Co Vám na Vašem partnerovi vadí a kvůli čemu víte, že je ten pravý?

Náš svatební den se pomalu blíží a protože jsme se zasnoubili brzy a začínáme poznávat i své nedostatky, začínám se trochu bát, jestli opravdu dělám dobře. Vím, že každý má své chyby, dokonalého nenajdu a sama mám své nedostatky...proto by mi možná pomohlo, kdybyste mi napsaly, co Vám na Vašich partnerech vadí, ale co pro Vás dělají/jak se k Vám chovají, že chyby kvůli tomu přehlížíte? Ráda bych se přesvědčila o tom, že ideální chlap neexistuje a musíme je brát takové, jací jsou :-D
Odpovědět
Jak jste spolu dlouho? Ono nějaký čas na poznávání je potřeba, alespoň třeba rok. A taky společně bydlet, to taky dost odhalí. Já za sebe můžu říct, že mi na partnerovi nevadí nic, podle mého názoru je dokonalý :-D Že je ten pravý jsem věděla hned, jak jsem ho uviděla a názor jsem dodnes nezměnila. Je to muž s velkým M, ne jako bývalí. Mám velké štěstí, že ho mám.
Odpovědět
my sme s partnerom prve 2 roky na sebe nevideli ziadne chyby :-D :-D a to sme spolu po roce a pul bydleli. pak to prislo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laracroft1990 Ahoj, ráda bych tě povzbudila, tak … jak jsem vědela, že je ten pravý ? Stará se o mně, všechna svoje rozhodnutí dělá s ohledem na moje dobro, našel si druhou práci (já teda taky), abychom našetřili na svatbu a nyní stavíme domek, kde taky tvrdě pracuje (i já pomáhám stavět). Zkrátka všechna jeho konání jsou s ohledem na mně, první nad čím uvažuje když něco řeší je, zda je to dobrý pro mně. A jsme dobrý tým, když jsem unavená já, navaří on, když je unavený on, vařím já. Dokonalý nikdo z nás není, ale láska a vzájemná tolerance je to, co nás spojuje. A co mi vadí ? Že chrápe a to strašně, to je jak motorová pila za uchem :-) A neschovává nářadí, když vidím vrtačku na jídelním stole jdu vyskočit z kůže :-) Ale manželství je i o kompromisech, většinou o nich dlouho diskutujeme, než vydiskutujeme. Obvykle o tom co koupíme, nebo kam půjdeme, jednou ustoupí on, jednou já, ale oba s tím musí být ztotožněni. Přizpůsobit se musí oba. No a nakonec … myslím, že pochybnosti můžeš mít o tom, zda jsi zvolila dostatečně pohodlné svatební boty například, ale o tom, zda se vdát za toho konkrétního člověka, to by vlastně mělo být jediné co bys měla vědet na 100%, ostatní jako příchuť dortu, termín, květiny, atd. není klíčové.
Odpovědět
@fox29 Jsme spolu rok a půl a bydlíme spolu víceméně od začátku, proto šlo to odhalování chyb asi tak rychle :-D
Odpovědět
@pvln34 Můžu se zeptat, jaké chyby jste pak na sobě začli vidět? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katarina_30_3 Uuplně jako můj chlap :-D všude se povalují šroubky, hřebíky, metry, šroubováky a papíry a nejlepší bylo jak si vzal nový kartáč na lahvičky od syna a vydrhl s ním filtr od vysavače. Jinak pro zakladatelku- je strašný introvert a kdybych jej nenutila, tak fakt celý den ani nepromluví a je fakt velký workoholik, tím se mnou tráví o dost méně času, než třeba bývalý. Ale je skvělý a pozorný, nosí mi kytky, není agresivní, je chytrý a umí snad všechno :-D Spočítá si finance, daně, spotřebu elektřiny i vody :D A když potřebuje, tak umí vydělat dostatek peněz. A hlavně stál při mě ve chvílích, kdy mohl utéct nechat celou tíhu a zodpovědnost na mě, ale neudělal to a v nejtěžších chvílích byl se mnou a byl mi oporou.
Odpovědět
@laracroft1990 myslim ze to nie je podstatne, lebo dajme tomu chyba X kt ja na nom vidim je mozno nieco, co tebe na partnerovi nevadi - a je to v poriadku x-) ale co je pre mna dolezite vo vztahu je, ze vidim ze moj buduci manzel chce na nasom vztahu pracovat a pracuje, zalezi mu na nas, vyjadrujeme si lasku malickymi skutkami (vidim ze na mna mysli, chce ma potesit, atd). my si napriklad nedavame velke dary a moj zasnubny prsten nema v sebe diamant, su ine veci kt su pre mna dolezite, ale jak rikam, toto ma kadzi inak x-) v kazdom vztahu sa delaju kompromisy, ja napriklad nerada lyzujem,ale kv. partnerovi sa hecnem, lebo to miluje a nakoniec sme vlastne oba stastni. :-D inac suhlasim na 110% s @katarina_30_3
Odpovědět
@laracroft1990 jsme spolu 4 roky, po prvních 3 měsících jsme se sestěhovali :) a jak vím, že je to ten pravý? Úžasně se o mě stará, stále mě mile překvapuje, projevuje mi lásku, jak jen to jde, zvládá moje příšerné nálady, chová se ke mně vážně krásně a o všem spolu mluvíme :) A co mě naopak rozčiluje? Že je občas v některých věcech zbytečně měkký a hodný. Ovšem zbytek jsou drobnosti, jako, že oblečení je všude, jenom ne ve skříni :-D nebo klasicky umyvadlo od vousů a gelu na holení :-D :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?