Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 abro, zkus si dat 30 min pred spanim treba ovesnej kolacek nebo placicku nebo kousicek celozrnnyho chleba .... mohlo by ti to pomoct prezit noc.

musim ty placky udelat, kdyz je tak chvalite - dneska se na to vrhnu emoticon
10. lis 2009 v 16:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 petuli, ta chobotnice se musí vymlátit a "vymydlit", aby nebyla tuhá, ale to už je mrtvá emoticon ale mlátí s ní už jen ti starší rybáři, ti mladší je často prý hází do pračky - bavila jsem se o tom s kamarádkama z Řecka emoticon

holky, měla bych dotaz - dělala jsem dneska dušenou mrkev a manžel ji má rád trochu zahuštěnou - přijde tam asi lžíce mouky... můžu místo hladké dát celozrnnou? zahustí mi to stejně nebo se to chová jinak?
10. lis 2009 v 17:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 peti, ja jsem presvedcena, ze jim za to platej..s tim, ze jsem zrovna nedavno cetla neco o nejaky rodine, ktera byla snad uz ve dvou zcela rozdilnejch poradech a vzdycky je z neceho "vylecili"
k tomu zviditelneni..ja mam za to, ze jim je jedno, s cim do ty tv lezou, pro ne je primarni byt na obrazovce
10. lis 2009 v 17:47  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 No tak to jsem vážně totálně mimo s empatií na tomhle místě emoticon

Chaar, dík za zprávu, že je neumlátí. Chobotnice v pračce, to musí mít něco do sebe, jak žába v mixéru, co kolovala kdysi po netu, ne? emoticon Tedy byla animovaná, kdo by náhodou neznal emoticon
Ty jo to jsou věci, co mě ještě dokážou překvapit emoticon

Už jsi zkusila tu mouku? Já bych zkusila a pak bych viděla emoticon emoticon
10. lis 2009 v 17:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 petuli, to je dobrej nápad emoticon
10. lis 2009 v 17:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Chaar, maminka zahušťuje celozrnnou moukou běžně.

O účastnících show á la Jste to, co jíte, si myslím totéž, co Catf.
10. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 no, i kdyby jim neplatili, tak jim minimálně vždycky dají nějaký dar - ať už je to mikrovlnka, stroj na cvičení nebo posilování a podobně... ale určitě tam nějaká odměna bude emoticon
10. lis 2009 v 18:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, neeee, nejdriv ju klepli, jeste neco vytahli (vnitrnosti nebo co) a pak teprve omlacovali o kamen, ona ziva chobotka se dost vseho chyta , tak by se asi jenom tak nenechala triskat emoticon

josefko, zkousela sem namaceny vlocky a nic, taky me napadlo, ze potrebuju neco takovyho, bohuzel emoticon No jeste budu experimentovat, snad neco vymyslim...

chaar, do pracky?? emoticon ty vado emoticon do ty mrkve zkus dat ryzovou, to je taky dobry emoticon a celozrnna, gragamova nebo spalda funguou dobre i u me emoticon

catf, ja myslim ze vsude se najde nekdo, kdo na tom chce vydelat, byt jenom treba tu blbou panev nebo hrnec, ale zaroven sem presvedcena, ze tam sou i lidi, kteri proste chtej se sebou neco udelat, chtej pomoct atd, mozna sem idealista emoticon
11. lis 2009 v 08:40  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 tohle tema je zaklety, ja mam zas hlad!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
11. lis 2009 v 08:41  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 abro, já mám hlad pořád, nehledě na to, jestli čtu tohle téma nebo ne emoticon
11. lis 2009 v 08:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, ja taky emoticon emoticon ale kdyz nakouknu semka, tak mam mega hlad emoticon

jak sme se tady bavily o tech ovesplacickach, tak je dneska asi budu muset upect,mam na ne hroznou chut emoticon emoticon
11. lis 2009 v 10:03  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abra, tak pak nevim, mozna trosku vic jist.

upekla jsem placicky - petuli sem nedala davky, tak jsem to dala jen tak od oka, mame to tak na tyden emoticon. Dala jsem moc vody a musela jsem pak prisypavat vlocky, pouzila jsem ovesny a pohankovy. Akorat se mi nechtelo delat placky, tak jsem udelal jednu velkou a krajime si ji na kousky. Je to moc dobry, jeste jsem to vylepsila trochou masla emoticon
11. lis 2009 v 11:37  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Já to taky dělala od oka. Ona tam má Hanka 3 hrnky vloček, což mi stejně přišlo moc, i ze dvou toho bylo až až. A v receptu má i trochu oleje, ten jsem nedala, tak možná proto byly tak moc suchý - příště zkusím kokosák, nebo to máslo emoticon

Jsem zvědavá, jaký bude mít abra emoticon
11. lis 2009 v 11:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, myslis ze vic jist? me prijde prave ze jim hodne... a teda kazdej den si dam neco sladkyho emoticon pac mam furt na to chut emoticon to sem driv nedelala... Hele, jim treba takhle (vcerejsek):

snidane: ovesna kase (60g vlocek, pul hrsti rozinek, lzice lnenyho seminka, lneny olej, lzice slunecnicovyho seminka, lzicka medu)
svacina: banan (cca 80-120g), plus nejaka sladkost (ovesna susenka, kousek cokolady, komercni susenka...)
obed: testoviny 100g, pesto 2 lzicky, parmska sunka 30g, rajcata cca 70g
svacina: kiwi, pomerancovy dzus, 40g pomelo
vecere: tmava houska (70g), lucina, 50g redkvicek, 50g paprika, 70g tvarohu s jahodou
tesne pred spanim banan 50g (malej emoticon )

me se to zda hodne, co nebo co myslis? Ja si takto musim jidelak prubezne psat, pac to chce moje mudra videt kvuli alergiim, takze mam prehled co snim a kolik, a prave me prislo, ze toho neni malo...
11. lis 2009 v 11:49  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, kokosak je tam luxusni to sem mela minule emoticon vy ste me tak navnadily, ze uz macim vlocky emoticon dneska sem nasla doma datle, rozinky, brusinky, mandle a vlasaky, tak sem do toho jeste supla vanilku a pulku rozinek sem namocila do rumu emoticon emoticon (nekamenovat prosiiiim emoticon miluju jak to voni pak emoticon emoticon)
11. lis 2009 v 11:54  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Na rumový aróma ať si malá pěkně zvyká, to se jí ještě šikne emoticon emoticon
Hele že bych se odpoledne stavila na rumplacku? emoticon
Vtipkuju, dneska plánuju větší nákup na Lidické, od všeho nám doma něco chybí. A taky mi zachutnaly placičky z Rebia, chutnají perníkově trošku, všimla jsem si, že v popisu mají celozrnnou mouku, datle, semínka, kokos atd., předpokládám, že tam dávají i vinný kámen, bývají trošku nakynutý. Tak vyzkouším nějaký alternativní a jestli se povedou, podělím se emoticon Jmenují se "zdravuška", tak se to sem bude chodit emoticon Myslíte, že by mi v Rebiu dali recept na svoje perníčky? Asi ne, co? emoticon

Jo a používáte kokosák na vaření od Rapunzelu? Strašně dlouho už tu skleničku nemůžu nikde sehnat a je mi líto používat tropicai, i když to v nouzi dělávám emoticon
11. lis 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, klido se stav emoticon tady bude dneska lidi emoticon dojdou me delat skrin, stavi se segra s malou... emoticon

ten kokosak sem asi napsala spatne, dala sem kokosovy mliko misto vody minule, tak sem to myslela, kokosovej olej mam jenom na mazani na telo, na teply vareni ho nedavam, sem cetla totiz ze neni dobry ho zahrivat, pac se pak cosi v tom premenuje na neco nezdravyho, ale v pameti me nezustalo co, omluvte teda kvalitu tyhle informace emoticon emoticon emoticon

v rebiu ti tezko daj recept emoticon tyjo, ja tam furt ujizdim na tom cernokneznikovi a pak na takove buchte s ovocem, mnaaam, v patek vyrazim se segrou, tak si zas dam do nosu emoticon
11. lis 2009 ve 14:45  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Jo táák, jsem myslela, že tam dáš pár lžiček oleje, no ale kokosový mlíko je taky super nápad emoticon , je to i tučný - super, brzo vyzkouším další verzi emoticon A rumový rozinky tam dám taky emoticon Mamka třeba, když dělává klasický koláče, tak pár kapkama polívá i ty, čerstě vytažený z trouby a ještě horký, a když jsou s povidlama, to je pak něco emoticon emoticon

Kokosák že se nemá zahřívat? emoticon Já žiju v tom, že tento, sezamový a arašídový jsou na teplou kuchyni o.k. ...

No právě, když ty perníčky jsou tak dobrý emoticon A černokněžníka teda taky můžu emoticon Ještě že už jsem po obědě dneska emoticon
11. lis 2009 v 15:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 ja sem myslela taky ze je oka, ze se treba doporucuje na palacinky atd, jenze pak sem nekde (a ted babo rad kde...) cetla ze je proste jen na studenou kuchyni, neco me rika ze kvuli necemu co zvysuje cholesterol, ale fakt nevim, nechtela bych kecat...
tyjo, povidlovy kolaceeee, nedelej me chute, ja uz dneska svou davku sladkyho mela emoticon
11. lis 2009 v 15:06  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Vzpomínám si, že tu Josefka kdysi psala, že kokosák je právě pro teplou kuchyni vhodný emoticon Ona to určitě uvede na pravou míru. Mě spíš mate, že někde se píše, jak je prospěšný, jinde zase, že je naprosto nevhodný a že vyhání cholesterol do neuvěřitelných výšin. Nebo to souvisí s ne/rafinací?
11. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 fakt nevim, kde sem co cetla, to narovinu priznavam, stejne jako sem psala, ze se omlouvam za neuplnou info emoticon kazdopadne na tepelnou upravu ten olej nepouzivam, ani me nechybi, do peceni kdyztak hodim to mliko, to je fajn a krasne provoni emoticon
11. lis 2009 v 17:01  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 abra - nezakazala ti mudra jist banany na astma? mne totiz jo, i pomerance a vubec vsechno tropicky ovoce, pac tam jsou podle ni "viry z cely Afriky". mne na hlad nejvic pomohly vejce a celkove pridat bilkoviny, pac kdyz jsem zacla zdrave jest, tak jsem mela furt desnej hlad emoticon
chaar - do duseny mrkve davam spaldovou celozrnou mouku. pak tam dam jeste trosku skorice a par hrebicku a bily vino emoticon emoticon to sem odkoukala ve švycarsku
11. lis 2009 v 17:15  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 já ji dělám jako moje spolubydlící ve Francii - osmažím na másle, zapráším, podliju, osolím, okmínuju a podusím doměkka... a nakonec, když to už vypnu, přidám utřený česnek emoticon jíme to jako samostatné jídlo emoticon akorát včera jsme to měli jako přílohu ke kapříkovi emoticon
11. lis 2009 v 17:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kokosak se prave na tepelnou upravu hodi, muze se na nem i smazit..to same na arasidovem
sezamovy naopak nezahrivat
o kokosaku a cholesterolu nic nevim, mozna to vyjasni josefka ...v kazdym pripade si nedokazu predstavit na nem delat neco "naslano", ale do sladkosti se hodi urcite

abro, podle me jis jak brabec, se nedivim, ze mas hlad..ja ho dostala jen z toho seznamu emoticon
ja bych zakomponovala vic lustenin, pokud jsou v tehotenstvi ok, vic obilnin typu jahly, quinoa, protoze ty jsou lehce stravitelny a muzes si dat velkou porci(treba se zeleninou a syrem apod)

mrkvicka je taky dobra na tenky platky na masle pozvolna dusena(pripadne cvrnknout trochu vody), ke konci primichat med a cerstvej koriandr
11. lis 2009 v 18:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abro, podle toho co pises bych ja umrela hlady - rozhodne toho za den snim vic emoticon a to nemam v sobe prizivnika emoticon Celkove je to hodne nizkotucny den a trochu na strane karbohydratu.

jestli muzu doporucit, tak jestli jis orisky, zkus je hodit ke svacine - nebo seminka nebo nejakou bilkovinu. Obed byl dost hladovej, po takovym obedu mam ja hlad rychle, mohlo by pomoct ho trochu otucnit - treba lzicka kokosovyho oleje nebo pridat trochu masla - tuk nasyti.
No vecre super, ale vecer bych misto bananu dala treba ovesny kolacek. banan jsou jenom rychle se rozkladajici cukry, takze ti akorat zvedne cukr v krvi a za chvili je jeste vetsi hlad. Ovesny kolacek je pomalu se rozkladajici cukr, takze vydrzi dele.

Taky bych doporucovala omezit na astma banany a citrusy - banany zahlenuji, citrusy muzou astma vyvolat, je na ne casta alergie.

Kokosovej ojej je jedinej olej, kterej pouzivam na tepelnou upravu. Ma malo nenasycenych kyselin, takze neni nachylny na poskozeni. Cholesterol nezvysuje, je to fama, ktera vznikla z toho, ze obsahuje mono-nenasycene mastne kyseliny, ty jsou take v masle a maslo je zname, ze zvysuje cholesterol. Jenomze v kokosovem oleji je jiny typ. navic se kokosovy olej netravi jako ostatni oleje, protoze ma mnohem kratsi retezce mastnych kyselin, ktere jsou navic uzitecne pro streva.
11. lis 2009 v 18:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jesteze tu mame josefku, jinak bysme se z toho uz docista pomatly?

josefko, nechystas se nahodou zase do prahy? emoticon
11. lis 2009 v 18:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abys videla, ze jim vic nebo minimalne stejne, tak tady je muj dnesni jidelnicek:
snidane: ovesno-pohankova kase s lzici namletych seminek, lzici nemletych seminek, hrozinkama, cernym rybizem a malinama
svacina 1: jablko, bluma a ovesna placka
obed: zeleniova polevka s cervenou cockou, spagety s kesu orisky a zeleninovy salat
po obede zakusek - ovesna placicka emoticon
svacina 2: 6 macadamia orisku a 6 rozinek
vecere: 2 platky ciste zitneho chleba s humusem
vecer si jeste dam stavu z celeru, mrkve, zazvoru a jablka
11. lis 2009 v 18:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj holky, já sem vždycky vlezu akorát když mám nějaký problém. emoticon

Máte některá tušení, jak se dá stravou ovlivnit a hlavně oddálit postup artrózy, geneticky dané? Omlouvám se, jestli se to tu řešilo, hodila jsem to tu do vyhledávače a v podstatě nic mi to nevyhodilo. Díky předem.
11. lis 2009 v 18:40  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 tak ja mela dneska vseho vsudy jeden platek chleba ze zitnyho srotu s lnenejma seminkama a vajicko nahnilicko a ted si davam belgicky pivo emoticon nicmene to je extremni kombinace nedostatku casu, pracovniho stresu a prazdny lednice z duvodu nedostatku casu a pracovniho stresu emoticon
11. lis 2009 v 18:49  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 loony, artroza je zanetlive onemocneni kloubu, takze potrebujes mit maximalne protizanetlivou dietu s dostatecnym mnozstvim antioxidantu. Takze 7 - 9 kousku ruzneho ovoce a zeleniny denne, vic zeleniny nez ovoce. jist hodne turmeriku, zazvoru, cesneku, bylinek jako tymian a oregano, nesmazit, jist malo nebo resp zadny cukr, omezit vyrobky z kraviho mleka, jist ryby a rybi olej (specialne dulezity pri zanetech), nejist cervene maso, nejist rafinovany olej atd ....

catf - ja bych byla mrtva emoticon
11. lis 2009 v 19:03  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš