Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Tak jsme dnes byli v M&S a asi bych to tam celé vykoupila emoticon
28. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 ahoj vsem, tak co mate v planu na silvestra? My si udelame krevety a naparime slavky..a k tomu salat s avokadem..sampano uz piju ted emoticon

vcera jsem delala mismas po indicku..na panvicce jsem oprazila seminka bily a cerny horcice, rimsky kmin, pridala k tomu 2 cibule na kolecka a 3 strouzky cesneku na platky a orestovala, pak jsem prihodila spenatove listy(pul velkeho pytle umytych listu, co se prodava v tescu apod.) a kuru z poloviny citronu a nechala listy pod poklickou povadnout, aby se zmensil jejich objem.. kureci kridylka(cca 300gramu) jsem smichala s kari pastou a citronovou stavou(z jedne poloviny citronu) a vsechno dohromady dala do velke pecici misy(sklenene, co mame na krocana, protoze toho bylo silene mnozstvi), pridala jsem ctyri stredni brambory nakrajene na kostky, zasypala jsem to cervenou cockou, pridala cca 5 semen kardamomu a lzicku fenugreeku(maji to v marks and spencer, taky se tomu rika piskavice ci recke seno), sul a zalila vodou, aby brambory byly temer zakryte..v troube se to peklo na 220 cca 30-40minut, dokud brambory nezmekly...nakonec jsem vyndala kure na horni mrizku a ugrilovala, aby zhnedlo...diky bramboram, cocce a cibuly vznikla bezva husta omacka...m byl desne spokojenej emoticon ..priste to udelam s trochou rajcatove pasty a uvarim k tomu basmati ryzi a bude to bez masa emoticon

musim rict, ze cim dal vic mam chut na bezmasa jidla, budu to muset doma zavest alespon 2-3 dny v tydnu..m se moc nebrani, akorat pry musim uvarit dobre, kdyz uz to bude vegetarianske emoticon
31. pro 2008 v 17:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Ahoj holky, my jsme nakonec doma, pořád se nemůžu dostat z toho nachlazení emoticon A to jsme včera večer po práci vyrazili na večerní lyžování emoticon Ale potřebovala jsem se odreagovat, tak to jedině prospělo.
Catf, já poslední dobou taky nemusím maso, nějak mi nechybí. Občas si ho dám (včera jsme měli zeleninovou směs s krůtím masem, k tomu divokou rýži), ale nějak ho nevyžaduju. Umím to dobře zamaskovat, takže ani není poznat, že tam není maso emoticon
31. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Holky, jak děláte čočkovou polévku - z klasické čočky? Našla jsem si recepty, ale myslím nějakej ověřenej domácí tip emoticon
A druhá otázka - máte zkušenosti s keramickými noži? Chtěli jsme si koupit nové celoocelové, ale teď m. objevil tyhle keramické, píšou o nich i v novém Apetitu, ale sháním praktický zkušenosti. Zatím jsme vyčetli, že jsou náchylný k poškrábání, nesmí se skladovat s ocelovými a vůbec se mi zdají docela "citlivý", tak dík za případnou radu.
3. led 2009 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, tuhle z apetitu jsem varila uz nekolikrat a myslim, ze ji delala i rosi a byla spokojena
http://www.apetitonline.cz/recepty/254-cockova-polevka.html
je super zimni a vonava

my mame klasicke ocelove noze..bud celoocelove nebo s drevenym madlem....kupujem je na narodni tride v praze v nozirstvi...jeden nuz tak kolek tisicovky....o tech keramickym bohuzel nemam ani paru
3. led 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 petuli, fotka dobry, uz nemam trauma ze Sirotčince emoticon cockova polevka podle rosiny: zpenime cibulku, oprancime nastrouhanou korenovou zeleninu (2 mrkve, maly celer, petrzel), zasypem moukou, (pro bezlepkace se to da zahustit kukuricnou moukou nabo krupici) pridame vodu s uvarenou cockou do polomekka, nadrobno nakrajeny brambory a uvarime vse domekka, dochutime libeckem, majorankou a kapkou octa emoticon
3. led 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Díky holky, právě vaříme tu z apetitu, jak jsi dala odkaz catf emoticon Vypadá výborně, už se těšíme. K tomu pečem kuře na česneku podlitý bílým vínem a červenou řepu taky s česnekem (z lednovýho apetitu), a udělám ještě bramborovou kaši. Aspoň bude i na zítra emoticon Rosi, tvou verzi udělám příště emoticon
3. led 2009 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
 Ja jsem zkoušela tu hráškovou se smetanou z nového apetitu a byla to mňamka. Dneska jsme koupili ve Sparu květák a lososa, tak ho asi udělám na pánvi s olivákem a podusím k němu květák a opeču brambory, mam na to brutální chuť, akorát muž ještě nějak nemá večeřohlad emoticon
3. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Tak my jsme právě doobědvali / dovečeřeli (není nad pozdní vstávání, ušetříme jedno jídlo emoticon emoticon ) a musíme se pochválit, bylo to moc dobrý. K tomu všemu ještě okurkovej salát se zakysanou smetanou. Ta čočková polívka je fakt skvělá. emoticon
3. led 2009 v 16:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli,vy jste meli snad deset chodu, ne? emoticon my dneska nevarili, jsme byli liny, ale na zitra uz mam prichystany cerveny fazole..uvarila jsem je a rozmixovala v mixeru na kasi a zitra z nich chci delat fazolovy falafel..namisto cizrny se daji pry pouzit fazole, akorat musim jeste sehnat ryzovou mouku, aby byly bezlepkovy...mozna to ale zkusim spojit uplne bez mouky nebo pouziju jahly pripadne obalim v solamylu...par jich udelam pro m s masem a do nekterech dam kapustu..mamka delavala doma kapustovy karbanatky a byly famozni..k tomu asi salat z okurky s kozim jogurtem a bylinkama a pitta chleba pro m
...na netu jsem nasla odkaz na bezlepkovy recepty, byl tam jeden na palacinky, vypadal fantasticky, akorat jednou z ingredienci byla mouka z liskovych orechu a to teda fakt nevim, kde bych schanela emoticon
3. led 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 gabi s tim kvetakem mas dobrej napad, ja to chci vyzkouset po indicku(jsem totiz zjistila, ze pokud vegetariansky pro m, tak to musi byt orientalni...povolil mi 2 dny v tydnu bez masa emoticon )..kvetak se uvari s bramborem, cibuli, cesnekem a prida se kari, chilli apod koreni podle chuti..
3. led 2009 ve 20:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 já teď večeřela bramboračku s pohankou, bude chutnat všem, kdo mají rádi tradiční polívky emoticon pač jsem četla, že pohanka je proti zimomřivosti emoticon Na sádle jsem oprančila cibulku, pak přidala kořen. zeleninu a taky trochu prančila aby se to rozvonělo, pak to zalila vodou, dala tam pokrájený brambory (cca 3) a půl hrnku propláchnuté pohanky lámanky a biobujón a vařila cca čtvrt hoďky, dochutila libečkem, majoránkou, bazalkou a stroužkem česneku emoticon
3. led 2009 ve 20:51  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 tak jsem si koupila caj hojicha a je pekne hnusnej emoticon tak jsem ho dala nahoru nad sporak a on se nejak prevrhl a vsechen se mi vysypal do namoceny cizrny emoticon no, nelituju ho emoticon
catf: neni ta orechova mouka proste najemno umlety orisky????
3. led 2009 ve 21:02  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, to je prave otazka emoticon budu se muset poptat u zdroje, co si mam pod tim predstavit .. mam pocit, ze to byl recept nekoho z usa, tak doufam, ze to neni nejakej predpripravenej mix, kterej by se mi u nas tezko hledal
3. led 2009 ve 21:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Catf: ja mam kvetak taky rada na kari, delame ho s kysanou smeanou, kari, trošku bujonu a je to mňamka...k tomu rýži..

ty kapustové karbenátky bych si dala... emoticon
3. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kvetak jsem dneska koupila, tak ho zitra udelam s bramborem a kari, spenatem, cibuli a cesnekem...k tomu jeste musim vymyslet nejakej salat s jogurtovou zalivkou, aby to m zvladnul bez masa emoticon

mam tip na rychlou polevku...osmazit cibuli a cesnek na oleji, pridat silne platky mrve, korenu petrzele, rapikateho celeru, stonku brokolice(tohle jsem mela krome mrkve v mrazaku jako zbytky zeleniny)...zalit vodou a varit s kurecim biskupem(ja ho pouzivam na kureci vyvar, protoze je tucnejsi, nemam v lasce kostky)..pridat konzervu nasekanych rajcat, osolit, opeprit, pridat kmin(mlety) a zahustit kukuricnou krupici(staci troska).. idealni rychlej obed

dneska jsem na vecu delala tmavou ryzi...na grilu v troube jsem upekla rozpulene tenke platky cukety a pulkruhy papriky(te nejobycejnejsi), na panvi jsem na oleji osmazila na jemno nasekanou cibulku a cesnek na platky a par krouzku chilli papricky, a az se to orestovalo do zlatova, pridala jsem na kosticky nakrajene rajce, uvarenou ryzi a vmichala cuketu s paprikou a nasekanej cerstvej koriandr, osolila(celerovou soli z m&s) a opeprila cernym peprem..vynikajici vegetariansky jidlo to bylo emoticon

behem dne jsem udelala obrovskej nakup bezlepkovejch veci ve skolske v biotopu(je tam dokonce silene informovana pani prodavacka, coz me mile prekvapilo emoticon ) koupila jsem spoustu mouk..ryzovou, pohankovou, lupinovou(ta je pry nejbliz klasicke mouce), cizrnovou instantni na zahustovani jidel..dokonce jsem objevila bezlepkovy coucous(Kamut coucous), bezlepkovou sojovku(ta je pekelne draha, ale pry ma byt chutove mnohem lepsi), par italskejch bezlepkovejch susenek ke kafi(jsou fakt dobry, takovy bobky s pistaciovejma oriskama), rozmarynovej snack lifefood(ten ujde) a lifefood raw pomerancovou cokoladu(ta je zatim ze vsech nej), pohankovy krekry, pohankovy nudle(100% pohanka), kukuricnou strouhanku..ted se hrozne tesim, az konecne neco z tech mouk upecu(chystam se na sufle a na jabkovej kolac z apetitu)... emoticon
5. led 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
    Region Vyškov
 ach jo, já chci taky ty pohankový nudleeeee!!!!!!!!!!!!! emoticon
6. led 2009 v 08:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
 Petuli: my si ty keramické nože dali na Vánoce, jsou super! Používáme je hlavně na ovoce a zeleninu, jsou hrozně ostré, nikdy se nemusí brouití, krájím tím i rohlík na jednohubky, protože se vůbec nemačká a nakrájí se úplně geniálně! takže tyhle nože můžu doporučit! Došly navíc krásně zabalenéemoticon
6. led 2009 v 10:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 arvet, dneska jsem si rano dala michany vajicko s petrzelkou na pohankovym krekru knuspi namazanym kozim maslem a byla to mnamka

ty pohankovy nudle udelam s tou sojovkou, mnam emoticon
6. led 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
 catf, neprovokuj! emoticon emoticon
včera jsem byla v bioobchodě, koupila jsem si lifefood italské placky (pohanka, lněný semeno, para ořechy, provensálský bylinky, sušený rajčata, česnek a mořská sůl) a byly výborný, jen mi připadaly docela slaný emoticon
no a dívala jsem se na ty soba nudle, a měli pohankový a z černé rýže. stály 73 emoticon děsběs, užuž jsem si je cpala do košíku, ale nakonec moje novorozené spořivé já zvítězilo (šetřím na dovču emoticon ) a nechala jsem to jindy emoticon sedmde za nudle je hardcore. ani jsem si nevšimla, kolik jich tam je.
7. led 2009 v 08:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 arvet, je to polovicni baleni, takze 250g...ta cena je silena emoticon , stejne stoji i bezlepkove spagety z dm, ale tech je alespon 500g...

ty lifefood veci jsou hodne specificke, clovek si na ne musi zvyknout..jeste jsem od nich nemela nic, co by mi vylozene chutnalo..ta pomerancova raw cokolada je z toho zatim nejlepsi..
7. led 2009 v 11:47  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 Ahojky, tak jsem se taky rozhodla vyzkouset bezlepkovou dietu emoticon, chci ji drzet 6 tydnu emoticon
7. led 2009 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Holky, co šílíte s tou bezlepkovou dietou, máte nějaké problémy...nebo je to prostě zdravé ji z času na čas držet?
7. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ja mam problemy emoticon - myslim, ze jsem alergicka na psenici, tak to chci zjistit a taky to chci zkusit, jake to je, az to budu pristi rok nekomu ordinovat emoticon
7. led 2009 v 17:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, je to super emoticon ze zacatku se ti bude zdat, ze mas vic hlad, protoze to jidlo se mnohem rychleji travi, zhubnes dve tri kilca a ustali se to...nebo jez hodne kukurice, ta traveni zpomaluje(polentu, krupici apod..ja ji pouzivam do polevek apod. nebo rano krupici ke snidani treba s vajickem a polenta jako priloha se zeleninou je skvela a da se taky pict, kdyz vychladne a ztuhne)
jo a ma to jeden risk..az to zkusis, tak uz nebudes moc jist zadnou psenici, zito, oves, jecmen ani pit pivo, protoze ten rozdil je fakt evidentniemoticon..tot muj pripad emoticon

ja byla vcera na navsteve u pribuznejch a naservirovali mi talir s pochoutkovym salatem, na nem pulka uvarenyho vejce a nakrajeny rajce a rulicky neidentifikovatelneho ruzoveho salamu se zeleninou a nejake verze sunky, k tomu bilej toustovej chleba nahratej s rozpustenym maslem...malem to se mnou seklo a bylo mi blivno..snedla jsem rajce a vajicko a radsi jsem to zalila dvojkou vina..brrr emoticon

zitra rano se chystam delat ryzove vlocky jako kasi..koupila jsem uplne omylem moc dobrej dzem..tresne, maracuja(myslim ze v tescu a je chutove skvelej), tak to do toho primicham emoticon
7. led 2009 v 18:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 u nas momentalne jede inst.celozrna rejzova bio kase emoticon (k tomu med, skorice a maslo emoticon ) a za minutu to je hotovy, nevim, co se mi na tom libi vic emoticon
a je to vlastne taky bezlepkovy emoticon
7. led 2009 v 18:43  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 stazi, a kdepak si ji poridila emoticon
7. led 2009 v 18:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 ja? emoticon me by to ani nenapadlo koupit..
pockej, mrknu na obal do kose, jsem ted dojedla zbytek..
ha, tak je normalne z country lifu emoticon
7. led 2009 v 18:49  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jeste, ze mas tu polovici, jinak bys zila na korinkach..coz je mi jasny, by ti vubec nevadilo emoticon
jak jste se meli pres vanoce?, kde jste vlastne byli, rikalas, ze jedete mimo cr nebo co
7. led 2009 v 18:58  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
 josefko, copak máš za problémy?
já jsem lepek vyřadila vlastně neplánovaně.
co říkáte na kamut?
8. led 2009 v 08:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš