Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, ja to album mela primarne pro jinou diskuzi, kde uz se neangazuju, takze jsem to pak uz nejak povazovala za predmetne ho tady mit.. nejsem typ cloveka, co se rad nekde verejne vystavuje emoticon
18. led 2009 ve 21:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
 prosím poraďte někdo nějakej "zdravější" pečenej moučník
18. led 2009 ve 21:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 skaf - jakejkoli moucnik kam das celozrnnou mouku, nebo pak nepeceny extralehky dezert - smicham jogurty hollandia s trochou cukru a pak do formy dam piskoty nebo nejaky susenky, ovoce (banany, broskve...) a ve vrstvach to zalivam tema jogurtama a necham do druhyho dne zchladnout v lednici.
18. led 2009 ve 22:05  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 skaf, par stranek dozadu jsem davala recept na bezlepkovy sufle.. bylo vynikajici a lehky..zas trosku neco jinyho nez klasika..idealni je to podavat se zmrzlinou, kterou si k tomu muzes taky udelat..treba skvela je yogurtova s matou nebo boruvkova..obe jsou z apetitu..matovou muzu dohledat..boruvkova je tady http://www.apetitonline.cz/recepty/161-zmrzlina-z-boruvek-a-limetek.html

tady je sufle http://www.apetitonline.cz/recepty/2568-kavove-sufle-s-cokoladovou-omackou.html
hladkou mouku jsem nahradila ryzovou a lupinovou(ve zdravych vyzivach prodavaji obe)...namisto mandli se muze pouzit kokos(jde o to, aby formicky byly vysypany necim hrubym, aby po tom mohlo sufle splhat...formicky jsme koupili v tescu, ale da se to udelat i na plechu na muffiny..akorat v tech individual formickach to vypada pekne, kdyz to servirujes
podstatny je pouzit kvalitni cokoladu emoticon
18. led 2009 ve 23:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
 čauemoticon
o víkendu pečené kuře s vynikajícím kuskusem - zalil se výpekem z kuřete, do toho cibulka osmažená do zlatova s česnekem a citronovou kůrou, opražené piniové oříšky a čerstvá petrželkaemoticon troška zbyla, tak jsem z toho včera k večeři udělala směsku s čerstvýma cherry rajčátkama a orestovaným krůtím masem.
no včerejší oběd - áááááááách, úžasně sametové kari s rýžovýma nudlema.

catf
našla jsem recept na marcipánový muffiny a jelikož mám tucha, že by měly úspěch (manžel marcipán milujeemoticon), ale mám obavu, jak to z té rýžové mouky dopadne emoticon
19. led 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 jak jsem psala o te zdrave zmrzline, tak je fakt vyborna - rozmizovat banan a maliny a zamrazit - mnam!!!

delala jsem tu granolu a je to fakt vyborny ted jsem ji dojidala - mozna lepsi by byla z ovesnych vlocek, protoze kukuricne jsou trochu dost tvrde, ale i tak to bylo vyborne. Priste se pokusim sehnat pohankove vlocky. Recept hodim, az doma, z hlavy si to uplne nepamatuju.
19. led 2009 ve 13:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 hoj hoj
chtěla bych upéct nějaký moučník, nejde mi o to, aby to bylo dietní, i když v rámci možností ano, ale jde mi o zdravou variantu, máte nějaký odzkoušený recept?
19. led 2009 v 15:54  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    V Rudici
 catf, myslis jako, ze ma polenta jinou konzistenci kdyz se uvari?? to ale zalezi na tom, jak hustou tu "kasi" proste udelas, ne? emoticon a co se tyce te suroviny (mleta kukurice), tak to mi fakt pripada stejny, tak nevim. Ted jsem to, co jsem koupila jako "polentu", uvarila normalka v mlice na kasi nasladko a neshledavam v tom rozdil od te kukur. krupice z countrylife. Toz tak emoticon Recept na zapecenou polentu supr, zkusim, az budu u rodicu - doma bez trouby nelze emoticon a v remosce nam to pro 2 nestaci emoticon (vyzkouseno s "kubou" z psenicne krupice, to je asi podobny princip)
jinak cely ryby (pstruh) jsem (krom peceni) zkousela varit v pare (klasickej "naparovaci" hrnec) a taky moc dobry, a pak mam recept na lososa, ten je taky varenej, ale nikoliv vcelku. Ale je to hrozne dobry!
Losos (filety bez kuze) se nakraji na kostky, da se varit do trosky vody s bobkovym listem, citronovou stavou, osolene. Mirnym varem, staci tak 10 min. V panvi na oliv. oleji udelam cibulku (zpenit), zalije se slehackou, prida se vyvar z lososa (na naredeni, zahustovala jsem kukur. mouckou - my mame radi hodne omacky, takze jsem to "nastavovala"). Osolit, jemne opeprit, strouhany muskatovy orisek, pridat umytou citronovou kuru a povarit do zhoustnuti. Dochuti se citr. stavou, muze se pridat trocha kopru (ale bez nej taky dobry). Kousky ryby se daji prohrat do omacky. Vyborny je to s bulgurem nebo ryzovyma nudlema. Levnejsi variantu z kapra jsme delaly s mamcou v Brne, to je taky dobry, ale losos je losos emoticon
19. led 2009 v 16:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 ninouche, dik za omacku, ta vypada dobre,kopr mame radi emoticon ja si to nastavim cizrnovou moukou - mam nejakou instatni, co se prave pouziva do omacek, tak vyzkousim

s tou polentou se mi to fakt nezda, protoze tu kukurici varime hustou a nepripada mi, ze to po vychladnuti ztuhne a ta polenta ma uplne jinou konzistenci..no ale nikdy jsem to vylozene nesledovala...

tu polentu nemusis pect v troube, staci ji orestovat na panvi(cca 4min z kazdy strany do zlatova), skvely to je s oliv. olejem, citr. stavou a kurou, cesnekem a chilli paprickou

skaf a to sufle na predchozi strane se ti nezda jako zdrava varianta?..kvalitni cokolada, orisky nebo kokos a bezlepkova mouka..
ja mam uz dlouho v planu udelat bezlepkovou jablecnou buchtu(od zemanovy), akorat jsem se nedostala k tomu,abych koupila jablecny most, to je jediny, co mi chybi..takze muzu vystrachat i tenhle recept, jestli chces

arvet, ja myslim, ze ryzova mouka je uplne v poho..ja pridavam jeste lupinovou, protoze mi v kramu rekli, ze ta je nejbliz lepku co se tyce drzeni testa po hromade(coz vlastne lepek primarne zajistuje)
ja pekla to sufle pul na pul z techle dvou mouk a nebyl v tom rozdil od hladke mouky
19. led 2009 v 17:45  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 catf, tak ad polenta/kukur. krupice - dale experimentuju, stale nevimemoticon Prave jsem delala k veceri variaci na "baked cheese grits" http://www.grits.com/Baked-Cheese-Grits.html (ale nemam cedar a misto "grits", cili teda te krupice, jsem to delala z M&S polenty) - no tak bylo to dobry, ale problem je, ze netusim, jak to spravne MA vypadat emoticon Takze zaver z toho zadny neplyneemoticon
kopr ja mam taky rada, zvlaste v me koprovce (jee, tu uz jsem dlouho nedelala, pod dojmem zdrave stravy... emoticon ). V te lososove omacce mi ale prisel jakoby trosku navic, delala jsem variantu s i bez a bez kopru mi to prislo zajimavejsi.
19. led 2009 v 18:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 pardoon, ja mezitm pipkovala na koni v jedne diskuzi, kde mhd je oznaceni pro drahou polovici (vzniklo to z presmycky z my dear husband emoticon )
19. led 2009 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 ninouche, tak z toho grits receptu taky nejsem moudra emoticon ja bych to videla neco na styl zapecenejch testovin s vajickem a syrem, nic lepsiho me nenapada
uz jsem si vytiskla ten recept na omacku a lososa, budu muset vymyslet, co dam misto slehacky,asi pouziju vajicko, jako se dela holandska omacka(na to je m expert) ..ovsem nejvic se tesim na to vsechno aromaticky koreni emoticon

stazi, dneska jsme byli v govinde v soukenicky na obede a m byl z toho celej paf,jak je to dobry..meli tam vyborny palivy jabkovy chutney emoticon
19. led 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, tak to je fajn emoticon v govinde se clovek aspon naji..z country lifu vzdycky vylezu a za chvili uz jsem hladova emoticon
(jo tohle jejich chutney miluje polovice emoticon)
19. led 2009 ve 20:46  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ted jsem si udelala horkou cokoladu a pouzila sojove mleko (misto ovesneho) a one je to dobry !!!!! emoticon

skafandrik - vkladam recept na "zdrave" mufiny - xylitol muzs nahradit prirodnim cukrem demerara nebo rapadura a ja nedavam vlasske orechy, protoze nemam domacia kupovane jsou vetsinou zlukle.
Ingredients::
· ½ cup organic butter
· 1 large egg
· ¾ cup of milk
· 2 cups wholemeal spelt flour
· 2 tsp baking powder
· ½ cup of xylitol
· 1 cup mixed berries (fresh or frozen)
· ½ cup of walnuts roughly chopped
· ¼ cup of flax seed

