Zkušenosti s firmou VV Diamods

19. zář 201620

Dobrý den.

Rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s firmou VV Diamonds z Českých Budějovic. Nabízejí-li diamant v hodnotě 50000 za 20000, něco se mi na tom rozhodně nezdá.

Předem děkuji za vaše odpovědi.

Jaroslav

 • Dobrý den, na diamanty doporučuji paní co má klenotnictví v Písku opravdu profesionálka a kvalitní práce. Prsteny jsou originály. Firmu VV DIamonds ČB osobně neznám.

  http://www.ad-klenoty.cz/prsteny-a6

 • Vybírali jsme nedávno vhodný šperk naší mamince ke kulatinám a obrátili jsme se s manželem na pana Vaňka s VV Diamonds, který nám již dříve velmi ochotně poradil s výběrem prstýnků. I tentokrát nám nabídl nejrůznější možnosti v různých cenových relacích. Příjemné a profesionální vystupování a velký výběr.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
  Ruční výroba šperků z nerezové oceli damasteel - snubní a zásnubní prsteny, výroba šperků z chirurgické oceli, bižuterie, zakázkové šperky.

  Snubní prsteny ze zlata, stříbra, oceli, titanu, palladia a platiny. Moderní, klasické, luxusní vzory se zirkony i diamanty v cenách od 3.000,-/pár