Menu Forum

Zdravé vaření. A co na to Váš drahý?

15. říj 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 cau Zabitulko emoticon kozi syr hermelinovyho typu muzu vzdycky, narozdil od pritele, ten ho nesnasi, tak kdyz jsme ve Svycarsku, tak ho dycky kupuju, je to vlastne nejlevnejsi plisnak emoticon v cesku ho kupujete kde?
22. lis 2008 v 16:07  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 Dneska jsem varila hovezi s fazolema, cukeou a rajcatama - meli jsme bio maxi fazole od pritelova dedecka emoticon zamichala jsem tam i cizrnu a pritelovi i chutnala emoticon nejv ic ale chutna nasim osmakum emoticon
nemate nekdo nejakej dobre recept s mungo fazolkama?
22. lis 2008 v 16:09  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabitulka
1
Registrovala se 19. března 2008 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 2 alba. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
zabitulka
1
Registrovala se 19. března 2008 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 2 alba. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Pardubice
 nazdarek Rosi, ted ve finsku ho kupuju normalne v obchodechemoticon ale v CR jsem ho objevila v brne v tescu u nadrazi (maji tam nove otevrene potraviny - resp cele predelane a najde se tam toho spousta!)..hmm, ale ze je ve schweizu nejlevnejsi, to ti zavidim! tady to tak levna zalezitost neni. ale to ani plisnaky jako takove. (u nas ho jim taky jen jaemoticon

hmm, hovezi bych si dala, ale tady se maso dost tezko kupuje na vahu a nenalozene.. takze jsem opet bezmasna. ale jedla jsem tu nejlepsi polevku minestrone! varili dva sefkuchari...

mungo fazolky ani neznam.
22. lis 2008 v 17:54  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Rosi, já mungo fazolky přidávám normálně do salátu, nic extra s nima nedělám emoticon
22. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 zabitulka: mungo fazolky jsou takove male zelene, rychleji varene, nez normalni a chutnaji trosku jako zeleny hrasek emoticon nechavaji se i naklicit a pak se davaji do salatu, ale to mi moc nejede
xpila: salaty delas s naklicenyma?
23. lis 2008 v 09:55  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Rosi, ano, s naklíčenýma. Normální jsem zatím nedělala.
23. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 Aha, tak ty mi moc nejedou emoticon ale přítel by se jich užral, to nechápu emoticon jinak mu nic moc zdravýho nejede, zeleninu nemusí´vůbec a ovoce leda tak banány, ale naklíčený mungo jí po kilech emoticon emoticon
23. lis 2008 ve 12:09  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Tak to je celkem zvláštní emoticon Můj sní naštěstí všechno a bez řečí a ještě se díví, jak je to dobrý emoticon
23. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Catf, taky jsem dělala ten salát s cizrnou z apetitu (mmch jsem na těch nových stránkách zaregistrovaná a sbírám si recepty do online kuchařky, myslím, že se tam dají vkládat i vlastní recepty s fotkami emoticon ), dělala jsem ho podle receptu a je taky moc dobrej. Včera jsme pekli celé kuře s paličkou česneku uvnitř, tymiánem, mořskou solí a trochou pepře, ke konci jsme ho potřeli vypečenou šťávou s trochou medu, pekli jsme ho pomalu asi 4 hodiny a nemělo chybu emoticon A k tomu bramborový salát s avokádem podle receptu v prosincovém apetitu.

A co Vánoce? emoticon Máte nějaké svoje zdravejší varianty bramb. salátu (v apetitu je jich teď docela dost, plánujem jich pár vyzkoušet a ten nej udělat na Štědrý večer, kdy budem poprvé s m. sami emoticon emoticon ), a co ryby nebo nějaké cukroví? Chtěli bychom to pojmout netradičně tradičně, odlehčeně, no a nenabrat pokud možno emoticon
24. lis 2008 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 petuli: delam salat z nakrouhanych brambor, cibule, pepre, okurcicek, a "zalivku" olivovoolejovo citronovou emoticon
24. lis 2008 v 09:59  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1249 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
 Ahoj ženy, já bramborový salát nebudu rozhodně dělat s majonézou, zálivku dělám z horčice a láku ze zeleniny, maličko oliváku a jogurt. a je to dobrý...
24. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Petuli, u nás se nikdy do salátu nedávala uzenina ani vajíčko, takže aspoň o tolik je salát lehčí, loni jsem dala tatarku a jogurt půl napůl a asi to tak udělám i letos - moji chlapi (krom manžela ještě tchán a švagr, kteří budou s námi) by mi jinou alternativu nejedli emoticon , dost lpí na tradicích. Ryby dělám přírodní, nesmažím během celého roku, tak ani o Vánocích. Do cukroví dávám minimálně z poloviny špaldovou mouku, obvykle méně cukru než je v receptu (a pokud je to možné, dávám třtinový), a vybírám si spíš "sušší" cukroví s menším množstvím tuku, vůbec ne s krémem. Nepeču toho moc. Větší problém než v domácím cukroví vidím spíš v návštěvách - tam člověk neví, co do toho dali, navíc nabízejí chlebíčky (to je slátanina největší - bílá veka, salát, šunka, brr, chlebíčky jsem nejedla ani jako dítě) a podobné bomby emoticon To řeším obvykle tak, že se najím něčím lehkým před návštěvou a pak jen sem tam zobnu cukroví, které mě zaujme emoticon (hostitelé ze mě radost nemají emoticon). Jako dospělá jsem nikdy o Vánocích nepřibrala (v dětství nevím, to jsem to neřešila emoticon), jaksi jsem neměla důvod emoticon
24. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 my na vanoce nedelame klasiku, protoze pro m to je obycejne emoticon ..takze on nastolil u nas novou tradici..kapra uplne nesnasi(ja ho teda taky nemam rada) a ostatni ryby neji..bramborovy salat delame behem roku k barbecue..neni to sice odlehcena verze, ale urcite je jinaci..my tomu rikame americky salat emoticon ..brambory se uvari ve slupce, usmazi se slanina(pouzivame matinku nebo bacon z tesca, hlavne ne klasickou ceskou nebo "anglickou" slaninu) do krupava, uvari se vajicko, nasekaji kysele okurky, smicha se majoneza s dijon horcici a prida se cerstvy kopr, morska sul, cerny pepr..do zalivky pridavame taky lak z okurek..podstata je, aby byly brambory horke, kdyz se smichavaji s ostatnima ingrediencema(tlacime je pres takove to ctvereckove sitko)..

petuli, my delame na vanoce vetsinou celou sunku nebo husu.. polevku dynovou, cibulovou, krevetovou..kazdy rok delame neco jineho vcetne dezertu..tyhle vanoce se chystame na recept na husu z prosincoveho cisla a na skotskou rybi taky z tohohle cisla(akorat ji budeme delat z krevet, krabu a musli slavek..)
k huse budou nemecke kulate knedliky(pro sebe si udelam specialni knedliky bez mouky z brambor a kukuricneho skrobu..taky z apetitu..z toho cisla o ceske kuchyni)
cukrovi nepeceme, protoze ho nejime..spis bych to videla na nejaky lehky ovocny dezert nebo cokoladovou penu nebo zmrzlinu(mame takovy ten pristroj na zmrzlinu, ktery sam micha a mrazi..v jednom cisle apetitu byla skvela jogurtova zmrzlina s boruvkama..tak asi neco takoveho to bude..)
no a petadvacateho jdeme k mamince na klasiku..rizek, vinna klobasa, salat, rybi polevka(pro m dela hovezi vyvar s kulickama)
24. lis 2008 v 11:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 jo,k te huse bude cervene zeli na sladkokyselo emoticon
24. lis 2008 v 11:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Tak my teda na Vánoce máme klasiku - rybí polévka, smažený kapr a bramborový salát. Ten ale děláme lehčí, nedáváme ani uzeninu ani vajíčko a majonéza půl na půl s jogurtem. U nás mají všichni kapra rádi, takže si ho nemůžeme odpustit.
Cukroví nejím (celkově nejím skoro žádné sladké), takže mi to ani nevadí. Ale snažím se dělat lehčí varianty - třeba s vločkami, tmavou moukou apod., budu muset něco pohledat.
Na 25.12. vždy děláme krůtu s bramborovým knedlíkem, zelí a špenátem,, polévka krůtí vývar (kaltoun), vždycky se sejde celá rodina.
24. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Rosi, gabbi, zkusíme před Vánoci obě varianty, díky.
Hermi, uzeninu do salátu nedáváme taky nikdy, ale vajíčko ano a přiznávám se, že mi chutná, vybírám pak hlavně žloutky emoticon Mamka dávala 1 tatarku a 1 majonézu, do čehož se mi už nechce, takže to bude určitě bez ní. Nejedli jsme kapra, takže filé nebo řízky, no a to bych taky trochu odlehčila, asi bych upekla pangasia v troubě se zeleninou.
No a cukroví, moc cukrářka nejsem, tak pokaždé spíš zkouším a doufám, že z toho něco dobrého vyleze emoticon Dáváš třtinový, i když je v receptu moučkový? Minulý rok jsem uz pekla s medem, popř. s javorovým sirupem a se špaldovou moukou, ale neuvědomuju si, jestli ve výsledné konzistenci těsta ten moučkový nehraje větší roli.
Krémy taky dělat nebudu, já na mastný a tučný totiž taky nejsem a m. stačí pár kousků cukroví sem tam a je mu celkem jedno, jaký druhy.
Děláš třeba klasický vanilkový rohlíčky?
24. lis 2008 ve 12:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Wow, to je jídla emoticon Ta skotská rybí polévka se mi taky líbí, protože není z kapra emoticon , jinak rybí polévku jsme taky nikdy nemívali, mamka dělává na Štědrý den na oběd zelňačku (mléčnou). A já mám s husou i kachnou problém, protože mi to moc nejede, je to moc tučný a velký a vůbec... emoticon Každopádně 25. pojedeme taky k mým rodičům, takže tam to vidím na něco velmi klasického, mamka inovace a alternativy moc neprožívá.

Xpilo, taky bych ráda řekla, že nejím sladké, bohužel deficit docela pociťuju a ne vždycky to zachrání jablka nebo sušené ovoce, moje tělo prostě sladký hřešení vyžaduje emoticon Kaltoun?? Slyším poprvé emoticon

Jo catf, to všechno vždycky vaříš sama?? To mi připadá už fakt hodný šéfkuchaře emoticon
24. lis 2008 ve 12:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Petuli, kaldoun (někdo říká kaltoun) je vývar se zeleninou, masem, knedlíčkama a domácíma těstovinama, je to taková klasika a málokdo ví, že se to tak jmenuje emoticon Já si občas dám něco sladkého, ale to už na to musím mít vyloženě chuť. Třeba sestra je schopná sníst denně tabulku čokolády, jinak má absťák emoticon A mně hlavně sladký ani moc nechutná...
24. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
 Holky, jak se zde pořád bavíte o apetitu, já našla apetitonline.cz na netu, vy to odebíráte i jako časopis? Já to nikde neviděla!!! Kde k tomu přijdu? Vypadá to, že je tam spousta zajímavých a netradičních receptů, hlavně se tam objevují suroviny, které v českých klsických kuchařkách moc nejsou, tak by mě to zajímalo. děkuju!
24. lis 2008 ve 12:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Hm, tak to jsem potom na tom spíš jako Tvoje sestra, ne s celou tabulkou, ale povětšinou si vzpomenu, že bych si něco sladkého hrozně dala. Třeba včera jsem měla tak nutkavou chuť, že jsem přemýšlela, jestli neupeču irský jablečný koláč, ale nakonec jsem si šla do postele číst a přešlo to emoticon

A díky, už vím, co kald(t)oun je emoticon
24. lis 2008 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Jinak můj manžel je hroznej, nejlepší zelenina je pro něj klobása, párky apod.! On vůbec není zvyklý jíst zeleninu! když jsem dělala kapustový karbanátky, tka jsem mu do toho musela dát maso, vyjímečně to snědl, ale jinak je to hrůza! on nejí žádný saláty, pečivo jen bílý, kdybych jedla jako on, tak jsem jako koule a navíc nemocná bez vitaminu! má hrozně chudou stravu, ale je prostě hrozně těžký ho přinutit sníst něco alespoň trochu zdravého! máte nějakou metodu na nezdravě stravující se chotě? emoticon
24. lis 2008 ve 12:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Já teda nikdy neslyšela, že by se do bramborového salátu dávala uzenina...ale vajíčko si teda neodpustím...navíc na něm nevidím nic špatného. Rybka bude pečený pangas a polívku dělám houbovou.

Ad cukroví, ja miluju pečení, takže si to užiju, navíc letos jsou v apetitu takové mňamky, že neodolám. Třeba ty rozinky v rumu s čokoládou... emoticon emoticon Manžel ho zbožňuje, hlavně medové perníčky...
24. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Janeee, jasně, už asi 4 roky emoticon Mají ho všude, třeba i v Intersparu u pokladen jsem ho viděla, nebo na jakýmkoliv stánku, zkus se zeptat. Teď je zrovna v prodeji vánoční prosincové číslo, je to výborná inspirace emoticon Ty recepty jsou tam dobře sepsaný, úchvatně nafocený, ze surovin, co fakt není problém sehnat a ještě se nám nestalo, že by se nám podle něho něco nepovedlo, nebo nechutnalo emoticon
24. lis 2008 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Janeee, no mě překvapilo, jak ochotně se manžel ke zdravější variantě stravování přiklonil, ale trochu to přičítám i informovanosti, protože když si čtu o éčkách, nebo v biokuchařce, nebo články o zdravé stravě vůbec, tak jsou tam občas takový děsy, že je přečtu nahlas, a ono to působí i na něj. A to byl silnej kuřák, párky k večeři, nákup ve večerce apod., než jsme spolu začali bydlet emoticon

Gabbi, dáme pak někde sraz a nějaký cukroví si vyměníme, ne? emoticon Perníčky, to bylo první, co jsme spolu s m. pekli, tma za okny, svíčky doma, m. v kuchařské zástěře a už jsme jeli emoticon
24. lis 2008 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blka (32 r.)
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1212 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Na Bouzově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
blka (32 r.)
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1212 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Na Bouzově, Region Olomouc
 Janeee: tak to máš stejného manžela jako já. Ten bez masa nevydrží ani den. Když si dá někdy ovocný salát "na večeři", tak ho pak musí zajíst klobáskou emoticon . Pečivo jí taky jen bílé rohlíky. Pokud upeču nějaký chleba, tak si dá (protože nekoupím rohlíky emoticon ), takže sem tam má zdravější pečivo. Kapustové karbanátky bych klidně udělala bez masa - na oběd by mi je snědl, ale za 2 hodiny by chodil jak mlsnej pes a nevěděl by, co by.

Že patří uzenina do bramborového salátu jsem taky neslyšela. Já dávám klasicky vajíčko, mrkev, petržel, hrášek, kyselou okurku, hořčici a majonézu s tatarkou. Možná si letos pro sebe zkusím udělat na půl s jogurtem.
24. lis 2008 ve 12:57  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 teda to já můžu H.číst cokoliv, on prostě stejně nejradši sní párek!!! Asi budu muset nmajít drastičtější články emoticon Tak to já se po tom Apetitu podívám, já jsem ten časák fakt nikde neviděla!!!
24. lis 2008 ve 12:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Peti, člověče, tak to abych začala trénovat, aby jste pak nebyli zklamaní... emoticon

Mně to taky přijde strašná romantika, péct spolu vánoční cukroví, těšit se na "ježíška"...letos si to bohužel užiju sama M je teď na delší dobu pryč a vrátí se mi až těsně před Vánoci.

Jinak jsem si říkala, že letos kamarádky podaruju tím domácím čajem, co byl v nejnovějším čísle, hezky to zabalit...akorát musím sehnat bio pomeranče, to bude asi boj.
24. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 já miluju perníčky, pečení i jezení emoticon jinak Vánoce z hlediska zdravýho jídla nijak neřeším, je to jen pár dní a když toho nesním pět kilo, tak se mi nic nestane emoticon snad emoticon)) s přítelem budem u našich, takže se těším, že se nadlábnu něčeho jinýho, než co vařím. Možná jim ale přimíchám do hrachový polívky cizrnu emoticon Nevím jestli jsem o Vánocích někdy přibrala, se nevážím a je klid emoticon
24. lis 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Tak tto naštěstí ten můj jí skoro jen tmavé pečivo (dobrovolně), ovoce a zeleninu i všechno, co uvařím emoticon Nemá s tím sebemenší problém, naopak to uvítal, protože jeho máma skoro vůbec nevaří a když už, tak polévku z pytlíku, párky apod., takže děs a hrůza! Jelikož spolu ještě pořád nebydlíme (až na jaře), tak mu dávám i domů v miskách, co vařím doma emoticon
Apetit je super, já si ho teda nekupuju, stačí mi z netu. Ale jinak jsem hodně ulítlá na kuchařky a podobné časopisy, vaření je moje vášeň! emoticon
24. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
fotoportrét
fotoportrét
gabbika
 Rosi, jsi můj člověk, ja doma váhu nemám a jestli mi ji někdo přinese, tak ji hodím z okna. Stravuju se tak abych se cítila dobře, nebudu řešit kilo nahoru nebo dolů... emoticon
24. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš