Žádost o ruku v Paříži. Poradíte mi nějaké místo?

Ahoj, poradí mi někdo nějaký zajímavý typ?
Odpovědět
Před Sacre Coeur - náderný výhled na celou Paříž, naprostá romantika!
Odpovědět
v Paříži to jde snad kdekoliv, ale mně přijde moc kouzelné místo kolem Sacré Coeur.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, myslím, že v Paříži si nemusíš dělat starosti s tím, KDE! :-) Paříž je celá úžasně romantická..nemusí to být zrovna u nějaké věhlasné památky nebo na Eifelovce... to je profláknuté :-) Záleží samozřejmě na tom, co by ocenila vyvolená, ale zaručená romantika pro mě: zapadlá kavárnička, z reproduktorů se line nějaký chanson, nebo ještě lépe rovnou z akordeonu nějakého pouličního zpěváka, stačí pokleknout a je Tvá :-) No a pokud bys to chtěl dotáhnout k dokonalosti - zkus to francouzsky :-D
Odpovědět
Tak Paříž nemá nějaké "to" místo :-D Možná Eiffelovku, ale ta je fakt docela profláknutá a já moc nevím, co na ní lidi viděj. Je tam spousta nádherných zákoutí, stačí jen vybírat :-) Montmartre, třeba někde u nějakého mlýna nebo u té vinice tam, klidně i u Sacre Coeur či na jeho vršku (dá se vyšplhat nahoru na te chrám) Mně se nejvíc líbí různé menší klidné zahrady a nádvoříčka ve čtvrti Marais. Tahle čtvrť se mi líbí nejvíc z celé Paříže. No a pokud hledáš asi nejhezčí pohled na Paříž z výšky, zkus vyhlídku nad parkem Belleville. Jinak kouzelný canal st martin, - takový benátky v Paříži
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ja jsem byla v Parizi pozadana, na nase 2.5 roku vyroci a nakonec na hotelovem pokoji, po prichodu z vecere. Pritel porad hledal vhodnou chvili, ale mel pocit, ze je to natolik jen o nas dvou, ze pockal, az budeme sami. Fakt to v Parizi neni o tom KDE, tam je to super kdekoli...a teda za me rikam, ze ona uz samotna zadost je tak uzasna chvile, ze se muze odehrat kdekoli, je to o te chvili:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přítel v Paříži o ruku požádal a asi právě řešil otázku "kde", protože to bylo až úplně poslední den :-D Prošli jsme všechna známá místa v Paříži a až večer jsme si dali procházku na Montmartre a k bazilice Sacré Coeur ... tam jsme si sedli a vychutnávali krásu maleb (hlavně je tam ticho a klid, v Paříži ojedinělé) a pak se mě zeptal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě skoromuž požádal na jednom z mostů, je jen pro pěší a jmenuje se Passerelle Debilly :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tuhle diskuzi založil můj přítel, jen si nevšiml, že je přihlášený pod mojí přezfívkou :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@b_e_r_r_y tyjo a neprofláklo se to tím celé??
Odpovědět
@nevesta_29_9 Ne, vůbec, já jsem v tý době ještě nechodila na fóra, takže jsem si toho nevšimla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@b_e_r_r_y No a kde tě teda nakonec požádal? :-)
Odpovědět
@b_e_r_r_y no tak to je teda celkem klika! umím si představit to zklamání, kdyby sis ještě před cestou do paříže přečetla na svym profilu, že se tě tam přítel chystá žádat o ruku a nedej bože taky kde přesně..
Odpovědět
Článek se načítá
@becicka Nakonec to bylo při západu sluníčka v zahradách Louvre - no prostě neplánovaná romantika.
Odpovědět
@nevesta_29_9 No já jsem to stejně dost tušila, jen jsem samozřejmě nevěděla, kde to proběhne.
Odpovědět
@b_e_r_r_y no tak snad to bylo i tak krásný :)
Odpovědět
Tak tohle mě fakt pobavilo. :-) Ještě, že to neprasklo. Já jsem byla před týdnem taky požádaná a to na Eifelovce, 8-) takže jsem si musela tuhle diskuzi rozkliknout, jestli to třeba nepsal ten můj ;-) .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Eiffelovka je klasika, úplná nádhera, to místo si o to samo říká...Zrovna ráno jsem přemýšlela o tom, kolikrát tam denně zazní ono "Vezmeš si mě?":-) Rozhodné nádherné místo je kostel sv. Magdalény v Paříži, doporučuju!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že v Paříži kdekoli :-D
Odpovědět
já zažila žádost o ruku před vánoci v Paříži...na všech uvedených místech je strašně lidí :-( my byli v novém mrakodrapu a tam mají na střeše vyhlídku - 2.patra,v jednom je restaurace prosklená a nad ní když vylezeš po schodech tak je to venku,obr plácek s nejkrásnějším výhledem na Paříž a hlavně - vidíš Eifelku!! a ta je symbol Paříže...navíc tam nebyl ani živáček..akorát si sakra nemůžu vzpomenout na název toho mrakodrapu ale je přímo naproti Eifelce..
Odpovědět
Profilova fotka
Proc to tady resite? Nemeli by to resit chlapi?
Odpovědět
Krásná zákoutí, se starými uličkami, jsou v Quartier Latin (5. okrsek) nebo ve čtvrti Marais. Taky jsou hezké ty parky, třeba Lucemburské zahrady, ten plac u Eifellovky, nebo u Louvru. Jinak stará Paříž byla v 19. st rozbouraná a byly postaveny ty široké bulváry se spoustou aut, takže bych rozhodně netvrdila, že všude je to hezké pro žádost o ruku. Na Montmartre bych ani nešla, je tam spousta otrapů a imigrantů, kteří se turistům snaží za každou cenu prodat serepetičky.
Odpovědět
@marketajuppova Přidávám se k marketajuppova - vy svým drahým radíte a plánujete, kdy a jak vás mají požádat o ruku? To se tedy dost divím... Já jsem tedy měla za to, že buď je to od budoucího ženicha překvápko - žádost o ruku z jeho hlavy, a nebo se pár domluví na svatbě - ale pak jaké žádání, když už je domluveno.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?