Žádost o ruku přítele - jak na to?

Dobrý den, mam prosbičku, jen pro vysvětlení: S přítelem jsme spolu měli 1,5 roku pauzu a před tím než jsme se rozešli tak mě požádal o ruku v rozchodové chvíli takže jsem mu řekla NE. Nedávno jsme se k sobe vratili s tim ze jsme si sve chyby uvedomili oba dva a ze tedy chceme byt spolu. vím že by jsme do toho šli, ale vzhledem k tomu, že přítel mi říká že by bylo dobré se zeptat jeho rodičů(táta to snášel špatně), tak potřebuji pomoct s tím jak se případně rodičů zeptat- napadlo mě něco ve smyslu jestli by mě přijali do rodiny.. Vím že je to naše věc a pokud mě chce on tak rodiče nejsou třeba. Ale jelikož vím a sám říkal že on sám se už nezeptá (bojí se po tom předchozím odmítnutí) tak je to tentokrát na mě :) Já se jeho již ptala ale on čeká až se to pořeší s rodiči. Prosím rady moc moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejak nechapu, proc do toho zatahovat rodice. Chcete spolu byt, vzit se? Jestli je odpoved obou ano, tak nechapu, co resite. Vzdyt oni s vami zit nebudou. Ten vztah je mezi tebou a chlapem. Nikdo treti by tam byt nemel. Vzdyt je to na hlavu ptat se rodicu. Jestli vam milostive povoli se vzit?🥴🥴
Odpovědět
@nikynikca Chápu to dobře, že ses přítele zeptala, jestli si tě vezme, a on ti odpověděl, že se uvidí, až co řeknou maminka s tatínkem? A zeptat se jeho rodičů máš ty? Nemohl by to s nima chlapec pořešit sám?
Odpovědět
Profilova fotka
A když rodiče řeknou, že ne, tak spolu nebudete? Co je tohle za kravinu?
Odpovědět
Pryc ruce od takoveho chlapa, to zavani mamankostvim....mam v okoli par co se vzal ikdyz tchyne nesouhlasila a chlap po dvou letech opustil zenu i s ditetem a vratil se k rodicum, ti mu podsouvali a vybrali jednu rozvedenou, dost bohatou pani z jeho mesta a on samozrejme poslechl..sve dite vubec nevida a ani nejevi zajem, jen posila prachy ale navstevy nic ani na vanoce, narozeniny, zenska uplne slozena...muj muz predal me matce kvetinu s tim ze dekuje ze vychovala zenu do ktere se zamiloval a bude ji ochranovat... jeho rodice nemeli, nemaji o nas zajem, ale nedovedu si predstavit, jit je prosit u jeho ruku i kdyby byly vztahy vrele.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
A neni verici a chce pozadat rodice o pozehnani?
Odpovědět
Nemuzete byt trosku 'kind'? Obraci se sem lide co chteji radu, ne judgement...Sorry - oba vyrazy si nevzpomenu v cestine! Vzhledem k situaci bych se ho zeptala nekde bokem - co treba udelat stiraci los nebo etiketu na pivo ktera bude specialni? Treba do basy s 12ti pivy dat jedno se specialni etiketou a cekat az na ni dojde 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?