Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 catf emoticon emoticon a ja zrovna zjistuju, ze byt vitarian neni takova hruza emoticon emoticon pac si nemuzu nic namazat na chleba, tak jim ovoce emoticon
28. dub 2009 v 10:20  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
 já když už vařím rýži se záměrem na nákyp, tak ji vařím rovnou v mléce (přijde mi jako že je jemnější pro ten nákyp, ale je to jen pocit)
tuším 1/2 l mléka na 200 g rýže, trošku másla, a hlavně vanilkový cukr - dodá tomu šmrnc
vychladlé pak teda ještě smíchám s dvěma žlotkama rozetřenýma s cukrem (dle vlastní chuti) a ještě trochu másla a nakonec sníh

nejradši to máme zapečené s kyselýma merunkama (i z kompotu) - ten kontrast sladká kaše x kyselé merunky je bezva
u kompotu lze využít u ty štávu na polití pak

jste mi udělaly chutě, večer bude peknout emoticon
28. dub 2009 v 10:37  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
 já jsem o víkendu dělala jáhlovo - bramborový štouchance, jak je v bio kuchařce. Už jsem to dělala víckrát, zamíchám do toho petrželku nebo pažitku ze zahrádky a hrozně mi to chutná, mohla bych to jíst i samotné. Už dávám více jáhel než brambor.

Do zeleninové polévky jsme zavařila adzuki - které jsem nenamočila předem ve vodě a byly trochu tuhé, ale do druhého dne to změkne a zasypala pohankovýma vločkama. Myslela jsem, že to hodně zhoustne ale ne.
U mě jsou husté polévky to, že zelenina a další ingredience lezou z hrnce a je tam jen málo vody. Do dalšího dne to vysaje i ten zbyteček vody a pak si to musíme trochu ředit vodou. Ale jási to dávám hodně husté, jím je na večeře. Zdá se mi to ideální. Vydrží dlouho v ledničce, je to zdravé lehké a hodně zasytí.
28. dub 2009 v 11:26  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 quiona - máte s tím zkušenosti? Prý je to dobré na snídaně, prodávají ji v DM. Zašla bych si ji tam koupit.
28. dub 2009 v 11:38  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hakli, quinoa je vyborna..takovy mini kulaty lehky penizky z toho jsou po uvareni..ja to delam jako prilohu k masu nebo samotny se zeleninou..stejne jako kuskus nebo jahly...treba cherry rajcata, opeceny platky cesneku a spenatovy listy plus kremovy kozi syr
taky se hodi do polivky na zahusteni
jako snidani jsem ji jeste nezkousela

ty jahlovo bramborovy stouchance znej dobre, prosim prosim recept emoticon

na snidani si ted hodne delam koktejly inspirovany josefkou...do blendru hodim hrst mandli, par mrazenyho ovoce(treba jahody, maliny, ostruziny), banan, ananas a mixnu to nejdriv s pulkou hrnku vody, aby se orechy uplne rozemlely, pak prileju dalsi celej hrnek a pridam lucni med, nakonec to preleju pres syto..je to vynikajici a silene syty emoticon

taky jsem prisla na to, kdyz se proplachne pohanka horkou vodou poradne plus se uvari ve vic vody a nakonec sleje, tak ztrati hodne z ty svy nevabny pachuti(sice to neni uplne idealni kvuli vitaminum, ale mnohem prijemnejsi k jidlu)...uvarila jsem ji se spetkou mletyho rimskyho kminu a zlutejch horcicnejch seminek, petrzelkou..nakonec jsem na sadle orestovala narychlo kosticky rajcete a primichala k tomu pohanku..vedle jsem si na stejny panvi udelala volsky oko a byla to mnamka(desne mi chutna ten rozteklej zloutek emoticon )
28. dub 2009 v 11:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 uvařiš brambor, uvaříš jáhly - vše v osolené vodě, přidáš petrželku a štuchadlem zaštucháš vše dokupy. Je možno pridat i osmaženou cibulku. Catf copak ty nemáš bio kuchařku hanky zemanový????? emoticon emoticon emoticon
28. dub 2009 v 11:54  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 jdu pro quionu, budu topřidávat do těch mých polívek. A není to škoda přes to sýto? Nebo to propasíruješ? Brzo už budou čerstvé tak to vypiješ celé...
28. dub 2009 v 11:56  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 catf - gratuluju k pohaně bez smradu emoticon já jsem zrovna ze zoufalsvtví sežrala médi brumíky co tu mám pro neteř, to vitariánství pro mě asi nejni emoticon
28. dub 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 http://www.dia-potraviny.cz/quinoa.html

Smícháním quinoy s medem, mandlemi, mlékem nebo ovocem vznikne velmi energeticky bohatá a přitom zdravá a chutná forma snídaně.
28. dub 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 už ji mám i bulgur jsem vzala.
28. dub 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hakli, nemam emoticon

hakli, ono pres to sitko projde uplne vsechno krome odpadu z mandli(mne to nevyhovuje, protoze to skrabe v krku) a seminek z ovoce(v tom mrazenym je jich silene moc), takze to je v pohode a neni zadna ztrata(ten blender to zprocestuje uplne na shake)
28. dub 2009 ve 12:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 catf tak to neblbni a pořid si ji, tu přece má každý eko vyznavač. Já třeba miluji Krétu a mám všechny knihy o krétě co vyšliy, tak si to nějak představuji i s tímto.
28. dub 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kdyz ona ma dost casto recepty v apetitu, tak to skoro ani neni potreba..navic jsem par jejich receptu zkousela a trochu me to zklamalo(jako ze za kazdou cenu zdravy, kdyz je to na chut o nicem, nemusim)..a ja si pockam, ze sem obcas date nejakej dobrej tip emoticon ...tak treba ja byla naopak nadsena z receptu od kaculienky, autenticky moc dobry veci..ty ted delam dost casto emoticon

kaculienko, mam dotaz k tomu indickymu chlebu..uz jsme to dvakrat zkouseli(teda m) a vzdycky mu to vyslo moc moucny a tvrdy..nemas nejakej tip na vylepseni postupu?
28. dub 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
 cizrna pro herminku, mozna uz neco podobnyho znate emoticon

namocena a uvarena cizrna
cibule
varene brambory
kukurice
cherry rajcata
redkvicky
tvrdy ovci syr (neco jako parmazan)
petrzelka
pazitka
olivac
cervena paprika (koreni)
sojovka
sul
kmin
pepr

Cibuli osmahnout na panvi do zlata, prihodit brambory, cizrnu - chvili restovat na trosce olivacu,
pak prisypat cervenou papriku a nalit trochu sojovky + pepr, chvili promichavat, pridat kukinu, postupne dochucovat (sul, pepr, paprika, sojovka)
Az se vam to bude libit, jak to vypada a chutna, tak oddelat z plotny a pridat rozpuleny rajcata, nakrajeny redkvicky,
pertzelku, pazitku a promichat. Nahoru pak nastrouhat syr.

Podobnou vec delam i na curry paste, to pak vsechno koreni, co jsem tady zminila vymenim za curry pastu a jinak je to stejny emoticon
29. dub 2009 v 07:39  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Abro, díky vypadá to móc dobře! Já si právě vařím k obědu quinou se špenátem, už se těším emoticon
29. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 quinou jsem měla včera na večeři, v rýžovém mléce a s pohankovýma vločkama. Ani jsem to nesladila, jen jsem do toho dala rozinky. O víkednu to dám asi na půl s rýží a udělám ten nákyp co tu byl napsanej... jsem na něho dostala chuť
29. dub 2009 v 11:25  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 musim se podelit o bezva recept na lososa..filet se nalozi do arasidovyho oleje, soli, pepre, saturejky, rozmarynu, tymianu, citr. stavy..podleje se vodou, pridaji se listy cestvy bazalky a par susenejch rajcat..pece se v troube cca 20minut na 200 v nejaky nadobe s poklickou(mam takovy ty porcelanovy misy se sklenenym vikem)..k tomu jsem mela divokou ryzi a byla to basta emoticon
5. kvě 2009 v 00:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
já se snažím vařit zdravě, ale ne asketicky, občas taky ráda zhřeším. co vařím z těch zdravých jídel, tak příteli chutná, ale kdyby to bylo na něm, samozřejmě jí mnohem hůř, určitě víc masa.
včera jsem dělala zapečené brambory s cizrnou a růžičkovou kapustou, chutnalo mu.
poradíte mi nějaký recept na pohank a šmakouna? díky
5. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 holky zkušené vařičky, co s dýní hokkaido? Polévku a něco jiného?
5. kvě 2009 v 15:20  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hakli, normalne ji nakrajej na strouzky, potri oliv olejem a upec ji v troube s rozmarynem, bramborem, cibuli..ja to takhle delam i s tykvi a cuketou

polivka je moc dobra se skorici, novym korenim a muskatovym oriskem..dyne se osmahne s cibulil do zlatova, zaleje vodou a dochucuje podle chuti timot korenim, ja jeste pridavam chilli papricku a muzes pridat smetanu na zjemneni

a nebo mrkni na www.apetitonline.cz a zadej dyne do vyhledavace, je tam par zajimavejch receptu

lennus, uvarim pohanku ve vode s drcenym rimskym kminem a horcicnym seminkem, precedim..osmahnu ji na sadle s cibulkou, pridam petrzelku a vejce..to je asi zatim nejjedlejsi verze, kterou znam emoticon
5. kvě 2009 v 18:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 díky, catf.
nedělala jsi někdy pohankové karbanátky?

jinak nevím moc, co s tím šmakounem. dostala jsem ho od kamaráda a už bych ho měla zpotřebovat.
docela mi zachutnalo uzené tofu. zrovna ho baštím.
5. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 pohankove karbanatky doma obcas robievame, len to smazenie nie je pre zdravie to prave orechove emoticon ale je to naozaj mnamka...
5. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Karbanátky se dají smažit v troubě na pečicím papíře (jen těsto musí být dost husté, aby se neroztékaly), nejen, že jsou zdravější, ale i daleko chutnější.

Lennus, spoustu receptů na šmakouna najdeš tady:
http://www.smakoun.cz/index.asp?id=5&pu_lo=6E6570F869686CE19A656E203131353337383334
Mně nejvíc chutná jen tak s podušenou zeleninou.

Ve sbírce mám tyto recepty na karbanátky (zatím jsem žádné nedělala, už nějakou dobu se chystám na ty první):
Pohankové karbenátky
Pohankovou lámanku (uvařenou - vaří se max 3 minuty) smícháme s hrstí namočených ovesných vloček (nebo s vajíčkem) osolíme, okořeníme kořením na mletá masa, majoránkou nebo jak kdo koření karbanátky nebo sekanou, přidáme nadrobno nakrájený česnek a osmaženou cibulku (všechno podle chuti ;) a potom nastrouhaný sýr. Tvarujeme karbanátky které pečeme do zlatova v troubě. Kdo se nechce patlat s placičkama, tak stačí nacpat do pekáčku a zapéct. Místo sýra přidáme zelenou nebo bílou (slovenskou) papriku - vynikající k rajské omáčce místo plněných paprik nebo lze směsí naplnit papriky a upéct v paprikách v troubě. Dobrá je taky varianta s kapustou ala kapustové karbanátky, lze přidat prakticky jakoukoliv zeleninu.

Pohankové karbanátky se zeleninou
250g pohankové lámanky, středně velká kapusta, 3 cibule, olej, 3 vejce, majoránka, muškátový oříšek, vegeta, petrželka
V osolené vodě uvaříme kapustu. Pohankovou lámanku zalijeme vřící osolenou vodou (vývarem z kapusty) a necháme vychladnout. Na pánvi osmahneme cibuli, přidáme nadrobno posekanou uvařenou kapustu, krátce podusíme. Po vychlazení smícháme s pohankovou lámankou, přidáme vejce, majoránku, dochutíme vegetou, solí, pepřem.V případě potřeby zahustíme strouhankou. Formujeme malé karbanátky, které smažíme na rozpáleném oleji.
5. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Chtěla jsem říct, že se dají péct, ne smažit emoticon Na pečení mi ovšem trochu vadí ta spotřeba energie emoticon
5. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lennus, abych pravdu rekla, tak jedine, co dokazu snist pohankoveho je cela pohanka a to jeste max k snidani..vim, ze je zdrava, takze se ji snazim jist a upravit, trochu mi vadi ta jeji zvlastni chut a vune

zkousela jsem pohankovy bramboraky podle biohanky, ale nakonec jsem nebyla z vysledku nadsena a vadilo mi i to smazeni

tady je z apetitu rizoto s pohankou:

Ingredience:
hrnek sušených hub, předem namočených
1 lžička mletého kmínu
panenský olej olivový nebo sezamový
2 středně velké cibule, pokrájené
1–2 stroužky česneku, pokrájené
½ menšího celeru, nakrájeného na kostičky
1 mrkev, nakrájená na kostičky
½ malé lžičky kurkumy (není nutná)
mořská sůl
300 g bílé biorýže basmati
100 g pohankových krup v biokvalitě
1 l vody nebo silného zeleninového vývaru (pokud vaříte jiné množství, držte se poměru 1 díl rýže a pohanky na 1,5 dílu vody)
Jak dlouho?
Doba přípravy: 20 minut
Vaření: 15-20 minut
Počet porcí: 4-5

Příprava jídla
Dejte vařit houby s kmínem. Mezitím v hrnci rozehřejte dostatečné množství oleje a osmahněte na něm cibuli, česnek a zeleninu. Přidejte kurkumu a osolte. Nebojte se základ dostatečně osolit, jídlo díky tomu získá výbornou chuť. Společně restujte několik minut.

Přisypte opranou rýži s pohankou a opékejte je spolu se zeleninou. Stále míchejte, aby se vám směs nepřipálila. Nakonec přilijte vroucí vodu nebo vývar, povařené sušené houby a všechno pořádně promíchejte. Pokud nemáte silný vývar, přidejte zeleninový biobujon. (V tom případě nemusíte základ tolik solit, bujon je dost výrazný.)

Zmírněte oheň na minimum a vařte přikryté bez míchání 15–20 minut. Pak odstavte z ohně a nechte rizoto pod pokličkou ještě chvíli stát. Můžete ho dochutit podle libosti: přidejte olivový olej a čerstvé bylinky nebo kousek kvalitního biomásla a parmazánu, případně pražená piniová jadérka.

NĚCO NAVÍC: Rizoto můžete uvařit i ze samotné pohanky, ale zvažte, jestli to vaše rodina zvládne... Místo pohanky příště zkuste i jáhly, bulgur anebo špaldové kernotto.
6. kvě 2009 v 00:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
 catf, ted jsem po dlouhe dobe sem zase nahlidla a koukam ze mas dotaz emoticon No ja vlastne ani nevim ktery ten chleba jsem sem davala - byly to chapati? Ale stejne nevim co poradit, ja to delala akorat na ty hodine emoticon To testo ma byt takove proste nelepive a jestli pouzil stejny pomer mouk tak fakt nevim :( Ale ty nase mi moucnaty neprisly...
6. kvě 2009 v 09:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
fotoportrét
fotoportrét
haklina
 stejně jak se dělají pohankové karbenátky tak lze i pohanková sekaná, vyhnete se tím smažením. Ale jak je zmíněno výše, také nerada zpínám troubu...
6. kvě 2009 v 10:15  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 ble, mně tady ty lusteninovy a obiloviny jakby masovy upravy moc nejedou. Dneska jsem zkousela vignu čínskou fozoli, takvou bílou s černou ďubkou a chuťově mi mnohem víc vyhovuje azuki nebo jakykoli jine fazolky. Zkousela jsem i sojove boby, ale ty mi vubec nechutnaji, ale povedla se mi k nim uplnou nahodou skvela omacka! rajčatový pyré s kořením (bobkový list, nové koř. tymián, čerstvá bazalka) a do toho jsem nalila trochu kokosovýho mlíka a byla to mňamka, krásně mi to zkoustlo!
6. kvě 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 díky, Hermi.
vím, že na netu je dost receptů, občas hledám. ale ráda bych něco ozkoušeného.
teď zrovna obědvám sój.maso.

u mě záleží na tom, jak to upravím. ty sój.boby by šly jako šumajstr s kroupama třeba. já je kdysi dělala na způsob rizota.

hm, sekaná je dobrý nápad. díky.
6. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
 ja teda soju moc nejim, nemyslim si, ze je uplne super zdrava, kdyz uz, tak si dam pozor, aby byla bio. nebio byva casto geneticky modifikovana p emoticon
ceho se ale nedokazu vzdat je Tamari a kdyz nekde jsem, tak jedina nahrazka mleka, ktera je k mani je vetsinou sojove mleko, tak ho dam ..... obcas (1x za pul roku emoticon )udelam sojove boby se zelim - normalne je uvarim, pak je posypu bylinkovou soli, smicham se zelim (klidne pridam treba i rajcata nebo porek) a dam to do grilu a to mi desne chutna .... ale kvuli tomu, ze je to soja to obcas delam i s fazolema a je to taky dobry.
6. kvě 2009 v 16:49  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš