Kde v Praze sehnat pěkný svatební závoj do pasu?

Ahoj, asi tady tohle téma někde bude, ale ráda bych si nechala poradit od zkušenějších nevěstinek, kde se dá sehnat hezký závoj (Praha) ve velikosti tak nějak do pasu?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teddyx - já bych zašla do nějakých salónu, já myslím, že téměř v každém ho mají na prodej a v Praze by to neměl být problém, jen by chtělo abys měla aspoň fotečku šatů, aby ti poradili s výběrem.
Odpovědět
jo aha, tak nabídka pomoci a řešení, kdyby nevěsta závoj nesehnala v salonu je odbočování od tématu jo =-) :-N aha, tak jo teda tedyx a pozor-není bílá jako bílá, někdy se prostě netrefíš a jedno z toho (at závoj nebo šaty) budou působit zašle,zašedle, sepraně,aniž by to tak bylo. jen se prostě nešely ty správné odstíny k sobě, tak pozor na to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já koupila přes internet, ale vidim, že paní je z Prahy a má odkaz tady na beremku v katalogu firem, má tam obrázek nevěsty v bílých šatech se závojem a růžovou stuhou, určo poznáš :-D V salonu jsem si nevybrala, protože jsem chtěla dlouhý a ten neměli, takže jsem riskla objednat a byla jsem spokojená, s tím jak vypadal, s kvalitou a krásně ladil se šatama
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?