Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Karkuli, tady třeba:

Jakých potravin se vyvarovat při zpracování keramickými noži a dalším keramickým náčiním?

Důsledně se vyvarujte krájení zmrzlých potravin, kostí, potravin s tužší slupkou či tvrdého chleba a pečiva. Toto by mohlo způsobit nevratné poškození ostří keramického náčiní.

Mohou být keramické nože uloženy společně s kovovými?

Rozhodně doporučujeme uchovávat keramické nože odděleně od kovových nožů. Keramické nože uchovávejte v originálním obalu nebo použijte např. dřevěný stojan na nože. V případě uskladnění společně s kovovými noži, je třeba dávat pozor, aby se ostří nedotýkalo přímo ostří kovových nožů. Při styku keramického ostří s ostřím kovovým by mohlo dojít k poškození keramického ostří.

Může se keramický nůž poškodit při pádu na zem?

Materiál (ceramic-zirkonium), ze kterého jsou nože vyráběny, je velmi tvrdý a odolný, avšak při opakovaném pádu na podlahu či dlažbu se může poškodit ostří nože, popř. může dojít až ke zlomení čepele.
13. únor 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
 No některý myčky prý mají program, že ti nadávkují vodu podle toho z kolika je ta myčka naplněná, alespoň jsem to slyšela. Myčku osobně nemám, jen zkušenosti od našich...

Jediné co mě nadchlo na myčce je, že dokáže líp vyčistit připečený nerez, vozím si takhle k mamce nerezový pekáček - z té plynové trouby to prostě jinak ošetřit nejdeemoticon
13. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 no tak mne nedela problem mit spinavy nadobi v mycce dva dny nebo dyl..mycka se zavre a je to, nevim ani jake zbytky prostredku by na tom mely ulpivat, nic jsem nezaregistrovala - povrch nadobi je absolutne odmasten bej jakychkoli duhovych skvrn ala jar..
nezaregistrovala jsem ani niceni nadobi..podle me, kdyz se mycka spravne pouziva..spravny pripravky vcetne soli..tak nic takoveho nehrozi..samozrejme kristal a jine hodobozove nadobi apod. do mycky nepatri..ja mam sklenicky i talire z ikea, takze ani zvlast neresim nejake poskozeni...nejvic jich poskodim ja, jsem u nas vrchni rozbijec emoticon
13. únor 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Přidala 9953 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Přidala 9953 příspěvků. Má 2 přátele.
 petuli, my máme i ty nerezové, co jsme používali doteď, takže na dýně stejně používám velký nůž, ten keramický ani nemáme. kosti jsem nikdy nožem nekrájela.
na chleba mám nerezový nůž, takovou tu pilku.
uložený je mám ve dřevěným stojánku.
a zlomil se nám už i nerez nůž, při pádu na pvc.

tohle jsem taky našla, spíš mě zajímalo, jestli o tom neví někdo víc, jestli je to fakt tak "lepší" nebo je to jen reklamní bublina. ale to já jen tak, aby řeč nestála emoticon

my si o ně neříkali, vlastně jsme ani nevěděli, že něco takovýho existuje. tak je prostě máme a používáme je.
13. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 catf, jsi tu?
dostala jsem chuť na tu jáhlovou bábovku, už mám uvařený jáhly, všechno připravený... našla jsem doma jen klasický práškový puding tesco organic. teď mi došlo, že ten provamel je asi spíš tekutý, nebo?
chci se jen ujistit - mám tam přidat práškový puding nebo pokud je teda ten provamel opravdu tekutý a já ho nemám, bude stačit, když ten práškový rozmíchám v mléce (nebo ve vodě)?
13. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 už jsem to našla přímo na té makrobiotice, někdo měl podobný "problém" emoticon
13. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Catf a jak se do provozu myčky projevuje spotřeba energie? Mmch. v našem podnájmu, pokud jede třeba v kuchyni parní hrnec, pračka, věž a zapnu rychlovarnou konvici, vyhodím pojistky emoticon Takže některý věci holt musím nechávat chtě nechtě u ledu, dokud nebudem ve svým emoticon Jsem zvědavá, jak s tímhle zatočí ještě ten odšťavňovač a aromamyš emoticon

