Zásnubní prsten

roman_cerny
Autor diskuze
13.05.2016
Tak mě napadlo.. Kde jinde se dozvím víc, než tady na takových stránkách. Plánuji přítelkyni na naše 4. výročí, co jsme spolu, požádat o ruku. Nějakou představu o vkusu partnerky určitě mám, ale rád bych se nechal inspirovat i vámi. Prošel jsem pár zlatnictví a zatím mi nepadlo nic do oka. Jsem docela zoufalý, tak mi třeba pomůžete.
Odpovědět
dusicka5
13.05.2016
http://www.beremese.cz/forum/zasnuby-... koukněte tady, spousta foteček krasnych prstynku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marksimkova
13.05.2016
Tak toho bych se bála. :-) 100 lidí, 100 názorů. Záleží, jaký má přítelkyně vkus. Zda má ráda spíše klasiku,jednoduchost, výstřednost, zdobnost...? Je to těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
ellinkasebudevdavat
13.05.2016
Rozhodně voltte podle toho, co myslíte, že s k vaši partnerce hodi, v tomhle těžko radit, když ji neznáme...pokud znáte velikost, můžete omrknout eshopy...každopádně bych volila spíše decentnejsi šperk denně nositelny...ale to taky nemusí platit, kamaradka si zásnubní prsten vybírala sama a zvolila velky extravagantni kousek, že radeji pamatku než něco na denní noseni, ja ten svůj rada denně nosim...
Odpovědět
lilie01
13.05.2016
Já si myslím, že klasický zásnubní prstýnek s centrálním kamínkem neurazí žádnou ženu ;-) Pokud tedy není vyloženě sportovní typ... Tiffany má klasické nebo Cartier, teď myslím, co se týče tvaru. Hodně štěstí a myslím, že přítelkyně bude šťastná za jakýkoliv prstýnek, který vybereš, protože když muž přijde sám od sebe a požádá ženu o ruku, je to to nejkrásnější na světě!!!!!
Odpovědět
coullie
13.05.2016
V jednom zlatnictví, které jsme navštívili, nabízeli zapůjčení zásnubních prstenů s tím, že s ním ženich může snoubenku překvapit, požádat o ruku a potom se dohodnou na tom, jestli si ten konkrétní prsten nechají nebo vyberou jiný. Nákup prstenu bez konzultace s nevěstou je romantické gesto, které hodně žen opravdu ocení :) Mě by to ale úplně nepotěšilo, protože pokud ho mám nosit celý život, chtěla bych, aby se mi prsten skutečně líbil. Čekám, že ale víte, do jaké kategorie vaše snoubenka patří.
Odpovědět
kristiin
13.05.2016
Posílám pro inspiraci svůj. Koupeno v Presence, bílé zlato se zirkony. Vypadá jako 2v1:-)
Odpovědět
kristiin
13.05.2016
A zapomněla jsem dodat, že by mě potěšil JAKÝKOLIV! Protože žádost o ruku je nádherné romantické gesto, a kdybys ji navlékl prstýnek se sedmikrásek, tak bude pořád stejně nadšená. S žádným prstýnek neuděláš chybu (pokud nebude nějak zvlášť extravagantní) jenom zohledni to, jaké nosí. Jestli bílé zlato, žluté zlato, ocel.. Ať nemá na ruce cirkus;-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckie
13.05.2016
@roman_cerny Souhlasím s @marksimkova - nikdo z nás přítelkyni nezná a tisíc lidí, tisíc názorů. Určitě bych se řídila tím, co vyvolená preferuje, jestli jemný a decentní nebo naopak výrazný a netypický. Taky kolik do něj hodláte investovat a na základě toho si tady pročíst reference. Neobjednávala bych z netu - naživo většinou vypadají jinak. Taky je potřeba rozmyslet velikost a vybrat prsten, kde se dá případně velikost upravit.
Odpovědět
Profilova fotka
andilek85
13.05.2016
Já mám tento,ale opravdu záleží na vkusu :-)
Odpovědět
hitchhiker
13.05.2016
Kdybych si mohla vybrat (jakože budu šťastná i kdyby to byl kroužek z plastu) tak bych šla do něčeho podobného: Bez vystouplého kamene. decentní a hlavně od srdce:D
Odpovědět
Profilova fotka
barbora95
13.05.2016
Jestli můžu poradit, tak se řiďte podle svého srdce. Znáte už jí 4 roky, tak si myslím, že už trošku víte :). Já osobně jsem vždycky snila o klasickém zásnubním prstýnku viz. fotka. Samozřejmě, že jedině s "diamantem" :D. Je tam sice zirkon, ale pro mě má nevyčíslitelnou hodnotu. Je bych chtěla upozornit, aby jste bral v úvahu, kde pracuje. Jestli pracuje v kanceláři, tak si může dovolit cokoli. Jestli ne, tak bych volila trošku širší prstýnek. Hlavně nezoufejte, ten pravý vás trefí do oka :)
Odpovědět
Profilova fotka
rencik_a
13.05.2016
No právě, každý se líbí něco jiné. Některá má ráda klasiku s okrouhlým nebo čtvercovým kamínkem, někdo má rád prstýnky obsypané kamínky, jiná zase nesnáší čistý kamínek a upřednostňuje například ametyst, akvamarín, tygrys a podobně. Můj přítel se mě ptal rovnou a já jsem mu poslala asi 50 fotek na e-mail, ať se inspiruje :-D Ptal se mě na to před 2 lety a pořád se nevyžvejknul :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hitchhiker
13.05.2016
@rencik_a jojo to my minulý rok zjišťovali na netu jak je to vlastně s těma zásnubama a když zjistil že se to dělá půl roku před svatbou tak se uklidnil a zavřel stránky a od té doby o tom nepadlo ani slovo :D(a já od té doby trnu strachy, protože si říkám že když to budu chystat půl roku předem tak už bude všechno obsazené :D)
Odpovědět
pebbles
13.05.2016
Nádherné jsou i ty, kde je diamant zasazený do "korunky"...jako první prstýnek na této stránce: http://www.halada.cz/diamanty/diamant.... Hrozně romantické a něžné...
Odpovědět
Profilova fotka
tedrezka
13.05.2016
Každá má jiný vkus, tak je těžké radit. Já dostala prstýnek, který se na mě prostě hodí - miluju jednoduchost.. Nejdůležitější ovšem je, jak ji o ruku požádáš. Musí to být zážitek, na který nikdy nezapomene.. Já jen dostala prstýnek a to bylo vše - žádná oficiální žádost neproběhla. A tak hrozně moc mě to mrzí :-( Chtěla bych vidět svého muže klečet s prstýnkem v ruce a slyšet ho, jak se mě ptá "Vezmeš si mě?".. Bohužel čas vrátit nejde.. Už to bude dva roky, co jsme manželé.
Odpovědět
nase_ema
13.05.2016
@roman_cerny V Brně máte pobočku Lukáše Rýdla, moc doporučuju, budou vám oči přecházet :-) http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
rencik_a
13.05.2016
@hitchhiker Jenom půl roku? :-D Kdybys byla zbouchlá a i svatbu by ste chtěli "zbouchnout" před mimčem, tak jo, jinak by se musel člověk připravit na hodně odmítnutí ze strany dodavatelů :-D Já jsem říkala hned příteli, že svatba je asi rok po zásnubách, někdy i víc (kámoška je zasnoubená už 5 let), tak ho radši na to upozorni, aby celou "parádu" před svatbou nezkomplikoval špatnou lhůtou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucineni
14.05.2016
@tedrezka jak Te pozadal? jen dal prsten a ty sis domyslela,ze je zasnubni? Nejak si to nedokazu predstavit.. Skoda,ze to nebylo jak sis prala,ale tak uz jste manzele,svatba snad byla jak sis vysnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedrezka
14.05.2016
@lucineni Prstýnek jsem dostala k 2. výročí vztahu.. A vůbec mi nedošlo, že by mohl být zásnubní, když mi ho jen tak dal.. Ale pak chtěl pořád slyšet odpověď.. A s "děkuju" si nevystačil.. Chtěl slyšet "ano". brali jsme se nakonec až 4 roky po "zasnoubení" a svatba byla skvělá. :-)
Odpovědět
hitchhiker
14.05.2016
@rencik_a to ať si pořeší :D já mu iluze brát nebudu a já jsem si tak řekla že se budeme bavit o svatbě až se rozhoupe...sice nám to neustále kazí moje kamarádky a kamarádi, kteří se neustále berou, těhotní a rodí, ale říct mu to chci, tak to přece před ním nebudu tajit:D
Odpovědět
Profilova fotka
sonisek
14.05.2016
Tak já dostala prstýnek takovy,který se líbil hlavně příteli a jemu se nelíbily klasické s kamínkem..mně se taky nelíbí s vystouplými kámeny. Takže jsem dostala prstýnek s třemi motylky a na jednom větším jsou kamínky. Uzasnej a dokonalej. Ale ženu určitě potěší jakýkoliv prstýnek ;)
Odpovědět
luci_k
14.05.2016
Budoucí manžel vybíral prstýnek také sám a ve zlatnictví nebyl problém vyměnit - mě se líbil,ale byl veliký. Takže bych vybrala co se vám líbí a myslíte si, ze se bude líbit i partnerce a připadne ho vyměníte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chzuzka
15.05.2016
@tedrezka ten můj mě taky nepožádal :-( my jsme se tak nějak domluvili :-) 28.6. to bude už 8 let co jsme spolu :-) a máme malou holčičku tak je čas do toho praštit :-) at jsme oficiálně rodina :-) ale taky mi je líto že mě nepožádal :-( ale aspon jsm si prstýnek vybrala sama :-) je prostě dokonalý ale nenosím ho ;-) prostě mi vadí na ruce nejspíš nebudu nosit ani snubní :-D a když jo tak jen chvilku ze začátku :-)
Odpovědět
neyki
PRO
15.05.2016
@roman_cerny A můžete tu představu o vkusu partnerky popsat? :-) Nebo máte vyfocené nějaké šperky, které často nosí? Takhle tady akorát budete mít spoustu fotek a názorů od slečen či nevěst, které můžou mít vkus naprosto jiný a to vám tuším moc nepomůže. :)
Odpovědět
Profilova fotka
hana_garcicova_fotografka
PRO
16.05.2016
Mě se přítel zeptal, jakou velikost a který se mi líbí a teď mám čekat. :D Je dobré, že budu mít co chci, ale není to takové překvapení. A nakonec jsem si vybrala od Rýdla – má celoživotní záruku a možnost zvětšení a zmenšení prstýnku. :)
Odpovědět
myrei
16.05.2016
@roman_cerny Prostě vyberte takový, který vás osloví. Když přítelkyni požádáte o ruku krásně romanticky, tak bude určitě nadšená z jakéholiv prstenu :-)
Odpovědět
roman_cerny
Autor diskuze
18.05.2016
Děkuji všem za všechny reakce, fotku prstýnků, které nosí bohužel nemám. A ze všech přiložených fotek - za které děkuji, tak podle mě by se ji nejvíce líbilo něco stylu, co posílala barunka95 . Velikost naštěstí vím, takže možná se ještě zkusím podívat po nějakých těch eshopech. A co se týká samotných zásnub určitě to chci pojat trošku neobyčejně, přesně tak, aby na to nikdy nezapomněla. Ještě jednou díky všem, dost mi to pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
iviiiii
18.05.2016
@roman_cerny ono u velikosti prstýnku záleží i na tloušťce (jak je široký ten kroužek), pak se tam taky trošku liší velikost. Ale ikdyž se upně netrfíte, myslím, že to vůbec nevadí :) Já nosím taky prstýnek od přítele a je mi trošku větší- o číslo až dvě, ale ani tak mi to nevadí a nosím ho ráda :) a už jsem si na to zvykla, že je volnější trošku :)
Odpovědět
Profilova fotka
iviiiii
18.05.2016
já mám tento :-) stříbro a zirkon :-) diamanty chci až do snubáků .-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanynkah
18.05.2016
Já mám tento, jsem za něj ráda, nemá ten kamínek vystouplí a tím pádem se někdy nezachytávám a nedělám si zbytečně oka a nevytahuju nitky z obleční.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?