Není blbé si sama vybírat zásnubní prsten?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, mám tak trochu divnou otázku a potřebovala bych poradit. V září budeme mít svatbu, iniciativa vzešla od přítele, ale jinak jsme se spíš dohodli a taková ta oficiální žádost o ruku neproběhla. Přítel by mi chtěl dát zásnubní prstýnek, ale chce abych si ho vyzkoušela a vybrala. Já ale nevím, jestli to není blbé :-( Jak to vidíte?
Odpovědět
my to plánujem až na květen. až bude chodit naplno
Odpovědět
@carvcoolka no asi tak nějak chlap nemá přehled co se nosí a co se mi líbí a jak ho znám tak by vybral něco ve stříbrné barvě a já nosím zlato. Takto mám jistotu že je to ten správnej. Navíc ho semnou vybírala dcera.
Odpovědět
@1974jarmila myslím, že chlap, kterému to za stojí si udělá představu o vkusu své budoucí ženy. Mě by asi návrh "tady máš peníze a vyber si sama" urazil, působí to na mě dojmem "tady máš prsten a buď už zticha a neotravuj". Asi bych si radši počkala, než se dá po zdravotní stránce dohromady a vybere ho sám. Pro mě cena prstýnku není ani tak v materiálu a kameni, ale v tom, že tomu obětoval čas a dal si tu práci. Ale sto lidí, sto chutí. rozhodně se nechci nikoho dotknout. Hlavní je, že jste spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme sli spolu, manzel trval na tom, ze jsem moc narocna a ze mi proste nechce koupit neco, co se mi nebude libit. A ano, mrzelo me to, mohl proste koupit univerzalni klasiku, nebo se zeptat me nejlepsi kamaradky. Ale zivot holt neni jako v americkych filmech a podle vyberu prstenu chlapa neposuzuju.
Odpovědět
@saidy možná máte pravdu ale ho tyhle ženské věci neberou on má svoje věci. A mimochodem nevim kdy mi chlapa pustí z nemocnice a je to na hodně dlouho a kdoví kdy bude plně mobilní. Nevim proč tohle někomu vadí tak jsem si vybrala něco podle svýho vkusu a co mi líbí. Už nejsem mladinká naivní nevěstinka která to potřebuje mít se vším všudy. Mě stačí že mi ho nasadil na prst a že vůbec souhlasil se svatbou,vše zařizuju sama. Ano jsem spokojená a těším se na náš den.
Odpovědět
@emendem muj chlap řekl tomu já nerozumím vyber si sama co se ti líbí já bych stejně nevybral dobře.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Tak to já jsem se akorát zmínila o značce a jelikož vím, že přítel poslouchá co říkám, tak jsem věděla, že mi vybere zásnubák od nich a taky tomu tak bylo 🙂
Odpovědět
Ja jsem taky davala tipy kamaradkam, ale nakonec kvuli prakticnosti cestovani a tomu ze jsem narocnejsi (a jen tak neskryji ze se mi neco nelibi), partner pozadal o ruku bez prstenu (v New Yorku) s kleknutim coz bylo prekvapeni. Druhy den jsme prsten sli vybrat spolu a pak jsem dostala pozadani jeste jedno a s prstenem (to bylo kratsi a mene prekvapeni). Ja myslim ze jeden recept na stesti neni, ja jsem nejspokojenejsi ze to takhle dopadlo! 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@veruliss Od jaké značky sis prstýnek vybrala? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Každá žena je náročná, co se vkusu týče, to je jasné. A pokud si chlap dá tu práci a prstýnek vybere, nemůže být většího gesta. Ženská si může podle svého vkusu koupit prstýnek na každý prst, ale zásnubní, to je jiná. Když už, tak bych spíš před partnerem nadhodila, co se mi líbí a co ne, ale rozhodně to nechala na něm.
Odpovědět
.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?