Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum :-D Tak můj chlop už taky dorazil, takže jdu odložit noťásek a jdu se natáhnout. Dobrou noc :-)
Odpovědět
Tak dobre rano :-S jsem se moc nevyslapa,spatne sny a snidani do sebe nemuzu dostat jak jsem unavena :-( Nejak mi to dnes nesedi,nevim cim to je,dusicka je dnes na nule. Tak at mame krasne rano papa M.
Odpovědět
taky tak, dobré ranko, i když ani pro mne není moc dobré, teď jsem se vrátila, vezla jsem dědu do nemocnice na operaci, není to nic važného, ale stejně :-( fin: jen se koukej napapkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já mám dneska nějak vyjmečně dobrou náladu - to mi jí někdo brzo zkazí :-D :-D jinak za chvilku se pudu projít do města, musim oběhat pár věcí, pak ze školky nakoupit a chci se stavit po tejdnu u našich - jen se mi do tý zimy nechce, zas - 10, brrr :-S tak kdybych nebyla na příjmu, tak přeju hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne :-) To já jsem zrovna dobaštila s Terinkou oběd. Dneska jsem dělala těstoviny s kuřecím masem a žampionovo-smetanovo-sýrovou omáčkou :-) Terka už začíná být protivná, tak jdeme dát babičce pusinku a půjde do hajan a já si půjdu dát kafíčko :-) Brum, tady je "jen" -1,5°C :-)
Odpovědět
no dámy, tady to dnes vázne, kde jste všechny????? :-( je mi smutno ;-)
Odpovědět
jita: neboooj! Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 8-)
Odpovědět
konečně nějaká dušička :-)
Odpovědět
no a co snažilky, jsou nějaké změny ve stavu??? já už se nemůžu dočkat, až nám to tady nějaká z vás oznámí :-)už aby to bylo ;-) co taková lowe a andelka a nevestinka?? ty přesedlaly na koníka a na nás kašlou ;-) dostanou černej puntík, jak je tady tenkrát rozdávala fin. dneska je nějaká špatná konstalace omca: ty jsi ještě v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, já byla dnes po tejdnu u našich, narvala se masem, knedlíkama a špenátem a je mi ted´nějak divně :-S MS stále nic a test negativní, budu muset asi radši zajít k tomu doktorovi, což se mi moc nechce :-| ale zas sem tam objevila helmu na stavbu, co dostal Jiřík asi předloni k vánocům, bylo k tomu i nářadí (to sme našli) a svářečský brejle - ty sme nenašli :-N, ale Jiřík má masku - pude za Bořka stavitele, lacláče a kostkovanou košili má, helmu taky, jen potřebuju vymyslet nějak pásek s těma nářadíma :-N kozi - tak šup sem s receptem - zas mi dělá chutě :-D :-D
Odpovědět
čaues brum, jo vy jdete na to maškarní, ne??
Odpovědět
Krasny den tak diky praci a pohybu se mi zlepsila nalada :-) sice jsem dostala predchvili od moc dobre kamosky kudlu do zad ale vite co stejne je nejdulezitejsi muj manzilek a na dalsi dlabu teda krome vas!!! ;-) Jita to vis ja tu nebyla,protoze jsem pracovala ale uz tu jsem ;-) Puntiky klidne rozdavej tak tak Omca pak pisni :-( Koziku nepijes nejak casto to kaficko ? :-D Pristi tyden tu mame jako kazdy rok palacinkove utery!!!Tak si dejte do frnacku taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, musím se na chvíli rozloučit, jdu se nakazit, kámoška mi psala jestli nechci zajít, mají 2 měsíčnáho prcka, už pádím, pak poreferuju
Odpovědět
Profilova fotka
jita - ju v sobotu jdeme na maškarní kousek za město a v úterý maj maškarní ve školce :-) no a tim, že nám 20.2.odpad ten zájezd do Tropical Island v Berlíně, kam sme měli původně jet (dárek k vánocům) - zájezd přesunut o měsíc z důvodu malé účasti 8-(; tak chcem jít toho 20.taky kousek za město na mysliveckej ples 8-) fin - co to je palačinkové úterý - to sem ještě neslyšela :-)
Odpovědět
brum pancake day (palacinkovy den ) :-),treba v Polsku maji tucny ctvrtek a to tude zitra a ji se koblizky!
Odpovědět
finf: a jéje, to už bych se fakt neunesla. Ale v Anglii mě děsně bavily pátky - to byly v kantýně na výběr asi 4 smažené ryby. Ale mňamka.
