Výměna prstenu

Dobrý večer, v pátek jsem dostala zásnubní prsten, v pátek a v sobotu když jsem si ho zkoušela mi byl akorat, trochu volnější ale aby se sundal muselo se trošku zabrat. Pak jsem ho zkoušela v neděli a dnes a je mi ještě víc volnější, mam strach abych ho neztratila. Tak přemýšlím jestli si mám nechat prstýnek vyměnit za o číslo menší, dokud to jde. Ale mám strach aby mi nebyl malý.
Odpovědět
Prstýnek vždy trochu "jezdí", prsty se mění, v zimě jsou menší, v létě teplem natékají, takže sundat ho je těžší. Pokud prstýnek nepřejde před kloub, neměla bys ho ztratit 🙂 Každopádně bych zkusila skočit do zlatnictví a zeptat se na to, jestli je velikost ok. Pro tvůj klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zkušenost, že u některých lidí dochází z nějakého důvodu k časté změně velikosti prstu. Sama jsem toho příkladem. Nemusí to být kvůli změně váhy, třeba při hubnutí nebo přibrání nebo že se prsty zvětšují v těhotenství. Zhubnout 10 kilo byly u mě dvě velikosti směrem dolů. Některým lidem se velikost prstů mění i během dne v závislosti na teplotě a na fyzické či psychické zátěži. Průměr prstu se tedy může během dne mírně měnit v závislosti na tom, co jste právě dělala. Z dosavadních zkušeností u někoho dochází i ke změně o 4 velikosti během jediného dne. Dovedu si ale představit, že po opravdu těžké fyzické námaze může být rozdíl třeba v zimě i větší. Doporučuji ještě chvíli pozorovat, než se rozhodnete prsten nějak „řešit“.
Odpovědět
Zlato je dobré, dá se upravovat. Netuším, jaký máš materiál. 🤔 Souhlasím s zasnoubenazrzka Určitě bych se šla zeptat do zlatnictví, jestli je to v pohodě.
Odpovědět
@96 záleží jaké máš prsty, já jsem třeba zkoušela a mám trošku širší klouby takže mi prstýnek jakoby klouzal v posledním článku ale menší už bych přes kloub nedostala. Navíc při nějaké aktivitě prsty natečou a nesundala bych ho vůbec. Ale souhlasím s ostatníma, ve zlatnictví by ti to řekli přesně 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?