Karkuli, my máme většinu nožů starých a nedávno jsem koupila jeden velký celoocelový od Tescomy, tak ten je teď především v kurzu, ale na dřevěný stojan na lince není místo, tak jsme prozatím kvůli uskladnění těch keramických od nich upustili. Ale jsem ráda, že seš s nima spokojená, ještě někdo o nich psal, možná ninouche...? Nevím, ale taky spokojenej názor, tak možná později, v novým, viz výše emoticon
13. únor 2009 v 16:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Gabbi, aha, už rozumím s tím jarem. Jinak co se týče leštidla do myčky, stačí prý taky ocet, nebo někdo zkoušel obšlehnout složení leštidla od Snettu - byla tam myslím kyselina citronová, nějaký alkohol a možná jště něco. Přiznám se, že do nového bydlení myčku plánujeme, často u nás bývá hodně lidí a mytí nádobí jsou pak galeje emoticon Tak nějak naivně doufám, že ekoprostředky budou šetrnější nejen k živ. prostředí, ale i k nádobí. A ocet snad (stejně jako u prádla) odstraní i zbytky prášku. Taky myjeme pod tekoucí vodou emoticon, ve dřezu mi to přijde drobátko eklhaft emoticon Fuj, úplně se mi teď vybavila vzpomínka z Rumunska, kde nám nachystali 2 obrovské hrnce na mytí ešusů - v jednom byl jar, druhý byl na oplach. Ten s jarem nehorázně pěnil a ta oplachová voda po pár lidech nesla barvu jídla, které jsme měli. No ale než jíst příště ze špinavého ešusu, umyli jsme je tam emoticon

Petuli, máš šikovného manžela, závidím emoticon A to, co nachystal, bych si dala hned!

Karkul, placičky si píšu, je to i dobrá inspirace, když se třeba člověku nechce pro pečivo nebo je odříznutá sněhem emoticon Není to těsto moc řídké?