Method:
1. Preheat oven to 200°C
2. Grease muffin tin with butter
3. Melt the butter slowely in a pot over low heat, remove from heat and allow to cool
4. Crack egg into medium sized bowl and whisk
5. Add milk and melted butter to beaten egg and reserve
6. In a large mixing bowl, combine the spelt flour, baking powder, xylitol, nuts and seeds. Mix well
7. Add the liquids to the dry ingredients and stir briefly - the batter should be slightly thick and lumpy
8. Mix in the berried (frozen berries can be added directly to the mix without defrosting)
9. Scoop spoonfuls of the mix into 8 muffin holes
10. Beak for 20 - 25 mins or until a knife inserted into the centre comes out clean
11. Remove muffins and allow to cool on a wire rack
19. led 2009 ve 21:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 stazi, mas pravdu, my se silene napraskali a bylo to hodne syty...cockova polevka, michany salat a ryze se zeleninouvou smesi v nejake omacce, plus to chutney a m si dal jeste chlebovy placky a lassi emoticon
19. led 2009 ve 21:34  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 catf, slehacku bys mohla nahradit taky sojovou smetanou myslim... ja jsem z ni delala obcas omacky a neni to spatny. Je to takova ta v male kartonove krabicce se sroubovacim plast.uzaverem, nevim znacku (ted jsme je uz dlouho nemeli - m. jich kdysi v nejakym zachvatu nakoupil siilene moc a ony nam pak nektery prosly emoticon tak ted uz jsem pri nakupovani do zasoby opatrna...)
jo a ty vcerejsi grits byly spis ridsi, i kdyz se zapekly - udelalo to krusticku ale vevnitr to bylo (na muj vkus) dost ridky... tak to jeste priste zkusim z te krupice, jestli bude naka zmenaemoticon. Pripominalo to fakt proste zapecenou kasi.
jakou delate holandskou omacku??
20. led 2009 v 11:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 holandska omacka...3 zloutky, stava z pulky maleho citronu, lzicka studene vody, spetka soli a cerneho pepre, 110g masla
v mise proslehat zloutky se stavou, studenou vodou, soli a peprem. Maslo rozpustit v hrnci pri nizke teplote, vajickovou hmotu postupne k rozpustenemu maslu primichavat a cca dalsich 8 minut slehat dokud omacka nezhoustne. Nakonec treba pridat ten zminovany kopr nasekany najemno. Omacka se podava ihned.
Nizka teplota je dulezita, aby se vajicko nesrazilo, kdyby se to stalo, tak pridej malicko studene vody a hodne proslehej.
my ji delame napriklad se ztacenym vejcem... vajicko se rozklepne do horke vody s normalnim octem

s tou sojovou smetanou to u nas nevidim dobre, m by to nejed a abych pravdu rekla, me sojove vyrobky tohohle typu krome vanilkoveho mleka moc nedachly..proste z toho citim takovou moucnou chut

jinak mam skvelej tip na takovou zdravou odpoledni presnidavku...rozmarynovy spaldovy susenky od zemanovy a marmelada tesco(maracuja, visen) smichana s kozim dezertem pierre s vanilkovou prichuti..m se moh utlouct, sned celej pytlik susenek na posezeni..byla by to skvela napl i do palacinek...pro bezlepkare namazat na bezlepkovej chleba pokrajenej na obdelnicky otoustovanej na masle(kozim) na panvi na rozmarynu emoticon ma to skvelou chut a hlavne ten kozi dezert je fakt kvalita..ne zadna zluta barva, ale skutecny cerny mlety seminka vanilky
20. led 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 holky mam binec v tom polentovym nazvoslovi - takze krupice kukuricna je neco jinyho, nez polenta jo? A "grts" je teda kukuricna krupice?
Dneska vatim fazolky azuki s rajcatama a s cuketou emoticon
20. led 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Catf, je v tom kozím dezertu zase hodně cítit ta koza? Když to srovnáš s tím našlehaným sýrem třeba? Jinak dezert zní výborně, sbíhají se mi sliny emoticon Dneska jsem si na oběd dávala polentu a aspoň vím, jak má asi chutnat, protože jsem ji dělala před rokem a nemělo to chuť, tak už doma čeká novej pytlík, tak to příležitostně zkusím znovu.

Jinak jsem objevila černej čaj bez kofeinu, dováží ho For People, je to bio čaj z Ceylonu. Hrozně ráda si ho totiž dávám večer a občas se mi stávalo, že jsem nemohla usnout, tak jsem ráda.
20. led 2009 v 15:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, kukuricna krupice jsou grits emoticon .. na tom, jestli to je nebo neni stejne jako polenta, jsme se jeste neshodli...nejspis bude instatni kukuricna jemna krupice stejna jako polenta..ja jsem zatim narazila jen na mouku a krupici, ktera je dost hruba a polentu mi nepripomina..

petuli, jestli ti vadi i sebemensi kozi vune, tak ti to nebude vyhovovat..je to mnohem jemnejsi nez syr ve vanicce, ale je to porad koza emoticon ale zkus ho a kdyz to nepude, tak te pozvu na kavu nebo moc dobrej koktejl na starym meste, az budes v praze, jako kompenzaci emoticon

m dneska pritah nejaky ovocny caje..divoka visen a medovy citron.. musim si k tomu ale koupit rooibos a mixovat to, prece jenom echt ovocny caje jsou docela kysely na zaludek

petuli, a to je na nejakem principu jako kafe bez kofeinu? to je docela zajimavy

jee, ted mi dorazil odstavnovac!!! no tak to si jdu hned neco odstavit emoticon
20. led 2009 v 15:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Catf, to beru emoticon emoticon
Na tom čaji je psáno, že kofein byl odstraněn čistě přírodní cestou bez vlivu na chuť (což je fakt, chutná mi stejně, možná není až tak silný). Jinak je to značka Simon Lévelt.
Tak catf dobrou chuť emoticon
20. led 2009 v 16:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 catf, takze ta kukurice se normalne uvari podle navodu na pytliku a pak da zapict treba ze syrem a s vejcetem a sou to ty grits, jo? emoticon Zkusim tu polentu priste s bazalkou a tou feferonkou, samotna mi moc nejela emoticon
20. led 2009 v 17:29  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 Tak jsem dnes konecne koupila celozrny kuskus, musim brzo vyzkousetemoticon
A taky jsem delala pohankovou bramboracku od Rosiny a moc nam chutnalaemoticon Pohanka nebyla moc citit, ale krasne polivku zahustila...teda prehnala jsem to s pohankou a musel ajsem reditemoticon Ale jinak dobryemoticon
20. led 2009 v 17:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 erinka: jo, kdyz davam pohanku, tak uz to nepotrebuje vubec mouku emoticon
20. led 2009 v 18:26  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 no to se mi prave libi, ze to tak perfektne zahusti, budu tak varit i lusteninovy polivky emoticon
20. led 2009 v 18:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Josefko, co tohle? http://www.zdraveachutne.cz/clanky/vitejte-ve-svete-vareni-v-pare/ Akorat ze ta jedna cast ma neprilnavy povrch kdo vi z ceho...
20. led 2009 v 18:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 erinka, to vypada jako ze je ten vnitrek nerezovy ..... az budu v CR, budu to muset nekde vystoorat a kouknout se na to life .... i kdyz, ted jsem dostala papinak a tam se da taky slusne varit a moje druha touha je odstavnovac - tak si budu muset pockat emoticon

Ja polevky zahustuju bramborama nebo lusteninama emoticon - ale je fakt, ze je nakonec mixuju
20. led 2009 v 19:03  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, grits to je takova delsi story..proste grits znamena v aj. krupice.. a muj m to ma hrozne rad uvareny ve vode s maslem, soli a peprem )..akorat v usa to ma bilou barvu(pry je to bily typ kukurice)..to me taky zmatlo, protoze jsem hledala neco bile vypadajici
no a pak ninouche napadlo, ze ty slavne grits jsou asi obycejna kukuricna krupice emoticon ..tak jsem ji s veskerou slavou koupila a m je v sedmem nebi emoticon ...nicmene, ninouche prisla s tim zapekacim receptem..takze to je vlastne jedna z veci, ktera se da s kukuricnou krupici cili grits delat(asi aby to nebyla jen obycejna kase) emoticon

josefko, novy odstavnovac jsme prave otestovali a je to uzasna masinka..horem cpes ovoce, pod tim se toci ten valec,co to drti, pod nim je nadoba na stavu se sitkem, kde se chyta pena, a z obalu valce pak dirkou leze veskera odstavena vlaknina..no a ta chut emoticon emoticon emoticon ..nikdy bych tomu neverila, ze v tom je takovy rozdil ..drceni x odstredovani..ale je to tak!! ...takovouhle stavu jsem nikdy nemela... a super je, ze na tom sitku se vlastne chyta jemna kojenecka presnidavka, mnam emoticon
a m uz se tesi, ze si udela hot dog emoticon

jo josefko, mimochodem, kdyby nebylo tebe, tak si koupim klasickej odstredovak a tohle vubec nezaziju, tak dik moc emoticon
20. led 2009 ve 20:22  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 tak to jsem rada, ze moje rada byla k necemu emoticon - jak to tady popisujes, tak se mi sbihaji sliny a skoro ti ho zavidim. Je to velky? Premyslim, jestli je to slozity to prevezt letadlem?
20. led 2009 ve 20:49  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, v pohode ho jako carry on muzes nest, neni tezky a krabice ma ucho..je velka cca 60x25x20cm
20. led 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš