Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
docetla,ale ze to dalo zabrat, ufff,to uz je na knizku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, teda vy jedete :-D já sem byla po letech u mý moc dobrý kamošky a svadkyne na naší svadbě a nalila do mě domácí ořechovici potvora jedna :-D :-D :-D tak sem ted´trpchu púřiopilá :-D
Odpovědět
kam: a jak se daří tobě a prckovi?? :-)
Odpovědět
brum: no ty to vedeš ;-) :-D ani psát ti nejde, to s tebou bude sranda :-) sis měla dát červené, aby ti dorazila ms ;-)
Odpovědět
prcek roste jak z vody, uz se stavi a pokousi se chodit x-)
Odpovědět
tak to máš co dělat, ne?? :-) a jak se jmenuje??
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no stavili sme se tam ze školky a já furt chtěla domů a ona ne, že sme tam dlouho nebyli a že má super ořechovku a už to jelo :-D :-D :-D děti si hráli v pokojíku a my koštovali :-D ale jen decentně, domů už sem s malym dorazila a cca za hodku dorazí z práce i manža :-) a červený sem si taky dala , ale svařáček - tim to začalo - no holt jak člověk neni zvyklej, tak stačí málo :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: mi povídej, když byl člověk zvyklej, tak to ještě šlo, ale teď si dám sklenku a už mi padou oči :-) to je tím, jak stárneme ;-)
Odpovědět
jita... no ani mi nemluv je k neudrzeni, uz ho nemuzu nechat samotnyho, na vsechno se sape :-D ale je kouzelnej, jakou ma vzdycky radost,kdyz se mu podari stoupnout x-) , Michal
Odpovědět
kami: jéé, to je roztomilé, takže Míšánek je zatím jedináček??
Odpovědět
jsem zvědavá, co?? :-)
Odpovědět
zatim jedinacek a asi i zustane, nevim nevim,jestli do dnesni doby si poridit dalsi, uz tak jedno stoji dost penez a radeji dam vsechno jednomu nez brat dvoum od pusy :-| , to je muj nazor, protoze dnesni doba je hrozna, jen vse berou a berou 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
ano, dnešní době je opravdu hrozná co se finanční stránky týče, z toho názoru mi je fakt na zvracení
Odpovědět
kkk tak to mas doma veselo,takovy spuntik kolik mu ted je?
Odpovědět
gs.. jak to myslis na zvraceni :-. fin... 8 mesicu :-D
Odpovědět
kkkami> nevím, jestli je to i tvůj případ, ale mám pocit, že se češi za poslední 2 dekády stali tak rozežraní a nenažraní, až to není možné. každý si tu jen na něco stěžuje a přitom ekonomická situace vůbec není tak špatná, daňové zatížení oproti jiným evropským státům pod průměrem. sociální systém naopak štědrý...
Odpovědět
kkk to je zuzo takovy prdolka gs kazdy muze mit svuj nazor
Odpovědět
gs: souhlasím s tím, že se stáváme neskutečně nároční, což je vidět i na dnešních rodinách, kde je jedno max. dvě děti většinou a to většinou jsou už rodiče za třicítkou, když si dítě "pořizují".....pro mě je to nepochopitelný, vyrostla jsem ve velké rodině, neměla jsem rozhodně všechno na co jsem si vzpomněla a ani jsem to po rodičích nežádala, dětství jsem měla krásný a jsem za svou rodinu vděčná, ale na druhou stranu je to na každým, jak si svůj život zařídí.....
Odpovědět
jachm> ano, tvá poslední věta je určitě pravdivá a je to dost kontroverzní téma, na druhou stranu, pokud jsme se rozhodli žít v české republice, porodit zde děti, měli bychom být svým způsobem "společensky odpovědní" a to bohužel rodiny s jedním dítětem nejsou.
Odpovědět
jachm ja ziju v Irsku a ne jen tu ale i zbytek ciziny ma deti az v 30-35!!Vubec si nemyslim,ze je zle mit dite kolem 30 proc by taky ne?Ja si uzila,procestovala a ted kdyz clovek ma toho spravneho partnera a citi,ze chce mimi proc ne at ve 30 ci ve 40 je to individualni.Irove maji normalne 5-10 deti ale ja si rikam,ze je to dost. A proc nemit jen jedno ci dve...mas k detem povinnost jim dat ne jen lasku,jidlo a zakladni vzdelani ale i neco do budoucna(nemyslim finance) a kazdy vi na co ma!Dnesni dobu nezmenis,jde jen o to,ze je lehke soudit ale dokud to nezkusis nevis!
