Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
kozi :-D :-D :-D :-D Slaboducha urcite nenenenenene ale nevim mela jsem pocit,ze jsi jvetlejsi typ az pak jsem koukala na fotecky... Zase neprehanej to co jsem upekla ze zbytku neni nic extra ale jen tak k caji ci kavicce jako mala tecka... No jestli ty jsi vorvan tak to ja uz ani nemluvim na to asi ani prirovnani neni :-D :-D :-D ale zrovna jsem si rikala,kdybych si musela vybrat mezi tim,ze navzdy budu mit stihlejsi postavu nebo mimiska...tak ted asi ani nemusim rikat v tomto tematu :-N Brumli Ja zitra varik zase kapustu ale treba mam odsud nauceny super receptik z bramburku tada hned druhy muj oblibeny!Kdyz budes chtit....?
Odpovědět
KOzi a brum holky tak to patrim do party :-D me se ta pusa nezastavi...dokonce i kdyz jsem nekdy s manzilkem doma a on ma sluchatka stejne si povidam a i odpovidam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum, tak nějak - když se mě někdo ptá, co jsem za znamení, tak jedině STŘELENEC :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ni, ja su cigaňa :-D :-D :-D Ju, ale ke kávičce bodne a to je podstatné ;-) JJ, jasně, to jsem tenkrát taky tak brala, teď to beru tak, že chci shodit nějaké to kilečko, než bude druhý prcek :-D Hlavně nejde ani tak o to být štíhlá, ale trošku spevnit svaly :-N Jako víš, na fotkách nejde vidět ta moje prdel :-N A šaty byly taky úžasné, protože ji zakryly :-D Fin, manža to má doma už teď stereo - z jedné strany já a z druhé Terka - já řvu po Terce, ať mlčí, že chci něco říct taťkovi a ona mě z druhé strany překřikuje :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - sem s receptikem; jinak znám mluvim na něj a on radši neslyší :-D :-D ale ukecanej je teda taky :-D
Odpovědět
Kozi to je parada chudak to se jednou ten muj zblazni :-D ja jsem blizenec tak nas ma o par osobnosti doma vice ale zatim to manza zvlada :-D :-D :-D No ja jsem koulicka moc hrda na to nejsem ale uz se zacinam mit rada takovou jaka jsem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já to balím. Den byl náročný a zítra nás čeká další karneval. Dobrou noc a sladké snažílkování :-)
Odpovědět
Potato cake- Bramborovy kolac-ustouchane brambory s maslem,do jeste teplych dat nastrouhany syr,jarni cibulku na kolecka,sul,pepr, a ted mas navybranou sunka ci ryba(tunak,losos,krab,makrela)muze byt z plechovky ci uzena a vse smichat.(je to jako by takova bramborova kase a vse v ni naplacane) :-N No a potom udelas bochanky na dlan asi o velikosti tenisoveho micku takove koulicky,ktere obalis ze dvou stran v mouce a das na panev osmahnout z tech dvou stran a pak jen dohrat cca 15min v troube....je to zradylko vazne moc a manza to mam moc rad.Podavam to se salatem ci dusenou zeleninou ale i samotne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - ju ju, taky tak hučí jeden a druhej :-D :-D jinak my byli dneska s Jiříkem, jeho kamarádkou Aničkou a jejim tat´kou kopat bunkr :-N :-D a to sme šli původně bobovat a pak že pudem za našim tat´kou (manžou) na barák, kde makal na dlaždičkách, no a potkali jsme je, a skončili jsme v bunkru :-D :-D - teda sem to nějak pomotala, tak snad to pochopíte :-D
Odpovědět
Dobrou kozi
Odpovědět
Profilova fotka
fin - dikas, někdy určitě vyzkoušim, zejtra asi ne, jelikož nemám sýr ani cibulku a do krámu se mi chtít jít ráno nebude :-D :-D - tak budu muset vymyslet něco z domácích zdrojů :-) kozi - tak si ho užijte, my dneska propásli sánkování v maskách - sem se to dozvěděla až odpo od Aničky a jejího tat´ky, že tam byli a bylo to super a kde že sme, že sme nedorazili - sem to nevěděla, no, škoda :-N takže mě čeká příští tejden bojovej úkol - zrealizovat nějakou tu masku pro jiříčka a příští sobotu vyrazíme taky na karneval ;-) tak dobrou noc, holky 8-)
Odpovědět
Krasne rano snazilky!!!! Vstavat a cvicit :-D :-D :-D jsem se tesila,ze se prospim ale uz od sedme rano mi nekdo vola tak uz tu strasim.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko! Já jsem si dnes vyspávala do 10. Manžílek mi dal dáreček - vstal k malé a nechal mě táááák dlouho spinkat. Teď vařím oběd a on vzal Terinku ven - jéjé, to je parádička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, já taky vařim, Jirka chrápe po noční a Jiřík půjde s dědou za chvilku nakoupit, takže za chvilku si užiju taky hodinku klíček :-)
Odpovědět
:-D Taky se musím pochlubit, mám úžasně synchronizované děti - spí ve stejnou dobu (nedělám si iluze, že jim to vydrží) :-)
Odpovědět
nazdárek dámy, já jsem ty řezy včery vyndala, dám vám je tam, jo??
Odpovědět
kozi: jinak manža je vyučený automechanik, dělá vedoucí v pneuservisu a doma má dílnu, kde, jak říkám já, šmudlá autíčka, ale musím uznat, že je šikovnej jinak taky vařím obídek, dělám masíko na žampionech s rýží, už mám hladík kozi: tos mi tedy rozesmála s tím příspěvkem, já myslím, že až jednou porodím mimi, tak to bude takovej vlasáč, beru to podle manžílka, ten jich má moooc a strašně husté a tmavé ;-)
Odpovědět
jo, a holky, už jsem vám to psala, že jsem ráda, že jste tady všechny takové normální a fakt super baby, že se s váma dá mluvit (tedy v našem případě psát) o všem ;-) :-D fakt bomba, mám vás ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita, jé to nás těší, že sme normální :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a kozi, jak jsi psala o listovém těstě, tak já dělám výbornou mňamku, říká se tomu šněci, možná že to znáš, rozválené listové těsto potřu špenátem, na to naskládám anglickou slaninu, druhou vrstvou sýr, to se zabalí do role a krájíš to nožem na kolečka, na plechu je potřeš vajíčkem a upečeš, ale to je dobrůtka, to jsem dělala minulý týden a věř, že tomu, že dlouho nevydrží
Odpovědět
Profilova fotka
jita - sem dostala chut´na ty tvoje řezy :-D a koukám, že si budu muset vzít blok a zapsat si ty Vaše receptiky ;-)
Odpovědět
brum a kozi: já jsem si taky myslela, jak ty řezy nesjou pracné a vůbec to není pravda, těsto je umíchané hned, upečené taky a náplň je taky otázkou chvíle, hodím vám odkaz, kde jsem našla recept a ty šnci fakt stojí za to a když se jí ještě teplé, hmmmm, to je lahoda :-D
Odpovědět
míša řezy http://www.ceskahospodynka.cz/recept....
Odpovědět
Profilova fotka
Gtver - závidím. Snad, až jednou bude druhé, tak to taky zažiju :-D Jita, tak manža měl možnost dělat na příjmu - takže "čistou práci", ale ho to montování baví, takže chtěl pozici automechanika. Je taky děsně šikovný, takže nemám strach, že by byl někdy bez práce a když už, tak už má spoustu stálých zákazníků, kteří už chodí jak v práci tak k nám jen a jen za ním a rádi se vracejí. Bohužel garáž nemáme - naši v ní teď mají po přestavbě obývák :-N Takže o tu přišel a kdyby chtěl jednou začít sám, musel by si někde nějakou pronajmout :-) Já zrovna dělám tu šunku (normálně dávám anglickou nebo Váhalovu slaninu, ale nebylo ani jedno) se sýrem zapečenou v listovém těstě. Bude to na svačinky :-) Jinak štneky znám - jak se špenátem, tak jen s anglickou - dělala je tchýně. Nebo pak klobásník - taky mňamka - zapečená klobása na pečení v listovém těstě. Jíta, no, my jsme totiž měli Terku hoooodně vlasatou (nevím, jestli jsi koukala na fotečky) a manža se smál, že jsme dodělávali do poloviny a pak jsme si dali pokoj a tak jsme vlásky nevypíchali ven :-D Taky jsem ráda, že jsem se k vám přidala. Hodně jsem chodila na MK - tady jsem ještě sem tam kecala s holkama, co jsme měli svatbičku 7.7.2007, ale nějak se to rozprchlo. Na MK se to taky rozpadlo - a když já si občas potřebuji fakt pokecat, jinak bych z toho doma zblbla. Jen tak jsem tady zabrousila a našla toto téma a padly jste mi do oka. Je mi tady s vámi moooooc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, tak recept jdu hned uložit. Ono někdy je to jen o tom, poprvé se k tomu pečení dokopat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - mě taky je tu s Váma dobře :-) jinak Jiřík byl vlasatej už jako mimi v porodnici - to má po mně :-D a vlásky má ted´dost světlý, je pomalu blondák s modrýma očima, přičemž my oba s Jirkou sme tmavý, až si Jirka z toho dělá srandu, že zapracoval soused :-D :-D pravda je, že ty vlásky má malej po Jirkovi, má 2 kolečka ze kterejch mu rostou (většina lidí má jen jedno) a navíc byl asi do 4 třídy taky blondatej a pak mu ty vlasy začali teprve tmavnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady s váma drbu a málem sem připálila tu rybu, co sem měla v troubě, no je z vrchu trochu připečená :-N :-D jdu to ted´radši chvilku uklidit a za chvíli budu muset manžilka vzbudit, chtěl vzbudit po 12, tak doufám že mě něčim nepraští až na něj vlítnu :-D :-D :-D
Odpovědět
kozi: na vaše fotky jsem koukala, to si nemysli :-) manža měl jednu dílnu pronajatou, ale jak říkáš ty, když se vrací zákazníci, tak je to super a protože byla dílna malá, tak si postavil svojí velkou, jsem mu povídala, že z toho mohl udělat baráček, ale fakt, tam by se bydlelo v pohodě ;-) jéé, ve stejný datum se vdávala spolužačka :-)
Odpovědět
brum: to byl včera na flámu, že tak dlouho chrní??
Odpovědět
No tu se to rozjelo behem chvilinky ;-) Jita normalni :-D no nevim :-D nevim :-D :-D :-D Ja zrovna vcera manzilkovi rikala,ze ani nepotrebuji "zive kamaradky"ze mi stacite a ze vse proberem :-) se manza moc smal 8-) Ne ze bych nemela normal kamosky ale s vami se pobavim nekdy lepe x-) Ja premyslim nad obedem ale asi kase a po dlouhe dobe rizek(manzilkovo oblibene!) Uz mate vareno ale ja mam jeste cas prece jenom posun casu hehe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?