Menu Forum

Kdy mít první miminko po svatbě?

13. srp 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Jita, přesně. Jen já už chodila s mladšíma klukama i před ním - nějak jsem je přitahovala emoticon Takže jsem měla tuším jen 3x staršího kluka. Ale taky mé vztahy před manžou netrvaly déle jak 3 měsíce - asi mi byl souzen emoticon
9. únor 2010 v 11:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
 jita: tak můj šéf by mi to mohl vyčíst jednou a vyběhla bych s ním okamžitě. Jelikož vím, že občas se zapomene přes den u té svoji online hry a proto tady sedává do noci, protože pak dodělává, co nestihl emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Ve Volyni, v Katovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
 kozi: jsme si je vysloužili, tak je máme, ne?? Já si nestěžuji emoticon i když bych ho někdy nejraději ... víte co emoticon emoticon já vztah beru ale tak, že občasná bouřka (samo jen malá) neuškodí a aspoň se to "vyčistí" emoticon , ale já si musím dávat bacha, přotože jsem v afektu pruďas a pak něco řeknu a pak to akorát mrzí emoticon
omca: jooo, tak ty máš šéfíma v hrstičce emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 12:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jita, jj emoticon Tak já jsem něco podobného, ale manža je takový, že když se hádáme, sebere se a odjede na kole a pak mi píše omluvné milostné SMS emoticon Je to zlato. Většinou nám hádka vydrží max.2 dny - jeden se pohádáme a druhý se udobřujeme emoticon
Myslím, že jsme někdy na zabití oba - jak já, tak on, ale o tom vztah je. Tak nějak nevěřím v ideální vztah bez hádek... emoticon
9. únor 2010 ve 13:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 ideální vztah?? emoticon co to je??? emoticon to snad ani nejde, ne?? emoticon I když... jestli jsou oba flegmatici a je jim všechno jedno, tak to možná jde
to mi když se do sebe "pustíme", tak já jsem ta, která má nejvíc keců a řečí a připomínek a Pavel ten se radši ani nevyjadřuje, ale to je právě to, co mě vytáčí ještě víc, když se mnou nemluví, kdyby se se mnou zhádal, tak je hned po bouřce
ale jinak se máme rádi emoticon a já jsem celkem hodná holka, si myslím emoticon emoticon
dnes jsem si dala závazek, že v práci vydržím do 15h, jinak pracuji do 14h, ale už teď jsem zpruzená, vůbec mě to nebere emoticon
9. únor 2010 ve 13:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 tak to je hustý emoticon emoticon http://zpravy.idnes.cz/letani-miminek-ma-pomoci-proti-detske-kolice-pediatri-pred-nim-varuji-123-/domaci.asp?c=A100209_122225_domaci_ban
9. únor 2010 ve 13:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jita, tak to jsou ti naši chlapi úplně stejní. Taky bych někdy brala, kdyby raději zařval. Jak zavře dveře a v tichosti odjede, vytočí mě to o to víc. Štve mě, že nic neřeší a nechce nic probrat. Prostě mlčí nebo odejde... Ale i to nakonec vždycky nějak vyřešíme. Teď takto řešíme další miminko. Jednou je pro jednou proti... Jeho argument s prací mě teda vůbec nepřesvědčuje - obvzlášť když mu zase přidali a jeho plat nás úplně krásně uživí a jakmile začnu pracovat i já, budeme mít tak krásný příjem, že bychom uživili i 3 děti. Nevím, nechávám to teď uležet. Zrovna tohle je věc, která nejde "vyhádat"...
9. únor 2010 ve 13:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jita, tak mám pocit, že s touto paní taky řádně "lítali", když byla malá emoticon
9. únor 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 kozi: tak jak jsem psala, Pavel nemluví a když se já vyřádím a usmíříme se, tak teprve potom v klidu si o problému můžeme promluvit. Třeba teď už nějaký ten pátek máme klidnou domácnost, už dlouho u nás nic nebylo emoticon ale to je tu ani nemrkneš
opravu, tohle by nebylo dobré si vyhádat, třeba by se ti to i povedlo, ale pak bys na to mohla doplatit, jako že by ti to třeba někdy předhodil a tak, třeba zatím manžílek nemá potřebu mít dalšího prdíska, ale on na to přijde sám, až Terka povyroste a už to nebude takový mazlíček, tak mu to bude chybět. jakej mají mezi sebou vztah??
9. únor 2010 ve 13:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 jasně chápu, že hezkej, ale jestli je třeba Terka tulidlo, který se chodí k němu výhradně pomazlit emoticon
9. únor 2010 ve 14:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 ahojte, teda vy jste toho nakecali, kdo Vás má dočítat emoticon