Odpovědět
Kozi,brum kde jste snazilky moje ;-) brum nerikej,ze s tebou ta orechovice zamavala :-D Jita tak co mame v planu na vikend?
Odpovědět
no teda,nestacim cist,tady se rozjela diskuse, jak jsem tam psala brat od pusy,tim jsem nemyslela jidlo,ale celkove, mit dite je taky nejaka zotpovednost , radeji to jedno a dobre zaopatrit...... nechtela by jsem aby mi dite prislo treba ....mami, das mi penize na lyzak... a ja ne nemame na to..... radeji tohle ne, v dnesni dobe jsou deti ve skolach jiny, nemyslim rozmazlovat,ale zaopatrit,nerikam dve deti nikdy,ale kdyz uz ,tak bejt zotpovednej a vedet jestli si to muzu dovolit nebo ne..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no trošku sem vytuhla na tom našem mini gauči :-D :-D a za chvíli jdu radši spinkat ;-) kkami - víš tohle je na každém, ale já osobně radši budu mít 2 děti a třeba mín peněz než jen jedno - navíc zas takovej problem v tom, že mu řeknu, že nemáme na lyžák nevidim - no a co tak nemáme, může jít lyžovat u nás na kopci (sme 762 m nad mořem a každou zimu se tu dá krásně lyžovat) v životě jsou prostě důležitější věci ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kkkami> to je sice hezký, že tvý dítě pojede na lyžák, ale o tom jsem se já nebavila. já si myslím, že by se naše společnost měla naučit dohlédnout dál než k hranicím svého vlastního písečku. jednoduchým výpočtem je zcela jednoduché zjistit, kam naše společnost spěje, když bude mít každá rodina jen jedno dítě.
Odpovědět
No já bych chtěla mít spoustu dětí. Myslím, že rodina a vzájemná podpora je mnohem důležitější, než jestli bude na lyžák nebo každý den kaviár. Bohužel ale lidi jsou masírovaní neuvěřitelně reklamou - správný život může být jen když mají lidi krásný dům, každý rok nové auto, exotickou dovolenou, značkové oblečení, nejnovější elektroniku.... prd. Důležité je žít tak, aby člověk pomáhal a dělal život na téhle zemi snesitelnější pro všechy kolem a nikomu neubližoval. Konec filosofického okénka.
Odpovědět
Profilova fotka
Omcamauta..plne s tebou suhlasim..mas absolutnu pravdu !!! Bohaty nie je ten, ktory ma vela, ale ten, ktory vie kedy ma dost...
Odpovědět
Preji krasnou sobotu,vy jste se tu ale rozvasnili...ale kolik lidi tolik nazoru...Ja osobne bych chtela dve deti urco!Nesouhlasim s nazorem"delat neco pro spolecnost(jako rodit co to da at mame na duchody?!,to jako vazne!?!?). Ja si vazne myslim,ze je to na jednotlivcich samo,ze neodsouvat druhe dite na dobu az se nasetri na luxusni jachtu ci dovolenou ale na druhou stranu musi clovek premyslet i nat tim,ze dnesni doba je narocna...Rozhodne bych nechtela na ukor nas i pr.prvniho ditete!Neberte to tak,ze mluvim jen o penezich!Je mozne,ze budu mit jednou tri deti ale musim to tak citis a musim vedet,ze jim budu moc dat vsechno a k tomu patri i dobre vzdelani a co si budeme povidat lacine to neni ale je to asi to nej hned za laskou a podporou co muzes diteti dat!
Odpovědět
Profilova fotka
ono i kdyby se teď více dětí rodilo, beztak naše děti ani "my sami" nemůžeme spoléhat na důchody, protože v Čr prostě nebudou..už teď lidem nestačí na pokrytí ani nájmu ani starobinců..takže souhlasím s finfirle! Rodit děti kvůli tomu aby nás bylo více je nesmysl.. :-D My budeme vděčni za každé, protože je to zázrak a tak k tomu přistupujeme. Ať má každý kolik chce potomků, ale ať se o ně dokáže postarat a udělá z nich dobré lidi. gs208: kolik tedy máte dětí nebo plánujete počít?
Odpovědět
Profilova fotka
krasnoe sobotni rano. pro me bohuzel pracovni. :-( Jinak az na deti dojde, tak ja chci 2 a manzel 3 i 4. Uvidime, jak nam bude to tech prvnich, jak pujde otehotbnet, finance atd. Ale 3 bych se nebranila. do 4 bych si asi netroufla. Jinak krasny vikend vsem. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?