Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
fin... tak tady se vari o sto sest, babovku vyzkousim :-D a jak se tam nahore v Irsku pohybujou ceny za baracek...._Galwey atd??
Odpovědět
kkk no ja ziju cca 1,5hod od Galway..Ballyhaunis male mesto :-D Domek 4 loznice 500eu,2-3 loznice 400-450 eu Je on je dnes palcinkovy den :-) uplne jsem zapomnela :-D
Odpovědět
fin... tak to je podobne jako tady x-) , a pokud chces sehnat levnejsi,da se...a je tam plno volnych baraku a nebo rvacka? no taky ze jen co pujdu ven s prdolou uz se na ne chystam s javorovym syrupem :-D
Odpovědět
kkk no baraku je tu spousta ale vis jak se to tu stavi sama plisen,vlhko a to jsou treba jen 2roky stare.Co rozhodne nechceme je jit nekam do tzv osady mezi cechy,polaky a pod. tam kde jsem ted jsme celkem spokojeni je to malinke ale zatim staci rozhodne ale s prichodem mimi by to tu nebylo mozne tak se trochu poohlizime uz jinde ale zatim mame cas....jsme si merili nas byt a smali jsme se mame 31m2 :-D jj malinkate ale jeste,ze mame strechu...
Odpovědět
fin...cooooooooooooooooooooooooo?????????????????????????? =-) Tak male ??????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!!!! :-):-) Fin, ono ti to ani nepříjde, když ti pomaličku roste ;-)
Odpovědět
kkk jj je to tak tak male ale ma to i vyhody treba v koupelne si sednu na zachod loktem se opru o umyvadlo a nohy natahnu skoro do sprchy :-D mame jednu loznici kde se vejde jen postel a mala skrin a obyvak s kuchyni 2,5m na 7m :-D :-D :-D :-D tady zarucene nemas misto na trucovani :-D :-D :-D
Odpovědět
kozi tady by se nevesla ani postylka natoz dite se vsim vybavenim,sami bojujeme kam dat obleceni :-D :-|
Odpovědět
No kdepak jste? Musim vam povedet jak jsem mela krasnou navstevu v praci x-) Cely den stal za prd,bylo toho hodne diky prihlouplym palacinkam :-p, a tu najednou se ukazala mala holcicka(od me zakaznice),kterou jsem uz dlouho nevidela a pribehla za mnou a obejmula mne a rekla I miss you(chybis mi) to bylo tak krasne x-) x-) x-) jsou ji asi dva roky a je uzasna :-)Takovy drobecek jeje
Odpovědět
Profilova fotka
cauky vespolek, nestiham posledni dobou... koukam finfrle uz zdrava a co jinak? nejake tehule? ;-) my mame sice bydleni vetsi a ceny v Galway jsou take vyssi, ale plisen je vsude :-D uz to uplne nenavidim ale zato tu uz mame docela jaro a rano, kdyz jedu v 7.30 do prace tak uz je svetlo... hura!
Odpovědět
nevestinka no nazdarek :-) No zdrava jeste s tim bojuji ale je to o mnohem lepsi..je fakt,ze rano uz je to veselejsi ale dnes tu byla pekna sprcha jeje ja hlasim za sebe,ze tehulka nejsem,teda zatim :-D
Odpovědět
nazdárek snažilky :-) já jsem měla dnes nějak rozlítáno, taky jse byla u holiče, ale teď už jsem doma ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nevestinka: já za sebe mohu napsat jen to, že se snažíme :-) takže jsem snažilka ;-)
Odpovědět
ty jo holky, teď v televizních novinách říkají, že chtějí vrátit mateřskou
Odpovědět
jen do toho :-) , konečně nějaké moudré rozhodnutí, paka
Odpovědět
holky, koukněte, snad tam bude Kubíček, tam se chodím nakazit :-) http://strakonicky.denik.cz/miminka/s...