k článku - no to je teda síla, ale upřímně pokud je to z Ruska a bálkánských zemí, tak mě to vůbec nepřekvapuje emoticon ; příde mi to jako takový to cirgusácký protahování těla - Rusko je touhle "tradicí" vyhlášený emoticon

kozi - teda takovej mlad´och, to já mám proti tomu doma dinosaura emoticon emoticon a s tim dítětem to je u nás to samý, jednou by děsně chtěl, pak zas že ne, pak jo a ted´zas pro změnu se nemůže dočkat, kdy mě na ty jahody ti měsíčci pošlou emoticon emoticon ((ale to je spíš tim, že v současný situaci, kdy sem bez práce by to vážně nebylo to nejlepší emoticon)

jinak já mám narozky 5 dní před vánocema, můj tatínek pak na 2.svátek vánoční - takže sme pravidelně oba dostávali dárky najednou pod stromek - teda hlavně táta, já občas něco těch 5 dní předem dostanu, ale tenhle rok, když sem slavila 30tku, tak sem nedostala ani dorta, jen od mužskýho kytku a na večeři sme šli až po novym roce, jelikož v té době ze mě ještě bývalý zaměstnavatel dřel kůži - mimochodem dodnes mi ty přesčasy nezaplatili emoticon svátek mám v květnu

no a na pohovoru sem si s panem ředitelem dala kafíčko a kecali sme spolu hodinu a půl emoticon
9. únor 2010 ve 14:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 p.s. - a já tu mám momentálně děti dvě, Jirka šel zas makat na barák a můj tat´ka mu tam zrovna ted´jel pomoct a Jiřík si tu hraje se svojí sestřenkou o 3 roky mladší, kterou tchýně zas jako každej den hlídá emoticon
před chvílí tu byl řev, jelikož malej při skákání na gauči nevybral zatáčku a narazil do křesla - když mu říkám, že to má z toho, jaký dělá pořád kraviny, tak to ne, to si říct nedá emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 brum: to je sice hezké, že jste si dali kávičku a pokec, ale jak jsi dopadla???
9. únor 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - no to právě nevim emoticon , nástup má bejt od března; říkal mi, že tam má dalších 20 lidí a že mi dá určitě vědět, musela bych si doplnit vzdělání za svý peníze a pro začátek bych měla hodně malej plat (než bych si udělala ten kurz) a dělala bych tam vpodstatě vše - jedná se o sociální službu - no uvidíme, každopádně hledat budu dál; hned zítra jdu se životopisem do banky - sice sem odpovídala a posílala životopis přes pracovní server, ale chci se tam ukázat a trochu víc otravovat fyzicky emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 14:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 brum: aha, tak uvidíš, třeba si vyberou tebe emoticon
jen běž do banky, to je jasné, musíš se tam ně dojít mrknout a hlavně je ukecat, aby tě vzali emoticon
9. únor 2010 ve 14:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Tak jsem vás konečně dočetla. Když jsem začla, tak chtěla Terka tančit - prý "dneska tančit jdeme, ručičkama, noooo, cvičit budeme" emoticon emoticon emoticon
Brum, no, on je takový můj "zajíček" emoticon

Jita, no, snad k tomu dojde brzy. Jde o to, že v práci více méně počítají s tím, že tam nastoupím až po druhé mateřské a tím jim vytrhnu trn z paty, protože nastoupím místo kolegyně, která odejde do důchodu. Takže je to začarovaný kruh. Když se vrátím dřív, místo tam sice mám, ale nevím, jak se budou tvářit na to, když si můj drahý najednou rozmyslí a po roce nebo dvou půjdu opět na mateřskou.
S Terkou se k sobě mají skvěle. On je ten hodný, který nekřičí, nebije a hodně věcí dovolí, ale už jsem ho několikrát "zprdla" a začal být přísnější... emoticon Jinak je z ní popo emoticonemoticon

Brum, tak teď musíme držet pěstičky ještě víc, ať tě přijmou emoticon Tak tu chvilku se to dá vydržet i s menším platem a investovat něco do vzdělání, pokuď se to vyplatí emoticon Já jsem měla to štěstí, že mi zaměstnavatel platil veškeré školení a dokonce mi půl roku před svatbou zaplatil školení za 7tis. a já na jeho konci dostala certifikát účetní. A to musel tušit, že půjdu na mateřskou. I toto mě přesvědčilo, že se mnou počítají - na co by do mě jinak tolik investovali, že jo? Mají výhodu, že je to mé první zaměstnání a prakticky si mě pro sebe "vyučili" a i když bych někdy měnila, má tolik výhod, že je zatím lepší zůstat - mám to 10 min.pěšky od domu, kousek máme školu, školku... Takže si vlastně nemám na co stěžovat emoticon
9. únor 2010 v 17:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
 Uf uz jsem docetla emoticon ale bylo to pekne poctenicko!!!
Uz jsem zachumlana pod dekou a odpocivam a uklidnuji ...dnesni den stal vazne za to no ale necham toho
Tak me tak napada slavite Valentyna?
9. únor 2010 v 19:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - no uvidíme, jinak můžu se zeptat, kde děláš, že se můžeš rozhodnout jestli pudeš domů ve 2 nebo ve 3 emoticon

kozi - tak to máš dobrý, to bych taky potřebovala, jestli to za to stojí nevim emoticon , ale uvidíme co se vyvrbí nebo nevyvrbí - každopádně momentálně potřebuju vpodstatě cokoli emoticon emoticon

fin - neslavíme, jen se nám loni povedlo na Valentýna jet jen sami dva do Prahy - což se nám léta nestalo, abysme jeli někam bez malýho emoticon ted´sme měli jet 20. do Tropical Island v Berlíně, ale dneska nám přišel meil, že je přihlášenejch málo lidí a odkládaj to o měsíc emoticon a když se do tý doby jich víc nepřihlásí, tak ten zájezd asi zruší uplně emoticon , což mě dost štve, sem se tam těšila, že aspon na chvilku z tý naší díry vypadnu emoticon
9. únor 2010 v 19:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 hlásí se večerní písalka emoticon i když myslím, že skouknu telku a půjdu do hajan, no uvidíme, jak se to tu s vámi vyvrbí emoticon
fin: no, my Valentýna asi neslavíme, jak to bylo loni nevím a letos taky nic, maximálně nějaká večeře, jako dávat si vyloženě dárečky s motivem srdíček a tak to nee, ale možná manža překvapí. A já třeba trenky, potřebuju mu nějaké koupit, tak bych to mohla skloubit, což??
brum: dělám v kanclu technologa, pracuji od 6 do 14, ale dneska jsem si dala předsevzetí, že nadělám alespoň hodinku, vezu zítra ráno dědu do nemocnice, tak abych měla naděláno. S těma mýma odchodama, je pravda, že občas uteču, ale musím mít hodiny, mám fixní plat, takže přesčasy mi neproplácí a tak si je vybírám, většinou jsou zdrhačky v pátek emoticon
9. únor 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - aha, no proč se ptám jen mě tak napadlo jestli nemáš pružnou pracovní dobu - jedna moje kamarádka, co dělá záskok za mateřskou ve vodárnách to má a nemůže si to vynachválit - je to jak jinej svět ta státní správa - prostě pohodička bigbítek - to se nedá s většinou soukromníků aspon tady u nás srovnat emoticon ale má to jen do dubna, takže na tom bude za chvíli jak já emoticon
9. únor 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 my jsme malá dceřiná společnost, pracovní dobu mám pevnou, ale protože Němci pracují v týdnu déle a v pátek jen do 12, tak já se malinko přizpůsobuji, občas tam zůstanu o hodinku déle a v pátek si to vyberu. Dnes jsem to vydržela do 14.45 hod emoticon Ale pružná prac. doba by se mi líbila
9. únor 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - to mě taky emoticon no nic, já jdu hodit moje malý zvířátko do postele, koukal na barandově na animáčka a ted´se nějak zasek u křížovky emoticon - to se mu ráno do školky nebude chtít vstávat emoticon
9. únor 2010 ve 20:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 tak ho pěkně ulož a ať se mu něco pěkného zdá emoticon
mě se ráno taky nechce vstávat, někdy si říkám jaké by to bylo chodit do práce třeba od 8, ale samozřejmě domů tak ve 14 hod.
dámy, kde jste všechny???
9. únor 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jo jo, pružnou pracovní dobu jsem měla já. Jen jsme měli určeno, že musíme být ve firmě nejpozději v 7 a odchod už byl na nás tak, aby nám nechyběly hodiny. Samozřejmě, když byl audit a inventury, tak byly odchody až večer emoticon Ale to zas tak často nebylo. Já jsem měla stejně tolik papírů, že jsem byla ráda, když jsem vypadla po 15.hodině emoticon
9. únor 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Jinak se už pro dnešek loučím. Jdu si hodit spršku a uvařit kafčo. Dnešní den s taťkou byl podle očekávání - opravoval auto, pak s ním jel ke kámošovi na diagnostiku a pak šel sousedovi měnit olej emoticon emoticon emoticon Takže žádné užívání si rodiny nehrozilo. Dítě si místo odpoledního spánku hodinu vykecávalo a hrálo v postýlce a pak řevem ukončilo polední klid emoticon Takže teď jdu odpočívat - manžel je, jak jinak, zase u dalšího "zákazníka"... Odjel ve 20hodin a ještě se nevrátil....
9. únor 2010 ve 21:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 kozi: jo tyhle výlety k zákazníkům znám emoticon
9. únor 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kozi - tak si užij spršku a kafčo - jé to já bych asi neusnula - kafe sice miluju, ale přes den né večer emoticon

jinak z toho si nic nedělej, u nás to bylo nemlich to samý; ráno sme jeli odvézt malýho do školky, a pak za jednim pánem kvůli garáži co jí chce Jirka mermomocí koupit (už toho pána kvůli tomu otravuje 4 roky, což sem ani nevěděla - on tehdy tak nadhodil, že se stěhuje a bude prodávat jak barák, tak garáž a odstěhoval se až ted´ emoticon a mně Jirka otravuje kvůli tomu s tou smlouvou - naštěstí už v klidu a vypadá to, že se nakonec domluvíme emoticon

já si zašla na kafíčko s panem ředitelem emoticon, Jirka jel na barák makat, pak na chvíli přijel a ted´šel pro změnu s kámošem po letech na pivo, řikal mi, že můžu jít taky, ale mě se do tý zimy nechtělo - je tam nějakejch - 15
a uplně chvílema pukaj venku ledy emoticon děkuju nemusim emoticon takže se budu chvilku věnovat škole a pudu spinkat emoticon
9. únor 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 snažilky moje, já se také loučím a pádím chrupkat, dorbou noc a krásné sny emoticon
9. únor 2010 ve 21:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brum, jita, tak jsem zase na chvilku tady. Manža mi volal hned po tom, co jsem vám psala, že se ještě zastavil ke kámošovi a doteď tady není emoticon Takže spršku mám za sebou a teď si vychutnávám kávičku emoticon

Brum, já bych taky neusla, ale toto je Nescafé bez kofejnu emoticon Naučila jsem se ho pít, když jsem kojila a teď si ho vždy vychutnáváme v klidu večer, když nám dítě odejde do říše snů emoticon
9. únor 2010 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kozi - tak vychutnávej emoticon

jinak já mám toho mýho už doma, no a to sem si myslela, že budu mít aspon do půlnoci klid emoticon emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš