Originální jmenovky, jak si je sama vyrobím?

Profilova fotka
Ahoj mám necelých 14 dní do svatby a jediné na čem si lámu hlavu jsou jmenovky na stůl. Neporadíte mi některá, jak si sama vyrobit originální nebo nápadité jmenovky? Jinak budu muset udělat ty klasické jako jsou všude :-( Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Udělej klasické a zbytečně se s tím netrap. je to takový detail, který stejně určitě nikdo neocení.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/fotoblog/wildy...
Odpovědět
ahojky, já nechala vytisknout na stejný grafický papír jako jsme měli oznámení a stejným písmem kartičky velikosti vizitky, do těch udělám dírku a přivážu k pytlíčku s levandulí (z chráněné dílny). každý tak bude mít rovnou i dáreček se svým jménem. A písmo je dostatečně velké a výrazné, takže můžou jen tak ležet na stole, nemusí to být v žádném stojánku nebo tak.. zkoušela jsem si to ;-)
Odpovědět
http://www.ireceptar.cz/res/data/150/... slož lodičky a zapíchni do toho jmenovku :)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli jako jmenovky perníčková srdíčka. Ale u nás se to vázalo k místu, odkud pocházíme a kde jsme měli svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenovky z kamínků - stačí bílé kamínky - můžete si je i zakoupit a fixou - permanent marker - na ně napsat jména, nebo pokud ráda pijete víno a sbíráte špunty - tak z nich - jen je naříznout z vrchu a vložit do nich jmenovku.
Odpovědět
ty kamínky jsou dobrej nápad a i to vyjde asi nejlevněji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc za super nápady a určitě něco vyzkouším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusila jsem podle Vašich rad udělat vlaječky a vypadá to super moc děkuji. Kždej bude mít svou vlaječku v koláčku na talíři :-) pak dám fotku
Odpovědět
Už jsem ten příspěvěk sice napsala do jiné kategorie, ale klidně zkopíruju... My máme vymyšlené balónky ve tvaru srdce naplněné heliem, na které napíšeme jména hostů a ty přivážeme za opěradlo židle. Po obědě si pak každý veme svůj balónek, pokud bude chtít, může si na ně napsat přání a společně balónky vypustíme emoticon Takže jmenovky trochu jinak... Třeba Tě to zaujme ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělala srdíčka z vlnitého papíru ve fialovo bílé kombinaci. a pak jsem stříhala pruhy lila čtvrtky a ocvakala tou ozdobnou děrovačkou kraje a ručně napsala jméno.
Odpovědět
@zuzu55 A co třeba upéct muffínky (nebo cokoliv) a jména na ně vysázet písmenky z těstovin? Písmenka je lepší koupit zvlášť, nepoužívat písmenkové polévky, aby neměl každý muffin jinou příchuť :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzu55 ahojky... já vzala normální bílý papír, nastříhala ho na několik kousků abych měla jmenovek kolik jsem potřebovala, padly na to asi 4 A4, no pak každý kousek ze všech stran opálila a dopsala na to jména.. měly docela úspěch, záleží jak si to představuješ...
Odpovědět
@zuzu55 já si nechala udělat placky (mám je v albu) ale to je asi 14 dní před svatbou pozdě...jinak měly úspěch, hosty pobavily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vyráběla čokoládky se jmény - rozdělaná verze je už na fotoblogu, během dneška vložím hotový výsledek :-) je to jednoduché a hezké...
Odpovědět
Profilova fotka
už mám vlaječky jsou u mě ve fotkách
Odpovědět
Já jsem na naší svatbu vyráběla jmenovky ze sušených pomerančů a badyánu. Je to trošku časově náročnější, pokud si člověk suší sám, ale sušená kolečka se dají i koupit :-) ještě přidávám foto pro představu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@hannnahs to je krásnej nápad, máme svatbu do oranžova, takže se budeme inspirovat. Děkujeme za tip, jsi šikulka :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@tasmyska moc děkuju :) jsem ráda, že to někomu ještě poslouží jako inspirace, oranžová je nádherná letní veselá barva :)
Odpovědět
My si udělali svoje s mašličkou: http://www.beremese.cz/blog/ariellaid... vzadu je nalepenej jen kousek kartonu (jako fotoorámečky je to pak na tom postaveno) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, nevestinky, my jsme meli jako jmenovky kameny, chce to jen najit nejake krasavce a pak je to rychlovka. Vetsina hostu si pak kaminek odnesla domu. Nasi rodice je maji vystavene jako dekoraci u kytek, a tak se muzou kazdy den radovat z lasky nebeske svych deti a navic kaminky delaji porad paradu :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Já mám objednané svatební sušenky v barvě svatby. Ty dám do hezkého pytlíčku a přivážu kolečko se jménem a mašličkou :) .. až to budu mít, hodím sem foto ;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Přeji krásný den 🙂 chtěla bych se zeptat, zda jste si některá na svatbu či narozeniny dělala sama pozvánky, jmenovky, harmonogram a další věci, pokud ano, budu ráda pokud se semnou podělíte o inspiraci. Dále různé dekorace v levandulové barvě. Plánuji organizaci 50. narozenin letos na jaře nebo v létě, záleží na covidové situaci. Moc moc děkuji za tipy a nápady 🙂 klidně napište soukromou zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?