Zkušenosti ze svatby 17.9.2011

Ahoj fotky přidám později, ale jen se chci podělit o zkušenosti a kontatky: Obřad: Na zámku v Kostelci nad Černými lesy, v kapli sv. Vojtěcha. Pokud chytnete hezké počasí, není hezčího místa na focení!!! Poplatek za obřad byl ve výši 2500,- Kč svatební šaty: Adina (šaty Lexa, perfektně seděli, ochota a vstřícnost holek v salónu úchvatná) hostina, večerní party a raut: Hotel Elizza - (vše perfektní, od obsluhy, až po jídlo, aranžování a celkový přístup, konečná kalkulace seděla, vše proběhla perfektně) kapela: Esoband z Černokostelecka, měla jsem na ně kontakt přes doporučení, profesionálové v každém pohledu. Zábava se tak rozjela, že jsme museli prosit hotel o prodloužení venkovního limitu hraní. Prostě super! prstýnky: zlatnictví Apia, všechny prstýnky jak zásnubní a snubní byly vyrobeny na zakázku, max. spokojenost!!! Prstýnky jsme si našli na internetu a ještě je sami trochu pozměnili, paní to udělala přesně podle našich představ. první tanec: nacvičován s profesionálním tanečníkem z centra tance Vavruška, panem Lukášem Rýdlem - 100% profesionál, měl s námi trpělivost, naučil nás tančit, udělal nám choreografii a vybral nám nádhernou písničku. fotograf: Petr Holeček, našla jsem ho náhodou na internetu a měla jsem neskutečné štěstí. Pán byl přesný, velmi příjemný a fotky jsou max. nádherný. Cena byla bezkonkurenční. květiny: myslím že květinářství abc, květiny zajišťoval ženich, takže tohle nevím přesně svatební dort a cukroví: Cukrárna Kompek, dort byl vynikající a ještě si lidé přidávali další svatební cukroví: moje skvělá tchýně, prostě domácí je domácí!!! všem budoucím nevěstám přeji ať mají krásný den, jako jsem ho měla já! díky za vaše skvělé rady a doporučení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se zeptat kolik vás stála v hotelu Elizza hostina ,večerní raut a kolik jste měli lidí??Moc díky :) Jana
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jaanavys Ahoj, podařilo se ti získat nějaké reference na hotel Elizza? My se tam chceme taky podívat, ale nemůžeme o nich nikde nic zjistil :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?