Dárek pro manžela k 30. narozeninám. Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím Vás holčiny, prosííím Vás o pomoc - manžílek bude letos slavit 30., sice až za 4 měsíce, ale ráda bych mu vymyslela něco extra, aby věděl, jak moc ho mám ráda. I když to on ví :-) :-) :-) Přála bych si mu k těm kulatinkám dát něco od srdce a přitom něco vtipného, na památku a tak podobně. Znáte to? Jsem bezradná, nic kromě krásného dortu (který nám na svatbě nedopadl) a oslavy, kterou mu chci potají s jeho nejbližšími uspořádat, mě nenapadá.. Pomozte.. Předem děkuju
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
@marikka789 Dobrý den, já manželovi dávám už jen zážitky. Vloni dostal parašutický výcvik, kde na konci 2denního "soustředení" měl samostatný seskok. K posledním Vánocům dostal let větroněm. K výročí plánuji pro něj a pro jeho kamarády "vojnu", nebo kurz přežití v přírodě. On je z toho nadšený, já jsem při těch činnostech jen jako divák (mám nepřekonatelnou hrůžu z výšek). Vybírám na portálu adrop.cz, tak třeba Vám tam něco dodá další nápady :). Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
My si nikdy darky jako vec nedavali....Vzdy si vymyslime cely den jako prekvapeni a tohi druheho jim provedem:-)Nikdy nevi co bude dal...Letos k 30 bych to rada zakoncila tim,ze pozvu jeho kamarady na oslavu a nebude o tom vedet.
Odpovědět
@marikka789 Ahoj, myslím že let balonem je dobrý nápad. A když poletíte spolu tak to bude super romantika.Neboj se toho.Jak jsi vysoko vůbec nepostřehneš. Za chvilku jste nahoře a už se jen kocháte. Mrkni na balony.cz tam jsem kupovala dárkový poukaz. letěli jsme asi hodinu a nechtěli jsme dolů, bylo to krásný.
Odpovědět
@petrus520 děkuju za info. Už jsem koukala na stránky. Vypadá to hezky. Budu statečná a prostě to dám :-) Už se na to těším.čekali jste dlouho než vás objednali?
Odpovědět
Ahoj, já jsem udělala tajnou oslavu v jeho oblíbený hodpůdce, na kterou jsem pozvala jeho nejlepší kamarády a objednala hromady jídla ( chlebíčky, řízečky dobrůtky)... Táhli jsme to až asi do pěti do rána :-D Osobně jsem mu pak darovala dárkovou kazetu s kvalitními doutníky a kvalitní whiskey... No, nestěžoval si :-D
Odpovědět
@marikka789 letěli jsme za 14 dní po bjednání, takže za chvilku. To víš že to dáš. Je to super zážitek.Bude se vám to líbit, určitě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Já bych se nepouštěla do žádného technického dárku ani do nářadí.. Můj manžel si to kupuje sám a ví, co chce. Je docela zmlsaný. :-| Raději mu kup něco, co nejde zkazit. Kamarádka kupovala manželovi kožený opasek: https://www.artcutis.cz/panske-kozene... Možná inspirace i pro tebe :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
A co takovýto dárek: https://www.2din.cz/darkovy-poukazy/ ? To by určitě ocenil :) Teda můj manžel to ocenil :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
A co třeba hodinky? Zkus kouknout na https://www.bewooden.cz/ mají krásné a hlavně originální hodinky, je to česká ruční výroba, takže je to něco speciálního co mu zůstane už napořád 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Má od nich hodinky a náušnice, jinak bych ani nedoporučovala kdybych neměla osobní zkušenost 😉
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Vůbec nemáš za co, hlavně ať udělají radost oslavenci 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahojky, ono hodně záleží jaký tvůj manžel je. Třeba já mám doma takového bořka stavitele. Věčně je někde kolem domu a v dílně, a tak vždy kupuji něco technického nebo něco na sebe, nedávno jsem objevila jednu stránku, kde mají hezké kvalitní věci https://www.uvex-safety.cz/cs/. Můj muž byl moc šťastný, když dostal nové pracovní boty.
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?