Požádala jste některá o ruku chlapa vy?

Zobraz úvodní příspěvek
Děvčata, mám takový problém. Před časem jsme se s přítelem shodli na tom, že ani jeden svatbu nechceme nebo pro nás není důležitá. Ale já po čase začínám cítit, že bych ji chtěla, chtěla bych se jeden den ve svém životě cítit jako princezna (a to šaty, střevíce nemám ráda). Jenže mám pocit, kdybych to nechávala na příteli tak budu čekat ještě léta než by se k něčemu dokopal.Je hodně divné, když holka požádá kluka???
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
ráda bych poradila nebo řekla svůj příběh...ale my o svatbě už několikrát mluvili a bylo mi od přítele pokaždé řečeno že svatbu k životu nepotřebuje, tak jsem se začala smiřovat s tím, že tento den D mě nikdy nepotká...přitom spolu máme syna a koupili jsme si i byt...nevím proč je pro něho svatba takový problém...jsme spolu přes 3 roky...miluji ho i bez prstýnku a bez papíru, jen bych si svatbu moc přála...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Tak jasem čekala tri roki kdi ma pšitel požada oruku tak dlho nakonec ten nejlepši okamžik sem požadala ja kjeho narodeninam bilo to prenho nečekane ale prenho to bil šok nečekal to odemne ale mnel radost že dostal takovi darek odomna proto řikam chlapa požadat oruku je lepšie žadat kdiš ma narodki proto že žiadni chlap bi to nečekal od ženi
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?