Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @rozzaarka jojo snažím se...
4. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 @petrajavor A co vsechno varis? Taky se snazim, ale prijde mi to furt na jedno brdoemoticonemoticon
4. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @rozzaarka moje švagrová je vegetariánka a pracuje ve zdravé výživě...takže mi dává rady a teď mi poslala jednu stránku s recepty (pošlu do IP),ale zatím to moc nehrotím,jelikož mrňous začíná teprve s příkrmy a hlavně pro něj hci naši kuchyni orientovat na zdravou...
4. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @petrajavor diky mocemoticon mas i dobre recepty na treba bezlepkove pecivo? spis treba z pohankove, kukuricne nebo ryzove mouky. mamka tu drahou bezlepkovou nekupuje a kupovat nebude. snazim se nam to doma obecne udelat zdravejsi, protoze jidlo je zaklad, co do tela davame... hrozne mi chutna zelena cocka, ale s cervenou mi to nejak nejde, to je proste kejdaemoticon
4. lis 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @rozzaarka já mám raději tu červenou a žlutý hrách,ale ani se dlouho nesmí vařit jinak je to blééé....je to brzo hotové tak to vždycky hlídám a navíc ta červená čočka je loupaná (teda já ji tak kupuju) takže je hotová fakt za pár minut....jinak já nesnáším pečivo se semínky ale manžel ho miluje,ale pečivo kupujeme...péct bych chtěla až příští léto (malý bude mít rok ) já na všechno tohle chodím k švagrové ona to jí víc jak 15let takže se líp orientuje....
4. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
Registrovala se 26. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
yumy
124
Registrovala se 26. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
 Já se snažím jíst zdravě, ne kvůli dietě, ale chci mít vyváženou stravu se všemi hodnotami, které moje tělo potřebuje...takže vařím hodně ze zeleniny, luštěniny, těstoviny,...ale jíme i "normální" jídla, nějak to s tou zdravou stravou nepřeháníme, jde mi spíš o to, aby to bylo pestré. Ale já vařím tak 2-3x týdně, jinak jíme mimo domov. A vařím jedno jídlo - můj manžel je rád, že vařím zdravě, navíc sní prakticky všechno. I kdyby to tak ale nebylo, nikdo ho nenutí jíst co já uvařím, dvě jídla bych nikdy nevařila. Jestli se ti nelíbí co vařím já, uvař si něco sám emoticon
Jinak holky BIO kvalita je takovej českej podvod, prakticky nic co má nálepku BIO skutečné BIO není, takže jen mrháte penězmi. Pokud si to nevypěstujete na zahradě, a i to je diskutabilní.
4. lis 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loizinka
Registrovala se 15. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
loizinka
Registrovala se 15. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pozor na Tescoma čínský napodobeniny,ty sou drahý jak prase
15. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
16. led 2013 v 15:23 • jeromes
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 tuto temu musim opat precitat... stratila som subor, kde som mala postahovane recepty emoticon

@catf ziatial si recepty nevydala knizne? usetrilo by mi to pracu emoticon
17. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patricie01
Registrovala se 13. října 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
patricie01
Registrovala se 13. října 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já doma vařím skoro pořád jen Asijskou kuchyni. Ale moje drahá polovička je do ní asi tak stejný blázen jako já. Snažíme se vařit co nejvíce zdravě, ale občas se to samozdřejmě nevydaří. Poslední dobou jsme se ale zbláznili do sushi. Pokud jste ho ještě neochutnali, tak ho určitě doma zkuste! Je na to sice potřeba hodně speciálních surovin (dají se velice výhodně sehnat např. tady: http://www.asijske-potraviny.eu/88-vse-na-sushi ) ale výsledek určitě stojí za to! emoticon
15. říj 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš