Ukažte jmenovky !! :)

20. bře 2018114
  • @klaruska8  ahoj jakou si měla prosim čokoládu?? neumím najít žádnou akorát velkou a ještě ne předraženou 🙂

• Ahojky, co rikate na takoveto jmenovky? Mate s tim nekdo zkusenost? Nevite zda se to da napr. objednat nekde na netu. Moc si nedovedu predstavit to strihat nuzkami...

• @najkysek  Zkus poptat na Fleru. Nevesta @tutyfruty  mela podobne, byly z uzke preklizky a delane na zakazku. 🙂 http://www.beremese.cz/blog/tutyfruty/album/pani-hystericka-a-pan-naladovy-w0qw3b/22625336/

• Sponzor fóra
  • @najkysek  pokud z překližky, doporučuju poptat někoho v místě bydliště nebo v dojezdové vzdálenosti, poštou bych to rozhodně neposílala. Je to kromě jmenovky zároveň i hezká pozornost pro hosty, ale musí se s tím manipulovat sakra opatrně, já měla při rozmisťování jmenovek v ruce tavnou pistoli a některé jsem musela slepovat a to jsem s tím zacházela opatrně ažaž. Pak je ještě možnost to udělat z hodně tenkého plastu (např. uživatel Majestick na fléru). Je každopádně třeba ale počítat s tím, že je tato varianta jmenovek oproti těm "standartním" celkem finančně náročná a počítej cca 3-5tis podle počtu hostů.

• Jmenovky na stole mít nebudeme, ale budu si dělat perníčky se jmény na památku 🙂

• @sierral  
    @tutyfruty  Z preklizky je super nápad, diky za tip, každopádně ty na první fotce byly z tvrdšího papíru, držela jsem je v ruce na svatebním veletrhu. Napadlo me koupit stříbrný nebo zlatý tvrdší papír a vyřezat to skalpelem na papír, bude to fuska, ale asi to aspoň zkusím. Určitě by se to dalo zadat i nějaké firmě, která by to vyrizla z papíru laserem, ale to by prave asi nebylo moc levné....

• Plánuji pájkou vypalovat jména do "plátků" dřeva (nařezané silnější větve). Tedy snad to bude vypadat tak jak přemýšlím 😃

• My jsme měli takové. Sovu pro dospělé, žirafy pro děti. Dřevěné zvířátka jsou koupené v papírnictví, fixem napsané jména, že zadu přilepený kolíček na přidělání na sklenky. Všichni si je odnesli domů.

• @simsa55  to je kraasny a netradicni, odkud to je?

• Marmeladkové

• To sou naše 😉

• @simsa55  krásný! kytičku taky vyrábím, ale jak jsi dělala to fialový.poradííš?🙂 ten papír je obyč bílý, nebo nějaký speciální?

• @ladyseta  To budeme mít my, už máme hotovo.. Chce to ale fakt kvalitní pájku na dřevo, my to původně zkoušeli obyč pájkou, ale to nešlo.. Jinak výsledek je super 🙂

• Dělala jsem ty papírové a tchýně dělala perníčky, využilo se oboje 🙂

• Tady jsou naše 🙂

• Sponzor fóra
  • @bzuck  Pájkou to nakonec nešlo tak jsme nadepisovali centrofixem, ale i tak se jmenovky moc líbily a každý si ji odnesl na památku domů 🙂

• @kacenka3004  taky takové chci 🙂

• Naše 🙂

• Já jsem si dělala tyto 🙂 Vypadají bílé, ale je to taková béžová.

• Naše perníčkové 🙂

• My měli zlatonky, protože svatba byla ve stylu Harryho Pottera. A pod každou bylo nalepené srdíčko se jménem.

• Na přání mohu vyrobit jmenovky podtácky, které slouží zároveň jako dárek pro Vaše hosty.

• My máme tyhle.. jen ještě nejsou nadepsané, páč máme spoustu času 😃

• My meli prirodni svatbu, takze jsme meli takto rucne psane

• @kacenka5000  
    @kacenka5000  Ahoj, jen nápad, pro další nevěsty s podobnými jmenovkami, které nechtějí psát ručně. Natiskla bych si jméno na nalepovací štítky na šíři a výšku celé jmenovky a ořízla. 🙂

• Zatím nejsou ohnuté 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vyrábíme pro vás dřevěné dekorace na svatby a jiné příležitosti. Jakýkoli požadavek na míru pro nás není problém. Mrkněte na www.woodener.com
    Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.
    Maja wedding
    Praha - východ
    Zabývám se výrobou svatebních dekorací. V mém obchůdku najdete dekorace na auta, vývazky, podvazky, a spoustu dalších doplňků pro Vaši svatbu.