Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
fin: tak už jsem si opsala banánovou bábovku, zítra nakoupím suroviny a jestli se donutím, tak jí hned zkusím ;-) já bábovky ráda :-) co se týče polévek, tak u nás je na jídelníčku nejčastěji bramboračka, vývar s nudlema, pak pórková a pak dělám z kořenové zeleniny a hrubé krupice, taky občas zelnice, ale spíš jen tyhle pořád dokola teď si manža udělal večeři, hmmm, toto ale voní, škoda, že jsem řekla, že už jíst nebudu ;-) brum šla asi cvičit, což??? já bych taky potřebovala nějaký pohyb, už se těším na lyžovačku,jestli příští týden vyrazíme s kámoškou nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás jsou většinou jako polévky - hovězí/kuřecí s nudlema, uzená na všechny způsoby - s rýží, pak z ní udělám čočkovou anebo smetanovou zelňačku, kulajdu, rajskou, zeleninovou, hřibačku... Jinak zítra bude kuřátko ve vlastní šťávě s rýží :-)
Odpovědět
jo kulajdu, tu taky vařím :-)
Odpovědět
pečené kuřátko je výborné a ještě v létě když se dá grilovat, jéé bože já už se tak těším na léto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej! Takové steaky na grilu :-)
Odpovědět
já mám nejradši kučátko, steaky, ale i takový špíz (masíčko, zelenina, cibule, játra) na grilu je mňamka, jéé už aby bylo léto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz jsme u toho jidla, ja mam rada steaky - nejlepe je hovezi! Jinak moc sladky chute nemam, ale syry, olivy, salami a sunka u me vyhravaji na plne care - spizy, kuratko v parmske sunce jsou dalsi vitezove.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neblbněte, už se mi topí klávesnice v slinách :-D :-p :-p :-p Já můžu všechno - jsem fakt totální všežravec. Když jdu ale do restaurace, většinou vyhraje Svíčková :-) a jediné, co nejím a nemám to ráda je česnekačka a prdelanka :-S Jinak sním fakt všo :-D Taky to podle toho vypadá :-D :-D :-D
Odpovědět
kozi. fakt dobrý :-) :-D :-D když jsme u toh vaření, pochlubte se nebo se spíš přiznejte, umíte doma usmažit smažák aniž by vám vytekl?? Já se přiznávám, že ho neumím, vždycky vyteče, ne úplně, ale aspoň trochu, aby se neřeklo :-) potvora, takže když chceme smažák, jdeme do hospody :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Je, smazaka miluji. Ja ho obaluji 2x, tak mi nevytece - mam to jako tip od svagrove ;-)
Odpovědět
ale sabi, to já taky, to by mě ani nenapadlo ho obalit jen jednou ;-) ,olej je rozpálenej jak blázen, ale stejně vždy vyteče ]-(
Odpovědět
ahojky tady se to rozjelo s jidlem :-p mnami jita ja ho obaluji dvakrat a pak zvolna smazim kdyz mas prehnane rozhaveny olej tak vytika Kozi hele co takova ta nase Irska polevka....hodis do hrnce brambory,mrkev,cibuli,rapikaty celer,petrzel,kdyz by si sehnala turin(tahy ho mame vsude),kvetak(proste co dum da)vse nahnacat do hrnce a zalit vodou ci vyvarem varit vse dozmenkuti,sul,pepr a po rozmixovani se prida smetana je to basta a po jedne porci nemas pak hlad podavame to s chlebem s maslem.Normalne je husta ale zalezi to na mnozstvi vyvaru kolik das. Hodne jsem se naucila rozmixovat polevky,sice to neni cesky trend ale vite co, ma to neco dosebe.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte - teda děláte mi akorát chutě, už mám složku na receptíky v PC a kozi na ty tvoje zvláštní záložku v prohlížeči :-D jinak jo šla sem cvičit, nakonec hlídal děda a pak Jirka když dorazil z baráku; no ale asi sem tam neměla lézt, jelikož sem to jen tak tak zmákla, abych nepadla na hubu - přišla sem domů a bylo mi děsně špatně celou noc sem blila nebo prděla :-p fakt strašný, takhle blbě mi dlouho nebylo :-| říkala sem si jestli to nebylo z těch kalamárů, že bych je třeba nedopekla - no je fakt, že Jirka to jedl taky, a jemu nic nebylo - ale on má plechovej žaludek :-D - ted´už to docela jde, ale stejně si pudu radši lehnout, kromě trocha čaje sem do sebe ještě nic nedostala :-S no byli sme s malym u doktorky a dostal sirup, s tim že příští týden mu bude brát krev, jeslti tam ještě něco nezbyde a chce mu udělat program na zvýšení imunity, protože on opravdu chytne všechno a hned :-p pak říkala, že ted´něco takovýho řádí, ale že to většinou proběhne zvracením a průjmem max.den, dva - což sem měla já a tý kamarádky malej od kterýho sme to asi chytli, když sme tam byli na návštěvě :-N ale Jiřík hned musí k tomu chytit teploty a je to min.na tejden :-p ach jo. tak se mějte krásně, moc toho nenakecejte, až budu víc fit, at´toho nemusím moc přelouskávat :-D
Odpovědět
brum odpocivej ju
Odpovědět
no, tedáááá, já myslela, jak nebudu dočítat a tady je to na bodu mrazu :-) ;-) tak holky, šup šup k počítači :-D já jsem přijela z práce, rychle s psíkem na procházku, pak k dědovi nakrmit zvěř, už aby měl ruku zahojenou, pak jsem dala prát prádlo a pak jsem si vzala knížku, já jakmile něco rozečtu, tak se od toho nemůžu utrhnout :-) ale hladík mě zvedl, chtěla jsem dělat chlebíčky, ale neměli čestvou večku, zásoby z víkendu, tak jsem koupila housky a jsou obložené housky :-) jdu věšet prádlo
Odpovědět
jita ahojky to ja dnes byla cely den doma jen jsem se byla s manzou kouknout na novy domek k pronajmu a pak jsem odpoledne uvarila bastu a udelala tunakovou pomazanku na zitra,taky jsem prichystala francouzske brambory na zitra :-) Ted premyslim,ze manzu vytahnu na bazen jen na chvilinku je nejaky presly z toho sezeni doma tak si dat saunicku a trochu plavani.Sice plice jsou jeste slabsi ale nebudu to prehanet. Jo normalne mam to dostat az tak za 10dni a zase mi zacala ovulka a s ni spojene bolestive bradavky!Tak jestli to bude kazdy mesic me jebne :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Ja byla cely den v tahu. Jinak jsem prisla domu, oddepilovala nozky (auuuuuuuuuuu) jeste porad boli. A kdyz jsme u toho jidla, k veceri mame salat a parmezanem a pesto zajivkou s rybickou s chirizo pareckem. Manzilek si zasluzi neco dobreho, on byl v praci a ja ne :-) Fin: Jinak ohledne ovulky, ja ji mela desnou a pak kdyz melo byt menses, tak jsem vyce mene jenom spinila. je tohle obvykle (brala jsme HA kolem 10 let). :-N
Odpovědět
Profilova fotka
TOž sa opět hlásím :-) Byla jsem utrácet-mám skvělé sálovky - v pátek jdu makat do tělocvičny :-N Jita, dělám to jako fin- 2x obalit a pozvolna smažit ;-) Fin, tak nějak dělám zeleninovou - prostě tam narvu veškerou zeleninu + vajíčko. A takto přesně (s tím mixováním) jsem to dělala Terince a Terka jí zbožňovala, tak to zkusím i nám. Manža mi zbaští vše. A musím se pochlubit - moje rajská polévka chutná i mamči a ta rajskou nejí :-D Brum, tak s těma receptíkama jsi mě potěšila x-) Odpočívej, ať je lépe ;-) A není malý třeba alergik? Já jsem díky tomu měla děsně nabouranou imunitu a byla jsem pořád na hromadě :-p Fin, já mám poslední dny ovulky :-( Manža vyhrožuje se snažílkováním, ale už tuším, jak to opět dopadne... :-N Jinak moje ovulka je děs od porodu. Předtím jsem o ní neměla ani tušení - bylo to pro mě odborné slovo na papíře, ale od porodu jsem měla nejdřív ovulační bolestivé krvácení a teď už mám teda jen bolestivou ovulku - jako bych to měla dostat a svíjím se v křečích... :-( Fakt maras. Hledala jsem o tom něco na netu a všude píšou, že jedině tlumit brufenem apod. nebo pak už jen antiko nebo těhu... :-N Ani jedno teď nehrozí, takže zatím si to budu muset odtrpět. Za chvilku jdu servírovat nanukáč, až příjde manža z fotbalu, ať si ho udobřím :-D Je naštvaný, že mám lepší sálovky než on :-D Hned začal, že je zvědavý, kdy půjdu cvičit - tak jsem mu vzala vítr z plachet - už jsem domluvená na pátek - 2hodinové intenzívní posilování celého těla - tak jestli se v sobotu neobjevím, víte čím to je :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: to te teba obdivuji. To mas osobniho tenera? Taky bych potrebovala. ja chodim do posilovny tak 2 krat tydne na hodinu. neni to moc, ale lepsi neco nez nic, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, ne, máme tady takové cvičení pro víc žen a chtějí na celé 2 hodiny jen 30 kč, což je směšné. Tak uvidíme, jestli to vydržím. Jdu poprvé, doteď jsem cvičila jen doma, ale toto je lepší. Vypadnu z domu a přece jen je to jiné a rychleji to utíká, než když cvičíš doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: to zni super. Ted jsi me motivovala. urcite se pokusim neco podobneho u nas najit. Tak se drz a dej vedet, jak to dopadlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, děkuji, budu se snažit :-D Snad to moje líné svaly unesou. Zní to až směšně, když jsem se tělocviku ve škole vyhýbala jako čert kříži a na střední jsem si vyřídila uvolnění. Teď lítáme na kolech, doma cvičím a chystáme se jezdit na lyže :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: to mi znis uplne z duse. Ja na stredni delal, co mohla, abych na telaku nemusela ani paleckem hybnout, a tedka, na stary kolena chodim do posilovny - driv jsem chodila 5 krat tydne, na to ale byl cas. tedka jdu kdykoliv mam volno. No jo, starneme a moudrime ;-)
Odpovědět
Žrádýlko, no toto ]-( a já hubnu... výsledky krve budu mít snad ve čtvrtek, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, přesně, člověk si až časem uvědomí, že cvičení je pro tělo jen a jen dobré - samozřejmě v rozumné míře :-) Nejvíc mi to asi došlo po těhu, kdy se mi ty "svaly nesvaly" pěkně vygajdaly :-N Takže se chci dát do druhého těhu dokupy. Snad, když zpevním břuško, tak mi pak ani tak moc nepopraská. Ale já jsem ani u Terky moc velký břušek neměla - teda myslím - toto je 2 dny před porodem: http://kozimura.rajce.idnes.cz/pripra... (přihl. jm.: kozimura, heslo: ještěrka)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, jíst se musí :-D Taky hubnu, ale právě proto pohybem, protože žrádla se nevzdám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se děvčata, jdu plnit manželské povinosti :-D Dobrou noc, krásné sny a "tvořivé" noci ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, už je mi trochu líp, jen včera sem měla slabou teplotu. Špatný je, že manža to chyt taky, včera mu bylo celej večer blbě, měl 38 a dneska šel chudák do práce :-S kozi - teda takhle cvičíš, ju aby tě to neskolilo :-D :-D já chodim každou neděli je to na stepech, míčích a takovej mix i posilko s činkama, je to na hodinu, ale všechny sme po ní jak zmlácený :-D - ale chce 50,- Kč/ hod., tak za 30 na 2 hodiny to máš zadarmo ;-) kdybych nebyla bez práce a tim pádem bez peněz (ted´žiju v podstatě z toho, co mám našetřeno :-N), tak jdu i častějc, no ted´v neděli ale radši nepudu, nechám to na další tejden :-D jinak děvčata, ještě sem to nedostala :-N a poslední test negativní,takže jak mi bude trochu líp mažu na gyndu :-N s malym uvidíme, doktorka mu pak až se z tohohle vykřeše chce tu imunitu nějak posílit
Odpovědět
Krasny den! Tak vcerejsi bazenek nevysel ale dali jsme si nocni prochazku,v te zime,kolem parku a pekne jsme si popovidali :-) Brum k te imunite,roky jsem se lecila na imunologii brala jsem neuveritelne mnozstvi leku a dokonce mi z mych bakterii vytvareli autovakciny,ktere jsem pak musela zase brat....ja vam nevim ale me pomohlo nejvice zmena ovzdusi...hory,more a nakonec me toho vseho zbavilo Irsko.Mozna nejake ozdravne pobyty casem pomuzou. Kozi koukala jsem na fotecky az me to vydesilo jak to brisko muze byt velike :-D Sabi no ovulku citim jen v potahovanem podbrisku a ze me boli bradavky bohuzel MS mam opravdu silnou az neuveritelne.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak jasně moře pomáhá, ale tam jedem jednou za rok, když se povede :-N - to řikám furt, že nejlepší by bylo se odstěhovat do Tossy (Španělsko) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?