Jáhlová bábovka? Já chci taky emoticon
13. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 hermi emoticon emoticon emoticon blééé. připomněla jsi mi ty dva škopíky na táboře, kde nebyla tekoucí voda (muselo se pro ní jezdit v barelech do nedaleké přehrady) ani elektřina. byl to takový zálesácký tábor. mělo to ale své kouzlo emoticon
no nicméně ty škopíky - každé družstvo měli vždy na střídačku službu - svůj ešus a příbor si umyl každý sám, malým dětem se pomáhalo, ale nádobí z kuchyně bylo na oddíle, který měl službu. na nás vyšla zrovna v den, kdy byla zelňačka emoticon emoticon asi to nemusim vysvětlovat konkrétně emoticon
ty placičky mám od katwind emoticon když to necháš chvíli uležet, jak je psáno v receptu, psyllium trochu nabobtná. je to řídké tak akorát, dávala jsem to na plech na pečící papír a nic se mi nerozlévalo, drželo to pěkně tvar.
akorát jsem tam nedala ty semínka pomletý, včera se mi rozbil tyčový mixér emoticon takže ani tu bábovku jsem nemohla rozmixovat, ale drží krásně tvar. a dala jsem tam o 5 deka míň kokosu, páč jsem špatně odhadla, kolik ho mám doma. m ho stejně moc nemusí, tak je to takový kompromis vlastně.
a je teda moc dobrá, dala jsem tam krásný rozinky a namočila je v javorovým sirupu, páč tamto, do čeho se mají namáčet, neznám a nemám emoticon
13. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 jo petuli, drze jsem sjelý celý ten tvůj odkaz a měli jste nádhernou svatbu emoticon jednak se mi sbíhaly sliny, druhak jsem úplně cítila tu levanduli...
13. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, spotreba energie se projevi stejne jako potrebny ohrev teple vody(plus cas straveny mytim nadobi)...jestli mas na mysli "naklady" obecne
to vypadavani elektriny je zpusobeno tim, ze nemate v byte dostatek oddelenejch el. okruhu..dneska je jich potreba nekolik, protoze ty nejvykonnejsi spotrebice by mely jet na samostatne(mw, el. trouba apod.)..takze samozrejme se musi prihlednout k tomu,jakej mate bytovej rozvadec(cili pojistky) a jestli to utahne nebo se bude muset zmodernizovat elektrika v byte..ale vsechno jde, samozrejme je to otazka penez...ale to uz je trochu jina debata nez co je primarne lepsi pro zivotni prostredi a z hlediska nakladu na vlastni myti..
13. únor 2009 v 18:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 dneska jsem si udělali moc dobrou večeři - inspirace u biohanky, jak jí někdo hezky nazval (vilka?) emoticon
2 normální rajčata naříznout křížem, spařit horkou vodou, sloupnout slupku a nakrájet na kousky.
česnek na plátky (podle chuti - my máme takové ty malé hlavičky, což je v podstatě jakýsi jeden velký stroužek v celku - tak ten jsem dala celý)
cuketa najemno
toto všechno osmahnout na pánvi na oleji, potom stáhnout z plamene, přimíchat hrst černých oliv (trochu jsem je pokrájela) a cca 2 lžičky bazalkového pesta.
v orig. receptu je k tomu ovčí sýr, ale ten jsme tady dneska nesehnali, takže k tomu byla na plátky mozzarella a grilované plátky chleba potřené olivovým olejem.
vážně bašta.
tady jsem zdokumentovala moje včerejší a dnešní snažení http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Vareni/
13. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Karkul, absolvovala jsem podobné tábory emoticon Vodu jsme vozili na dvoukoláku v barelech z nedaleké hájovny na ešusy se voda ohřála a pak jsme je domývali v potoce. Jó to byly časy emoticon A to Rumunsko mi je připomnělo, občas jsme tam měli podobné podmínky (třeba v sedle, kde nám dovolili nabrat pitnou vodu jen na vaření, netekla tam ani nepitná, tak jsme si museli dovézt svoji kupovanou - pít z neověřených zdrojů bylo riskantní - ta byla jen perlivá, a bylo humorné mýt si ešus nebo zuby s bublinkami emoticon).

V DM jsem dostala nějaký ten jejich časopis a v reklamě na Frosch jsem vyčetla, že je z 98 % odbouratelný a s tenzidy z přírodních zdrojů, takže vypadá OK.

Vaše jídla vypadají úžasně emoticon , úplně slintám. Já jsem si dnes udělala pohanku se žampiony - manžel ji moc nemusí, tak jsem si ji dala, když je pryč emoticon
14. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 hermi, dělala jsem jednou pohankový štrůdl a nevim, jestli jsem udělala něco špatně, ale nechutnal ani mně, a to už je co říct emoticon na pohanku nějak nemám dobrej recept, takže tu zatím pomíjím emoticon
14. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Takymám někde recept na pohankový štrůdl, ale neměla jsem ještě odvahu ho zkusit (hlavně kvůli manželovi emoticon). Tuto dnešní pohanku dělám takto: osmahnu cibulku, na ni hodím žampiony, chvíli smahnu, vyklopím na to pohanku, zaleju cca 1,5 dílem vody, ochutím dle přání (sůl, pepř, bylinný peprník, la kama, můžebýt třeba i zeleninový bujón - ten tam nedávám) a pak už vařím jako rýži (každá na ni asi máme svůj postup emoticon). V závěru přidám podrcený česnek (samozřejmě nemusí být). Podávám se spoustou čerstvé nebo kvašené zeleniny. V našich krajích není pohanka žádnou novou potravinou jídávala se už dávno - a moje maminka ji dřív vařívala ve formě tradičního valašského kontrabáše (zapečenou s kousky brambor a klobásy - tu jsem vždycky vyhazovala emoticon) a pak vymyslela toto, což jsem převzala a zatím jsem neměla potřebu vymýšlet něco nového emoticon

K těm placičkám - vím, že to psyllium a lněné semínko zahustí, ale zdálo se mi to na 2 vejce málo - na smažení OK, ale měla jsem obavu, abych to nehonila po celém plechu emoticon
14. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 taky jsem se toho trochu bála, ale ono to psyllium zgelovatí, takže to drží pěkně u sebe emoticon
vypadá to moc dobře, to určitě zkusím. emoticon
recept na štrůdl:
2 nohavice

500 ml mléka
400 g listového těsta
200 g čerstvých vypeckovaných švestek
200 g pohanky
30 g hnědého cukru
1 lžíce skořice
mouka na pomoučení

na ozdobu:
60 g vlašských ořechů
20 g másla
javorový sirup nebo med

Pohanku s mlékem přiveďte k varu, snižte teplotu, přidejte skořici, cukr a vařte asi 5 minut do zhoustnutí.
Do vlažné pohanky vmíchejte půlky švestek (velké švestky rozčtvrťte) a směs navršte na okraj poloviny rozváleného listového těsta.
Těsto srolujte do štrůdlu a přenest ana plech vyložený pečicím papírem. Stejně postupujte i u druhé půlky listového těsta. Pečte asi 15 až 20 minut v troubě předehřáté na 200°C (v horkovzdušné na 180°C).
Před podáváním opečte ořechy dozlatova pár minut na másle. Štrúdlík rozkrájejte na porce, ozdobte ořechy a pokapejte javorovým sirupem.

Myslím, že jsem tam tenkrát měla přidat víc cukru, on každý sladí míň, a o tom hnědém to platí dvojnásob. Prostě tam hodně vynikla ta chuť pohanky, potlačila dokonce i ty švestky... no prostě to nikomu moc nejelo.
14. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 Holky nestiham, Stazina me tu navrtala do toho huceni a jak mam ted stihat dalsi veci emoticon)) Navic pristi tyden mame v praci nejaky skoleni, tak to pak budu docitat jeste mesic emoticon Tady je trocha te indie:

Ginger, garlic and chilli paste:
200g green chilli
100g zazvor
10-12 strouzku cesneku
1 lzicka soli
1/2 lzicky kurkumy
2 lzice oleje

Oloupe se zazvor a cesnek, odrzinou se stopky u zili a hodi se to do food processoru (ja mam akorat mixer, no neni to uplne idealni ale jde to) a umixuje se to na hladkou pastu. Pak pridat olej, sul, kurkumu a dobre promichat. Uzavrit do nejake nadoby, vydrzi v lednici 3-4 tydny. Je to zakladni pasta do vsech jidel, pomery muzete upravit podle sebe.
15. únor 2009 v 00:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 Garam masala (garam=hot, masala=mixture of spices):

5 lzic seminek koriandru
5 lzic reckeho kminu
2 lzice hrebicku
2 lizce celeho pepre
1 lzice fenyklu
8-10 kousku skorice
3-4 star aniseeds (slovnik pise ze je to anyz, ale my to vcera koupili a vypada to jak muskatovy orisek, mozna mi nekde neco uniklo emoticon
2-3 bobkove listy

Orestovat na panvi bez oleje 5-7 minut, hodne mirne. Az vychladne umlit v mlinku na kafe. Vydrzi v uzavrene nadobe 5-6 mesicu. Pouziva se na maso, hlavne na kure a rybu.

Pristi tyden podam reference na to kure s cibuli a rajcaty....
15. únor 2009 v 00:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Dneska budeme péct celého lososa, nejspíš na něj dám jen kopr + česnek + citron a k tomu hodím pečené brambory. Už se na něj těším, vždycky byl moc dobrý emoticon
Jinak včera jsme trochu ulítli, ačkoliv nemám ráda sladký, tak jsme si večer udělali čokoládové fondue (použila jsem ale 60% čokoládu od Lindt a naředila ji s plnotučným mlékem) s ovocem (hroznové víno, banán, kiwi) a mohli jsme se po tom utlouct emoticon Nejlepší bylo to hroznové víno (koupila jsem bezpeckové).
15. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 karkulko, josefka psala, ze kdyz si namoci pohanku pres noc, ze pak v jidle uz neni citit..
abych pravdu rekla, mne to postrada smysl varit neco s pohankou, kdyz je v tom listovy testo..jestli mi rozumis..jako z hlediska zdravi emoticon
15. únor 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 catf, to já taky emoticon ale tohle byl jedinný recept, který jsem v tu chvíli měla k dispozici a o kterém jsem si myslela, že ačkoliv je v něm pohanka, mohl by to skousnout m i návštěva emoticon
15. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 A Josefka pak tu namáčecí vodu z pohanky vylije nebo to vaří v ní? Pokud by se voda vylila, měla bych strach, že vyliju i spoustu prospěšného. Maminka byla kdysi na návštěvě v pohankovém mlýně (je celkem nedaleko od nás, ráda bych se tam taky někdy vypravila) a mlynář říkal, že by se pohanka neměla ani vařit, že se v ní toho spoustu zničí, prý jen zalít horkou vodou a dát do peřin - ale když ona je pak taková trochu slizčí... emoticon
Mrkla jsem na recept na pohankový štrůdl a taky je z lístkového těsta emoticon Ale nevidím problém nahradit ho nějakým domácím (já dělám najčastěji jogurtové nebo tvarohové, což by Catf neocenila a není to úplně 100% zdravé, ale určitě zdravější než lístkové, všude dávám špaldovou mouku).
15. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, s tou pohankou je to fakt, nejlepsi je ji naparit...sranda je, ze m vubec neciti tu podivnou chut, proste mu pohanka chutna emoticon

co se tyce mouky, ja nemuzu ani tu spaldovou...nicmene pro cloveka, ktery to nema problem ztravit, je to urcite jedna z nejlepsich voleb do testa

my ted delame bezlepkove palacinky...dam vedet,jestli se to povedlo
15. únor 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
 mně pohanka taky chutná a žádnou pachuť necítím emoticon
15. únor 2009 ve 13:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Já ji taky dělám a nevadí mi.
15. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 mně taky nevadí, ale m na to má jiný názor... emoticon
stáza by se mnou sice nesouhlasila, ale ta, jak víme, to má s jídlem a vařením úplně jinak. ale já většinou vařím pro oba, resp. pro sebe samotnou mě vaření moc nebaví.
takže když vařím, tak chci, aby to bylo i pro ostatní, aby jim to chutnalo.
takže musim vyzkoušet a přijít na nějaký recept s pohankou, aby chutnala i m. já sama s ní problém nemám.
15. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Tak ten můj ji naštěstí jí, povětšinou ji dělám ke snídani s medem a ovocem, případně pro něho s Grankem emoticon
15. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Ten můj ji taky sní, ale asi mu chutná nejméně ze všeho, co vařím (pak taky nemusí cizrnu). Ale všímám si, že pohanka chlapy celkově moc nenadchýná.
Karkul, taky nerada vařím jen pro sebe, ale občas mi nic jiného nezbude emoticon
15. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
38
 cizrnu jsem vařila zrovna dneska, na paprice. a m šel a udělal si domácí burger emoticon emoticon no co, když si to uvaří a pak sám i umyje nádobí, tak ať si dělá, co chce.
15. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Tak to naštěstí u nás nehrozí, on je na to moc línej a hlavně když vaří, tak jedině když není se mnou (jeho obvyklé kuřecí maso se zeleninou a rýží). Ale nádobí myje vždycky emoticon
15. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš