Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 nezdá se mi, že by biohanka jedla taveňák....
26. lis 2009 v 17:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, co jsem tak pochytila, tak mi prijde, ze biohanka se orientuje hodne na ceskou kuchyni a na peceni, proste v ceskem stylu..zkousela jsem od ni z apetitu recept na bramborak a nejakou buchtu a nic moc chutove a zdrave taky ne, ale urcite v te kucharce nejakou inspiraci najdes a pouzijes recept treba z casti jako zaklad..ona pouziva vsechny mozny alternativni(i bezlepkovy mouky), takze se to peceni alespon trochu ozdravi
26. lis 2009 v 17:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
 Josefko, určitě to není recept z kuchařky a spojení biohanka a taveňák či eidam se fakt divím a silně pochybuju, že to pochází od ní emoticon
26. lis 2009 v 18:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 josefko, todle mi taky nepripada biohankovske, v zadnym jejim receptu jsem nenasla kravsky maslo a taveny syry vylozene odmita emoticon nicmene ja mam co kecat, ted jsem dostala takovou chut na nezdravou cesnekovou pomazanku, ze jsem si ji musela udelat, eidam, hodne cesneku a tatarka, ale nemohla jsem si pomoct emoticon aspon jsem to mazala na domaci zitnej chleba.
26. lis 2009 v 18:13  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 rosi, tak to mně česneková pomazánka nejvíc chutná z taveňáku a pomazánkovýho másla emoticon Ale to je už v podstatě jedinej případ, kdy taveňáky konzumujem emoticon A nejíme ji tak často emoticon
26. lis 2009 v 18:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, musim se pridat k holkam, to vubec nevypada jako recept od hanky emoticon

rosi, tak si misto tatarky tam hod tofunezu (udelas doma z tofu, trochu vody, soli, oleje a koreni - cibule, okurka nalozena, atd co ti chutna) a misto eidamu tam hod tvrdy kozi syr, je to fakt strasne moc dobry (daleko lepsi nez ta tatarkova varianta) a rekla bych ze mnohem zdravejsi emoticon emoticon emoticon ja tuhle variantu vylozene miluju emoticon
26. lis 2009 v 18:31  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 joo a ten patizon sem mela mladej a stejne ta slupka byla tvrda, uz ho budu vzdycky loupat... aji ten bio i kdyz je to skoda...
26. lis 2009 v 18:32  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 tak to jste jste me uklidnili emoticon - asi udelam cesnekovou pomazanku v sobotu, az koupime kozi syr - delam ji z tvrdeho koziho syru a prirodniho jogurtu
26. lis 2009 v 18:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 abro, já měla v létě mladej patizon od dědy a myslím, že jsem ani nějak nevykrajovala tu dužinu, fakt byl měkounkej emoticon
26. lis 2009 v 19:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, mozna by stalo za to, poslat ten mail biohance..koupila jsem si novej prosincovej apetit, kde neni zadnej recept od ni ala tavenak, pouze doporucuje kokosak tropicai

s kozim syrem typu zerve je taky skvela vajickova pomazanka, neni potreba maslo ani majoneza emoticon
26. lis 2009 v 19:38  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Catf, jak se Ti líbí Apetit v novém hávu? Mě tedy moc neoslovil emoticon Myšleno formálně i recepty.
26. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, abych pravdu rekla, tak diky tomu, ze apetit se vylozene nezabyva zdravou stravou, tak vlastne uz hrozne dlouho z nej cerpam inspiraci jenom castecne..vypichnu si treba mix dvou zajimavejch ingredienci a pouziju je v necem, co uz znam, protoze se mi to tam zrovna hodi jako vylepsovak..takze ani nevim, jestli ted apetit horsi nebo lepsi..je fakt, ze rijnove ani listopadove cislo uz jsem nekoupila a prosinec ted koupil m...mozna, ze uz dlouho jsem citila, ze mi apetit tolik nedava, ale z nostalgie jsem ho dal kupovala a tim, ze odesla ta puvodni editorka, uz nejak k nemu nemam stejny vztah..ale ted to prosincove cislo prostuduju a uvidim, jestli mu dam jeste sanci emoticon
26. lis 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 catf, ja uz ten email smazala emoticon .... mozna to spis bylo blbe napsany. Bylo tam, ze ten kokosak doporucuje biohanka a hned pod tim uvedli tenhle recept. Vypadalo to jako od ni, ale nemuselo to byt. Mela jsem chut odpovedet zpatky do Greenway, ale pak jsem to nejak zazdila. emoticon
26. lis 2009 ve 20:28  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, ja mam ten email taky a pisou tam, ze recept vytvorila biohanka ve spolupraci s apetitem..
26. lis 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 mně se teda nový Apetit moc nelíbí, ten design mi přijde takový trochu laciný emoticon nevím, jak to jinak popsat emoticon
26. lis 2009 ve 20:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 No, já jsem Apetit měly vždycky převážně na kochání obrázkama a čerpala z něj jen částečně. Navíc mi připadá, že už se vyčerpal a dost se toho opakovalo. Ale protože se k němu dostanu v práci, nevynechám žádné číslo a dřív jsem se na něj i těšila. Teď se mi nějak zprotivil - jednak designem (Chaar, máš pravdu, působí jakoby lacině a vypadá jako každý jiný časák o jídle - možná ještě skoro hůř) a jednak i divnými recepty emoticon

Josefko, nevíš prosím, jak to mají astmatici s kozím mlékem?
26. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 hermnko, kozi mleko je obecne mene alergizujici, ale stejne bude zahlenujici.
26. lis 2009 ve 23:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ja mam Apetit rada a ta nova uprava se mi libi taky, ja proste ty recepty upravuju, jasne obcas mi vyjde blaf ale holt to je riziko emoticon zvlast kdyz nahrazuju normal mouku spaldovou nebo celozrnnou nebo ryzovou tak je vetsinou riziko ale delam to, proste necham recept a jednotlivy ingredience si nahradim zdavejsima variantama, jenom mliko je teda narez, to se nahrazuje dost blbe, takze v peceni nechavam normal a jenom co je ke knozumaci bez tepelne upravy nahrazuju mandlovym
27. lis 2009 v 01:09  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 apetit se me zda celkove posledni dobou slabej, kupuju ho uz od zacatku, co vychazi a hodne veci se posledni dobou opakuje, nachazim tam cim dal min novych veci a od ty doby co odesla ta dita pechackova, tak se mi to nejak vubec nezda :-/ Hlavne sem rada cetla ty jeji clanky na zacatku, to mivala pekne napsany...

mio, mliko se nahrazuje snaz nez mouka, se me zda, ja davam do vseho uz jen ryzovy nebo ovesny, jenom obcas pouziju normal kravsky (vetsinou do receptu, kde je potreba v nejaky kysany podobe), zrovna vcera sem delala pro navstevu babovku kde sem mela ryzomliko, misto kakaa karob, napul spaldova napul normal mouka a babovka zmizela zavratnou rychlosti emoticon
27. lis 2009 v 08:37  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Josefko, děkuji emoticon

Mio, já taky nevařím přesně podle receptů, poměrů se držím jen v pečení. Mouku nahrazuji běžně směskou celozrnných mouk, které mám zrovna doma, nebo místo části mouky dám pomleté vločky, a ještě se mi nestalo, že by mi vzniklo něco nepoživatelného. Mimochodem, do pečení nemusíš dávat mléko, v litých buchtách, bábovkách apod. se dá s úspěchem nahradit obyčejnou vodou nebo nějakou minerálkou (ta reaguje s pečicím práškem a lépe to naskočí). Mléko je možná jen o malinko hustší než voda, takže konzistence se Ti nezmění.
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 abro delala jsem si salatek z vodnice - nakrajela jsem ji a smichala s cizrnou z plechovky a s trochou koziho syra, cesneku a jogurtu emoticon
dneska budem delat fr. recept - kure v mrkvi, nastrouha se mrkve, da se do pekacku, dalsi vrstva jsou kureci prsa uvareny v pare akrajeny na platky, na to se daji uvareny na platky nakrajeny brambory (nebo bramborova kase, pripadne jakakoli jina zeleninova kase), podleje se to bilym vinem a vyvarem z kurete a zapece se to cca 30 minut
27. lis 2009 v 09:15  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 ja jsem apetit nikdy nekupovala, tak tezko soudit emoticon pac jsem vystacila z kucharkou nasi vesnice emoticon jsou tam uplne zakladni recepty na cesky jidla, ktery predelavam do zdrava a je to teda čtení na několik let emoticon ted mam i kucharku od biohany a uplne mi to staci, ty recepty se fakt dost opakujou vsude.

Nejvetsi tragedie jsou kucharky od Novotnygho a Trosky, tchyne je ma vsechny a ja je jednou v dobe tridenni nemoci vsechny precetla a jsou v nich tak neuveritelny srajdy, ze mi zustaval rozum stat emoticon Nevim, jestli jsem sem uz davala recept na "vybornou mňamku k televizi" - nakraji se levny kabanos nebo spekacky na kolecka, k tomu lzicka worchestru, magi a ceske sojovky, lzicka soli a cukru, lzice kecupu, horcice, majonezy a trocha podravky vsechno se to smicha a da vychladit a pak u telky pojídá, no nepoblil by se z toho jeden? emoticon emoticon emoticon specialita dne emoticon

Hermi kozi mliko je na astma mnohem min agresivni nez kravsky, jinak treba sojovy mliko se zas nedoporucuje kvuli alergii na soju a i ono zahlenuje, tak si vyber emoticon ja kravsky omezuju na minimum, rano do oveskase si davam splouch sojovyho, ryzovyho nebo koziho, podle toho, co mam zrovna v lednici, stridam to.
27. lis 2009 v 09:27  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rosi, nekecej, ze tohle bylo v kucharce???? emoticon emoticon emoticon Uz jenom z toho popisu se mi udelalo blivno.

mia, ja jsem zjistila, ze na peceni mi nejlepe funguje sojove mleko, ze se chova skoro stejne jako klasicke, pouzivam ho hlavne do palacinek a mufinu, ale kdyz ho nemam, pouziju i ryzove nebo ovesne.
27. lis 2009 v 10:42  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 rosino tak z toho receptku se mi udelalo fakt zle emoticon emoticon emoticon
holky tak ja sem asi leva nebo co emoticon z nkolika buchet a z chleba jsem mela takovy sutry ze jsem to musela vyhodit emoticon nejlip se mi dela se spaldovou moukou a ryzova neni spatna taky, pro me nejbezpecnejsi protoze mam desnou uchylku na syrovy testo ale s tou ryzovou to testo nechutna ani trochu dobre emoticon
27. lis 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jinak cukrovi pecu klasicky protoze mi cela rodina zamitla jakoukoliv nahrazku a na to ze bych nepekla mam prej uplne zapomenout emoticon no je to jednou do roka emoticon
27. lis 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 http://recepty.vareni.cz/sloni-zradlo/ emoticon bon apetit emoticon
27. lis 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 mia, tak to ja odmitla na Vanoce klasiku pect - budu zkouset ruzny zdravejsi kousky, tak jsem zvedava, jestli se mi neco povede

udelala jsem vybornej fazolovej gulas s shitake houbickama emoticon
Uvarila jsem si fazole (smichala jsem asi tri druhy malych fazoli), pak jsem uvarila shitake houby (mela jsem je namocene pres noc a pak jsme je varila jeste asi 20 min).
Zaklad gulase byla jarni cibulka, normalni cibule, cuketa, zazvor (cerstvy) a cesnek, pak jsem pridala konzervu rajcat, vodu z hub plus cistou vodu a palivou a sladkou papriku. Do toho jsem hodila uvarene fazole a houby a nechala to chvilku povarit. K tomu jsem udelala celozrnnou basmati ryzi a ja si do ni primichala cerstvy koriandr (podle caftina vzoru emoticon). fakt to nemelo chybu
27. lis 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josefko ja to zkusila ale cela rodina z toho mela sok tak jsem se slitovala emoticon
rosi tak to je narez emoticon
27. lis 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lidi fakt zerou desny svinstvo nekdy emoticon

josefko,dobrej recept emoticon mam takovy velky bily fazole, co jsem koupila v jednom deli,tak to bych mohla zkusit emoticon

dneska jsem mela odpoledne na neco desnou chut, tak jsem si do koziho kefiru dala ovesne vlocky s rozinkama a oriskama z dm emoticon
27. lis 2009 v 15:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko, takovej gulas delam docela casto, akorat m uz trochu leze krkem emoticon jinak jsem ho nenapadne donutila misto chipsu jist u filmu prazeny mandle a ani si toho nevsim, prazim je na kapce ghi na titanu a nema to chybu emoticon (toto je olizujici se smajlik)
27. lis 2009 v 17:03  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš