Zkušenost s prodejem do zahraničí

1. srp 2020140

Ahoj, máte někdo zkušenost s kupující "anityan009@gmail.com ". Nabízí bankovní uschovu peněz, když pošlu šaty do GB.

• Nic neposílejte!!! Je to podvod. Budou chtít,abyste zaplatila přepravu a peníze už nikdy neuvidíte. Šaty Vám zůstanou.

• Ahojte,

ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy.

Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií.

Prečítať si ho môžeš tu: http://www.beremese.cz/blog/jana_martish/article/pozor-na-podvody-v-bazari-etozah/

Prajeme pekný deň.
    Miška, 4nets Team

• Jasně že je to podvod. Položte si úplně obyčejnou primitivní otázku. Proč by nějaký borec z Nigérie chtěl koupit zrovna vaše svatební šaty když si je může koupit v Africe nové a za 20% ceny ?

• Sponzor fóra
  • Zdravím, taky mi pořád chodí zprávy tohoto typu. Dám sem příklady.
    Pořád na prodej? mluvíte anglicky, laskavě mi odpovězte, vojíne email:oleg31alena@gmail.com
    Pořád na prodej? odpovědět mi here:krisgodwink@gmail.com
    Máte stále na prodej? Pokud ano, odpovězte mi na anniant009@gmail.com
    advert placed not sold? kindly contact me at jjson7927@gmail.com for negotiation.

Regards
    Pořád na prodej? laskavě se mi ozvěte v mém e-mailu pro další konverzaci (smith1986doris@aol.com) Díky
    Je toho moc. Nejde je nahlásit za spamy??

• @petamira  Ahoj,

ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy.

Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií.

Prípadne sa môžeš zapojiť do diskusie, ktorá na túto tému vznikla, a pridať svoju skúsenosť: http://www.beremese.cz/forum/mojasvadba-sk/pozor-na-nigerijsky-podvod/?page=50

Čo sa e-mailov týka:
    1. oleg31alena@gmail.com - evidujem ako zablokovaný v roku 2018, písal ti teraz niekedy?
    2. krisgodwink@gmail.com - evidujem ako zablokovaný, písal ti teraz niekedy?
    3. anniant009@gmail.com - zablokovaný
    4. jjson7927@gmail.com - zablokovaný
    5. smith1986doris@aol.com - evidujem ako zablokovaný, písal ti niekedy teraz?

Ďakujem za odpovede 🙂

• @michaela_recht  Ahoj,

právě jsem obdržela dvě zprávy z e-mailu číslo 2 -krisgodwink@gmail.com. Prosím o blokaci.

Děkuji

Blackettka

• @michaela_recht
    Ahoj,
    přišel mi e-mail od zablokovaneho uživatele mailto:krisgodwink@gmail.com
    Děkuji.
    Hezky den.

• Dobrý den,
    obdržela jsem zprávu od:
    scotmariam1 - krisgodwink@gmail.com
    saoson1 - simondoris55 @ gmail
    desmond112wills@aol.com - desmond112wills@aol.com

Podvodné profily, prosím o zahrnutí do databáze blokovaných nebo jak uznáte za vhodné, aby někdo nenaletěl.
    Přeji hezký den 🙂

• Ahojte,

ďakujem @evelin_kralova @hana_segetova  za upozornenie 🙂

* E-mail krisgodwink@gmail.com preverím, pretože ten mi ukazuje zablokovaný kompletne a nemalo by sa stať, že vám od neho príde správa.

1. Nick scotmariam1 nemám vôbec k tomu krisgodwink priradený, ukazuje mi k nemu e-mail scotmaria.m101@gmail.com 🙂 Prepošlite mi prosím daný e-mail na info@beremese.cz, aby som sa na to pozrela. Nick scotmariam1 som zablokovala.

2. saoson1 - simondoris55@gmail_com mi ukazuje zablokovaný, prišiel vám od neho e-mail niekedy v týchto dňoch?

Ďakujem za všetky odpovede a prajem krásny deň.
    Miška

• Ahoj, mně taky přišel email od krisgodwink@gmail.com na troje boty, které prodávám. Chce mi poslat peníze na paypal... Kašlu na ni 😃 Jana

• Ahoj, tak i mě dorazil dnes email od Kristana Godwin (krisgodwing@gmail.com).
    Email mě mě docela pobavil. 😃

"Dobrý den. Díky za vaši odpověď. Mám zájem o koupi. Jak dlouho jste vlastnil to?Jaká je vaše cena za to?prosím pošlete mi nějaké nedávné obrázky, můžete mluvit anglicky?Čekám až se mi brzo ozveš.''

• Tak tohle mi přišlo předevčírem. Já idiot jsem s ním komunikovala. Ach jo ......

• Dobrý den , zase podvod se zahraničním převodem Kristana Godwin , nyní už nabízí přejít do aplikaci Viber nebo whatsapp a komunikovat tam , používá výrazy jako “Hello my friend “ , “How are you doing”, “ why you don’t answer me “ , “ Listen to me , you haven’t to worry, are you stressful “ 😠 😠 😠 ptá se , jestli nemluvíte anglicky , ale ani ta angličtina není zázračná. Spousta chyb v textu. Bombardování zprávami i v noci . Prosí poslat peníze za přepravu svatebních šatů . Buďte opatrní !

• Také mi to přišlo 😒😒😒 jsem zde jen kvůli prodeji sukně, takže fora nečtu a na první zprávy jsem zareagovala.. 🤷🏻‍♀️🤭

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů