Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko x-) No, na tatínka to opět moc asi nezapůsobilo :-( Řekl, že musíme trénovat a opět si dával pozor |-| Takže u nás zatím snažení asi nehrozí. Už mě s tím vytáčí... :-( Tak jsem mu řekla, že mu na jeho "trénování" prdím, ať si šetří materiálem, až bude opravdu chtít prcka :-N :-D Chlapi jedni protivní!!! ]-( Brum, tak to vidím na erupce na slunci s těma chlapama ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - jo chlapi jsou občas fakt na zabití ]-( :-D
Odpovědět
my jsme včera měli nebavící se náladu, jen odpoledne, byl přešlej a naštvanej z práce, tak jsem to částečně odnesla i já ale večer mě potřeboval, jako mou pomoct, tak přilezl sám a to jsem mu byla dobrá :-) mám ještě jednu zprávičku, teď jsem přivezla dědu z nemocnice, už h pustili tak mám radost holky moje :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum... To mi povídej. Je mi z toho všeho tak nějak smutno... :-( Jita, to je super!!!! To je krásná zprávička :-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky ja bych toho meho zabila pulku me pauzy tu krade coko a honime se po byte :-D :-D :-D kozel jeden Je to jeho oblibena a taky zasr..e draha jeje musim je vzit sebou do prace nebo je vyluxuje vsechny a nenecha si napozdeji nic.Jeste,ze ja coko nerada,jinach bych ji asi taky sezrala. Uf to je trdlo :-D jita jsem rada za tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
jita - tak to je super zpráva, přejeme dědovi zdravíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jinak mně permanentně točej oba mý chlapi - ted´jsme přišli od našich a malej se odmítá slíknout a trucuje oblečenej na chodbě :-p :-D
Odpovědět
jeje tady nikdo neni :-( tak vam povim,ze mam na srdicku jen ...prizdisraci..jak jsem psala ta kudla do zad me dnes dorazila ]-( jsem si musela dat poraneho panaka a 2xdecku vina uf uz to diky opojeni opadlo i dlouha horka sprcha mi pomohla...snad neni jeste mimisek v brisku to by moc nepomohlo :-| no ale vazne jsem potrebovala trochu vypnout,proto jsem si na zitra po praci udelalaprogram a to jen to,ze se zachumlam a budu koukat na dokumenty a filmiky jo to potrebuji a moc No kde jste baby kdyz potrebuji spolecnost??? ;-) Jito halooo
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tady :-D :-D jinak na malýo něco leze, šel si lehnout :-N což je u něj tim, že je furt moc aktivní, vážně divný :-( aby sme nakonec zejtra nezůstali v posteli místo celýho maškarního :-( a to sem se dneska 2 hodiny mordovala s jeho páskem na nářadí 8-(
Odpovědět
Irske cesky :-D ... jdu se pridat k palacinkovemu dni :-N ....miluju a s javorovym syrupem :-p 8-) to muzu,mnam
Odpovědět
Krasne rano :-) :-) Tak jsem vstala s usmevem(teda jestli je to prirozeny usmev,jsem cela pomackana od rukou az na oblicej :-N ) Snad den v praci zvladnu a uz se tesim moc moc na muj vikend :-) kkk jj bez javoroveho to neni ono ale ja mam radsi marmeladku,urcite si v utery jednu dam :-) :-p :-p :-p
Odpovědět
ahojky kočky, jsem tu :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
včera jsem už jaksi neměla čas, bylo toho přes den moc, děda je u nás, tak mu trochu dělat společnost, pak jsme byli krmit zvěrstvo, pak jsem byla u tchánovců a domů jsme přijeli v půl 7, skoukal jsem telku a v 8 už jsem spala |-| fin: já jsem ve čtvrtek uklízela před barákem sníh a dnes jak jsem vstala,jsem myslela, že mě v noci někdo zbil :-N Bolí mě všechno .Jen se nám vypovídej, jo, když zradí člověk, o kterém si myslíš, že je to přítel, to je pak na prd.. ale už se tím netrap ;-) Jééé, fin, to my občas taky děláme bordel a kravinky, až se někdy divím, jak se dovedeme chovat jako děti, na to kolik nám je :-D :-D :-) ale ono je třeba se občas vyřádit a ne se furt chovat dospěla :-) jdu mrknout na mimibazar, mám tam vyhlídlou buchtu, když tu je děda, abych ho pohostila. Jinak dnes k obídku bude pórková polévka a špagetky. Zítra je masopost, mohla by nás tchýně pozvat na obídek. Zvala nás dneska, ale už mám koupené masíko na špagety :-) zatím papa
Odpovědět
tak se pustím do buchty himaláje, vypadá pěkně a všichni píšou, že je i výborná, tak jsem zvědavá :-) pak poreferuji a i vyfotím
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak mně malej včera lehl s teplotou a leží pořád, ted´měl 38,3, tak dostal čípek a v pondělí razíme k doktorce - asamozřejmě máme po karnevale |-| přemejšlim, co bych mu dietního uvařila, jestli teda vůbec bude mít chut´k jídlu (včera večer i trochu blinkal) a pokašlává - ach ju, a to sem si říkala, jak už bude v pohodě - jo vydržel to 14 dní, předtim sme taky marodili, ach ju.
Odpovědět
brum: je, to je škoda, tak ať se rychle vymarodí ;-) to je pro mámu nejhorší vidět, jak trpí její dítě, ať je to malý brouček - myslím třeba roční nebo měsíční, nebo velký klučina. Jééé, dávají Pomádu, vždycky když vaří, tak si pustím telku, to půjde dnes samo :-) ;-) buchta pěkně voní, snad bude i tak dobrá :-p
Odpovědět
jééé, u nás chodí maškary ;-) :-) :-) to už tu dlouho nebylo, je vidět že je to samá omladina a ty staré páky už se nevidí
Odpovědět
Profilova fotka
jita - jé to je hezký, no my o karneval přišli, ale hlavně aby byl brzo zdravej :-)
Odpovědět
dámy, tak jsem to nevydržela, chtěla jsem nechat buchtičku jako dezert po obědě, ale jak se na mě smála, tak jsem neodolala a zakrojila, ale je fatk výborná, mňam mňam, opradvu doporučuji, po obědě nafotím, teď vařím
Odpovědět
Jito ty jsi ale cipek :-D tebe se taky tak dobre cte a i se clovek zasmeje :-D jsem cetla manzovi o tom blbnuti a jsme se teda nachechtali a hlavne se namulevilo,ze nejsme sami takovy blazni :-D :-D :-D Brum tak at je malemu lepe ;-) hodne tepleho cajiku!
Odpovědět
zasedla jsem k pc a manžel mi povídá, "řekni holkám na beremku, že v půl 7 jedem nakoupit, ať se moc nerozkacají, ať se zvedneš" :-) :-D, on vám všem říká "holky z beremka", přijde z dílny domů a když tu sedím tak se mi ptá, co říkají holky na beremku??? :-) fin: jj, dneska jsem si tau psala sama pro sebe :-) :-D ale i tak to bylo dobré, nestěžuji si. Vyfotila jsem tu buchtu, ještě že jsem to udělala odpoledne, protože teď zbylo jen pár kousků na dezertním talířku, dala jsem dolů našim, dědovi, byla jsem u tchánovců, tak jsem buchtu vyměnila za večeři pro manžílka, fakt dobrý obchod, s tím jsem ani nepočítala a buchta je pryč, jdu zmenšit foto a dám ho do příprav, ale jinak holky buchtu fakt doporučuji, když jsem viděla tu přípravu, tak jsem si říkala, že to bude něco divného, ale neeee
Odpovědět
tak buchtička tam je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, holky! Tak máme za sebou náročný den. Ráno jsme řezali s dědou dřevo (6 koleček :-N ), pak jsem dala spát dítě, chvilku si dáchla a valili jsme na nákupy. Dítě protivné jak vřeďák na pr... ]-( 8-( Celou cestu tam řvala. V Ikei jsem koupila podložku psovi pod misku, nové podsedáky na židličky, potom polepy na židle a stůl, nové potahy na sedačku a nějaké hračky a prkotinky... Pak jsme ještě zaskočili do obchodu a směr domov - celou dobu s trucováním Terezy a kňučením, řvaním :-( ]-( Dostala na prdel a ještě jí lidé litovali - bych jim ji v tu chvíli střelila a vyzvedla si ji u pokladen ]-( Jita, buchtička vypadá úžasně :-) a že manžu zdravím. Koukala jsem do alba a manža má docela "slavné" jméno :-D
Odpovědět
kozi: my jsme v Ikee byli nedávno, jeli jsme do Prahy, já jsem se chtěla podívat na Václavák a tak a pak jsem měla naplánovanou Ikeu, s tím, že když mi tam něco padne do oka, tak si to koupíme. Určitý cíl jsem neměla ;-) Manža se mě zeptal pro co tam prý jedeme, když jsem mu odpověděla, že nevím, že se tam chci kouknout a když se mi tam něco bude líbit, tak si to koupím. Jenže manžílek to vzal po svém a protáhl mě celou Ikeou zhruba za delší půl hodinku, 45 minut jsme tak srtávili i s frontou u pokladny :-p Takže já jí prolítla rychlostí blesku :-) ale zas jsem moc neutratila :-D jj, vzala jsem si prince :-D :-) , holt máte smůlu :-p ale už jsem vystřízlivěla, občas to jako v pohádce není :-D :-)
Odpovědět
fin... no nevim jak ty ,ale ja u jedny palacinky nezustanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, tak minimálně jsme si všechny jako v pohádce užily ten den D ;-) Víc princů nebylo? :-D Jo, Ikeu jsem nesnášela -nelíbil se mi ten styl, nakonec jsem jí přišla na chuť. Měla jsem ještě slevu z vánočního stromku, tak jsem ji chtěla uplatnit a trošku vyšperkovat domácnost. Manžílek je spokojen, takže to účel splnilo. Na to, kolik jsem nakoupila věcí jsem zas až tolik neplatila. :-N No nic, jdu si užívat klidného večera - teda klidný je jen ten večer, nervy mám v p... ]-( Se.e mě chlap, děcko a ještě mě na noc na.ral děda, takže jak nekouřím, tak si zajdu za chvíli jednu fuknout :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem už včera dostala k dnešnímu Valentýnu nádhernou kytici růží |-| Holky, přeji vám toho nejkrásnějšího, nejzamilovanějšího a nejveselejšího Valentýna!!!!!!
Odpovědět
ahojky :-) ;-) :-D kozi: říkáš, že včerejšek stál za to, jo??? u nás to bylo v bledě modrém, manžílek chtěl jít na pivko, tak jsem ho ukecala, že budeme doma, uděláme si hezký večer, bude snažilkování ;-) no a z toho všeho jsme usnouli u telky a bylo po všem :-D jo, tak to je tvůj brouček pozornej, my Valentýna nedržíme, myslím tedy, tak s ničím nepočítám, ale třeba překvapí, což bych se fakt divila, kdyby byl všední den a byl byl v práci, tak třeba, ale vzhledem k tomu, že je neděle, tak asi těžko :-) ale já to přežiju :-D jdu uklízet a pak vařit, dnes je maso s mrkví a brambůrky, to jsi , kozi, vařila nedávno, ne?? Nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - jo tak to si dovedu s malou představit - ten můj čertík má občas taky tyhle stavy, zrovna předevčírem mi to udělal na návštěvě :-N až mi kámoška říkala, že mám svatou trpělivost, že už by ho dávno seřezala :-D :-D no já to s nim zkoušim nejdřív po dobrym, protože jak mu dám na zadek, tak mě akorát boí ruka a výsledek žádnej :-p :-D jinak jo takový lidi jsou nejlepší, taky znám a říkám jim že jim ho klidně dáme, však oni ho hodně rychle vrátěj:-D :-D no my valentýna taky neslavíme, ale manžílek překvapil a dostala sem bombonieru a včera něco říkal, že bysme si mohli jít někam sednout -- což ale stejně vzhledem k tomu, že malej marodí nehrozí :-D ale neva 20.ho chci vytáhnout na mysliveckej bál - lístky už sme neshnali, ale měli by bejt na místě - měli sme tam původně jít, ale byl objednanej ten zájezd, kterej odpadl kvůli malé účasti a tak tam asi nakonec pudem, akorát už nemáme lístky :-D tak to zkusíme jestli budou a dyž ne, tak se otočíme a pudem někam na věčeři :-) no a 21.je ještě jeden maškarní pro děti, tak doufám, že už malej bude v pohodě, abysme mohli jít aspon tam ;-) hm a já vařím pořádnej vývar, aby se z toho malej dostal, včera nebyl schopnej nic jíst a dneska snědl jen malou půlku chleba :-S horečku ještě má, ale už je mu líp - už začíná zlobíkovat :-) :-D
Odpovědět
tedy ženský, vy se normálně ulejváte :-) ;-) fin: kdepak jsi, snad nejsi ještě v pelechu ;-) ???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?