Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
ahoj fin: a nemůže za to tvoje nemoc, myslím oslabení organismu po nemoci ale to počasí je ale prdlé, u nás od včerejšího odpoledne sněží, máme tu tak 10 cm nového sněhu, musím ale uznat, že je to pěkné, jak je to zase všechno bílé :-) a ne špinavé já teď myslím na manžílka a na dědu, dědovi operujou ruku a manžílek dělá řidičák - rozšiřuje si skupinu, tak jsem z obou na trní
Odpovědět
brum: ty jsi strašně rychlá, já než stačím odepsat, tak ty hodíš příspěvek a já ho prošvihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Brum, já to dělám z čerstvých. Část dávám do omáčky a něco dávám i pod maso ;-) Sabi, moooc gratuluji!!! A šup šup- rychle se nakaz, ať můžeš těhubacilem nakazit pak ostatní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin a nebo nedoléčená nemoc...:-( Pořádně odpočívej!!!Až příjde těhu, bude to další "záhul" pro tělíčko, tak ať má na to dost síly ;-) Brum, tak ať chutná ;-) Můj taťka je hooodně vybíravý a když jsem tento receptík poradila mamči, moc se na to netvářila. Jako, že jí to taťka jíst nebude a nakonec ještě vylízal talíř ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že jste dneska pěkně ukecané :-D To zas budu mít co dočítat, až dorazím s Terkou z centra, co?:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - ale prosim tě, rychlá jo - spíš moc ukecaná :-D jinak se chystám dneska do školy kvůli malýmu vůbec se mi ten jejich přístup nelíbí ]-(, viděli ho sotva 10 minut a hned mi cpali odklad, přitom jak učitelky v Mš, tak v pedag.psych.poradně + to co vidime je pravej opak :-N - dle Psych.ped.poradny kde mu dělali testy je v 11 ze 14 testů nadprůměrně inteligentní přibližně na úrovni 9 letýho dítěte - je mu 6 a odklad nepřipadá v úvahu, další rok ve školce naprosto zbytečnej. Včera tam jdu a říkaj mi, že zastavili správní řízení o přijetí do školy, že sme žádali odklad a já na ní koukala jak tele na nový vrata :-N , jelikož nic takovýho sem nepodepisovala !! tak tam na ně dneska vlítnu ]-( a budu se informovat, jak se mu hodlaj věnovat, když už ted´je pomalu chytřejší než paní učitelka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatim se mějte fajn, já jdu oběhat co potřebuju ;-)
Odpovědět
brum: tak vyraž a dobře pořiď, vlítni na ně do školy a udělej jim peklo ;-) kozi: mám doma náhodou taky čersvté žampionky, tak to zkusím udělat :-) ale ještě počkám, až jak pochodí manžílek, jestli neudělá autoškolu, tak bude o suchým chlebu :-) :-D já chci taky do centra, naše firma je spíš ústav :-) ;-)
Odpovědět
Baby ukecané :-D vás totálně nestíhám dočítat!
Odpovědět
omca: dnes toho moc není, ne?? mám po jedné starosti, manžílek úspěšně udělal autoškolu, ještě aby ten děda dopadl dobře a uleví se mi :-) omca: a jak se máš?? U nás v práci je totální blázinec, čekáme kamion s materiálem a před chvíli řidič volal, že zapadl, to se asi ani nedočkáme :-D
Odpovědět
jita: tady taky blazinec... pulka lidi uz je doma a druha brzo pujde - vsichni nachcipani :-( ja se zatim drzim, ale uvidime, jak dlouho...
Odpovědět
omca: no to mi povídej, tady u nás to taky krchlá, smrká, já už jsem letos byla nemocná a podruhé už nechci, kolega tady včera pobíhal s angínou dnes už je tedy doma ]-( ale jestli tady nechal bacili, tak ať si mě nepřeje ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, tak my už sme tak zapadaný, že sem ted´ jak sem šla z města na silnici potkala sněžnej skutr :-D jinak samozřejmě sem nevyřídila nic, jelikož ve škole jaksi ředitelka nebyla a zástupkyně na mě neměla čas :-p - stavim se tam příští týden ve čtvrtek (to prej by ho mít obě měly) jo, děvčata já chci pracovat jako sekretářka ve škole, já tam přišla, ona se neobtěžovala ani zvednout zadek a seděla tam rozvalená - evidentně se děsně nudila a měla prd na práci :-N 8-( kozi - maso naložený a bude k večeři - akorát nemám vřetena ale jiný těstoviny a to jak říká Jiřík potrubí :-D :-D
Odpovědět
nás tady pravidelně odhrunuje technika :-) já budu dnes k večeři dělat něco na ten způsob, co tu psala kozi, uvidím, co vše za suroviny manžílek nakoupí, abych třeba vůbec něco vařila :-D :-D já vřetena ani moc nekupuji, spíš jak říkáš ty, vařím "roury" :-) ;-) a mám hlad, byla jsem s kolegyní vydávat obědy, protože paní, coto dělá marodí a mám hlad jak jsem to viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se ted´loučím, letim do školky, tak toho moc nenadrbejte at´tady u toho čtení netrávim celej večer :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, sem si říkala, že jak budu mít čas k tomu znova sednout, tak budu jen dočítat a vy jste nic nenakecaly :-D
Odpovědět
Tvé přání nám bylo rozkazem 8-)
Odpovědět
Ahoj slunicka x-) Tak jsem dobastila suchy chleba a musim mazat zase do prace :-( Nejak bych dnes nakopala vsechny do zadnice ale uz se citim zase lepe,proste ty odpoledne uz se zvladaj lepe.Nevim cim to asi je to vsechno dohromady co jste psali a taky i starosti odruhe...mama vcera cely vecer plakala(donesla domu urnu s dedou :-( )tak jsem byla na telefonu....jojo zivot,osud nezmeni nikdo Po praci jedu na vetsi nakup at mame klid o vikendu tak tu dorazim pozdeji a uz se tesim na nove psanicka ;-) Brum Jsem byla taky odevzdat zivotopis tak uvidime...ale zatim maji plny stav hmmmm potrebuji najit lepe placenou a taky zmenu. Kozi a co malinka Jesterka,zadne nove poznatky :-D Jita Snad to manzilek da pak pisni jak dopadnul a prosiiiiiim zeptej se ho z ceho se ucil ze by jsi mi dale echo a mama by mi po pak koupila a zaslala ...se taky na to chystam ale bojim bojim jestli to zvladnu...pa jeje to je hodin
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka naše :-D Tak mám jen chviličku času, než zase půjdeme ven. Dopoledne byl snad zatím nejlepší sraz v centru - nikomu se nechtělo domů - ani maminkám, ani dětem :-) No a pak jsme do sebe rychle s Terkou nacpaly obídek, Terinka šla spinkat a já jsem šla zase zpět skládat vypraný kočárek a dala jsem dokupy zádveří, kde stál - to je najednou msíta :-) Takže kočárek zatím dáme do volného pokoje, nafotím a když nikdo nekoupí, schováme pro druhého prcka :-) Fin, no, Ještěrka dnes zase zazářila - to víš, byly tam 2 miminka a jedno jsem dostala na chvilku na starost, tak se asi radovala, že si ho necháme - celá šťastná kolem mě pobíhala, smála se nahlas a mimi hladila a pusinkovala. Jakmile jsem Barunku položila na deku na zem, už u ní seděla, hladila ji a pak i druhé miminko - pořád je pusovala :-) No úžasné x-) Už by to fakt chtělo sourozence :-D Budu zase muset povykládat zážitky taťkovi :-N :-D
Odpovědět
já už se také hlásím :-) :-D už ze mne spadlo i druhé břemeno, mamka byla za dědou a vše je v pořádku, už chce jít domů :-) jsem ráda fin: manžílek autoškolu udělal, kupoval si knížku a cd s testama u instruktora a stála asi 120 kč, takže to mamka sežene asi nejlépe tam. Ani jsme spolu moc nemluvili, protože kdy přijel z práce, tak byl nasr..ej, tak jsme se radši ani nebavili :-( jdu si umýt vlasy a vařit veřeči, abych tady byla až tu budete vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - tak to je skvělý, že je vše vpořádku ;-) kozi - dovařeno a neodolala jsem hned si naložila plnej talíř a musim tě pochválit - to je teda žrádílko x-) ted´jdu poklidit tady ten bordel + musim vytřít chodbu :-p než příde manžílek z práce a jak to půjde sem tu :-D
Odpovědět
taky mám hotovo :-) ale musím se přiznat, že jsem barbar a nedělala jsem to podle receptu :-N , miluji totiž bylinky, oregano, tymián, provensálské, takže jsem osmahla žampionky, nakrájená kuřecí prsa, zalila smetanou, dala jsem rozpustit smetanový sýr, přidala bylinky a bylo to, tedy ještě je :-D :-)
Odpovědět
jo holky a mám první pozitivum menstruace po vysazení antiko - dřív jsem to mívala tak 5 dní a teď 3 dny, jestli to takhle bude pokračovat, budu jedině ráda :-)
Odpovědět
Tak ted jsem dovarila,pojedla,okoupala a ted sedim na minutku u pc a pak si udelam hermankovy cajicek a zachumlam se pod perinku a haji beli jsem ko. Jita ja taky rada bylinky ale radeji cerstve uz se tesim na leto mnami Kozi no vydis mozna vazne to chce prirustek! ;-) Sup na manzu :-x :-D Brum ty jsi sikulka pobastit a pak pekne vsechno vybehat pri uklidu :-N Snad se uz zitra probudim s lepsi naladou hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, super, že je dědovi lépe, to je hned lehčeji na srdíčku ;-) x-) Brum, to jsem ráda, že chutná. Tenkrát jsem děsně vymýšlela něco na zub a už bylo všechno ohrané, tak jsem trochu experimentovala ;-) :-) Jita, jaký barbar! :-D O tom to je, že si to člověk upraví podle sebe a svých chutí ;-) Fin, zítra dělám palačinky :-D No, možná bude. Terka zahrála tatínkovi na city :-N :-D Potvůrka malá, vyčůraná.... :-D :-D :-D Večer jsem se jí jako obvykle ptala, jestli jde spát do velké postele, jenže dnes po dlouhé době nás čekala kladná odpověď, takže začla, jestli si tam může vzít méďu a králíka apod. Tak jsem jí tam naskládala všechny plyšáky, dali jsme jí tam čajík a mimi a chtěli jít. Začla řvát. Tak jsem tam šla a ptala se jí, co jí chybí, jestli chce jít do malé postýlky - zase řev. Tak jsem tam šla a zeptala se jí, jestli chce doma miminko (manža byl u toho), tak kývla a řekla "jo, či mimi", tak jsem jí vysvětlila, že abychom mohli mít doma miminko, tak musí někde spinkat a to že může jen v té její malé postýlce. Tak jsem zase zavírala dveře a zase řev, tak jsem jen pootevřela dveře a schválně nahlas jsem řekla manžovi, že teda žádné miminko nebude, protože Terinka je taky ještě miminko, které nechce spinkat ve velké posteli a křičí v noci, takže miminko nemáme kde dát. Tak jen Terka zařvala "NE!!!! Já či mimi", tak jsem se jí ještě jednou zeptala, jestli teda bude hodná a ona,že jo - lehla a spala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: ucitele jsou jedna sebranka (to vim, jsem jedan z nich, takz emuzu urazet ;-) ) nedej se a bojuj. maleho do skoly posli, co by doma a ve skolce dalsi rok delal? Fin: uzdrav se nam brzy! me pomaha medik - lzicka rano a lzicka vecer a jak je dobre. Jiti: super zpravy o dedovi. Jinak Ja bych se rada nakazila tehubacilem, ale nejak to nehrozi. Cekam na prvni M od vysazeni prasku, tak doufam, ze to bude jako u jiti - malo a slabe. mam jeste posledni 2 dny v praci a pak hura tyden volna :-) hezkuy vecer vsem :-D
Odpovědět
Kozi to bylo pekny jeeee hned po ranu si precist tva slova x-) ;-) ta mala vi jak na tatu :-D Bsem preji krasny den!!!!
Odpovědět
čauky berušky, jdu rychle dočítat :-D
Odpovědět
kozi: teda, vy jste s malou dvojka ;-) to taťka hned změnil názor, ne?? :-D Jo, v tomhle jsou děcka moooc roztomilá :-) a co na to povídal?? fin: a jak je dnes po rnu, je to lepší?? Věřím, že jo, ne?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, kozi - no nakonec si to snim asi jen já :-N mě to děsně chutná, malej se vofrnoval, že omáčku nechce jen rouričky a mužskej se najed v práci, tak to dostane až dneska k obědu :-) jinak jste s malou dobrá dvojka - funguje to na tatínka ;-) sabi - no já bych ráda, ale kam, tady na tý škole se mi ten jejich přístup ani trochu nelíbí (dostali mě tim, že zastavili správní řízení o přijetí, že sme žádali o odklad - přitom já ani manža sme nic takovýho nepodepisovali ]-() - ve čtvrtek jdu za ředitelkou (prý by ten den měla mít nejvíc času, že neučí) no a ve školce mi nabídli jinou školu, že at´se taky domluvim s ředitelkou, že tam maji i individuální učební plány atpod.... ale ta je přes celý město :-| včera sme se kvůli tomu pohádali, já sem z toho, že mi ho tam nechtěj vzít na prášky a nejradši bych ho dala do tý druhý a že ho budem do tý školy vozit nebo ho tam budu vodit a Jirka že zas hledám problémy kde nejsou a jak to chci dělat když budu chodit do práce, že do školy ho vzít musí atpod.....hm ale jak to bude vypadat to už neřeší :-( až sme se dorafali a zas mi vyčítá, že sem bez práce a že pomalu za všechno můžu já |-| - momentálně spolu nemluvíme :-S :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?