Zásnubní prstýnek - pomoc při výběru

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den všem. Rád bych Vás požádal o pomoc při výběru prstenu pro mou přítelkyni. Potajnu jsem pořídil týdenní dovolenou na Kanárské ostrovy, což přítelkyni nečekaně zdělím až těsně před odletem, ale teď ještě to hlavní proč tohle všechno plánuji. A to prstýnek, který ji tuhle dovolenou bude připomínat do konce života. Alespoň doufám ;-( :-D Už přes půl roku se tak různě dívám, prošel jsem všechny Rýdly atd co tady každý doporučuje, ale ty prstýnky mi připadají strašně laciné a kde nic tu nic ;-( .. Přítelkyně si teda na těchto věcech vůbec nezakládá a stačil by jí prstýnek od ťamance za 500 Kč, jenže chci, aby taky trošku vyjadřoval co pro mě znamená, takže jsem si dal rozpočet 20-30 tisíc na prsten (nejsem škrt, ale hypotéka, dovolená..snad nemusím komentovat kdo to zná..). Zalíbil se mi zatím asi jen tento prsten, ale na druhou stranu je velmi krásný a přesně takový bych chtěl sehnat ( https://www.glamira.cz/glamira-prsten...), ale bojím se z internetu takhle objednávat..zaplatit desetitisíce a pak čekat jestli přijde. Našel jsem na glamiru spoustu dobrých ohlasů a taky několik velmi špatných.. Vyplatí se odsud objednat, popřípadě máte typ na podobný prsten někde po Praze v kamenném obchodu? Moc všem děkuji
Odpovědět
1
2
@arrmagedonn Mne prijde prsten dokonaly. Taky jsem celkem straka, i kdyz mam zasnubni prsten s jednim velkym kamenem, ale tohle by me urcite udelalo radost - velkou. I kdyz normalne volim i jednoduche sperky a obecne mam takovy styl, okazalost u zasnubniho prstenu mi prijde na miste. Nosim prsteny v o dost vyssi hodnote a ze bych se nejak bala, to rozhodne ne. Samozrejme na ne davam pozor. Argument, ze nekdo tak drahy prsten nechce, je mozna pravda - ovsem pochybuji, ze nekdo, kdo ho dostane, by byl nakonec nejak proti ;) Jinak ja osobne mam velmi dobrou zkusenost s Klenotou a Eppi. Prestoze jsem sperky nevidela dopredu, kvalita i komunikace byla bezvadna, jakekoli upravy (napr. velikosti) bez problemu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Prsten, na který jste poslal odkaz, je krásný. Pokud svoji ženu znáte a myslíte, že "je straka", bude z podobného nadšená. Cenová relace je akorátní. Ostatní, co sem píšete, že byste se o "tak drahý" prsten bály, nenosily ho, bla bla, jen se chci u zeptat, a jak víte, kolik stál? Pri opravě velikosti to chápu, ikdyž nechápu, proč se na tu účtenku podívat. Chlap předloží účtenku, já zvednu zrak nebo si zrovna jakože náhodou zkounroluju mobil nebo upustím kapesníček a zvednu ho a podobně. Prostě kdo to chce stůj co stůj vědět, podívá se, komu je to jedno, na účtenku nečumí. A že budu nosit zásnubák rok do svatby a pak nikdy? To vám asi mrdlo? Zásnubák se může nosit spolu se snubním, nebo na prostředníčku vedle snubního, v některých kulturách se nosí do svatby na levačce a po svatbě na putuje na pravačku. Budoucí snoubenci, rozhodně nevybírejte snubák podle toho, aby jí nezavazel při denních činnostech a podle toho, jak často vaše žena uklízí a aby ji při tom nezavazel, nebo co za blábol jsem to tu četla🤦‍♀️Pokud někdo uklízí (nebo dělá jiné denní činnosti) s prstenem (obecně se šperky), je mi ho upřímně líto a takový člověk absolutně netuší, jak šperky nosit. A hlavně pánové, vybírejte srdcem a podle znalostí vaší ženy. 😊 Pokud absolutně netušíte, můžete ji požádat s cukrovým lízatkem ve tvaru prstenu a říct jí, že si prsten může vybrat. A aby jí nebylo líto, že jste to nechal celé na ni, můžete si nechat odložit pár favoritů a mezi nimi nechat vybrat svou budoucí paní.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@arrmagedonn Ahoj, hodně záleží na vkusu? Jaké šperky přítelkyně nosí? Co se ji líbí? Zkus se nenápadně poptat. Hezké je bílé zlato nebo platina, nechceš-li bílé zlato. V kombinaci s černým diamantem vypadá fakt luxusně. Ale i se safírem či smaragdem vypadá skvěle. Fakt záleží na celkovém vkusu, co se jí líbí. Mrkni na https://savicki.cz/zasnubni-prsten, tak mají obrovský výběr a v pohodě se vejdeš i cenově.
Odpovědět
Z té stránky mi teď už manžel taky pořizoval zásnubák, je krásný a říkal, že koupě přes internet bez problému, jeden den objednal, druhý den prstýnek i s dárkem v podobě jednoduchých hodinek došel 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Přítel na tom nebyl jinak a taky prstýnek objednával. Koupil mi prstýnek z hotdiamonds, kde mají šperky s brilianty a řekla bych že je to jeden z osvědčených eshopů.
Odpovědět
Sestra dostala z Elody žluté zlato a také moc pěkný a nabídli i zmenšení zdarma. Kamarádka pro změnu měla z Brilasu, bílé zlato, nádherný velký kámen, ale měla ten kroužek po půlroce osoupany že si ho raději schovala doma do šuplíku (a to pracuje na úřadě). Každý prodejce má něco.
Odpovědět
Dodávají ke šperků certifikáty pokud je tam diamant ?
Odpovědět
@karolinaka95 Ano, k prstýnku jsem měla i certifikát o pravosti 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinaka95 Dostala jsem zásnubní prstýnek z Elody a mám k němu celou "složku" ohledně péče, leštící hadřík i certifikát o pravosti diamantu 🙂
Odpovědět
Mně se líbí šperky co má Tiami. I ty ceny mi lichotí, protože jde o laboratorní diamanty, tak jsou za úplně jinou cenu.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?