Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
brum: takže doporučuju vzít nesmazatelný fix a podepsat mu ve spánku čelo 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca - no to by chtělo :-D ted´je už klid, no holt dneska trošku italský manželství :-D udělám to jak psala fin, prostě at´si to sepíše, at´vim co opravdu chce a zařídí, když po tom tak touží :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jita, tak takto nějak vyvádí naše dítě :-N Brum, takže máš doma to samé v bledě modrém :-N :-D Akční čertíček :-) Manža je vůl - prašti ho něčím ve spaní, možná se mu v kebuli rozsvítí :-(
Odpovědět
brum to je blbost podepsat do konce mesice kdyz ani nema co podepsat a nechtel by aby jsi to i vse sama vyridila?!At si domluvi schuzku s pravnikem co chce a ten se mu vysmeje ze je totalne neinformovany a ze chce blbinu na kterou ma stejne narok(dedictvi a pod pred svatbou) Ja si to zjistovala,protoze mi deda odkazal byt a i v manzelsvi je to pravne jen me i v pripade rozvodu (se kterym teda vubec nepocitam!). Kdybych byla v tve kuzi tak bych mu rekla,ze se rozvedu ja a vse mu vezmu :-D :-D :-D jen abych ho vydesila....kdyz sam nevi a keca blbiny.Ja se popravde divim pokud si dobre pamatuji zacal te uz vydirat pred svatbou a dost osklive!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - on už u té notářky byl a já s nim jednou taky - tehdy mi to přišlo docela io logický, ale ted´se mi do toho nechce - dělá se to formou notářskýho zápisu a řekla mu, že neni problém at´se domluvíme a přídem; jinak tohle co píšeš sem mu řekla :-D na to mi řek, že nemám nárok, což je pravda, ale tu smlouvu chce stejně, vpodstatě jde o to, že kdyby třeba prodal svůj barák co je v jeho vlastnictví, tak ty peníze už jsou součástí SJM, stejně jako nájem z toho domu a to on nechce atpod.. prostě aby to bylo jasně daný a že to neni nic proti mně - no uvidim s čim příde až si to nalinkuje :-D jinak před svatbou to bylo i trochu naopak sem mu na ferovku řekla, že mi trpělivost už došla a že už mě to na hromádce nebaví a že bud´se konečně vezmem, jelikož už sme toto téma omílali snad 2 roky nebo balim kufry sobě a malýmu a jdu - tak si mě vzal :-) :-D
Odpovědět
brum me prijde ze je mu jedno jestli necha nezaopatrenou matku sveho ditete a i prcka snad chce byt rodinou a ne pocitat s tim,ze jednou od tebe odejde ne!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ale on je jak se to řekne takovej realistickej pragmatik, řek mi že mě má moc rád, ale že víc jak 60 % manželství se rozvádí, tak prej když se to stane náhodou nám, tak chce aby to proběhlo v klidu - což má zajistit ta smlouva - já nevim asi to myslel spíš jako pojištění - taky se pojištuješ proti ismrti a invaliditě sebe a rodinu a nepřeješ si aby se to stalo, jen prostě co kdyby náhodou :-N ale už sme dost od tématu, vratme se radši k mimiskum a dětem ;-) a já jdu radši spát
Odpovědět
dorbé ráno maminy, snažilky, těhulky a všechny ostatní :-) Tak pořád čekám na ms a nic. Ale od neděle cítím jako bych to měla dostat každou chvilku a pořád nic, to je nějaké divné
Odpovědět
Profilova fotka
jitka, aj ja som tak cakala, potom som si spravila test a boli dve ciarky... vsetky priznaky boli ako pred ms. Zajtra som uz objednana k doktorovi, uz sa neviem dockat... :-)
Odpovědět
alenka: zdravím, no počkej to nemůže být taková náhoda a tak rychlé, já jsem vysadila HA koncem roku, takže jsem bez ní teprve měsíc a to ještě jsme si dávali pozor, ne sice pokaždé. Našla jsem si výpočet PD, vím, že podle toho se řídit nedá, každá žena to má jiné, brala jsem to orientačně. No, počkám do čtvrtka a pak uvidíme
Odpovědět
alenka: tak to gratuluji, úplně jsem na to zapomněla. A vy jste mimi před svatbou plánovali??
Odpovědět
Profilova fotka
my mame este pred svadbou (174.), ale uz som vysadila HA s tym, ze nechame tomu volny priebeh.. a do 2 mesiacov sa podarilo... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jita: jo jsem na koníkovi, a rady spíš se tak nějak podporujeme omca. tak to je dobře, my to ted necháváme osudu a pak březen/duben na kontrole u gyndr. to začnu řešit, a hlavně nechám zjistit tu štítnou žlázu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!!!!! Jita, takže pěkně čekej a jestli týden MS nedostaneš, tak po týdnu už by čárka měla jít vidět, jestli jsi těhu ;-) Alenka: Gratuluji k mimísku v bříšku - přeji hlavně zdravíčko oběma a ať se prcek čile k světu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, ty jo, to je magoooor!!! Co by měl říkat můj manža? Přistěhoval se k nám (ke mně a našim), barák jsme začli přestavovat ještě za svobodna, takže úvěr na barák je psaný na mě, barák je psaný na naše a kdybychom se rozvedli, odejde s "holým zadkem". Já jsem předmanželskou smlouvu chtěla s tím, že by se vždy nějak zapsalo, co se koupilo, ať se to dá rozdělit a ať se nějak vyřeší splátky úvěru v době, kdy jsem na mateřské. Ale on to nechtěl a naši nám řekli, ať neblbneme s řešením rozvodu, když se bereme a nevyhazujeme peníze za právníky a notáře. Takže máme nepsanou dohodu, že se buď vyplatíme z poloviny zařízení domu, nebo si prostě manža něco odveze a že ho buď vyplatím z úvěru, který by jakoby platil po dobu mateřské, nebo bych mu koupila nějaký maličký byt (jeho rodina by ho totiž o peníze oškubala, tak by měl svoje bydlení). Takže tak.
Odpovědět
Ahoj preji vsem krasny den :-) Alen blahopreji ale at to nezakriknem ;-) ale je to uzasne Jita jj pockej tak tyden a uvidis,drzim pesticky Brum no je pravda je to stejne na vas dvou jen jsme ti napsali nas nazor Kozi ahoj a jak se mas a co mala zase nejake zazitky? :-N Nastesti ja a manza zadne takove veci jako rozdeleni majetku neresime...jen se sem tam zasmejeme kdyz manza rika(kdyz jsem pr nemocna) at jeste vydrzim at muze dedit :-D to ma pekne spocitane :-D Ja to beru tak,ze se mame radi a nema cenu resit nejake rozchody dokud a pokud to neprijde...zivot je moc kratky...Ja bych si prala mu vazne dat miminko x-) je to na nem videt ale moc si to nechce pripoustet jako aby to slo...tak dela ramena,ze je to jedno. Dnes uz se citim lepe jen stale citim kamen na hrudniku.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ahojky :-) Super, že je lépe :-) Tak ať je ještě líp ;-) Dneska jen jeden veliký zážitek - šla spát odpoledne bez kraválu :-D Ale taky je to asi tím, že jsem jí slíbila, že jde za Adámkem a ten teď taky spinká :-N Dopoledne jí vzal navíc manža na lyže, tak byla trošku utahaná :-)
Odpovědět
kozi ty jsi ale vycurana tak ji domlouvat rande :-D Presne jako tohle vzit na lyze a pod si preju pro nase mrne ale tady v Irsku by nic takoveho nebylo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte díky holky, já vim že je to na nás jako všechno, přesto sem za Vaše názory moc ráda a moc si jich váží - člověku to pomůže se na věc podívat z více uhlu :-) jinak dneska dopoledne ta naše hnusná hádka měla ještě pokračování pro změnu tak že zas má pocit, že se málo věnuju hledání práce a místo toho furt sedim na beremku, na což sem mu odpověděla, že ted´tu sedim, abych se z něho nezbláznila :-D a že ho nebaví mě furt živit - což chápu přece jen za dva roky od konce rodičáku sem makala dohromady 7 měsíců :-N a prostě mi zas vyčet všechno možný až nemožný bylo to fakt hnusný, řvali sme na sebe oba a dokonce i v autě, když sme jeli pro malýho až když zastavil, že musí ještě něco zařídit sem se sebrala a šla radši pěšky - jak sme se s malym vraceli tak sme se potkali a už mi tvrdil, že se uklidnil a už si myslim že bude vše zas dobrý - jen prostě potřebuju pořádnou práci a pak bude zas všechno fajn :-)
Odpovědět
brum to je mi lito :-( Ale jedno ti povim a naposledy jsou to kecy!Manzel je bez prace dlouho a nevycitam!To je sobecke a vydirani az se divim,ze jsi s takovym cholerikem!Omlouvam se ale rict to nekdo musel.Zivot je tak kratky a ja te znam pres rok a co si pamatuji je jen na tebe zly a dobrymi chvilkami se to nespravi,musis si dupnout a bud si te bude vazit nebo to nema cenu!Vse se to pak i odrazi na malym,citi ze neco neni tak jak ma!Nic s tebou nechce zdilet jak majetkove tak starosti s praci od toho jsou dva a ne jeden o tom je cele manzelstvi byt pri sobe byt dobrou rodinou,ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - to bude zas dobrý, ono to neni tak strašný - jen prostě když se chytnem, tak mi pomůže se z toho vypsat tady, tak pak máš určitě pocit, že je to furt - ale jinak souhlasim.
Odpovědět
Profilova fotka
brum: to mi připomělo, jak mi před koncem školy manžel též vyčetl, že se dost nesnažím, abych už to konečně dodělala, že jsem na diplomku celé léto nešáhla a kvůli tomu si zas posunuju státnice, že už jsem to mohla mít dávno hotové a pracovat. Jako něco (dost) pravdy na tom bylo, taky jsem pak zatla zuby a dodělala to a státnice dala napoprvé, ale též jsem mu nezapomněla připomenou, jak jemu dlouho trvalo, než se dohrabal k titulu a že jsem mu to nikdy nevyčetla. Naštěstí on je takový, že pochopí sám, že přestřelil a omluví se. Teď jsem zas byla od státnic bez práce, též se mu zdálo, že se málo snažím hledat, ale na druhou stranu nechtěl, abych dělala prodavačku nebo něco takového. Tak jsem se snažila mít aspoň brigádu a neutrácet společné peníze a věnovat se víc domácnosti. Teď je to v pohodě, protože tím, že čekám naše mimčo přináším do rodiny jiné hodnoty, pak zas přibude rodičák a já vím, že do práce mě brzo nepožene, protože chce, abych se věnovala výchově. No ale tvůj muž si taky musí uvědomit, jaké je to se sháněním práce těžké, že se jí nevyhýbáš schválně, že se přece staráš o malého a domácnost apod. Já bych ty chlapy někdy fakt kopla.
Odpovědět
brum hlavne to chce klidek ;-) Holky to je sila sedet doma na prdeli jeje Zase mi kolisala teplota a manzilek se vratil domu nejaky zniceny a ze na nej taky neco leze jeje des
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi, no comment :-N Já bych asi nemohla být s tvým manžou a nožem o samotě :-N Ale je to tvůj život a ty musíš vědět, co dokážeš snést a kde máš svou hranici ;-) Takže držím palec, ať je brzy lépe a nemusíte na toto období ani vzpomínat. Já zrovna dnes řešila zase dilema, jestli prcek nebo práce a tak nějak pořád vyhrává prcek... U prvního to bylo docela snadné rozhodování, tak jsem nečekala, že to bude teď horší. Ale asi je to taky tím, že už vím, do čeho jdeme :-N Představa toho, že zase půjdeme do plen, křiku, nevyspání... Do toho Terka začíná prosazovat svou osobnost, dělá naschvály. Jako nerozmazlujeme ji nikdo a někdy mi fakt připomíná rozmazlené fakany, které jsem tak nesnášela :-( Nevím, co dělám špatně. Asi je to i tím, že jsem na ni pořád sama. Manža je furt v čudu a když je doma, tak jí hodně dovolí. Já jsem za tu zlou, co vše zakazuje, dává na zadek, křičí... :-( Jako jde vidět, že i přesto všechno mě zbožňuje, ale už musím někdy odejít někde pryč, abych ji nezabila! 8-( Prostě je to vyčůrané dítě a to jsem nečekala, že v necelých dvou letech mají ty malé potvůrky tak pěkně všechno srovnané v těch malinkatých hlavičkách ]-( ]-( ]-( Omlouvám se za výlev, ale prostě už toho je teď hodně a večer už padám na hubu. Manža je nasraný, že nechci sexovat a uráží se, a nedokáže pochopit, že se potřebuju vyspat a ještě si tady dneska dotáhl kámoše, který teprve před chvílí odešel ]-( A když jsem mu řekla, že musím pojíst, že se mi obrací žaludek hlady, tak jen mávl, že jede pro chleba a nachystám kámošovi něco k jídlu. Jsem myslela, že po něm hodím kráječ na chleba :-N Teď se koupe a už vidím, jak zas bude pochtívat :-| Takže jdu ze sebe udělat mrtvolku :-N Dobrou holky!
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - to já taky po tom tvym :-D hele v pohodě všude je něco a jak psala andel - někdy ty chlapy fakt nakopat ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, vracim se zpatky k tematu - neb mam proc :-) ! Cekame miminko! Zatim je to par dni kdy se objevily dve carky na testu, takze zazivame stadium radosti a neskutecnyho strachu a zdeseni zaroven. Mysleli jsme kdovijak dlouho nebudeme cekat a povedlo se na poprvy, takze jsme kapanek zaskoceny co ted :-D Ale tesime se, to je jasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenka: gratuluji U nas zase padlo rozhodnuti, ze mozna kolem kvetna zacnene na miminku pracovat. I kdyz jsem vysadila HA tedka v lednu, chut na snazeni bohuzel neni, protoze v praci je blazinec. jedine na co mam vecer po praci chut je vecere a spanek. No snad se to zmeni. Hezky vecer vsem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sam- gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) x-) x-)
Odpovědět
sam: moc blahoprejeme a at je vse tak jak ma:-) Kozi: to je mi lito ale koukej to je vsude...ja minule po manzilkovi malem hodila talir s jidlem :-D :-D :-D Proste o tom to je i spatne dny musi byt aby pak sli poznat ty dobre ;-) Ja ti povim,ze treba i ted jak jsem nemocna byh posledni dva dny sexovala jeje ale jen diky tomu,ze mam vysazenou HA ale neni to mozne :-( bych z toho nic nemela a asi by nebylo moc sexy tuberacky kaslat. Sabi: vsak uvidis az to budete citit tak to prijde samo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, no, v noci nakonec pohoda - z manžovy strany, asi pochopil, že ta návštěva byla naprd a byli jsme utahaní oba. Jenže tady foukal šílený nárazový vítr - padaly rampouchy a dítě mělo divoké sny. Celou noc řvala ze spaní. Pak jsem to nevydržela a vzala ji k nám - řvala pořád, plakala, vykřikovala, brala mi peřinu, tulila se, kopala...Ve 4 ráno jsme vzdali a odnesli ji do postýlky - tam si pořvala a před sedmou už vstávala :-/ Maras... Ráno k ní vstaval manža.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?