Menu Forum

Zkušenosti ze svatby 17.9.2011

18. dub 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
entrada
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
entrada
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj fotky přidám později, ale jen se chci podělit o zkušenosti a kontatky:

Obřad: Na zámku v Kostelci nad Černými lesy, v kapli sv. Vojtěcha. Pokud chytnete hezké počasí, není hezčího místa na focení!!! Poplatek za obřad byl ve výši 2500,- Kč

svatební šaty: Adina (šaty Lexa, perfektně seděli, ochota a vstřícnost holek v salónu úchvatná)

hostina, večerní party a raut: Hotel Elizza - (vše perfektní, od obsluhy, až po jídlo, aranžování a celkový přístup, konečná kalkulace seděla, vše proběhla perfektně)

kapela: Esoband z Černokostelecka, měla jsem na ně kontakt přes doporučení, profesionálové v každém pohledu. Zábava se tak rozjela, že jsme museli prosit hotel o prodloužení venkovního limitu hraní. Prostě super!

prstýnky: zlatnictví Apia, všechny prstýnky jak zásnubní a snubní byly vyrobeny na zakázku, max. spokojenost!!! Prstýnky jsme si našli na internetu a ještě je sami trochu pozměnili, paní to udělala přesně podle našich představ.

první tanec: nacvičován s profesionálním tanečníkem z centra tance Vavruška, panem Lukášem Rýdlem - 100% profesionál, měl s námi trpělivost, naučil nás tančit, udělal nám choreografii a vybral nám nádhernou písničku.

fotograf: Petr Holeček, našla jsem ho náhodou na internetu a měla jsem neskutečné štěstí. Pán byl přesný, velmi příjemný a fotky jsou max. nádherný. Cena byla bezkonkurenční.

květiny: myslím že květinářství abc, květiny zajišťoval ženich, takže tohle nevím přesně

svatební dort a cukroví: Cukrárna Kompek, dort byl vynikající a ještě si lidé přidávali

další svatební cukroví: moje skvělá tchýně, prostě domácí je domácí!!!

všem budoucím nevěstám přeji ať mají krásný den, jako jsem ho měla já!

díky za vaše skvělé rady a doporučení!!!
21. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaanavys
1
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jaanavys
1
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj, můžu se zeptat kolik vás stála v hotelu Elizza hostina ,večerní raut a kolik jste měli lidí??Moc díky emoticon
Jana
11. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlasil
12
Registrovala se 1. října 2007 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hlasil
12
Registrovala se 1. října 2007 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @jaanavys Ahoj, podařilo se ti získat nějaké reference na hotel Elizza? My se tam chceme taky podívat, ale nemůžeme o nich nikde nic zjistil emoticon
18. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí