snubní prsteny hk

14. led 202230

Dobry den,

Kde jste koupili snubní prsteny okolí Hradec Králové, Pardubice?
Chtěli bychom chirurgickou ocel, titan nebo jiný levnější materiál. Představují si cenu tak.do 5000.

Děkuji za tipy.

 • My tedy ještě nemáme koupeno, ale chystáme se do HK do zlatnictví brilas. Já teda po pravdě pořád váhám nad materiálem a barvou prstýnku 🙈 mám na to do července, tak snad se do té doby rozhodnu 😁

 • My jedeme již do zmíněného Brilas jedeme tam za 14 dní, mají tam prsteny z chirurgické oceli, titanu do 5 tisíc a i levnější kousky, záleží jakou máte představu 🙂

 • @littlemonsterds  Holky, teď jsem koukala na netu na prodejnu šperků 4U v HK (na Pospíšilce). Mají tam velký výběr a snad ještě hezčí prstýnky než v Brilasu. Některé snubáky teď mají ve výprodeji za 120 kč, 180 kč... Já bych chtěla co nejslabší prstýnek (abych ho mohla nosit se zásnubním prstýnkem) a tam mají i 3 mm. V brilasu mají 3 mm jen dvoje prstýnky, které se mi nelíbí.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Rady k výběru prstýnků pro vás. Zakázková řemeslná výroba snubních prstenů ze zlata a palladia.

  Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
  Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.