Odpovědět
tak zpět, je to 6. fotka, Jakub Řezáč, já každý týden koukám na strakonické maminky a hledám někoho známého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo snazilky ;-) i to vam zavidm :-N ja si rikam, ze uz ted ty tri mesice do svatby musim fakt zamakat a dat se dokupy, vcera jsme byli behat (asi po pul roce) a funela jsem jak masina, tak me to nakoplo, ze tak to fakt nejde, chci byt vice fit ]-( jinak uz zobu listovku
Odpovědět
nevestinka: jo, to my se snažíme, ale taky toho hodně nadrbeme, takže jsme takové ukecané snažilky, ono je to ale dobře :-) ale chtělo by to nějaký těhubacil, tak šup šup do toho, holky, já chci nakazit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to nadrbete, prominte, ale docitam tak maximalne dve stranky, vic nestiham 8-) jj na me uz se tesi i v praci asi 3 kolegyne, jsem zvedava, jestli tam pak s sebou strhnu nejake dalsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky snazilky ( moc se mi to oznaceni libi ;-) ) Dneska jsme byla v posilovne, navarila, naklidila na zitra, manza ma narozky. Tak uvidime, jaky darek si navzajem dame :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!!! Tak opět se na mě nastražilo pečení. Na sobotu musím upéct dort s letadlem. Byla jsem šťastná jak blecha, že mi zůstal marcipán od minule, tak že udělám alespoň to letadlo - mám tělo a zadní křídla s ocasem a jak na sviňu, když jsem povolovala další na křídla s motory, tak se mi přismahlo :-( Se na to... 8-( Takže zítra mě čeká tvorba marcipánu, ve čtvrtek korpus a v pátek patlat dortík... Jinak doufám, že se pěkně snažílkujete a nejpozději do týdne bude alespoň z jedné z vás těhulka ;-) Já mizím odpočívat, jak dojede manžílek - opět má dalšího "zákazníka" - tak si dáme nanukáč a kafíčko... Od zítřka mám frmoooool...........
Odpovědět
já jsem dneska chtěla taky vařit večeři, ale manža přijel až teď, ani jsem nevěděla v kolik přijede, tak jsem se na to vykašlala, měla jsem odpočinkový podvečer. sabi: mě se taky líbí "snažilkování" jako termín toho onoho..... a pak ještě ten "těhubacil" a prostě ho chci, slyšítě!!!!!! :-D jé, to budou zase fotečky, viď, kozi?? už se všechny těšíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: ja pecu manzilkovi pavlovou - na pozadani, typicky novozelandsky dezert. Po cesku je to neco jako snehove pusinky se slehackou a ovocem. Tak pak dam vedet, jak to dopadne.....Nejake tipy?
Odpovědět
holky, loučím se, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, jestli se to povede :-D Už teď mám z toho nervy, jestli to do soboty stihnu a jestli se to povede. Poprvé dělám dort pro někoho cizího :-N Sabi, tak pak dohoď fotečky ;-) V tomhle neporadím, do toho bych asi po svém nedělním pokusu nešla ;-) :-D Taky se loučím, dnes jsme se nějak unavili víc než dítě :-D byli jsme sáňovat a na střídačku jsme jí tahali s našima na kopec a pouštěli dolů a dole jí jeden z nás chytal a zase tahal nahoru. Dítě mělo z toho děsnou prču a my jsme funěli jak lokomotivy :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky tak tu mame jak se to rika hm popelecnou stredu?Takze zadne maso :-D Docela mi celou noc jela hlava co udelam Irum k jidlu hmmm nejspise omelety a rybu ale nevim nevim nastesti jsem sikovna a neco me trkne az budu v praci. Co se tyce snazilkovani tak se snazilkujeme docela casto :-N ale nejak citim,ze jeste neni pravy cas(pro telicko) si rikam,ze bych to asi citila.Zatim citim boleni bradavek ale silene az jsem se v noci budila,kdyz jsem lezela na brichu :-| Tak krasny den a Kozi at se vse povede Sabi krasnou oslavu Nevestinka sup do prace ;-) Jita a ty nam tu pis s Brum ju at je co precist :-D kkk na tebe jsem nezapomnela ;-) kdy bude to foto s prckem? pacek
Odpovědět
omca tebe jsem si nechala nakonec :-D :-D tak co jakpak je?Nejak nam to tu flakas tak pisni jak je...
Odpovědět
fin: nazdárek, jasně jdu písat, abyste měli odpoledne počteníčko, ale jaksi mě nenapadá co :-N :-N stejně je toto takové zvláštní, skamarádit se po netu s cizíma holkama(teď už ale nejste cizí) a probírat tu svůj život ;-) , jsem tu s vámi strašně ráda, ale stejně si myslím, že až jednou budeme těhu, tak se pomalu rozprchneme na koníka, třeba jako andělka, ta chytá rozumy tam, třeba taková lowe, ta už určitě je taky těhu, ale já i když jednou budu (snad to bude ještě letos) tak si tu budu s vámi psát a prskat na vás ten bacil a stěžovat si co mě bolí a tak........ :-) fin: tak to vám snažilkování závidím, my našim tempem a četností nezplodíme dítko ani příští rok, je moc práce a všeho, třeba manža přijel včera asi kolem 21 hod. je rád, že se svalí na gauč a ještě nějaké snažilkování, já spoléhám na dovču, ta snad klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauky, vyuzivam chvilky a zdravim vas pri strede ;-) finf> udelej jim smazak ;-) to jsem uplne zazdila ze je popelec dnes... hmm treba mi nejaky maly pust (aspon bez masa) take neuskodi ;-) mejte se!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?