Odpovědět
omca jj maji tu zajimavosti :-) ale je to jakoby masopust v cechach tradice
Odpovědět
holky tak jsem tady, jééé to byl roztomilej brouček a jak by povídal, kdyby to šlo, pokecali jsme spolu, pochovala jsem si ho a taky jsem viděla koupání :-) fin: palačinky bych si taky dala a nebo langoše ;-)
Odpovědět
brum: do toho Berlína bych se taky chtěla podívat, sice mi to přijde trochu nepřirozené, když máš kolem sebe písek a nad hlavou kopuli, ale prý je to tam hezké, byla tam švagrová, ta z toho byla unešena a taky tam byl kámoš a taky si to chválil, tak hurááá na to
Odpovědět
Jita tak sis uzila prcka?! Jojo palacinky ci langos jojo ale pak je mi z toho tezko :-| ale je to zradylko 8-) popravde jsem nemela langos takovych 5let
Odpovědět
Normalne si rikam,jestli se nam mimisko povede ci ne.....se sama u toho pristihuji,ze nad tim nejak premyslim aniz bych chtela ci o tom pomalu vedela :-D nejak mi jede hlavicka na 100obratek :-D a ne jen nad tim
Odpovědět
fin: nad tím já přemýšlím také, třeba Zuzce(té kamarádce) se to povedlo za 3 měsíce a co ona má kamarádku, tak těm to trvalo půl roku a to je pořád sakra dobrý
Odpovědět
normálně teď jsou dny, kdy bychom užili dva pc, manža zítra dělá autoškolu, rozšiřuje si skupiny, tak tu pořád sedí a zkouší si testy, snad od zítra budu mít pc jen pro sebe jestli to tedy udělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus bambus, baby ukecané :-D :-D :-D Zrovna dneska, když nemám čas na net toho tolik nakecáte ]-( :-) Dobrá tedy, píšu si :-D Dneska jsem komplet prala celý kočárek a čistila - zítra ho nastrojím, nafotím a zkusím prodat. Když neprodám, bude na druhého prcka. Ještě musím pár věcí pošít a bude jako nový :-) Brum, to byl úmysl - dělat vám chutě :-D :-D Tady je recept: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Jinak tam mám i spoustu receptů na jídlo pro dítko do 1.roku ;-) Takže budoucí maminky, můžete zkoušet :-D Fin, jj, jsem kávový maniak :-D Piju kávu ráno a odpoledne po obědě a večer si dávám kávu bez kofeinu ;-) Jinak s palačinkama dobrý nápad. Už nevím, co vařit. Na zítřek ještě zbyly těstoviny (to jdu dopo stejně do centra, tak přijedeme rovnou na oběd) a v pátek nevím co bude... :-( Tak bude bezmasý den :-D A na sobotu dělám rizoto - to snad zbyde i na neděli :-N Langoš kupujeme jako polotovar - je předsmažený a zbytek si dodáme. Jednu dobu jsme je měli furt, ale vyjde pěkně draho - dráž, než koupený hotový u stánku :-| Holky, nesmutněte!!!! Mimísci budou! Jak se naštvu, znásilním manžu a jestli se zadaří, budu plivat těhubacily, co to půjde ;-) :-D Vím, že je to těžko nemyslet na to. Nám se to povedlo prakticky napoprvé, a přesto jsem první MS po vysazení HA málem obrečela. Je to prostě pro ženskou hodně na psychiku... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - díky za receptík - mám zrovna v lednici žampiony, ale celou vaničku (sem spíš myslela, že je klasicky osmahnu a k tomu udělám kaši a nějakej salát) - ale možná, že radši zkusim ten tvůj recept - myslíš, že by byly k tomu dobrý nebo radši z plechovky :-N fin - palačinky, ty já ráda a malej se po nich může umlátit - jenže já je moc dělat neumim :-|, takže na ně chodím k mamince :-D :-D :-D jinak mě měsíčci jahody ještě nepřinesly :-N a dnešní test byl zas negativní, tak fakt už nevim, asi se radši objednám na gyndu, jen doufám, že tam nebudu chodit 14 dní, jak chodim k holiči :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, v rychlosti jsme neco precetla a uz se mi sbihaji sliny. Brum: tak at to nejak dopadne, uyrcite dej vedet. Jinak je ze me od pondeli teta maleho Pavlicka! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - tak gratulace tetka :-D ;-) jinak my si dneska objednali z ušetřených penízků dovču - v červnu jedem na tejden do Itálie 8-)
Odpovědět
nazdárek kočindy!!!!! :-) :-D ;-) dnes mám skoro dobrou náladu, ještě pořád myslím na Kubíčka, jak jsem včera byla na té návštěvě, on byl prostě krásnej :-) kozi: na recept se podívám sotva to píšu, taky mám doma žampiony, tak budu dnes tvořit :-) a na ostatní recepty jsem tam koukala, vybrala jsem pár buchet, kteréé chci ozkoušet :-) jsou to dobré stránky brum: jak jsem včera byla u kamarádky, tak mi povídala, že co byla její kámoška těhotná, tak jí to těhotenský test neukazoval ještě ani ve 4 týdnu, a to tě tamm krmí, jak je spolhlivej, tak nezoufej a doufej :-) jo, moře bych si taky nechala líbit, ještě pořád žiju v iluzi, že nám to také letos vyjde ;-) sabi: gratuluji k roli "teta"
Odpovědět
Ahoj holky moc zdravim! Nevim co to ale neco se semnou deje jsem nejak kazde rano prevalcovana ale behem dne se to vystribri tak nevim asi to pocasi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dnes mám moc práce doma - tak doufám, že zas nezamrznu na brms :-D a udělám to co mám v plánu :-D jita - no právě a jak tam píšou, že prej rychlé zjištění :-D než se narodil malej a vynechal mi menses, tak sem si ho dělala a ukázali se //, pak sem šla k doktorovi a řek mi, že sem skoro ve 3 měsíci :-N :-D jinak ja zas žiju v iluzi, že najdu rychle práci a jelikož červen je za 4 měsíce, ani nový zaměstnavatel nebude mít nic proti, když si skočim na dovču :-D, aby nakonec místo mě nejela třeba tchýně :-D ale ted´nevim, zda bych chtěla - druhý mimi moc chci, ale zrovna to neni do nejlepší situace, potřebuju nejdřív stálej HPP kozi - tak sem zaběhla do krámu, koupila čerstvý kuřecí stehna, apetito, žampiony jsou v lednici, vrtulky ve špajzu a pudu na to, dneska ten tvůj receptík udělám 8-) fin - nevim jestli je to u tebe počasím, ale já se takhle cejtim každý ráno než vykopu sebe a malýho z postele - nějak se nám oboum nechce - a já sem navíc nějak moc za ten měsíc bez práce zpohodlněla - ale fuj 8-( :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?