Zásnubní prsten

Zobraz úvodní příspěvek
Tak mě napadlo.. Kde jinde se dozvím víc, než tady na takových stránkách. Plánuji přítelkyni na naše 4. výročí, co jsme spolu, požádat o ruku. Nějakou představu o vkusu partnerky určitě mám, ale rád bych se nechal inspirovat i vámi. Prošel jsem pár zlatnictví a zatím mi nepadlo nic do oka. Jsem docela zoufalý, tak mi třeba pomůžete.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám právě vystouplejsi i kdyžne uplne přesto už mi kamínek 3x vypadl:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanynkah
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 jej to mě mrzí :-( já vím, že několik kamarádek má takový ten s jedním vystouplým kamínkem a hrozně na to nadávaj....asi taky záleží na pečlivosti provedení...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanynkah jj asi ano...
Odpovědět
Určitě nějaký neutrální s čirým kamínkem, rozhodně neriskuj žádný růžový ani modrý, to se líbí málokteré... A za ty roky už musíš trochu vědět co se partnerce líbí, jestli má ráda výraznější šperky, tudíž má ráda, když se to hezky blyští nebo spíše obyčejnější... Myslím, že pokud je z lásky, tak se jí líbit určitě bude a bude ho hrdě nosit :-)
Odpovědět
@roman_cerny mě se mooc líbí výběr tady: http://www.prsteny-hodinky.cz/ a navíc, když by jste se netrefil velikostí, tak Vám ho zdarma zmenší. Každopádně jak už tady holky psaly, ženu potěší jakýkoliv prstýnek :-)
Odpovědět
@tedrezka Asi tě to mrzí, ale jsou takové, které jsou na tom hůř, třeba nedostanou ani prstýnek, nebo jsou s někým, kdo jim tvrdí, že si je vezme, ale roky utíkají a skutek utek a nakonec zjistí, že se dotyčný ani oženit nechce. Hlavu vzhůru :-)
Odpovědět
@lamice Já vím, že jsou nektere holky na tom hůř... ale mrzet mě to asi bude napořád :-(
Odpovědět
@tedrezka To ti věřím. Já bohužel patřím k těm, které se nedočkaly, takže bych byla ráda i za ten prstýnek, ale chápu. Taky by mě to mrzelo, ale vzal si tě, tak na to moc nemysli. Řekla jsi mu někdy, že tě to mrzí? Chlapi uvažují jinak než ženy...
Odpovědět
Tak ještě jednou děkuji všem za reakce. Nakonec mě po dlouhém hledání nejvíc oslovil tenhle, tak snad i stejně tak osloví přítelkyni. :-)
Odpovědět
@roman_cerny Nádherný :-)
Odpovědět
@roman_cerny Nepraktický...
Odpovědět
Článek se načítá
Prstynek si vybral vcelku pekny, mne se sice absolutne nelibi, ale tak je to takova ta klasika, co neurazi. Co mi ale hlava nebere je to, ze planujes zasnoubeni a vubec netusis jaky. To jste se o zasnubach spolu nikdy nebavili? Nezastavili se spolu u vylohy? Nikdy ti neukazala zadny na webu? Lidi jsou fakt zblbly z americkych filmu, kde jsou zasnuby pro zenu naproste prekvapeni a chlap se zene trefi vzdycky 100% do vkusu.
Odpovědět
Profilova fotka
@roman_cerny Vybral jste krásný prstýnek ;), snad bude přítelkyně spokojená. A vůbec si nemyslím, že je nepraktický. Já sama mám kamínek vystouplý a nemám s tím sebemenší problém...
Odpovědět
@roman_cerny Tak ten je!!!!! Já mám mnohem vystouplejší a problém s tím nemám. Přítelkyně bude v sedmém nebi a já bych teda strašně prosila o napsání reakce ;-) Tak ať vše klapne dle představ.
Odpovědět
@lulu_84 Nechápu, co je na tom nepochopitelné. My jsme spolu mluvili o svatbě, ale nikdy ne o tom, jestli mě bude nebo nebude žádat s prstenem, natož s jakým prstenem. Proč by spolu nutně měli mluvit o zásnubách? Ty jsou v podstatě strašně nedůležité ;-) @roman_cerny Prstýnek je moc hezký! :-)
Odpovědět
@roman_cerny: Překrásný výběr! Klasika, co neurazí, teda vypadá rozhodně jinak :D Já myslím, že jsem celkem náročná a tímhle prstenem byste mě oslnil.
Odpovědět
mne vystupuje skoro 1 centimeter a ani raz sa mi nestalo ze by som zavadila alebo mi zavadzal :-D
Odpovědět
@lilie01 Mě se také líbí, ale jestli bude v sedmém nebi.... snad je to její styl :D
Odpovědět
@ttm Jasne, kazda to mame ocividne jinak. Mne i zasnuby prijdou jako neco, o cem se hodi aspon nekdy zminit se, aby ten druhy plus minus vedel, co treba vubec nechci, po cem touzim, co ozelim. Co kdyz slecna treba o zasnuby jako takove vubec nestoji, neni rada stredem pozornosti, a pan tu ji pozada o ruku pred restauraci plnou lidi? Nebo co kdyz prsten tohodle typu nema rada? Co kdyz patri do te mensiny, co ma rada barevne kameny? Co kdyz ma radsi jednoduchost a prsten s miliardou pidikaminku ji neni vubec blizky? Jako jasne, neodmitla by ho, ale byla by to skoda, no, kdyz on si s tim dava dost prace a chce najit ten pravy.
Odpovědět
Ale hlavni je, aby slecna rekla ANO, ne? :-) Tak pak dejte, @roman_cerny urcite vedet, jak to probehlo :-) Krasnych zprav a stastnych paru neni nikdy dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lulu_84 Pokud má doma opravdu takovou, které není nic dobré, prstýnek, ať by byl jakýkoliv, je pro ni škoda. Ale věřím, že pán svou nastávající zná, ví, co má ráda a ruku na srdce, romantické vyznání lásky a prstýnkem, to udělá radost každé ženě. Po tom, co se zde rozjela diskuze, kde dámy zoufají, že se nikdy nevdají, je tento příspěvek od Romana jako něco nadpozemského. @roman_cerny Také doufám, že dáte vědět, jak jste dopadl a že zde přivítáme novou nevěstu. Teda jestli zde už někde tajně není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víte co, já jsem od přítele dostala stříbrný prstýnek z benzinky :-D Ale v tu chvíli se stal tím nejkrásnějším prstenem, který jsem kdy dostala :-) A cítím to tak do teď, když ho třeba někomu ukazuju, tak vidím, jak si myslí, jak je obyčejný atd....ale pro mě má velikou cenu a neměnila bych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tisíc slečen, tisíc tipů :-). Nejspolehlivější je mrknout se vyvolené do šperkovničky na styl jejich šperků a podle toho vybírat.. pokud má ráda jemnější decentní, nebo výrazné extravagantní... ale pokud u toho budete klečet na koleni a žádat ji o ruku, i prstýnek z poutě udělá radost :-) Hodně štěstí :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Zdravím. Chci koupit nějaký zásnubní prsten https://yesmoda.cz/prsteny/185-danfil... a narazil jsem na tento. Myslíte si, že je to vhodný zásnubní prsten?
Odpovědět
@marekpozvolny Ne, tohle je eternity prsten. Dává se většinou jako dárek za první dítě a nosí se spolu se snubním a zásnubním na jednom prstu. V poslední době se hodně používá jako snubní prstýnek. Zásnubák by měl být ideálně s jedním centrálním kamenem, který vyjadřuje, že je pro Vás jedinou ženou. Nosím takto: eternity, snubní a zásnubní.
Odpovědět
@marekpozvolny Mne by se jako zasnubak libil 🙂 Zaprve nema zadny neprakticky centralni kamen, kterym bude vase vyvolena o vse zachytavat, a zadruhe se bude hodit k vetsine snubnich prstenu, pokud je bude chtit nosit oba na jednom prstu. Jestli myslite, ze by se vasi slecne libil, jdete do toho. Je to uplne jedno, jaky prsten zvolite, proc jit tradicni cestou, co nosi kazda druha, ja treba dostala zasnubak s 6 cervenymi kaminky a taky jsem rekla ano 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@marekpozvolny Myslím, že teď už je to takové pěkně rozvolněné - nikdo nemusí řešit, jak něco "má být", ale může se řídit vlastním názorem a vkusem. Pokud si tedy myslíte, že by se takový prstýnek vaší přítelkyni líbil, klidně do toho jděte, i když klasický zásnubák to není. Pokud chcete hrát na jistotu, pořiďte prsten s centrálním kamínkem, tím se asi nikdy nic nezkazí. Nebo to udělejte jako můj muž - ten se před zásnubami tajně radil s mojí mámou, která přece jen mému vkusu rozumí líp. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
dobrý den chtěl bych svou ženu požádat o ruku ale nevím jak správně vybrat prsten. Tento se mi zalíbil ,myslíte že bude vhodný ?https://yesmoda.cz/prsteny/169-danfil-jemny-diamantovy-prsten-df1617b-50-mm.html
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?