Kam usadit na svatební hostině kněze?

Profilova fotka
Kam byste usadili na svatební hostině kněze? Má sedět za hlavním stolem spolu s nevěstou a ženichem a jejich rodiči? Nebo při jakém stole? Máte s tím zkušenosti?
Odpovědět
Zkušenost nemám, ale my pana faráře posadíme ke stolu s "dodavateli" (tzn. fotografem, kameramanem a DJem). I přesto, že s ním máme blízký vztah, tak není rodinou.
Odpovědět
my jsme meli presne taky kneze spolecne s fotografem, kapelou atd...ale kdyz se vdavala mamka tak pry sedel s nimi v cele stolu, ze to pro ni byl ten nejdulezitejsi clovek po rodicich tak byl na takovem cestnem miste :-)
Odpovědět
Záleží, jaké máte uspořádání tabule, mně přijde divné odsouvat ho bokem, když už na tu hostinu jde, přijde mi jako hodně důležitá osoba na to, abych ho posadila k servisnímu stolku... my ale nikoho nedávali bokem, s námi u stolu seděl fotograf i muzikanti... pokud se vejde, posadila bych ho mezi hosty, pocitově, jak Vám to přijde fajn (ale to i fotografa atd - toho speciálně na nějaké místo, odkud může vyskočit a fotit, když bude potřebovat). Pokud máte hostinu o několika stolech, přijde mi pro kněze vhodné, aby seděl s Vámi a rodiči.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme z kapacitních důvodů ve dvou místnostech. Chtěla jsem mít kněze v té menší s námi, přece jen bude důležitá osoba, ale asi bude sedět spíš v té větší, kde má více známých z řad našich kamarádů (známe se s ním hlavně přes ně).
Odpovědět
@mavanka tak my jsme museli stoly dat po obvodu prostoru, a zvolili jsme stoli po osmi az deseti lidech, aby se nam navzajem nesezrali, jelikoz je to u nas slozite... takze jeden stul byl "dodavatelu" nebyl nijak odstrcen, meli jsme to do kruhu tak si kazdy byl rovnocen a vylozene par lidem spadla brada kdyz jsme vesli, protoze se vylozene tesili ze nam to hadkou typu vedle ni a naproti nemu sedet nebudu osladi:) takhle nikdo nemohl nic rict a pak si stejne kazdej presedal nebo rozptylil venku
Odpovědět
Budeme mít stoly do písmena U a kněz bude sedět někde v předu poblíž nás. :-) V čele budeme my se ženichem a rodiči, pak v rámci "nohavic" budou sourozenci a někde pak bude kněz. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bara_babic my jsme měli stoly do písmene E. V čele jsme seděli my, vedle nás z každé strany rodiče, pak kněz a pak sourozenci. Svědci seděli u nás - v prostřední řadě toho písmene E :D myslím si, že kněz je na svatbě důležitou osobou. Proč byste ho jinak zvali na hostinu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme meli kulate stoly po osmi a protoze rodice maji svoje partnery, tak se k nasemu stolu knez nevesel. Sedel u stolu na proti nam, kde sedel zbytek moji rodiny (babicka, tety atd.) se kterymi se zna
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?