Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 holky, dneska jsem si delala salat z cerne ředkve, mrkve a červené řepy zakapanej umeoctem a olivovym olejem a byla to zdrava zimni mňamka, dokonce všechny ty zeleniny spořádal i přítel. Zjistila jsem, že mu chutnají všechny zeleniny, který se v zimě mají jíst emoticon jsem se totiž dočetla, že jíst v zimě syrovou zeleninu nerostoucí u nás je stejně naprd emoticon
zítra zkouším polívku z červený čočky s koriandrem emoticon
8. pro 2008 v 19:11  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Rosi, s tou zeleninou to je pravda, taky se říká, že bys měla jíst jen teplou zeleninu, aby se tělo zbytečně neochlazovalo... A my zrovna včera měli hroznou chuť na klasický zeleninový salát emoticon Jak budeš dělat tu polívku? Mám totiž hroznou chuť na červenou čočku, zas jsem si ji o víkendu koupila...
8. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, v apetitu online jsem si taky nedavno vsimla salatu s cervenou repou, musim ji uz spotrebovat, mam ji nacatou v lednici..a ten umeocet tam ted nedavno hrozne chvalili a ze kazda kucharka ho pry musi mit emoticon

petuli, tak ja jeste pred cca 6 lety jsem byla varenim temer nedotcena..u nas proste varil m a ja to brala jako super extravaganci..z prace jsem prisla, hodila nohy na stul a "co bude zlato k veceri" emoticon ..a pak me kolegyne rekla o apetitu(ona byla zrovna vynikajici kucharka a apetit se ji hrozne libil), tak jsem si ho zacala taky kupovat a ejhle..ted vetsinou vymyslim recepty ja nebo zkousim neco z apetitu nebo ho pouzivam pro inspiraci a domyslim si svoji variantu..a uz bych rekla, ze jako kucharka jsem dobra(ale rozhodne ne ve stylu knedliku a svickovy..takze urcite kucharka " v modernim stylu" emoticon ) a hlavne me bavi zkouset novy veci emoticon

..josefka rikala, ze by se mely mlecne vyrobky prestat jist na 3 mesice, ze to je optimalni doba pro zjisteni, jestli cloveku nejakym zpusobem vadi..ja bych rekla, ze u me pomohlo velke omezeni hlavne syru typu cheddar, gouda...ktere jsem fakt jedla denne a urcite chleba..to zlepseni pri bezlepkove diete jsem zaregistrovala hned a velke..u me to byl teda problem s travenim, ktery je vicemene timhle omezenim vyresen emoticon ..
8. pro 2008 ve 21:59  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Catf, tak 3 měsíce to ještě nejsou, to je fakt. Chtela jsem jenom zaradit probiotický bílý jogurty, nic jinýho zatím. Chtěla jsem ještě od Tebe vysondovat emoticon jako od milovníka kávy, to je můj muž taky a chci mu koupit buď elektrickej mlýnek na kávu, nebo přístroj na presso (ale s cenou do 3 - 4 tisíc), dokázala bys myslíš podle svých zkušeností nějaký vybrat? Předpokládám, že si tyhle menší jednodušší přístroje nedokážou kávu samy umlít, že? A určitě nechci na kapsle emoticon On totiž m. miluje turka, a dělá si extra silnýho, což bych ráda nenápadně lehce omezila emoticon . Ale když by to nestálo za to, tak bych zůstala u toho mlýnku, nebo se mi celkem líbí nerezový kávovary. Jenže o problematice kávy nevím vůbec nic, jsem akorát na rozpustnou nebo na latte v restauraci emoticon Tak děkuju za případnou pomoc.

Včera jsem dostala nádhernou kytičku, skoro jako svatební, od stejné květinářky. Měla jsem totiž první narozeniny jako vdaná žena emoticon
9. pro 2008 v 09:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
 Peti: tak to gratuluji k narozeninám emoticon

Já jsem o víkendu ou rodičů nejedla moc zdravě a hned se to projevilo zkaženým trávením, takuž jsem včera vynechala kávu (ach jo!), sladký a tučný a dneska mám kuskus s květákem a luskama, mnam.

Jak jste na tom s cukrovím, já se nějak nemůžu odhodlat, navíc jsem jeětě nestihla zajít do Markse a koupit si nějaké pečící vychytávky...jo, vlsatně, včera jsem koupila mandle v čokoládě, to nesmí chybět emoticon
9. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 petuli: tak taky vse nej k narozkam emoticon)
xpila: polivka se z červené čočule je tady emoticon http://www.apetitonline.cz/recept/968/polevka_z_cervene_cocky.html
gabi: no ja uz jsem napekla z kila mouky pernicky a jinak to nechcu moc hrotit, budu delat slepovany piskoty s bananem omoceny v cokolade a pak mam ze svycarska pristroj, do kteryho se jen hodi testo a vyleze neco jako strambersky ucho emoticon)) vypada to podobne jak vaflovac a obsluhu zvladne i pritel, tak to budem řešit tak emoticon
catf: to ses fakt dokazala namotivovat do vareni, kdyz si ktomu predtim nemela vztah? to je teda obdivuhodny emoticon) muj pritel je na vareni docela nemehlo. snazim se ho zapojovat ale desne dlouho mu to vsechno trva emoticon emoticon
9. pro 2008 v 11:04  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, ja to vari asi vzdycky v sobe mela(vetsinou jsem doma kuchtila, co dum dal..experimenty..uz na zakladce), ale nejak po puberte ve dvaceti jsem byla "za damu" a nejak jsem to neresila, protoze m varil dobre..a pak to nejak samovolne prislo..ten apetit me uchvatil hlavne diky jednoduchejm a zajimavejm receptum

petuli, tak to je hezky ta kyticka, to se mi moc libi, kdyz chlap kupuje kvetiny emoticon

s tim pressem...je uplne zbytecne kupovat levny kavovar, ten nema tolik tlaku a naparovani mlika je spis opruz nez zazitek.... ale kup mu mokka konvici....maj typ bud na sporak nebo i elektrickou(dobra na cestovani)
http://www.seladon.cz/?modul=eshop&node=show-cat&cat=113

maj ji taky v obchodech jako vecchia bottega nebo potten and pannen.. kazdej spravnej ital pije maly espresso z tohohle kavovaru...prodavaj se ruzny velikosti, podle toho, kolik press chces udelat na jednou..kafe je z toho skvely a kava chutna uplne oriskove(umi to z ni vytlacit maximum chuti) a taky se da koupit kava primo do mokka(je nejak specialne mleta na spravnou jemnost)
9. pro 2008 v 11:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Catf: taky máme mokka konvici a je moc dobrá. Pokud vím, prodávají ji i v Ikea kolem 600...
9. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Holky, dík za blahopřání emoticon

Catf, díky za názor. Myslela jsem to, na co jsi mi dala odkaz, když jsem psala o nerezovým kávovaru emoticon , jsem fakt laik. Studuju Bottegu a pak sem ještě hodím odkaz emoticon Děkuju!
9. pro 2008 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, my jsme si ji privezli z italie..a dokud jsme si neporidili novej kavovar, co dela latte apod emoticon , tak jsme ji pouzivali nekolikrat denne emoticon ta elektricka verze by mohla byt zajimava, pamatuju si, ze kolega v moji byvale praci ji mel..my jsme museli pit ten instantni hnus a on si varil vonavou kavicku emoticon
jinak jsem rada, ze se ti nezamlouvaji kapsle..to kafe z nich je dost hnusny..ma horkou pachut..no pro fajnsmekra teda rozhodne nedoporucuju emoticon
9. pro 2008 v 18:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 tak koukam, ze musim osvezit diskuzi emoticon
dneska se mi poved fakt super recept a je celej muj emoticon ..chtela jsem udelat soba nudle(koupila jsem z quinoou v country lifu) na nejaky asijsky(lehce japonsky) zpusob..koupila jsem k tomu veprovou panenku(nakrajela jsem ji na 4ks.. cca 50gramove spalicky)..maso jsem nalozila do slunecnic. oleje, chilli papricek(cerstvych), sojovky, rybi omacky, estragonu, mleteho kminu, celerove soli a nechala 30minut ulezet..soba nudle jsem uvarila ve vode(staci 7 minut)..maso jsem ve woku usmazila s nati z jarni cibulky, mrkvi(tu jsem si nastrouhala skrabkou na brambory na dlouhe tenke platky) a zampiony na platky..ke konci jsem zeleninu vyndala(nechtela jsem ji mit prevarenou, ale hezky jasne barevnou a krupavou) a pridala ke scezenym nudlim...maso jsem zalila trochou vody(abych mela omacku na ty nudle), pridala sojovku, rybi omacku a zahustila kukuricnym skrobem a jeste chvilku povarila, aby omacka zhoustla a maso zustalo uvnitr jenom trochu ruzove.. na taliri jsem maso a nudle polila omackou a udelala jsem k tomu salat ze salatove okurky(nastrouhane stejne jako mrkev) s oliv. olejem(jenom kapkou), bilym vinnym octem, trtinovym cukrem a cernym peprem..bylo to fakt bajo, ale ja uz nejak ze zacatku vedela, ze ty chute pujdou dohromady emoticon ..panenka se da vymenit za kure nebo bilou rybu(estragon je na rybu perfektni koreni)
11. pro 2008 ve 21:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 holky, mohly byste mi, prosím, poradit nějaké dobré recepty na luštěniny? manžel je má rád, ale já je neumím moc připravovat, akorát čočku na kyselo a hrachovou kaši emoticon
12. pro 2008 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Chaarleene, zadej si na apetitonline do vyhledávače luštěniny a máš spoustu skvělých receptů emoticon O víkendu se zrovna chystáme na polévku z červené čočky, a co milujeme, je cizrna.

Catf, Tvůj recept si kopíruju, hlavně ty poznámky v závorkách mi přijdou obzvlášť důležité emoticon Zjistila jsem, že když přijdu domů utahaná z práce a myslím si, že si dám jenom sprchu a padnu, tak začnu přemýšlet, co kdybych zkusila uvařit tohle nebo tamto a následující půlhodinu trávím v kuchyni. Včera se mi myslím povedl skvělý jednoduchý rychlý recept - uvařila jsem hrníček rýže basmatti z M&S s trochou mořské soli. Mezitím jsem si ve woku opekla jarní cibulku, potom postupně cherry rajčátka, kukuřici a listy čerstvého špenátu. Pak jsem do toho zamíchala uvařenou rýži a závěrem jsem to promíchala s opraženými slunečnicovými semínky a kešu oříšky. Vonělo, vypadalo i chutnalo to skvěle emoticon Docela bych zavedla nějaké to album vyfocených jídel emoticon

Co říkáš na tyhle kávovary?
Tohle se mi líbí jako set i se šlehačem http://www.bottegaonline.cz/shop/detail/kavovary-186:1:5/milk-coffee-set-2688.html
Tohle designem
http://www.bottegaonline.cz/shop/detail/kavovary-186:1:2/cuor-di-moka-gran-gala-3cups---gioielli-collection-2684.html
Tohle jako dárkový balení
http://www.bottegaonline.cz/shop/detail/hrnky-na-kavu-184:1:3/gift-set-venus-2---espresso-hrnky-2851.html

Nevadí tam ten hliník??
12. pro 2008 v 11:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 peti, ten prvni je na sest porci, coz se mi zda pro jednoho moc..ten slehac na mleko k tomu vypada zajimave, akorat by bylo dobry se informovat, jak funguje, aby se neukazalo, ze je to zbytecne..dava si on do kafe vubec mleko?

ten prostredni se mi zda drahy, i kdyz je to novy a zajimavy design..to vypousteni vody mi nejak nedochazi, jaky to ma mit smysl a jestli to "normalni" clovek na chuti vubec pozna..

ten posledni je na dve presa, ale jestli si to bude delat primarne pro sebe, tak to opravdu staci..my meli tuhle velikost pro nas dva..
13. pro 2008 v 01:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 k tomu hliniku... tyhle kovnicky jsou vzdycky z hlinku..otazka je,jestli to znamena, ze to je ok..fakt nevim emoticon
13. pro 2008 v 01:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 catf, co sem obcas nakouknu, tak ty tvoje recepty vypadaji fakt dobre... Jeden dotaz - ja maso v podstate doted nevarila, tak moc nevim co to znamena nalozit maso do oleje. Konkretne teda kolik oleje, a jestli se to tim potre ci co emoticon)))
13. pro 2008 v 05:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kaculienka, ja davam jenom tolik oleje, aby se mi maso obalilo vsema ingrediencema, ktery do nej dam, takze staci trochu, dulezity je, aby maso nezustalo suchy, ale rovnomerne naolejovany..pak pouzijes marinadu na vareni, ale jen to, co ulpelo na mase
13. pro 2008 ve 13:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, vcera jsem mela od te kamaradky, jak jsem ti davala recept na vanilkove rohlicky...rohlicky, kokosove krouzky a kakaove pracny..a ona to fakt umi nejlip, co znam..to cukrovi je uplne krehoucke a neni preslazene..vezmu si od ni recept a hodim ho sem

jeste jsem premyslela o te konvici a dospela jsem k zaveru, ze ja bych m asi koupila tu novou designovou, protoze jsou vanoce..ac jsem si vedoma toho, ze ta "obycejna" uplne staci emoticon
vsimla jsem si, ze na vankovce maji obchod..nebylo by lepsi jit se na ne podivat tam, nez je kupovat pres net?
v praze je obchod na narodni, tak kdyz mi vyjde cas, zkusim se tam dneska mrknout a poptat se, k cemu je ten vypousteci ventil
13. pro 2008 ve 14:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Ahoj holky, poslední dobou vůbec nestíhám, vzala jsem si práci i domů na víkend emoticon
Koupila jsem tmavozelenou bio čočku, vypadala moc hezky, tak jsem z ní udělala polévku a přidala k ní i trochu červené, mělo to pak super barvičku emoticon
Tak jsem byla v M&S emoticon Kromě toho, že jsem si tam koupila kalhotový kostýmek do práce (sháněla jsem ho po celé Praze), tak i červenou rýži (něco jako divoká) a hrozně se mi tam líbí červené talíře...
13. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 catf dik, zkusim neco nalozit emoticon
14. pro 2008 v 09:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Catf, díky za zhodnocení emoticon Mezitím jsem objednala m. mlýnek na kávu, takže si bude moct připravovat čerstvě mletou, myslím, že už z toho bude nadšenej emoticon Mlíko do kafe si dává, i do turka.

Dělala jsem dneska výborné super zdravé nepečené jahelné kuličky z biokuchařky Hanky Zemanové, jsou výborný! Přidala jsem do alba nějaký fotky, tak v případě zájmu napíšu recept emoticon
14. pro 2008 v 18:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 petuli: tak presne ty kulicky jsem mela vcera na navsteve u kamaradu emoticon))
14. pro 2008 v 18:50  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, to vypada fakt dobre emoticon Ja strachala celej vikend v apetitu..nasla jsem recept na bezlepkovej jablecnej kolac taky od zemanovy..
a na plneny lilky a na kolacky z cerveny cocky, jahelny bramboraky..je toho hrozna spousta..vsechno to chci postupne behem tydne uvarit..

dneska jsem delala zeleninu ala ratatouille..cuketa, paprika, zampiony se osmazi na oleji do zlatova(kazde zvlast, nejlepsi je takova ta pruhovana panev, aby zelenina neplavala v tuku)..pak se osmahne cibulka s cesnekem, prilije se lzice cerveneho vinneho octa a prida lzicka cukru, provensalske bylinky(salvej, tymian, rozmaryn) a bazalka, sul, pepr..ostatni zelenina se k tomu prida, promicha a jeste chvilku zahriva a je to emoticon
14. pro 2008 ve 23:28  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 charleene, o vikendu jsem hledala recepty pro ninouche a katu z diskuze K. Caithamelova.. nasla jsem zajimavej recept na marockou cizrnu, cizrnovej mix s masem a kolacky z cervene cocky..behem tydne to zkusim uvarit a jestli to bude k jidlu, tak to sem pridam emoticon
15. pro 2008 v 09:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jo a jinak, tenhle mam vyzkousenej...potrebujes seminka bily nebo cerny horcice a rimskeho kminu...lzicku od kazdeho osmazis na slunecnic oleji, az zacnou vyskakovat z panve..pak je rozdelis na polovinu..jednu pouzijes do marinady na maso(treba kureci spodni stehna, kridla nebo cela stehna), druhou do cervene cocky
cervenou cocku das na panev, zalijes vodou a dusis do zmeknuti, k tomu pridas brambory na kostky a ke konci nakrajena velka rajcata..osolis, opepris a pridas koriandr(nejlepsi je cersty)..jestli mas jen suseny, tak nejlepe pridat uz od zacatku, aby se rozvonel
kure das do varne misy, pridas koreni, sul, pepr a nejake indicke koreni(ja pouzivam tandoori..takove trosku palive, slane) nebo curry a koriandr..a peces v troube
ty brambory si muzes nejdriv trosku osmahnout na oleji s kurkumou, pak budou krasne zlute a s oranzovou cockou, cervenym rajcetem a zelenym koriandrem to jsou super barvy emoticon
15. pro 2008 v 09:59  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jeste jsem zapomnela dodat, ze jako zaklad pod tu cocku usmazim cibuli nakrajenou na kolecka a strouzek nebo dva cesneku(podle chuti)
15. pro 2008 v 10:02  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    V Rudici
 catf super, uz se tesim, az to vyzkousimemoticon a na ten druhy recept jsem taky zvedava!
chtela jsem se zeptat, kam chodis pro koreni? mas nejaky oblibeny spesl kramek, nebo kupujes normalka v potravinach/zdravych prodejnach? v Brne vim o jednom fajn obchudku s korenim, ale v Pze ne...
15. pro 2008 v 11:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 ninouche, koreni kupuju v tescu nebo hypernove v tech mezinarodnich sekcich a pak v myslikove ulici, kde je arabsky obchod a pak v marks and spencer...mam vyhlidnuty indicky obchod v ciklove ulici v praze 4, ale docela blbe se tam dostava..je to spis na auto

k tomu oleji na smazeni..ja pouzivam sadlo, pokud se hodi..taky je dobry avokadovy olej, ale asi to bude stejne jako s tim kokosakem, ze je vcelku skoda na necem tak dobrem a docela drahem smazit
15. pro 2008 v 19:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Catf, ratatouille je naprosto úžasný, děláme ho celkem často. Občas ho posypu rozdrobeným kozím sýrem nebo bryndzou a k tomu opečená bagetka emoticon Budu se muset vypravit do té Myslíkové, hrozně dlouho jsem tam nebyla a přitom to mám skoro za rohem...
Výborný je taky sezamový olej, normalní nebo z praženého sezamu, ten používám hlavně na ochucení.
Holky neznáte BIO obchod ve Štěpánské? Zítra se tam chystám, tak abych případně věděla, co tam mají emoticon
15. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 xpila, maj tam vsechno stejny jako vsude jinde emoticon spoustu lustenin, testovin apod..akorat malo kosmetiky..hlavne kiss my face apod..koukala jsem tam na nejake balsamy na rty a ptam se slecny, jestli jsou ciste prirodni a ona, ze jo a v ingrediencich bylo royal jelly, coz je zivocisnyho puvodu a na seznamu "nevhodnych" ingredienci peta emoticon
mam pocit, ze coutrylife v jungmance ma vetsi vyber jidla

ja muzu doporucit obchudek na albertove(zastavka albertov, tram 18,24,7..2. stanice z karlova nam.)..maji i bezlepkove veci, ruzne rostlinne pomazanky, jogurty, dezerty a spoustu obilovin a testovin(i bezlepkove), bio vajicka, citrony a dalsi zeleninu, rostlinny mlika apod..a pani prodavacka je moc prijemna(obchod ji patri)a hlavne ma prehled..dneska jsem tam byla a koupila bezlepkovej chleba a amarantovy lupinky(amarant je dalsi bezlepkova obilovina podobna kukurici) a life food lnene bio chilli krekry..oboje jsou moc dobry

taky jsem si vsimla, ze na zacatku cernokostelecky(strasnice), jede tam tram 11 z muzea, je nove otevrenej bio obchod..jezdim tamtudy kazdy tyden, tak se mrknu, co tam vlastne maj

jo a v neposledni rade jsme se s m zastavili v rimsky na vinohradech, kde je italsky deli, koupili jsme parmskou sunku(maj ji tam fakt jemnou) a nejaky syr pro m a ja si koupila polentu a 70% cokoladu s kousky kakaovejch bobu emoticon ..v apetitu jsem objevila recept na polentove knedlicky..chci si je udelat s kozim syrem emoticon
15. pro 2008 ve 20:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš