Bude se některá z vás vdávat bez závoje?

Zobraz úvodní příspěvek
Bude se některá z vás vdávat bez závoje?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, závoj jsem měla na hřebínku a dal se dát i shora, ale to bych ho měla hodně nařasený a přikrýval by účes, to se mi nelíbilo, takhle zespoda byl lepší, ale ještě mi ho dopevňovala svědkyně i pinetkama, protože jak byl dlouhý, byl těžký a měla jsem pocit, že padá, těma pinetkama držel fest
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se dělají překrásnééé závoje,ale chce to opravdu sladit! Já osobně si připadala v závoji dost hrozně. Stejně jako v korunce. Popravdě mi to ani nevadilo, protože mi to stejně k zahradní svatbě nešlo. Nakonec to vyřešila květina do vlasů.-) Jinak nejvíce se mi líbí dlouhé závoje a to především do kostela. Myslím, že tam závoj patří, ať chcete,nebo ne.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já jsem nejdřív závoj vůbec nechtěla, jen jsem si koupila krásnou korunku. Mám vlasy do pasu a tak jsem je nechtěla zakrývat. Jenže když jsem si v salonku vyzkoušela jeden závoj, zjistila jsem, že je to obrovská změna a že je to nádherné a teprve to dělá nevěstu nevěstou. :-) Takže závoj určitě bude...a k němu i korunka díky radám odbornic. Protože závoj bude na obřad a focení a poté na hostině už ne, takže je krásné, když něco ve vlasech zůstane. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: nádherné šatičky máš vybrané! jinak já jsem taky vůbec nechtěla závoj, pořád jsem vykládala, že jsem na něj už stará, že se nehodí atd. atd....dokud jsem si jeden nádherný nevyzkoušela a bylo po předsevzetí, prostě jsme ho musela mít ;-) ale byl na hřebínku, takže decentně pod drdol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jajinka, simass: jsem naom úplně stejně, pořád jsem říkala, že závoj je přežitek, a pak jsem si ho vyzkoušela k šatům a bylo vymalováno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: přesně tak, nešlo odolat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já měla korunku i závoj a myslím, že to vypadalo krásně a jsem spokojená. ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Myslím, že závoj k tomu patří. TeĎ je otázka, zda přehazovat přes obličej .... ? :-)
Odpovědět
Já měla korunku i dlouhý závoj, závoj byl jen na focení obřad a pak mi zůstala jen korunka, myslím že teprve závoj tomu dodá ten správný svatební závoj, ale je to rozhodně otázka citu, sladění a vkusu.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
náboj sem chtěla říct :-D
Odpovědět
ahoj holky, dám sem svou zkušenost - je mi 31, s přítelem jsme dlouho žili jen tak, nějak mi přišlo, i kvůli zastaralým předsudkům, že na ten závoj už to nebude. ALE naštěstí díky paní ve svatebním salonu jsem tyhle pitomosti pustila z hlavy a přestože se mi apriori zdálo i že mi nebude slušet, když jsem se tomu nápadu víc otevřela, pro závoj jsem se rozhodla a nelituju. K mým šatům se hodil, na hostině jsem ho sundala, ale na focení to dodalo šmrnc . radím, pokud nemáte k závoji vyloženě odpor a nemůžete se rozhodnout a máte to tak 50 na 50, tak do toho jděte. Já jsem si řekla, že je to jediná příležitost si závoj vzít a neochudím se o ní a jediné, co riskuju je, že se v tom třeba sama sobě nakonec na fotkách nebudu líbít anebo že někdo bude blbě komentovat. A nakonec se závoj líbil i mojí mamce, která na to nejdřív nekoukala moc nadšeně.... hlavně neřešit kraviny jako po těch letech na hromádce si nemůžu napařit závoj - stejně dnes je minimum pannen čistých že :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky, jak se liší lesklý a matný tyl ? - nevím, podle čeho se rozhodnout, jaký tyl zvolit na závoj. Ani nevím, jak se liší vizuálně. Dík za rady
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Což to jo, ale já si ho mám nechat šít. A já nevím, jak velký rozdíl je mezi lesklým a jak matným tylem. Jsem v tomhle bezradná :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?