Zásnubní prsten - kterou variantu vybrat?

Zdravim, chtel bych poprosit (zejmena damy) o Vas nazor, jelikoz jsem nerozhodny a ne uplne komfortni v zone zasnubich prstynku. Vybral jsem si typ, ktery by se partnerce mohl libit (a ktery se libi mne), ale hodne vaham, zda zvolit klasicke a univerzalnejsi provedeni z bileho zlata nebo variantu ze zlata cerveneho. Osobne mi ta kombinace cerveneho zlata a svetlych kaminku prijde zajimava, jemna a netradicni, ale zajimal by me nazor zen. Jestli zvolit klasiku nebo jit do urciteho rizika. Nejsem si jednoduse zcela jist, zda to neni prilis odvazne, ackoliv pritelkyne nosi vsechny druhy sperku a snad by se ji libilo oboji. Prikladam fotky a predem dekuji za nazor, ktery by se vam designove libil vic. Hezke svatky vsem :-)
Odpovědět
@ross_geller Šla bych do prvního, je to elegantní, univerzální, čisté. Červené zlato se mi osobně moc nelíbí, přijde mi tak trochu kýčovité.
Odpovědět
Bílé zlato sladí vždycky se vším. Je to taková univerzální klasika. Pokud si nejste jist, bílým neuděláte chybu. Do červeného bych šla, pokud je partnerka třeba trochu extravagantní, má ráda neobvyklé věci atd. Další věc je, že k zásnubáku budete ta chvíli vybírat snubní a pravděpodobně bude chtít partnerka oba prsteny sladit k sobě. Nevím, jestli byste jako muž nosil růžové zlato nebo jeho kombinaci.
Odpovědět
Za me taky ten z bileho :)
Odpovědět
Klasika! Bile - pokud teda nenosi ruzove zlato uz tedkonc, musel byste vsechno jinak dokupovat ;)
Odpovědět
Určitě bílé. Růžové pouze v případě, že ho má vysloveně ráda. Kombinace růžového zlata s bílým kamenem mi přijde nepřirozená. Přeji hodně štěstí!
Odpovědět
Ten růžový je krásný, ale pokud v téhle barvě už něco nemá (hodinky apod.), měla bych strach, aby to mohla dobře kombinovat s ostatními věcmi co nosí, aby se to s něčím nebylo a mohla ho trvale nosit. A také jestli se třeba někdy zmínila o tom, zda by nosila zásnubní a snubní na jednom prstě - měly by se k sobě hodit.
Odpovědět
Ruzovy se mi libi vic. I ja mam takovy snubni, muj muz k nemu ma z titanu, a ladi k sobe perfektne. Ale zalezi, co partnerka nosi...jestli bile zlato, stribro, prvni varianta bude lepsi. Jestli zlute zlato, pak bych vybrala jeste jiny. Jinak dobry vkus! :-)
Odpovědět
Urcite ruzovy, je krasny! Bile zlato je narocne na peci, jelikoz se musi davat neustale znovu nechat potahnout vrstvou rhodia. Ja uz bych do bileho zlata nikdy nesla. Jinak moc pekny prsten, urcite dobry vyber. Preji hodne stesti :-)
Odpovědět
Záleží na tom, jakou barvu kovu partnerka nosí, ať už na špercích, hodinkách, nebo na doplňcích a oblečení. Pokud nosí všechny barvy, pak bych volila růžové zlato, protože dobře ladí jak s bílým, tak se žlutým. Ono je to růžové zlato pak ve výsledku na kůži hodně decentní. Sama ho mám a jsem moc spokojená, protože mi se vším ladí a navíc to nemá každý.
Odpovědět
Bily je klasika, mam skoro stejny prstynek a z ruzovyho zlata by se mi asi nelibil. Ted je to sice moderni, ale dle meho nazoru to neni nadcasovy.
Odpovědět
podle toho, co paní nosí :-) jestli má náušnice stříbrné, volila bych první variantu, pokud nosí červené zlato, tak ten druhej... aby to prostě ladilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čím osobitější prstýnek je, tím líp podle mě. Taky jsem se na nic neptal, vybral podle sebe a neměnil bych, i když k němu skoro nejde najít vhodný snubní :D
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Jestli něco takového partnerka nosí, tak se rozhodně trefíte 🙂 mě se partner taky neptal a sám mi řekl, že prstýnek vybíral podle toho jaké nosím 🙂
Odpovědět
Nechcete sem dát nějaké tipy kde prstýnky kupujete ? 🙂 To by se mohlo hodit 🙂
Odpovědět
Já jsem dostala prstýnek z hotdiamonds 🙂
Odpovědět
Podla mna ak partnerka nenosi striebro ci biele zlato sla by som aj do toho z cerveneho zlata, je to ine. Inak ten druhy... A ked nie skusis nabuduce, Ross.. 🤣
Odpovědět
Jaké diamanty ve špercích jsou ? Orientujete se v tom trochu ? 🙂
Odpovědět
@markurka Ono záleží jak kde. Třeba tiami má diamanty laboratorní, takže díky tomu mají i příjemnější ceny 🙂
Odpovědět
@veruliss Počkat a jaký je v tom teda rozdíl ?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@markurka Tak konkrétně tiami má diamanty laboratorní, nejsou vytěžené, které jsou mnohonásobně dražší, ale hodnota tam vlastně zůstává stejná.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?