Menu Forum

Kdy mít první miminko po svatbě?

13. srp 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 finf: nestíhám vás ani číst, natož něco psát emoticon
já teď čekám na výsledky krve, hlavně mě zajímá ta štítná žláza. Pak kontrola manži a pak ta nemocnice. Kam se teda vůbec netěším emoticon
17. únor 2010 v 09:05  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 ahojte,

tak už je mi líp, ale žádná sláva, sem jak když mě zbijou, všechno mě bolí emoticon emoticon emoticon

jita - Kubík je krásnej, máš hezkou inspiraci emoticon

jinak koukám, že se zase pilně vaří, tak už se nemůžu dočkat výsledků a receptů - aspon mám konečně inspiraci.

no je to takové zvláštní si tady s vámi psát a při tom se na živo nevidět emoticon, myslim, že by nebylo od věci někde zrealizovat nějakou slezinu -- tady je s Váma sranda, tak naživo by byla ještě větší hlavně s kozi emoticon emoticon

no musim mazat na poštu i když sotva lezu, ale pokud Jirka odhrabe auto, tak to objedem i s nákupem, malýho pohlídá babi

jinak mě včera manžílek nakrk, jelikož mě bylo zle, jemu taky a přišel z práce a hned mě sjel, že je tu bordel - no bodejt by nebyl, když malej už nechce ležet a začíná řádit a já nemám sílu ho krotit emoticon i když vim, že to tak nemyslel, tak mě to docela mrzelo a večer byl na bodu mrazu - to je ta jeho posedlost úklidem a mít vše v cajku emoticon - no bejvalej zelenej mozek - co chci, že jo - to můžu bejt ráda, že nás nenutí skládat prádlo do komínků emoticon emoticon
17. únor 2010 v 09:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ranko vsem! emoticon
Fin: souhlasim s nevestinkou, smazaka jim udelej, nebo ty omelety. Co by take rikali na obalene zampiony, brokolici ci kvetam? To jsou moje nej vegetarianska jidla. Sice ne moc zdrava, ale chutna.
Jinak jsem vcera byla makat v posilovne a dneska rano chtela jit zase. Ale boli me noha a tak to nechci riskovat....
Jinak u nas ohledne snazilkovani jsme na tom jako jita - cekame asi na dovolenou. Jinak ja jsem alespon pribrala emoticon , tak snad ma vaha dite a telo namotivuje. Ne ze bych chtela, ale nejak ty cokoladky, valentyn, narozeniny vsech a oslavy se podepisuji. A dieta neni nejlepsi, kdyz se clovek snazi o mimi.
Ale co, snad to vyjde a vahu budu moc vymlouvat na tehu emoticon
17. únor 2010 v 09:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Dobré ranko, snažilky moje!

Fin, jsi šikula, určitě něco vymyslíš emoticon Bezmasých jídel je habakuk emoticon Těžko říct, jaké tam mají lidé chutě. U nás je bezmasý den většinou sladký emoticon

Omca, no, já bych si taky asi měla něchat zkontrlovat štítnou žlázu. Jednu dobu mě pozlobila a pak byl klid, ale někdy mám pocit, že zlobí a proto zlobí i ta váha emoticon Držím pěstičky, ať jsou výsledky dobré emoticon Co dobré?! Ty nejlepší!!!!!

Brumdi, pořád jsi ještě marod? To je naprd - tak brzké uzdravení a Jiřík? Už je mu lépe a manžílkovi?

Holky, ono to hodně záleží na nás a na tématu. Přece jen je to téma o těhu. My jsme se třeba z tématu 7.7. rozprchly, ale sem tam si ještě písneme. Dokonce se s jednou nevěstou scházíme i s dětma emoticon Jinak s holkama z koníka jsme měli mega sraz s dětma (když jím bylo 6. měsíců) na chatě uprostřed republiky, ať se tam dostaneme z celého Česka emoticon Ale tam nám téma nevydrželo ani 3 roky (těhu + asi do roka a půl dětí). Nakonec nás rozdělilo společné téma - děti. Jediné, co jsme tam měly společné, byly naše stejně narozené dětičky, ale byly jsme jiné hospodyňky, některé bavilo vařit, některé ne, některé žijí pro rodinu, jiné si občas odloží děti chůvě a jdou za zábavou... No a některým prostě začlo vadit bavit se o dětech, domácnosti a nákupech... Takže ani na MK to není stoprocentní a proto jsem se s radostí vrátila na beremko a našla tady vás emoticon emoticon A jsem za to mooooc ráda! A co se týče srazu, vím, že nic není nemožné. S holkama, co jsme si padly do oka se navštěvujeme s maminkou z Prahy, z Karviné, z Havířova a vzdálenost pro nás není překážkou emoticon

Brum, jseš si jistá, že by se mnou byla legrace? emoticon emoticon

Jdu dopít kafíčko a jdu dělat marcipán na křídla, ať můžu dodělat letadlo. Vše osatní snad už půjde emoticon

Zatím se tu mějte snažilky moje milované!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. únor 2010 v 09:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
    Ve Volyni, v Katovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
 jo kozi, to jsi vystihla, my z devatenácky 19.9.09 to bylo pořád klábosení a dočítat se nstačilo a teď když tam některá z nás hodí denně příspěvek, tak je to moc, je to o tématu, svatbu máme za sebou, tak se naše drbárna rozutelka. Jo, to tady teď máme také aktuální téma.......................

Srazík je zajímavý nápad, ale těžko říct jak by to dopadlo, to my bysme museli někam do Němec, Francie nebo ještě dál, abysme to s holkama měli na půli cesty emoticon emoticon a třeba bych se vám ani nelíbila a nebavili byste se se mnou emoticon emoticon

ježiš sabi, to snad budu těhu dřív emoticon dovolenka je jako záchrana emoticon
17. únor 2010 v 10:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 jita: no jasně, už od pohledu a co tu píšeš jsi děsně nepříjemná osoba emoticon emoticon
17. únor 2010 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 jita: ja bych sraz take brala, nemecko ci francie jsou OK se mnou. I za Fin bych jela...

Jinak s manzelem mame tak trosku rozepre kdy to mimi - ja chci ted, on rika, ze ani jeden nemame cas a ze pockame do leta. Jajsem z toho blbec. nejhorsi je, ja bych to nechala na prirode, at si vybere holka sikovna, ale manzel stavkuje v tomto oddeleni (co kdyby to vyslo a tak a on chce jeste vyckat) a bez nej nevim, jak bych to zvladala. Marie ze me asi nebude emoticon
17. únor 2010 v 10:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 omca: no, vidíš, už je to tady emoticon a to si jen píšeme emoticon a už se ti nelíbím emoticon emoticon emoticon emoticon
omca: a jak dlohou se snažilkujete??
17. únor 2010 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 jita: už 17cyklů emoticon
17. únor 2010 ve 12:17  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 holky, já vám slibuji, že tento měsíc (mám ani ne týden po ms) do toho budeme bušit, prostě buď mi manža půjdu po vůli nebo ho přivážu k posteli a bude to emoticon emoticon já se ke snažilkování přemluvím a jeho donutím emoticon
já se zeptám jako nezkušená osoba, budete si říkat, no jo, blondýna emoticon ale potřebuji něco potvrdit, "cyklus" je od prvního dne menstruace do dalšího prvního dne ms??? je tedy možné, abych měla cyklus 36 dní?? Nebo prostě mi tak vychází a mě se to zdá moc, tak se ptám emoticon abych nežila v bludu
17. únor 2010 ve 12:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 jita: cyklus je vždycky od prvního dne MS do posledního dne před následující MS.
36dní možných je, 28mi denní cyklus je trochu gynekologické scifi emoticon ovulaci (a tímpádem celkovou délku cyklu) ti může posunout cokoliv - stres, nachlazení, cestování přes časová pásma, etc.
Se kdyžtak ptej, já su úplná studnice moudrosti emoticon
17. únor 2010 ve 12:25  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jita emoticon No, já to nemyslela všechny najednou, ale alespoň v rámci možností emoticon Já jsem tuším jediná z Moravy, jako, že jediná z vás tady bydlím a mám to k vám asi nejdál, ale i to se dá. A s holkama se můžeme taky vidět, třeba když tady dojedou na chvíli za rodinou a tak emoticon Ale to se krásně plánuje, horší je to splnit emoticon

Ty a nelíbila jo? emoticon Kecko!

Sabi, manža je něco podobného - dává si bacha a prý že to necháme na náhodě emoticon Bych chtěla vidět tu náhodu emoticon

Jita, hééééézkyyyyy emoticon emoticon emoticon To bude zajímavé - že bych chlapovi taky svázala ruce? emoticon
Jo, cyklus je tak, jak píšeš. Doktor mi říkal, že se může odkloňovat tuším o 2-3 dny, ale ty to máš hodně. Normální je 28 dní. Zkus kouknout na nějaké chytré stránky. Zkusím něco pohledat.
17. únor 2010 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 JIta, zase pokuď to máš takto pravidelně.... Fakt nevím.... Tady máš něco k tomu, co jsem našla: http://www.emimino.cz/poradny/delka-menstruacnich-cyklu/
http://www.always.cz/fooldal.php?menu=2
http://www.portal-pro-zdravi.cz/tehotenstvi-a-dite/menstruace-v-tehotenstvi/delka-menstruacniho-cyklu
17. únor 2010 ve 12:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 omca: no, tak jsem to spočetla dobře, ale naspala trochu špatně, poslední cyklus byl 36 dní, oni právě všude píšou těch 28-30, tak jsem si říkala, jeslti něžiju v bludu, tak zas tak nezkušená nejsem, emoticon takže předpokládám, že si BT měříš? Já začínám uvažovat, jestli jí taky nezačít měřit, ale zatím nechci nic lámat přes koleno, ale abych byla upřímná, tak se už mooooooc těším a poslední dobou mi to začíná lézt na mozek čím dál víc, i když si to ve skutečnosti nechci připustit, pořád si říkám, vždyť jsme sotva začali..... Ještě když občas kouknu na koníka a vidím ty alba, pak se mi ozve kámoška, abych se přišla podívat na malého a pak člověk zůstat v klidu a neblbnout.
17. únor 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 kozi: moc děkuji, jsi hodná, já jsem měla předposlední cyklus 30 dní, to ještě doznívalo po HA, teď to bylo 36 dní, tak se ptám, na co se mám připravovat a s čím mám počítat emoticon jdu juknout na ty stránky a pak na poradu emoticon emoticon
17. únor 2010 ve 12:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 hm, to čtení ja na dlouho emoticon
a co ten konrtyhelový čaj, to taky některá pijete?
17. únor 2010 ve 12:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 jita: já jo. Je to pěknej hnus emoticon
17. únor 2010 ve 12:50  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eifelovka
Registrovala se 5. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
eifelovka
Registrovala se 5. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Region Klatovy
 po dlouhé době se taky připojím emoticon kontryhel jsem začala pít před 2 týdny a lehce oslazený medem mi docela chutná emoticon ale je fakt, že jsem hodně zvyklá na bylinkové čaje, takže mě hned tak něco nerozhází emoticon Jsem zvědavá, jestli kontryhle pomůže utlumit mé MS bolesti, které mívám první dva dny dost silné!
17. únor 2010 ve 13:03  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte, no pořád marodíme (teda malej), ale já už sem schopná aspon dolézt nakoupit, takže se konečně objednám k tomu doktorovi, jelikož pokud je cyklus od prvního dne menstruace do toho dalšího prvního, tak už ted´mám pomalu cyklus 2 měsíce emoticon - testíky pořád negativní - to mám teda pěkně rozhašený, no fuj emoticon

jinak jo srazík je dobrej nápad, mohli bysme se domluvit někde na půli cesty - já třeba dlouho nebyla v Prazeemoticon emoticon
17. únor 2010 ve 13:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
Registrovala se 8. ledna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 182 příspěvků a 2 alba. Region Piešťany.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
Registrovala se 8. ledna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 182 příspěvků a 2 alba. Region Piešťany.
 Ahojte,
ja som nebola na týchto stránkach tak 2 roky. Mám čas v práci a tak ma napadlo, že sa pozriem, čo je tu nové a tak. Aj my sa snažíme o dieťa. Zatiaľ je to len 4 cykly, ale aj tak ma to dosť rozhodilo, keď som to dnes dostala. Tak som dúfala. Manžel to tak neprežíva. Vy čo sa tiež snažíte, aj Vám niečo predpísali lekári na podporu možnosti otehotnieť? Mne dal zatiaľ nejakú kyselinu listovú a že potom uvidíme.
17. únor 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 brumdi, na půl cesty! V Praze! Ty jsi vtipná emoticon emoticon emoticon Ale je teda fakt, že se do Prahy chystáme. Mám tam minimálně 3 známé, které tam musím navštívit emoticon

Nic, jdu pokračovat s pipláním se s dortou emoticon
17. únor 2010 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vevilu
Registrovala se 18. března 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vevilu
Registrovala se 18. března 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
už jsem sem psala...ale teď jsem si říkala že se vám přiznám k tomu že vás tady tak trochu šmíruju emoticon moc se nezapojuju protože jsem v práci a tak nějak se nechci na veřejných stránkách projevovat....S Kozi se známe osobně a musím vám říct že s ní byste se fakt nenudily emoticon

Kozi ani jsem netušila co v tobě dřímá voje dortíky vypadají fakt úžasně a těstoviny byly supr jen manžel říkal že by klidně vynechal ty žampiony emoticon

tak všem snažilkám přeji hodně úspěchu a doufám, že i na nás se štěstí usměje a brzy přijde náš čas na přírůstek.
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ráda vidim, že se rozrůstáme, jinak já sem na zítra na půl 9 objednaná na tu gyndu na prohlídku, tak sem zvědavá co z toho vyleze emoticon - jako první den poslední MS 31.12. a negativní testy žádná sláva emoticon a mimi bych sice moc ráda - moje kámoška mi říká že radši ted, že jak zas začnu chodit do práce, že se mi už nebude chtít (což si zas nemyslim, jelikož tady stejně nehrozí, že bych našla práci na úrovni svýho vzdělání) - budu ráda, jestli vůbec něco najdu emoticon ale nejdřív bych radši tu práci, no a musim taky vyřešit zejtra tu Jiříkovu školu emoticon emoticon
17. únor 2010 ve 14:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
 jahodka789: a dělala sis u doktora rozbor krve? Jestli máš v pořádku štítnou žlázu, ovulaci atd.? Já jsem totiž kvůli laxnímu přístupu svého gynekologa udělala změnu..neměl ani vlastní ultrazvuk. Nová paní doktorka, když jsem řekla, že bych ráda otěhotněla, udlala krevní obraz hned, a taky se zjistilo proč se od léta nedaří. Nemám ovulaci. Takže teď beru hormon, co mi chybí a snad se zadaří emoticon
17. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jahodka789 (32 r.)
 Ahoj dujinka. Áno, robil mi rozbor krvi. Mala som minulý mesiac bolesti v podbrušku a obávala som sa, či to nie je nejaká cysta. Povedal, že som v poriadku, ale či rozbor zisťoval aj tieto veci neviem. Objednám sa po menzesi na kontrolu a opýtam sa. Aj tak mi vravel, aby som po mesiaci dvoch, ak sa nepodarí prišla. Ďakujem za radu a na tú štítnu žľazu a ovuláciu sa opýtam.
17. únor 2010 v 15:25  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
 Tak to ti to dělal asi na všechno. Oni nás taky doktoři nechtějí stresovat emoticon mě teď doktorka řekla, že mám přijít až v Září a kladla mi na srdce abychom se milovali protože mámě chuť a ne z povinnosti emoticon čímž se mě teda dotkla emoticon ale asi už má zkušenosti a ví co říká.
a ty jsi taky nějak dlouho brala antikoncepci? Já ji vysadila v srpnu a od té doby se mě manžel ptá každý měsíc jestli už sem těhotná. emoticon
17. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 omca: moc děkuji za poštu, až budu mít trochu času, podívám se
jinak vítám nové snažilky, ahojky holky emoticon emoticon ala jak pořád říkám, chtělo by to těhubacil.
omca: tak to já si to s tím čajem ještě rozmyslím emoticon emoticon ale jak se říká, že se musí trpět pro krásu, tak to platí i v tomto případě emoticon
kozi: bodou foky z tvoření nebo nám vyfotíš až konečné dílo??? emoticon
fin: tak pro co jsi se rozhodla?? Smažák, omelety nebo co?? Sabi ti dala pěknou spoustu nápadů emoticon
17. únor 2010 v 17:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 eifelovka: mi kontryhel na MS křeče rozhodně pomohl!
17. únor 2010 v 17:23  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Kozi ja se dokonce dala dohromady s holcinou z beremka a ta mi prisla i s manzelem na svatbu poprat emoticon a ze to bylo 1hod od mista kde bydli.
Srazik baby to by bylo fajn ale tem co by se to nepodarilo by to bylo lito.Ja jedu do CR cca za 2mesice emoticon nebo zari asi emoticon Vzdy se to da nejak domluvit emoticon
Sabi klidanko prijed emoticon emoticon budeme pak psat holkam spolu emoticon
Brum tak a t ti vse dobre dopadne u lekare,budu na tebe myslet!!!
Jita a sabi jojo dali jste mi vazne inspiraci ale precetla jsem si ji az po praci emoticon emoticon emoticon udelala jsem omelety a lososa v petrzelkove omacce a nejake drobnosti emoticon
Popravde jsem mela moc spatny den asi takovy,ze nechybelo malo a mohl me kdokoliv klidne zabit a ani by mi to nevadilo.Nastesti manzovo obejmuti a sklenice vina emoticon pomohlo ale bylo to moc zle fuj tajbl.
Omca neboj mozna nez dojde na tu nemocnici budes mit prdolu v brisku,moc ti to preju!
Vitam dalsi snazilky emoticon
Jo Kozi doufam,ze nam ted dortik vyfotis!!!
Jita mas hvezdicku za udzovani konverzace emoticon emoticon jeste,ze te mame kote emoticon
17. únor 2010 ve 20:51  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 to je neuveritelne jsem v poslednim prispevku pouzila 16smajliku emoticon emoticon emoticon
17. únor 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš