Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
kozi: jj, tak taky budu přemýšlet, aby děcko mělo narozky, svátek a Vánoce s odstupem a ne hned po sobě, mě to naši rozdělili dobře, v létě narozky, v zimě svátek a Vánoce :-)
Odpovědět
holky, jsem nějaká unavená, jdu lehnout na gauč a kdybych se už dens nehlásila, tak mě přepadla únava ;-)
Odpovědět
Kozi to je pekne jesterka :-D No Lukasek nas napadnul vcera ale nevim to bylo poprve co toto jmeno zaznelo No ale je to vazne predcasne :-) 8-) Musim dnes poradne potrenovat manzilka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, sem dneska když sme šli z bobovačky myslela, že toho mýho malýho čerta roztrhnu 8-( , vůbec nechtěl jít domů, já zmrzlá a ani trochu neposlouchal, měl takový ty vztekací stavy jako že se valim všude a mámo trhni si :-p :-S :-D kozi, fin - já sem to samý, co na srdci to na jazyku :-D ale mám s tim spíš problemy, jelikož lidi to neradi slyší, že :-D jinak dneska přišel manža z baráku domů a jestli už mě poslali pro jahody, tak mi chvíli trvalo než my došlo Kdo?, no přece měsíčci :-D :-D - tedy ještě neposlaly tak ještě chvilku počkám a pak razim radši k doktorovi.
Odpovědět
Profilova fotka
brum: drzim pesti na interview na zitrek. At to dobre dopadne a taky hodne stesti na jahodach - at to dopadne jak chce, bude to v pohode. priroda vzdy rozhodne nejlepe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, no, já to mám právě blbě :-( Je Mikuláš, hned nato mám narozky, hned nato jsou Vánoce a v únoru zase svátek.... :-( Proto jsem na toto myslela u svého dítěte - takže Terka má narozky v březnu, v říjnu svátek :-) Fin, no, ono mě to hned u ní napadlo - byla taková živá v bříšku a už jí to zůstalo :-D Brum, ale víš jak, alespoň u nás lidé vědí na čem jsou ;-) Dobrou holky!
Odpovědět
zdravím všechny kočičky :-) dnes mám nějakou špatnou náladu, málo jsem se vyspala, bolí mě břicho a celkově je to nějaké divné :-p potřebuji rozveselit, spoléhám na vás ;-) ;-) kozi: jj, je třeba myslet na všechno :-)
Odpovědět
kozi, to je asi individuální, já mám všechno, co píšeš ještě nahuštěnější - v pěti týdnech a nikdy mi to nevadilo, naopak :-) a teď se do toho období přidaly ještě narozeniny kluků, manžel konstatoval, že bude potřebovat v prosinci trojnásobnou výplatu :-D jito, ale ale, kšššc, chmury pryč :-)
Odpovědět
gtver: já jsem tohle řešila v dětství, teď mi je to už jedno :-) tak to jste se tedy pěkně povedli :-D , chudák manžílek :-D , my to doma máme taky pěkně rozdělené, já, taťka a tchýně jsme v červenci, ségra a mamka jsou v březnu a listopadu je manža a tchán
Odpovědět
Profilova fotka
gtver, tak mě hlavně mrzelo, že kvůli Vánocům hodně lidí i přátel na mé narozeniny zapomínalo, nebo nechtěli jít na oslavu s tím, že už jsou vyždímaní kvůli dárkům na Vánoce (i když jsem jim řekla, že o dárky nestojím, že jde hlavně o to, ať jsem s nima). Když jsem měla 12, tak mi naši nachystali oslavu, koupili dort, ale nikdo z pozvaných nedošel.... Musela jsem své kamarádky objet na kole - všechny na tu oslavu zapomněly. Už to nebylo o ničem. Bylo mi smutno, i když dorazily... :-( Naši neměli moc peněz, takže když už jsem dostala větší dárek, tak byl jak na narozeniny, tak na Vánoce... Prostě to tak bylo a já chtěla pro své dítě něco jiného... Jita, asi erupce na slunci ... Mě skříply záda, tak neotočím hlavu... :-( ALe zase pro změnu volal manža, že mají málo práce, tak už jede domů, takže strávíme den s tatínkem :-)
Odpovědět
kozi: tak si to s taťkou užijte :-)
Odpovědět
kozi, mě jsou ty důvody jasný, je blbý, když to lidi berou tak jak píšeš (ikdyž to nemyslí zle), já právě naštěstí tohle nezažila, pro mě to bylo vždycky krásný období, jakoby prodloužení vánoční doby (ne skrz dárky, ale ta slavnostní atmosféra)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jita, jj - snad zas nebude rozebírat auto - zrovna včera mu zase jedno dotáhli :-N Ale začlo sněžit, tak snad ne :-) gtver, no, myslela jsem si, že když budou starší, bude to lepší... Ale moc se toho nemění. Třeba tyto narozky jsem si udělala svou oslavu, ale nikomu jsem nechtěla říct, že mám narozky a tak mi většina odmítala - mělo nás tam být 13, ale nakonec nás bylo 6 - my s manžou, přátelé, kteří ani neuvažovali, že by nedojeli (a to mají k nám hodinu cesty, nabourali předtím auto a byli odhodláni k nám dojet stopem) a pak jedni, co hned řekli, že neví, protože nejsou před svátky peníze. Nakonec dorazili. A právě ti přátelé, kteří se za mnou chtěli dostat stůj co stůj mi udělali nádherné překvápko - na diskotéce vše utichlo, najednou zhasly světla a objevila se kámoška s dortou a na ní zapálených 27 svíček a DJ vyhlásil, že je tam oslavenec, nechali mi zahrát písničku... Fakt paráda :-) A zrovna tuto kámošku jsem poznala na Modrém koníkovi :-)
Odpovědět
Krasny den :-) Tak ja mam uz jen hodinku a mazu do prace :-( ale nastesti dnes jen na par hodin :-) Probudila jsem se divne ale manzilek dobrou naladu zaridil x-) x-) Venku je dest a moooc cerno fuj. K tem narozeninam ja mam v cervnu a svatek v rijnu a tak je to optimalni ale asi jednou pri vyberu jmena dame takove aby se nam libilo,prece jenom to je dulezitejsi nez rozestup mezi narozeninami a jmeninami ale samo sebou se prihlidne i k tomu. Jita to je pochopitelne,ze nemas naladu kdyz mas MS.Me ta prvni teda pekne zdeptala na prvni dva dny(jak byla silna)ale pak se to strasne otocilo a mela jsem elanu jeje!Drzim pesti at to rychle prejde.
Odpovědět
kozi: no, tak to byla bomba, to je opravdu překvápko, tak se pozná člověk, kterému na tobě záleží :-) jinak já jsem si myslela, že ti je tak 27, 28 a manžílkovi bude taky tak, ne?? Taky vypadá mladě.
Odpovědět
fin: čauky, to je jasné, že nedáš holčičce jméno Eržika, jen proto, aby měla svátek o pár měsíců dýl než narozky :-) tady zase poletuje to bílé svinstvo, jak říká kolega, ono v Irsku asi moc pěkného počasí nebude, což?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, děkuji :-) No, manža je mladší - tomu bylo teď v lednu 25 :-N :-D
Odpovědět
jita jj tady prsi stale ale je to takovy ten protivny dest :-| Davam si cajicek a pripravuji se na zahul v praci jojo nechce se
Odpovědět
kozi: já jsem si to myslela :-) , ale co,když si rozumíte? fin: já už se taky těším a ž vypadnu :-|
Odpovědět
jita jj nejak to dnes nejde,nechce a vubec ble ale odpoledne to bude uz lepsi. No a kde mame omca? Kozi a co dnes planujes jen odpocinek v rodinnem kruhu?!Hlavne odpocivej ;-)
Odpovědět
finf: kde by, omca se flaka v praci 8-)
Odpovědět
já bych taky odpočívala, jak jsem měla minulý týden dva dny volna, tak si ještě nějak nemůžu zvyknout :-) viď, nějak nám to tu slábne :-)
Odpovědět
ahojky Omca!!!! jak se mas nejak na tebe myslim jak to jde?
Odpovědět
omca: tedáááá, takový veřejný přiznání, počkej až si to přečtě šéf :-D
Odpovědět
jita si predstav po tolika dnech doma s nemoci a najednou zacit zase na plny vykon ach jo ale pujde to
Odpovědět
Profilova fotka
Jita,je to fajn kluk,kdyz jsme se poznali,bylo mi 20 a jemu 18 a byl vyspělejší než kterýkoliv starší,s kterým jsem kdy chodila a hlavně s ním byla a je legrace :-) Fin,ještě nevíme.Zatím vařím,pak půjde Terinka spinkat a až se vyspinká,uvidíme :-)
Odpovědět
Tak jsem zase docetla, nebejt tady tyden,tak by to byla pekna prace docist,jak to tady prybiva :-D 8-) To pocasi tady v IR je nekdy fakt desny, ale najdou se i krasne dny :-N FIN... jo s vybiranim jmena,to je nekdy tezky..... :-D taky jsme premyslely az do porodu ;-) me se libilo to a jemo zaso to jmeno.... :-D
Odpovědět
jita: no moment, já su v práci a tam flákám beremko ;-)
Odpovědět
kozi: skoro to samé mám já, nikdy bych si nedovedla představit, že se "zapletu" s mladším klukem, protože mé známosti před manželem byly vždy starší, no a manža je mladší o 4 měsíce. Není to sice moc, ale .... ale hlavní je, že to vůbec není důležité. Jak píšeš, je vyspělejší než někteří kluci v jeho věku, třeba můj kolekga v práci je ještě starší, ale někdy bych ....... kam: jj, někdy se rozepíšeme, ale někdy bysme zasloužili :-p :-D :-)
Odpovědět
omca to už je lepší :-) ale taky si někdy říkám, kdyby na to přišel... ale já pracuji, tohle jsou jen krátké pauzy, abych se nezavařila, musíme oddechnout, ne????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?