8. ledna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 182 příspěvků a 2 alba. Region Piešťany.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
 Ahoj dujinka. Tak brala som antikoncepciu asi 5 rokov, ale prerušovane. Teraz ju už neberiem asi vyše roka, ale dávali sme si ešte pozor a skúšame zatiaľ 4 mesiace. Bola by som rada, keby sa ma môj manžel pýta, ale ten je tak napoly stotožnený s dieťaťom. Stále by radšej počkal. emoticon
17. únor 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 fin - my si počkáme klidně do září až dojedeš emoticon a pak uděláme, kdo bude moct pořádnou pařbu emoticon emoticon emoticon
17. únor 2010 ve 21:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Vevi, ukaž se častěji emoticon Taky bychom se mohly domluvit a zajít někde na kafíčko emoticon emoticon
Se mnou není nuda? Tož nevím emoticon Je fakt, že jsem se občas postarala o pěkný rozruch emoticon emoticon emoticon emoticon

Jita, poctivě fotím emoticon Zatím mám přistávací dráhu a letadlo je zatím rozložené emoticon Zítra vyfotím a hodím sem emoticon

Fin, jj, my jsme byli taky kámošce z koníka na svatbě - jeli jsme jí do hodinu vzdálené Karviné šrankovat - vůbec to netušila a udělali jsme s manžou a dítkem pěkný rozruch emoticon Manža býl za policajta, já za cigánku a dítko za cigánské dítě. Když vycházeli z úřadu, začla jsem řvát: "Pán policajt, to je on! Děcko si zrobil, alimenty neplati a ještě se oženil!" emoticon PRostě prdel - peníze nám dali i kolemdoucí emoticon

Dortík vyfotím i ve finální fázi, nebojte - přece jen se začíná rozjíždět kšeftík, tak ať si můžu vytvořit nějaký katalog emoticon
17. únor 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kozi - teda to muselo bej boží emoticon no a pak že s tebou neni sranda - seš pěkně ukecaná emoticon emoticon emoticon
17. únor 2010 ve 22:27  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brumdi, no dobře, když se snažím, tak je se mnou trošku sranda emoticon emoticon emoticon Kámoška byla nadšená a za ten jejich šťastný výraz to fakt stálo emoticon
17. únor 2010 ve 22:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 tak sranda musí bejt, né emoticon emoticon jinak sem myslela, že dneska toho mýho něčim majznu po hlavě, prej jestli mám zaplacenej internet, když furt sedim na beremku emoticon
no nic čeká mě ještě prádlo a pustila sem si k tomu Desperada, tak to pude skoro samo emoticon
17. únor 2010 ve 22:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brum, emoticon No, já jsem prádlo uklidila dneska a už jsem musela prát další. Manžílek dal totiž Terce džus v netekoucím hrníčku, ale zapomněl jí tam dát silikonovou vložku - tudíž efekt stejný, jako by jí dal hrnek emoticon No a ona si ho vzala do postýlky a slila ji komplet celou, takže peru jak strhaná.

Zítra se tady možná ukážu odpoledne. Dopoledne letíme do Mateřského centra a pak budu péct korpus - takže držte palec. Pak bych vám tady hodila ty fotečky marcipánu. Zítra chci ještě namíchat krém (bude opět z kysané smetany a tvarohu) a pak udělat máslový krém pod marcipán a obarvit kokos na zeleno. A večer u telky domaluju letadlo. No a v pátek bude velké finále emoticon

Tak zatím dobrou!!!!!
17. únor 2010 ve 23:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kozi - jo taky dobrý emoticon, sem ještě nezačala žehlit emoticon , ale musim emoticon

Ráno jdu na tu gyndu a pak do školy kvůli malýmu, takže tu budu taky až k večeru - Jirka má zas noční, tak na Vás budu mít klid emoticon, tak se mějte krásně a já jdu konečně na to žehlení emoticon dobrou.
17. únor 2010 ve 23:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
    Ve Volyni, v Katovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
 tak jdu vystřídat noční kecalky emoticon holky, to já už mám půlnoc, přeci jen když vstávám v 5 hod. emoticon už se těším na víkend, to se snad vyspinkám, kdyby se povedlo 10, 11 hodin spánku, jéééé to by bylo krásné emoticon já jsem velký spáč emoticon

brum: tak ať ti dopadne prohlídka dobře, to asi dostaneš vyvolávačku, ne? Pak se nám ozvi, co a jak, ju??? Držím palečky, ať je vše v pohodě emoticon

kozi: no, tak se už těším na fotečky, to zase bude pastva pro naše kukadla a co ten žaludk, ten si taky potrpí emoticon emoticon
18. únor 2010 v 06:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 fin: děkuji za hvězdičku emoticon plním úkoly, vždyť jsi mě tím pověřila emoticon ale je to slabé, včera jsem měla rozlítáno, pořád v té práci někdo otravuje a něco chce nebo mě někam posílá emoticon tak se to potom nedá stíhat emoticon
jo, tak omeletka s lolosem, ty seš tedy gurmánka, hmmmm emoticon
a co se ti přihodilo emoticon , že jsi potřebovala povzbuzení?? emoticon
18. únor 2010 v 06:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
 hojky snazilky!!!
jita no ani nevim proste byl takovy ten cerny den!Jsem rada,ze vas mam to nekdy potesi si precist vase zazitky a poznatky emoticon
Aby toho nebylo malo,jeste vcera jsem pekla chlebik a pekne si spalila ruku,zavrseni uzasneho dne emoticon emoticon
No nastesti je uz rano noveho dne tak budu doufat a snazit se na aby byl lepsi nez ten vcerejsi.
18. únor 2010 v 08:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eifelovka
Registrovala se 5. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
eifelovka
Registrovala se 5. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Region Klatovy
 omcamauta: a piješ ten kontryhel pořád? Někde jsem četla, že se má pít jen do ovulace, tak nevím...
18. únor 2010 v 08:44  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 eifel: já jsem vyčetla, že při bolestivé menstruaci a tak se může pít pořád, ale jestli ho chceš užívat jako podporu otěhotnění, tak jen do ovulace, ale zkušenosti s tím nemám, i když jsem nad ním přemýšlela

fin: jj, takové dny znám, probudíš se a už cítíš, že to bude stát za prd.. emoticon
18. únor 2010 v 09:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vevilu
Registrovala se 18. března 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vevilu
Registrovala se 18. března 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 hezký den,
Kozi jojo mám na tebe pár velmi nezapomenutelných vzpomínek emoticon
18. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte, tak sem zpátky od doktora - těhotná nejsem a ptal se mě jestli chci vyvolávačku - tak na něj koukám, že fakt nevim, co je pro tělo lepší, že nejsem doktor emoticon a on mi říká, že ze zdravotního hlediska bud´to necháme, že to zas tak nevadí pokud nechci momentálně otěhotnět a ještě počkáme zda nepříde sama a pokud bych chtěla, že je to lepší abych to měla pravidelný - tak sem si jí nechala radši fouknout - takže bych to měla do 10 dní dostat a jestliže to nedostanu, tak mám přijít. No a jelikož sem tam víc jak rok nebyla, tak mi udělal rovnou i citologii (výsledky za 14 dní) No a hned jak sem lehla na kozu, tak se ptá, jestli by nevadilo mimi, tak mu říkám, že nějak extra na tom nepracujeme, ale kdyby se povedlo, že bysme se nezlobili - tak doufám, že to pochopil emoticon emoticon , jelikož je řeckej turek a česky sice umí (jelikož už tu žije x - let, ale přece jen některý nuance slov mu dělaj obtíže)

no a byla sem ještě i ve škole, kde s ředitelkou byla docela rozumná řeč, malýho mi vzali s tim, že se ještě domluvíme konkrétně na jeho vzdělávání i ve spolupráci s poradnou - že by měl kdyžtak individuálku a kdyby na to přišlo, tak by třeba mohl chodit i do vyšších tříd na některý předměty. No uvidíme, sem na to zvědavá emoticon
18. únor 2010 v 10:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 holky jinak asi budu muset chodit každej den spát v jednu v noci a vstávat v 7, s tim, že se ráno osprchuju, jelikož je mi dnes úplně nádherně a to sem toho moc nenaspala emoticon jela sem k dr. autem v těch závějích emoticon mamka hlídala, když Jirka šel spát (samo až po hokeji, kterej sme vyhráli emoticon) a já jedu zpátky a soused na našem odhrabanym místě emoticon tak sem vylítla z auta a hned zvonila na něj at´to kouká přeparkovat emoticon emoticon emoticon tak se mi omlouval, že prej jen na otočku a zamrzl u počítače - no to je ale neštěstí to PC, holky co emoticon emoticon
18. únor 2010 v 10:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 ahojky brum: tak to vidíš, já myslela, že ti dá vyvolávačku automaticky a ne že se ti bude ptát emoticon
no, to je bomba emoticon ty, nejsou v té škole padlí na hlavu,nejdřív ti malýho nechtějí vzít vůbec, že máte ještě rok počkat a teď ti ředitelka nabízí, že by mohl nějaké předměty navštěvovat ve vyšším ročníku, to fakt nechápu, já když něco řeknu, tak si za tím sotjím, i když pro tebe je to super, ne???
chápu tvé rozčilení z obsazeného místa, to my se rozčilujeme pořád, máme přes ulici hospodu a ty debilé hospodský jezdí na pivo autem, takže nám před barák postaví auto, aby to nevypadalo, že chlastají a maj tam auto, jenže my v baráku máme tři, teď už vlastně 4 auta, a když přijedeme z města, tak třeba nědko nemá kde zaparkovat, protože ti nějaký hovado stojí před barákem. Jsem říkala, že až se jednou nas..., tak je normálně udám, zavolám na policii, aby si ho přijeli ohlídat. Nejde o to, že t zabral flek, ale kdyby se něco stalo.....
18. únor 2010 v 11:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - no to je tim, že jeden neví, co dělá druhej emoticon - nebo nečekali, že se do toho tak vložim emoticon takže jedna učitelka dá odklad, sekretářka to zpracuje a hned si tam napíše odklad aniž bysme něco podepisovali a ředitelka zas říká něco jinýho emoticon - no hlavně aby to nakonec fungovalo, sem na ně zvědavá - jinak sem se nestačila divit, co tam sedí za sekretářku, když sem šla k ředitelce, tak jí snad 3 krát ředitelka do telefonu vysvětlovala, jak má posílat ty rozhodnutí - no to by jednoho piclo emoticon emoticon (zvlášt´když já chodim neustále jak blbec a sháním práci, dělala bych jak vzteklá a na nevyšší míru a pak vidíš, jak to někdo takhle lajdá a ještě je mu to úplně šumák emoticon (viz.minule si tam pomalu lakovala nehty,když sem tam bylaemoticon)

jinak to musíte mít radost hospodu naproti, no my zas máme tak 4 malý hospůdky jen v naší ulici a okolí, takže na pivčo to máme kousek a občas tu je sranda, když jdou vožralý z hospody emoticon ale je fakt, že auto Jirka na vejkend nechává radši za plotem (máme před baráčkem takový malý místo na tu naší zelenou blumu emoticon), abysme nedopadli jak sousedka, si koupila nový auto, nechala ho před barákem a ráno takhle zrovna jeli z tý jedný a narvali to přímo do jejího auta emoticon naštěstí se nikomu nic nestalo, ale měla po fungl novym autě emoticon a soused (manžel týhletý sousedky) to dělá neustále, že nám leze na místo emoticon emoticon

no nic, koukám, že tu jsou jen moje příspěvky, tak si jdu radši uklidit, pak musim vzbudit Jirku a odpo se uvidí, už je i Jiříkovi mnohem líp - ráda bych šla někam ven, ale s malym ještě radši ne - tak se loučim, budu tu zas večer - při prolejzání pracovních serverů sem budu mrkat emoticon emoticon
18. únor 2010 v 11:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 teda brum: jak můžeš říct, že jsi tu sama?? Vždyť já jsem taky na příjmu emoticon
18. únor 2010 v 11:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
    Region Karviná
 Ahoj holky!
Přiznám se, že už pár dní čtu vaše příspěvky a kolikrát se fakt nasměju. Jde vidět, že jste sehraná partie, taková "ženská rodinka". emoticon
Ráda bych se k vám přidala, ale nevím, jestli můžu, protože ještě nejsem vdaná (to přijde v červenci) a mimi taky ještě nemám. I když už jsem HAK před cca dvěma měsíci vysadila, tak si zatím dáváme pozor, chceme počkat až po svatbě. Je fakt, že přítel by chtěl hned, ale já to zatím beru ještě trochu rozumem a chci počkat těch pár měsíců. I když - kdyby mimi přišlo, tak budu ráda.
Můžu tedy k vám?
18. únor 2010 v 11:57  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - já vim, že seš na příjmu emoticon sem to myslela, že si tu plácám játra a zabírám místa přes celou stranu emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 12:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Ahoj holky!!!! Jdu jen na skok, než dám dítko spát. emoticon

Brum, jo jo, počítač to je žrout času emoticon S tím spánkem -taky jsem si všimla, že čím míň spím, je mi líp. Asi už je pak člověk zase přespaný a je to na nic. Jen dneska jsem jakási takási emoticon Od včerejška je mi blbě, včera jsem zvracela, děsně se potím, točí se mi hlava, nechutná mi jídlo... emoticon Snad se to zlepší. Dnes jen peču korpus, to je hned, ale zítra se s tím budu piplat, tak ať mi není šoufl....
S tou vyvolávačkou jsi mě taky překvapila. Mi to dala doktorka automaticky emoticon S místem máme taky občas problémy a to bydlíme v RD na vesnici. SOusedi mají velký plac a přesto kolikrát jejich návštěva zaparkuje před naším vjezdem emoticon To mě úplně vytáčí, protože jsem si už tak udělali vrata dovnitř, ať tam vleze jedno auto od ulice a když vjíždíme do vjezdu, ať neblokujeme cestu, když otvíráme vrata a tak se nám tu točí všechny auta a tak :-/ Ale když jsme si na obecní příkopě dělali stání pro manžovo auto, to chodili ti sousedi rýpat, že se nám to staví na cizím. Tak jsme je uzemnili, že je příkopa obecní a jim je po tom kulové emoticon

Jita, jo, to znám tady u hospody taky emoticon Já to nesnáším, když někoho vidím chlastat a pak sednout za volant emoticon Někdy mě taky cuká vytočit 158 emoticon

Jinak mám zase zážitky z centra - Terka přišla k malému Patričkovi (7m), chytla ho, dávala mu pusinky, hladila. Nechala se od něj tahat za culíky - jakoby chápala, že je malý a nerozumí tomu, pak si ho vzala na klín - nožičkou mu opatrně podpírala hlavičku a hladila ho, pusinkovala - chovala se k němu opatrně. Fakt nádhera emoticon Pak Patrička jeho maminka kojila, tak ho u prsa hladila a pusinkovala dál emoticon V tomhle je fakt zlatá!!!! emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 12:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 red - a pročpak by si nemohla, co emoticon vítáme Tě, no a že nejseš vdaná a co jako - to já nebyla předchozích 10 let, co se s těma mýma klukama zlobim emoticon tak se mějte, už PC vypínám emoticon
18. únor 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 jo, to je fakt, někdo si své práce vůbec neváží a fláká to a když to vidíš ty, jako osoba bez zaměstnání tak to akorát naštve, a jak jsi byla na tom pohovoru, tak se ti ještě neozvali a nevyjádřili se??
no, z hospody máme opravdu radost, obzvášť v létě, když ochmelkové sedí před hospou a melou tam, my většinou spíme s oevřeným oknem, ale někdy je to na zabití
18. únor 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - zatim ne, já Vám dám vědět, jak něco splašim emoticon . ale už fakt končim, malej už se nemůže dočkat až na tátu skočí a hlavně do pokojíku (ten je jeho na půdě) a Jirka tam chodí po noční spát, aby měl klid emoticon
18. únor 2010 ve 12:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
 Paráda, tak mám výsledky krve. Štítná, játra, ledviny, cholesterol - všechno v nejlepším pořádku emoticon
18. únor 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 red, ahoooooj!!!!!!!! Vítáme tě emoticon Vidíš a já už dítko po svatbě mám a stejně jsem se tady k holkám vtírla emoticon emoticon

Brum, to jo, to fakt naštve :-/

Omca, supéééér! Ještěže tak emoticon
18. únor 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 brum a kozi: Díky moc, holky! emoticon
Omca: gratuluju, to hned člověk spadne kámen ze srdce, když zjistí, že je vše v pořádku, co? emoticon
Jak už jsem napsala, chceme po svatbě nechat matku přírodu, aby za nás rozhodla, jestli už mimi bude nebo ne. Ale stejně tak vím, že mám určitý gynekologický problém, který byl při braní HAK odstraněn, tak jsem zvědavá, jak se mé tělo zachová dál, když už jsem HAK vysadila. Zatím mi první MS po vysazení přišla, i když trochu později, ale to nevadí, hlavní je, že přišla a jsem ráda. Nikdy bych neřekla, že budu mít takovou radost, že "teta z Ruska" (jak MS s přítelem říkáme) přijela. emoticon
18. únor 2010 ve 12:36  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 red.miky, tak držím pěsti, ať se pak zadaří napoprvé emoticon My jsme s manžou udělali tenkrát kompromis - já chtěla svatbu, on mimi, takže jsem 3 měsíce před svatbou vysadila HA a vdávala jsem se v 5tt emoticon
18. únor 2010 ve 12:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 Jinak musím říct, že na mimi se už delší dobu cítím připravená, ale jelikož teď nemám práci a rekonstruujeme bydlení v RD u babičky, tak by to teď nebylo nejlepší rešení. Hlavně nám schází finance (ostatně komu ne, že?) a já nechci přivést mimi v době, kdy nemáme splacené dluhy.
brum: Já taky kolikrát pěním vzteky, když vidím, že některé slečinky svou práci nezvládají a nejsou ani schopny se trochu snažit se to naučit. Co já bych dala za to, abych práci měla. Mám VŠ, ale bohužel zatím pro mě nic není. To mě nejvíce štve. A přitom nemám vysoké nároky, jen už chci mít alespoň nějaký příjem. Z pracáku nedostanu nic, jelikož mám odpracovaných jen 10 měsíců a ne 12 a ze socky dostanu 2000. Jako z toho mám vyžít, jo? Promiňte, jsem tu nová a hned si stěžuju, to jsem nechtěla, ale strašně mě dokáže namíchnout, když vidím, že lidi, kteří na všechno kašlou, mají kolikrát pěkné peníze a člověk, který je slušný a pracovat by chtěl, má prostě smůlu. emoticon
18. únor 2010 ve 12:40  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš