Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Catf: Mě se esteticky taky líbí štíhlí lidi, ale musí to být taková ta přirozená štíhlost. To se prostě pozná, kdo to má dáno geneticky, správně se stravuje a sportuje narozdíl od chemlonových pipin co nežerou... emoticon
Já jsem od přírody štíhlá, ale ne hubená. Jím dost, množství nijak neomezuju (zatím), ale je mi jasný, že takhle už to po třicítce nepůjde... Taky hodně sportuju a hýbu se.
Jednu dobu jsem měla 59 kilo a nastávající byl pořád spokojenej... Prostě když mě objímá, tak má rád, když ho hned netlačí nějaká kost... emoticon
Sám je ale štíhlej, tak nechci, abysme vedle sebe vypadali jak Homolkovi emoticon emoticon emoticon
4. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 teda oprava libi se mi u zenskejch, chlap cim vic svalu tim lip emoticon emoticon
4. črc 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 je fakt, ze ja mam ruce hubeny porad. Pribirat zacnu na zadku a prsou - takze muj m. zadek neresi a libi se mu vetsi prsa, jenze ja mam radsi mensi zadek a nevadi mi mensi prsa - takze se trochu neshodneme emoticon
dneska jsem nastvana ze skoly, tak jsem si dala pizzu na uklidnenou emoticon
4. črc 2009 ve 22:10  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 josefko, ja taky vzdycky priberu na zadku a prsou emoticon za poslednich 14 dnu jsem ze stresu ztloustla tak tri kila, uz jsem se malem do niceho nevlezla a pak jsem najednou prestala mit porad hlad a uz se zas do vseho normalne vlezu, ufff. Malem me z toho ale trefilo, fakt mi vsechno bylo tesny emoticon mozna to ale byla i nejaka zadrzena voda, jinak si nedokazu prestavit, ze by to behem tydne zmizlo.
6. črc 2009 ve 22:50  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rosi to asi byla voda - jestli to nebylo z tech tvych pokusu s tema ruznejma psychofarmatikama emoticon
6. črc 2009 ve 23:28  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefka - pokusy byly az potom emoticon
7. črc 2009 v 08:52  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ja teda taky delam pokusy s jidlem, ale s lekama bych se bala emoticon
7. črc 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko - ja bych se taky bala, ale "kolegum" slo o to vyzkouset jednu tabletku uklidňováků, leku na spani a schizofrenii(neurol, lexaurin, diazepam, risperidon) a pak sledovat, jestli ses utahana, jakou mas chut k jidlu a dalsi veci, v dobe "kazdy treti cvok" je to jiste zasluzny vyzkum emoticon
7. črc 2009 v 15:13  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rosi a z jedny tabletky jde neco poznat? neni potreba to brat nejakou dobu, nez se ucinky projevi? Docela by me zajimalo, co jsi tim vyzkoumala.
7. črc 2009 v 17:46  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko - kdyz to jsou ty rychly uklidnovaky, tak ty zabiraji hned. Normalni antidepresiva zaberou az po 14 - dnech. My jsme testovali prave jen ty rychlovky a pusobilo to na kazdyho uplne jinak, mne se po tom vetsinou dobre spalo, ale mela jsem trochu problemy s koordinaci pohybu - vsechno mi padalo z ruk. Pritel nemohl vubec nic delat, jak byl z toho utahanej, na neho to pusobilo strasne moc. Na kamarada to pusobilo celkem halucinogenne, jak kdyby si dal lysohlavky a kamaradku to docela zklidnilo a reagovala a vnimala vsechno normalne. Tady to se predepisuje treba pri nenadalych umrtich, aby pozustali byli schopni nejak fungovat, nebo pri rozvodech, vznika na tom ale dost brzy zavislost a dost se to zneuziva, moc nechapu proc, kdyz ten vyvolanej efekt nijak zvlast prijemnej neni emoticon Oni si potrebovali na sobe vyzkouset, co predepisujou pacientum a jaky mozny pusobeni to muze mit, kazdopadne dalsi pokusy provadet nehodlam emoticon
7. črc 2009 v 18:12  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 tyjo rosi, tak mne by nemohli dostatecne zaplatit zlatem, abych si to vzala(ani jednou)...cokoli, co pripomina synteticky pilule, se mi prici emoticon maximalne beru ibuprofen, kdyz uz nemuzu vydrzet migrenuemoticon
7. črc 2009 ve 20:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 catf - tak ibáč je srovnatelny svinstvo jako takovy lexaurinek emoticon
7. črc 2009 ve 20:35  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Rosi: Co si myslíš o Lexaurinu? Mámě to napsal doktor automaticky, když jí diagnostikoval rakovinu (vyléčila se, vše o.k) a pár těch růžovejch pilulí jí zbylo. Nedávno naši babi vykradli zloději (je jí 87 let) a sebrali jí veškerý prachy, včetně vkladní knížky, kde měla prachy na pohřeb emoticon No byla z toho v první chvíli na umření, tak jsem jí jeden lupla a další dny po půlkách...
Jsem uvažovala, že až můj drahý, zbožný a hodný, katolický švagr bude zase házet po ségře žehličkou, tak si taky jeden vemu, páč nervy na to nemám a řešit se to NEBUDE protože rozvod je e-e a mají spolu děti... emoticon emoticon emoticon
Zlatej náš byteček jedna plus jedna emoticon před soužitím s magorem v rodinné vile - to by na ty lexauriny hodně brzo došlo, jsem už tak na pokraji... emoticon
7. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, no prave..ja mam doma akorat ten ibuprofen, protoze mi jedinej zabira na migrenu, ale pokazdy, co si ho dam, mam z toho dost spatny svedomi, ze do sebe rvu jedy, namisto abych se vyspala(migrenu mam vetsinou jaksi z prepracovani emoticon )

co se tyce prozivani situaci, tak jsem zastance toho, ze se proste musi prozit, aby to melo radnej efekt a aby si to clovek pamatoval a poucil se z toho, i kdyz zehlickou po mne nikdo jeste nehazel emoticon

allegria, to je klasicka situace s tvoji segrou a bohuzel tohle za ni stejne nevyresis a uz vubec ne praskama..ona je dospela osoba, ktera si musi uvedomit, jak a s kym zije svuj zivot
8. črc 2009 v 00:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rosi to jsou docela zajimavy poznatky emoticon .... vlastne jste poznali, ze na kazdyho to ma jinej ucinek emoticon

catf, kam prosim te chodis pro koreni jako je korianr, tumeric, bily kmin, atd ... chtela bych tam poslat mamku.

koupila jsem si titanovou panev a je boziiiii ..... hned jsem si udelala bezlepkovy a bezcukerny palacinky bez mlika a byly taky boziiii emoticon
8. črc 2009 v 15:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 allegria - o lexaurinu si myslim, ze mne by asi pomohl a nebala bych se ho jednorazove uzivat, kdyby neco. Uklidni te to a kdyz uz nic jinyho, tak se po tom skvele spi - ja jsem mela ted dost stresy a spala spatne - divoky sny, slaby spanek apod. a po lexaurinu zazila prvni tvrdy spanek po dlouhe dobe (samozrejme jsem predtim zkousela i vsechny babsky rady, bylinky atd). Jestli to dal doktor tve mamce pri rakovine, tak to je casto bezna praxe, aby zpocatku nebyla moc rozrusena a aspon se jakz takz uklidnila a vyspala. Jinak je blby, ze na tom brzy vznika zavislost a požírají to hlavně učitelky, který by spíš potřebovaly supervizi nebo změnit profesi emoticon

ad svagr - to je jako realita, jo? emoticon emoticon Ja teda kdyz jsem poradne nastvana, tak taky mrskam vecma ale nikdy ne po někom emoticon ale když vydám ránu, tak se mi děsně uleví emoticon

catf, ja si taky myslim, ze je lepsi si ty smutky prozit, nez se cpat lekama emoticon Problem je v momente, kdy jde o extremni situaci (napr. sebevrazda manzela) a mas maly deti a nejsi schopna "fungovat" a zabezpecit je, nebo praci, kde ti zrovna nedaji volno, to pak ty leky tem lidem pomuzou prezit. Pak taky kdyz je nekdo moc vystresovanej, ze ho kazda vec vyleka a rozbreci a nedokaze to ovladat a snizoval se mu tim vykon, tak je to taky prechodny reseni, nez odezni pricina.

josefka - jo, na kazdyho to fakt pusobilo uplne jinak a vubec nehraly roli vaha/vyska, jak se casto uvadi. Treba pritel reaguje na vsechny leky hrozne moc, coz se projevuje i tak, ze na neho okamzite zabiraji jakykoli bylinkovy caje a vitaminy, ja musim mit vzdycky vseho vyssi davky emoticon Takze je fakt potreba vyzkouset, co kazdymu sedne a pribalovej letak ti nic moc nerekne.

jeee, ja se tesim, az budem nakupovat poradne nadobi, na titanovou panev si taky brousim zuby emoticon
8. črc 2009 v 16:34  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 jinak kdybyste mel nekdo v rodine skutecnyho blazna, tak se daji sehnat risperidonovy kapky, ktery mu muzete nenapadne kapat do piti emoticon Jedna pani tak dlouho udrzovala sveho schizofrenniho syna, ze jakz takz fungoval, dokud zila emoticon Ted se o to trochu zajimam, pac se mi asi zcvokla teta, prestehovala se k babicce a povazuje se za Mari Magdalenu a vidi vsude jakysi duchy a energie emoticon
jinak k tematu - z prirodnich antidepresiv se daji uzivat trezalkovy pilule nebo caje emoticon bohuzel to ale casto nestaci emoticon
8. črc 2009 v 16:40  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 catf, nezkouselas na migrenu ergofein? je to kofein plus ergotamin - nejaka latka, c se ziskava z námele, takže relativně přírodní emoticon emoticon emoticon a hlavne to pusobi jen na kebuli a ne na cely telo jak brufáč.
8. črc 2009 v 16:51  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Rosi: jo, moji starší ségru její manžel bije a psychicky terorizuje. Chvíli bojovala a nechtěla si to nechat líbit, ale teď už je přesvědčená, že ON to s ní myslí dobře a my všichni ostatní jsme hnusáci, co jim ničí manželství a kdyby nás" kapitalistů " nebylo, tak by se jistě měli líp...
Klasická obět... asi je s bráchou a druhou ségrou zmydlíme brzo oba... emoticon Je to hnus to pořád poslouchat. Navíc se chudáčci usídlili u nás a rohodli se, že si nechaj rodinnou vilu, protože jsou chudáčci... (jsme 4 děcka)
Rodí děcka jak na běžícím pásu, pijou zásadně Mirindy, stravujou se u Mc Donalds a jsou fakt cool - zakomplexovaní lidi, co si řeší mindráčky žrádlem.

Závist, ukřivděnost a rozežranost, to je podstata všeho zla na světě...
Smutný je, že ségra bývala super baba, chytrá, krásná, štíhlá, sebevědomá, ale odmítla spoustu kluků, protože nebyli veřící a vzala si tohoto hodného, katolického chlapce po chvíli chození, páč sex před svatbou je e-e. Otěhotněla, nedodělala medinu, vzdala se koníčků, kamarádek... a už to jelo...

A pak mi někdo může vykládat, že jsem cynická a uvažuju přehnaně realisticky a opatrně a občas stírám přiblblé kostelníky emoticon

Catf: Máš pravdu. Je to její problém, ale trápí mě to - je to moje sestra... a když jsem doma a musím to poslouchat, tak mě to psychicky deptá natolik, že nejsem schopna normálně fungovat... emoticon
8. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 hm, tak to je husty emoticon a chce s tim neco delat, nebo je s tim smirena, tzn. ze ji to svym zpusobem vyhovuje?
8. črc 2009 v 17:03  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Já osobně si myslím, že prostě znásilnila sama sebe, aby přežila. Prostě se dala na jeho cestu...
Ale řekla bych, že ještě někde ve skrytu duše ví, že tohle není moc o.k. a proto je tak hrozně zapšklá a zakomplexovaná a vzájemně se podporujou v tom, jak jsou všichni hrozní...
8. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Ale k tématu (ať to tady nezamknou emoticon ): Dneska jsem dělala nový brambory s okurkovým salátem a cuketou (pár koleček jsem usmažila v trojobalu se sýrem a pár jsem upekla jen tak se solí a česnekem na ol. oleji a super... emoticon
Miluju tohle období, skoro nenakupuju, jen chodím do zahrádky emoticon
8. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 A taky jsme včera pekly čaj emoticon
Měli jsme doma hrozně moc bobulí (angrešt, rybíz, maliny, zbytek jahod, višně) přidaly jsme nakrájený jabka a maminka to podle nějakýho receptu pekla v troubě, že si z toho pak budem vařit čaj...
No o vitamíny to asi přišlo, ale zas lepší než ty barvený hnusy, co se prodávaj... a tak krásně to vonělo po celým domě... emoticon
8. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 jeee a nedala bys recept na ten caj? to vypada zajimave emoticon
8. črc 2009 v 17:50  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 allegria, to naprosto chapu, ze te tohle depta - u rodiny si nejde tak uplne rict, ze je to jeji problem. Skoda, ze narazila zrovna na takovyho emoticon
8. črc 2009 v 18:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Pečený čaj - čaj bez umělých aromat a barviv pro labužníky

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1litr rybízu /ten je nejlepší, ale když není nahradíme třeba švestkama/, 1 litr libovolného ovoce, trocha cukru, 1 lžíce skořice, 5 rozdrcených hřebíčků, 1dcl rumu, několik citrónů.

POSTUP PŘÍPRAVY

Na hlubší pekáč smícháme na kostičky nakrájené ovoce, cukr, koření a pečeme při 200stupních cca 1/2 hodiny. Pak přidáme vymačkané citróny /dle chuti a dle sladkosti ovoce/ a rum. Promícháme a vlijeme do čistých sklenic. Podáváme cca 4 - 5 lžíček na dno hrnku přelít vařící vodou a máme super zimní pochoutku - pečený čaj. Možno vyrobit z jakéhokoliv ovoce (snad kromě banánů), i z mraženého.
8. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Cukru stačí trocha (hnědého) záleží na poměru surovin. Když třeba převažuje rybít, tak by byl dost kyselý...
Pak už se nesladí. Poměry ovoce se vůbec nezabývám. Co je v zahradě, to tam narvu emoticon

Josefko, já stejně říkám, že všechny ty zdrav. problémy mám ze stresu. Ale už to bude o.k. zařizování bytečku se chýlí ke konci. Za 2 měsíce svatba a pak už to nebudu muset poslouchat vůbec... Ale naši v tom zůstanou a utrápí se... emoticon
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Jo a asi je tam ten cukr i kvůli kazivosti... nevím... Jsem zatím "hospodyňa" na baterky emoticon
8. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Allegria, a nezčernalo to po té půlhodině na 200 °C? Asi mám zas zbytečné obavy, co? emoticon Jinak maminka dělá občas čaj z ovoce mraženého (obvykle z borůvek a rybízu + pár čerstvých slupek z domácích jablek). Příběh Tvé sestry je hrozně smutný emoticon

Když už Mia nakousla ve vedlejším tématu sushi, ptám se znalých, jak je to s kvalitou prodávaného baleného sushi. Na jeden takový obchůdek jsme narazili v Londýně nedaleko Charing Cross a chvíli o něm uvažovali, ale pak jsem pojala obavu o čerstvost a mé pochybnosti zvýšilo horko, tak jsme nekoupili nic.
8. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Hermi: Nee, nádherně to vonělo, pustilo to štávu a promíchaly jsme to párkrát... emoticon Do půlky jsme daly rum (na zimu) do zbytku ne (na léto a pro děti). Mňam emoticon
8. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš