Pochlubte se se zásnubním nebo snubním prstýnkem :)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, založila jsem tuhle diskuzi pro to, aby jsme se my ženy mohly kochat a pochlubit se se zásnubním/snubním prstýnkem (případně i muži třeba jako inspiraci :-D ). Pochlubte se třeba svým vysněným prstýnkem a tím co máte (pokud máte :-) ). Já se na začátek pochlubím taky, aby se neřeklo :-D První je můj "vysněný" a druhý ten co mám. Ale s akvamarínem se můj skoromuž trefil, a to jsem ráda. :-)
Odpovědět
1
11
12
Můj vysněný prsten, ani jsem nedoufala, ale přítel se plácnul přes kapsu :-D tak ho teď hrdě nosím :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Můj přítel se skvěle trefil, takže ten co jsem dostala, je zároveň i tím, který jsem si vysnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Muj zasnubni prstynek je bile zlato a dvoukaratovy diamant. Snubni je krouzek z bileho zlata s diamanty okolo
Odpovědět
@mariegroth
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky pochlubím, úplně nečekaně jsem od partnera dostala tento s kytičkou a ač jsem zlato nikdy nenosila a nejspíš bych si jej sama nikdy nevybrala, tak je pro mě nejkrásnější a úplně jej zboznuju. V první moment jsem ani neřešila jak vypadá a nebo kolik asi stál, bylo mi to jedno protože pro mě bylo nejdůležitější že mě miluje a chce si me vzít. A čím déle ten prstýnek mám, tak tím jej mám radši a snažím se k němu najít vhodný snubák, aby se mi k sobě hodili a já je mohla nosit oba najednou (Zatím vyhrává ten celokaminkovy).... Takže dámy, pokud svého partnera milujte a chcete si jej vzít, tak vám bude úplně jedno s jakým prstýnkem vás požádá o ruku a zda to bude na luxusní dovolené nebo v nemocniční kantýně při hospitalizaci se synem (náš případ) 😀
Odpovědět
Tak se také pochlubím, zásnuby byly 13.9.2019 v Karibiku. Moc se mi líbí růžové zlato, v této barvě bude celá svatba i budoucí snubní prsteny.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících

Odpovědět
První místo zásnub a druhá fotka zasnubni prstýnek 😊 trefil se přesně!
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Svatba teprve bude,ale snubaky máme od Bisaku
Odpovědět
Dostala jsem svůj vysněný ❤️ Bílé zlato, diamanty a akvamarín
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@terusenkar Je krasny!
Odpovědět
zlatnická dílna Twenty
Odpovědět
Můj zásnubní 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zásnubní jsem nedostala, na svatbě jsme se domluvili, tak posílám snubní 😄
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Můj vysněný, vždycky jsem chtěla zásnubní ve tvaru srdíčka a jelikož miluju růžovou, morganit byl jasnou volbou. Navíc mi krásně jde ke znamení (býk) a okolo je 32 briliantů symbolicky, protože mě přítel požádal o ruku v době, kdy mi bylo 32 let, za každý rok čekání jeden briliantík.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den dámy, Snubní jsem přesně vysněný neměla, ale představovala jsem si velký kámen jak z filmu (klasika romantika 😁). Ale jsem moc ráda, že přítel raději volil menší nevystouplý kamínek, rozhodně je praktičtější protože nejsem na to ho sundávat (občas ho mám i ve sprše) a chtěla bych ho nosit i po svatbě tak bych se o něj víc bála. Mám ho už od září a stále víc se, mi líbí. Snubní máme zatím vybrané takové, ale možná nás naživo ve zlatnictví upoutají jiné.
Odpovědět
Já budu mít takto kombinaci zasnubniho a snubniho prstenu.
Odpovědět
Se smaragdem 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Můj vysněný, trefil se dokonale a to jsem mu nikdy neukázala, jaký přesně by se mi líbil. Je elegantní, jemný, nadčasová klasika. Pouze jsem mu říkala, že stejně na pohled nerozliším bílé zlato od stříbra a zirkon od briliantu, tak mi stačí nějaký levnější, hlavně že je z lásky. Včera jsem objevila punc, 14karatové bílé zlato. Bojím se zeptat, co je to za kámen, protože se třpytí jak blázen. Muselo to stát raketu... 😵‍💫
Odpovědět
Oba dohromady, růžové zlato 🙂
Odpovědět
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?