Poníčený zásnubní psrten

21. úno 202250

Ahoj,s přítelem nejsme ještě ani měsíc zasnoubení. Dostala jsem krásný prsten z bílého zlata s kamínky, ale hned ten den jsme si všimli, že dva tam chybí. Šli jsme to tedy reklamovat a rovnou jsem si ho nechala zkrátit. Čekali jsme okolo 20 dní, protože to museli poslat zlatníkovi. Teď když mám konečně prstýnek zpátky, můžeme novinu všem oznámit. Bohužel dneska jsem si všimla, že je na pravé straně docela poničený. V krámě jsem kontrovala hlavně kamínky a nevšimla si toho. Nepamatuju si, že bych se praštila nebo tak nějak. Vím, že prstýnek byl určitě drahý a ani nevím jestli se to nějak opraví nebo se bude muset vyměnit. Dost mě to ale mrzí 😕 Nechali byste to to být nebo byste to řešili?

 • Ještě doplním, že jsme si prstýnek vyzvedli minulý pátek, nevím jestli by po takové době reklamce prošla :/

 • Za zkoušku nic nedáte. Nejsem tedy zlatník, ale z pohledu laika to vypadá jako poničeni, kdyz tam,, cpali,, ty kamínky.

 • @karolina_flidrova  Pak dejte vědět jak jste dopadla, ale za mně je to vada hned z výroby, mi to příjde, že jak ho zmenšovali tak to v tom místě nějak připojovali ale to je asi hloupost... ani si nedovedu představit jak by to člověk způsobil

 • Sponzor fóra
 • Ano přesně, paní mi řekla, že s tím bohužel nejde nic udělat, opravit to nijak nepůjde a úplně jiný prstýnek za to nechci. Ještě na té pravé straně to je naštípnuté, zkontrolovala to a všechno v pořádku. Mám kdyžtak po 14 dnech přijít, že se na to podíváme. Je to škoda, ale když se na to člověk vyloženě nezaměří, ani si toho nevšimne, já to taky viděla až po týdnu.

 • @jenproinspiraci  Přišlo mi, že paní řešila spíš "prasklinku" u posledního kamínku a se zbytkem se nezabývala. Nejspíš se to stalo, když tam dávali ty kamínky nebo při zmenšování. Dost mě to mrzí, protože prstýnek je to opravdu krásný 😞

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  V našem zlatnickém ateliéru vyrábíme především originální precizně zpracované snubní a zásnubní prsteny.
  Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
  Rady k výběru prstýnků pro vás. Zakázková řemeslná výroba snubních prstenů ze zlata a palladia.

  Články od našich partnerů
  Instax na svatbě jako nevšední zážitek
  Svatební fotograf pro celou Českou republiku
  Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
  Archiv článků od partnerů