Kam dat závoj??

Holky poradtě prosím..chtěla bych mít natočené vlasy jako na fotce,ale nevím kam upichnout krátký závoj😗 vyčesat vlasy nahoru nechci a na stočení na jednu stranu to mám krátké ještě😞jsem ta s kytkou v hlavě😉
Odpovědět
Asi na vršek hlavy, do míst, kam si normálně dáváš třeba čelenku, jinde ti asi moc držet nebude, pokud budeš mít vlasy rozpuštěné :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Holky, čo si myslíte o tom, keď je závoj pripevnený zospodu účesu? Nevyzerá to divne? Na internete som našla pár obrázkov, nevyzerá to zle, ale viac sa mi páči, keď je závoj na vrchu hlavy. Moja kamarátka/kaderníčka ma trochu tlačí do toho, aby som závoj mala zospodu, aby bol vidieť účes, čož aj trocha chápem, škoda zakrývať pekný účes, ale stejne nad tým stále premýšlam.....
Odpovědět
Profilova fotka
A CO TAKHLE ??? :-) Podobně to chci já taky rozpuštěné jen sepnuté okraje dozadu a do toho píchnout ten závoj a pak ho vyndat :-) Na té druhé fotce je dobře vidět ten spoj těch vlasů a do toho ten závoj už jsem to zkoušela vypadá to dobře, a pak ho můžeš vyndat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest nádherný účes, ja však by som radšej nejaký volný rozevláty drdulek :-),....takže to riešiš tým, že potom si závoj dáš dolu aby bol vidieť aj účes?
Odpovědět
Profilova fotka
@mima145 ty drdůlky jsou taky nádherný taky se mi to moc líbí :) ale přítel to nemá rád :( :-D je náročnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest :-):-), hele tebe do toho kecá muž, mne kaderníčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mima145 Jsem zvědavá co mi vymyslí ta moje :-D mám zkoušku začátkem května :-D
Odpovědět
Mně kadeřnice taky nutila že musí být závoj zespodu,ale já chtěla mít závoj přes obličej,tak ho musela dát navrch:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?