Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
no jito jsi sikukla ;-) jsi me motivovala a tak jsem se pustila do dezertiku s nazvem Co Dum Dal :-D :-D :-D Par vajec,cukr,olej,mleko,snih a mouka :) prakticky jako by na babovku ale uz to vse delam od oka...a udelala jsem takovou tu mramorovou jak stridas lzice,no uvidime jak to dopadne zatim pecu
Odpovědět
Jita hele udelej nam foto :-)
Odpovědět
foto řezů?? nebo čeho :-D
Odpovědět
no ceho asi jasne ze rezu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no vidíš, jak jsem tě inspirovala :-) já radši vařím CDD, ale do pečení se pouštím radši podle receptu, do jídla můžeš cokoliv přisypat a přidat, ale když buchtu upečeš a není k jídlu..... tak jí třeba poleješ čokoládou a ta to zamaskuje :-D
Odpovědět
tak jdu na to, mamka čekala frontu na ochutnávku s talířkem :-D ;-)
Odpovědět
jita :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo holciny jeste jednom slovem co rekl muj manzel nato tema co tu probihali kolik deti.....a bla bla.... :-D OdPoVeDnOsT!!! Jeste premyslim mit tak doma kakao udelala bych tu polevu ne ze by to nebylo jedle :-) :-D
Odpovědět
tak to tam máte, ješte jsem tam dala fotku dortu, co jsem nechala manžovi udělat k narozkám, pořád se hrabe v autech ;-) je to v albu z příprav jj, odpovědnost, ta je taky třeba, ale ještě že se k tomu vracím, je to každého věc, kolik dětí si pořídí, ale tahle diskuse mi přišla zbytečná, protože třeba romové (nejsem rasisita, aby si někdo nemyslel) takhle vůbec neuvažují ;-)
Odpovědět
fin: a jak ti je?? už je to lepší??
Odpovědět
jita no jde to zase zacala ryma ale kasel trochu ted polevil....jo se musim pochlubit,ze basta co jsem varila,tak manza rikal,ze je uzasna (a to je rozezranec :-D )a ze by si ji dal i zitra!Tak to si bude muset zaslouzit :-D :-D :-D
Odpovědět
jita ty jo ja uz jdu taky stat do fronty :-p :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Jita za chvilinku ti dam foto meho vytvoru :-D :-D :-D
Odpovědět
už se těším, hoď ho na plac ;-) já jsem dnes pekla krůtu, tedy stehna se zeleninou a hostila jsem celou rodinku, i rodiče, bydlíme s nima, oni dole, my nahoře jééé manžílek se mi vrátil
Odpovědět
jo, tak to ještě ta moderní technika tak nepostoupila, aby se dali věci předávat přes monitor
Odpovědět
Jita mas to v pripravach :-D manza rikal,ze umim krasnejsi pry at dam jinou fotku :-D :-D ale je to dobry mnam
Odpovědět
hm, tak stav na kávu, já už jedu :-D
Odpovědět
tak jsem si otevřeli lahvinku vínka a ani si tu sklenku nevychtunám, jsme teď u našich, řešíme autíčka, manžílek chce prodat svoje a naši schání něco novějšího, tak asi uzavřou obchod :-) ale neboj, dám si jen malou skleničku, kdyby náhodou ;-)
Odpovědět
když přišel manžílek, tak se mi ptal, co tam mám zase za kámošku(myslel v počítači) tak jsem mu ukazovala vaší svatbu, jste prý symapťáci ;-) jééé, já na tu svatbu tak vzpomínám, byli jste někde na svatebce??? My nee, snad se letos k moři podívám, nebyla jsem u moře už pár let a chybí mi to
Odpovědět
jita jj kaficko se vari tak si pospes at mi nevystydne voda :-D Ze dekujeme :-N no s vinkem opartne ;-) Ja si svatbu opravdu moc uzila a bylo to super!!!Svatebku jsme nemeli ale mozna se nam zadari tento rok :-) ja nebyla u more 4roky ale u oceanu jsem stale :-D jeste aby ne,kdyz jsem na ostrove :-)
Odpovědět
já když to spočtu, tak sem u moře taky nebyla 4, 5 let a loni mi to brouček slíbil, sice on moře nemusí, tak bych musela slevit ze svých nároků, ale halavně že se tam podívám, ne?? já jsem si taky svatbu moc užila, tedy oba jsme si jí užili, sice nám ségra dělala menší zlo, nevycházíme spolu dobře, ale to si nebudeme kazit večer, a hned bych si jí zopakovala a abych byla upřímná moc to přeju nevěstáma aholká, které to teprve čeká :-)
Odpovědět
hm, tak obchod je uzavřen ;-)
Odpovědět
jita ja taky svatbu nemela bez "problemu"tesne pred svatbou mi malem umrel tatka a pak na svatbe uz nemohl byt..stale je v lecebnem rezimu. vidis to jak se obchoduje :-) Jsem si uvarila kaficko bez kofejnu takze jako melta :-) a uz jsem v pyzamku na kline pc a pohoda jupiii
Odpovědět
hm, tak to ti závidím, já jakmile se vysprchnu, tak padnu, tak musím ještě vydržet :-) jj, meltu mám taky ráda nebo kafčo na půl s mlíčkem to je mi líto, že taťka na svatbě nebyl :-( manža mě vyhazuje od pc, tak zase za chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu dohánět absenci :-D Fin, já ti dám světlovlásku - to budu muset přehodnotit své příspěvky, že by byly slaboduché? :-N :-D :-D :-D A moc děkuji - jenže už to není dávno pravda :-D Na to, že jsem na těch fotečkách byla v 5tt, tak teď je ze mě vorvaň :-D :-D :-D Jita, ty jo, budu muset ty mišařezy taky udělat - všichni kolem je pečou a chválí a mi se do nich nějak pořád nechce - ale zase dělám řezy Rafaelo a ty jsou mňamkoooooznííííí - a nikdy nezůstane ani zrníčko kokosu :-N Jinak prď na to - jestli už jste zadělali, tak dodělávejte a napichujte vlásky - jen to nepřežeňte, ať je pak zase nevypícháte ven ;-) :-D :-N :-D K tomu pečení - já zítra budu dělat mňamku - chtěla jsem už dneska, ale z návštěvy jsme se vrátili po 20hodině se spícím dítětem (se úplně stydím - já, která tak drtí režim :-N ), takže až zítra - z listového těsta, šunky a sýru. Mňam, už mi kručí v břuchu :-D Jita, hned jdu na fotky (jen co se tu vykecám :-D) ;-) Manža je automechanik, nebo je to jen jeho záliba - já mám totiž jednoho řezníka aut doma :-D Zrovna nám tady straší jedna dodělaná chudinka a další plecháč přijede zítra :-D Jita, v poho - já si líznu monitor ;-) :-D My jsme na svatebce byli - chtěla jsem pod stan a to mi bylo ze všech stran rázně zamítnuto s klepáním na čelo - asi měli strach, že si bobešek v bříšku otlačí záda o podlahu :-D Takže jsme spali u strejdy v bytě v Břeclavi a jezdili na výlety - do Lednice (tam se mi při prohlídce udělalo pěkně šoufl), pak na Tři Grácie, Belveder, sv.Huberta a pod. Milujeme to tam. Vlastně jsme krom jedné dovolené trávili každou na Jižní Moravě a letos chceme zkouknout Čechy. Chceme někde blízko Prahy, ale do přírody. Máme v Praze resty - musíme tam navštívit hodně lidiček, ale nechceme strávit týdenní dovču přímo v Praze - nemáte nějaký nápad? Návrh?... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jita - tento si přečti, je to i pro tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fin - nádhera a paráda - právě jsem olízla celý monitor (alespoň ho zítra nemusím čistit), ale na živo ta chuť bude přece asi jen lepší :-D Jita, měla jsi to v tom albu? Já to tam nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak sem hledala řezy a navštívila album kozi :-D řezy sem nenašla, ale kozi je kočka a sympat´anda ;-) děvčata přemejšlim, co budu zejtra vařit a nic mě nenapadá, hodte inspiration :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi, neblbni - právě jsem si odřela nos o strop :-D Za poklonu velice děkuji, ale buď ráda, že mě neznáš naživo :-D To už je pak horší, protože po nějaké době všem lezu krkem - jsem totiž děsně ukecaná, ale snad to tady není moc poznat :-N :-N :-D :-D :-D Ty jo, a kočka - tož to víš, make-up udělá svoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - tak to bysme si rozuměli i naživo, jsem totiž úplně stejná :-D - tedy nehorázně ukecaná a hlavně nejdřív mluvim, potom myslim :-D :-D :-D - no holt střelená střelkyně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?