Jaké jste si kupovali album na svatební fotky?

Profilova fotka
Novomanželky prosím, jaké jste si kupovali album na svatební fotky??? Já přemýšlím o tom ,,samolepícím" ale nevím, zda to něco vydrží, aby se to třeba nezačalo odlepovat a vypadávat. Máte s tím prosím někdo zkušenosti??? DĚKUJI MOC
Odpovědět
Profilova fotka
@lorrelai my jsme si kupovali Goldbuch Flavio...ale bohužel se nám tam všechno nevešlo, tím pádem jsem chtěla přikoupit druhé ale přestali ho v ČR prodávat:/ Ale je parádní
Odpovědět
Profilova fotka
Sice ještě nemám po svatbě, ale na fotkách si potrpím :). Koupila jsem to samolepící album,ale nešlo do něj moc dobře kreslit a s folií, co se přes to dává byl občas taky problém. Tak jsem pořídila album, do kterého se nalepují růžky na fotky :) a nemůžu si stěžovat. Uspořádám si je jak potřebuju, nikde není nic olepeného a ještě se k tomu dají připsat popisky, nebo přikreslit obrázky :)
Odpovědět
Se samolepícím albem nemám bohužel zkušenost, ale musím dát za pravdu @roxkate - album na růžky mi přijde nejlepší - můžeš si s ním pěkně vyhrát, rozmístit fotky, popisky, kresby, nalepit i další věci kromě fotek... My jsme vybírali dlouho, protože se nám v obchodech nic moc nelíbilo. Nakonec se nám podařilo sehnat klasické album podobné těm, co měli naši rodiče - tedy s černým kartonem a pavoučkovým papírem a jsme nadšení :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, pokud ještě nemáte vybrané svatební fotoalbum, mrkněte na mou nabídku, vyrábím svatební alba přesně dle typu a barvy svatby a na typu se můžeme domluvit osobně, jaké by pro vás bylo lepší, jestli klasické či samolepící.
Odpovědět
Ahoj holky, znovu oteviram tohle tema.... Muzete mi, prosim, poradit nejake pekne fotoalbum? Mam fotky o rozmeru 13x18 cm - celkem 186 kusu. Z toho jich je 32x na vysku a 154 na sirku... Moc diky.
Odpovědět
@svatebnifotoalba Dobry den, koukam, ze jste do 3.8.2014 na dovolene. Chtela jsem Vas poprosit o cen. nabidku na vyrobu fotoalba - knizni vazba. 100 stran - bila barva (ne cerna). Pro 200 fotek o velikosti 13x18 cm, jednotlive stranky oddelene perg. papirem. Barevne provedeni - kremova barva. Predem moc dekuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Ahoj holky sháním klasické zasouvací fotoalbum formát 10x15 na 300 fotek, všude jsem našla pěkné jenom na 200 fotek :-( máte někdo nějaký tip, kde sehnat?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?