Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doobréé ránko :-) miluju ranní vstávání, miluju dementní dotazy, miluju otravný lidi, miluju svojí práci :-D holky já kynu neskutečně :-( za poslední tejden mám o kilo navíc =-) tímhle tempem mi budou muset za chvíli udělat oblouček do klávesnice :-D nebo delší ruce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy budes v praci koncit? By sis pak mohla klavesnici pokladat na brisko :-D
Odpovědět
V lete ti to budem zas zavidet, takovy brzky uteky z prace ]-( ja bych taky chtela pruznou pracovni dobuuuuuuu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe jako homer simpson :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu tam mělo bejt napsaný :-) venku je tak hnusně ..
Odpovědět
Dobré ránko, Leo, už to reklamuju podruhé ... co nějakou fotečku? ;-) Taky máte tak hnusně?
Odpovědět
Profilova fotka
anlek achoooj .. no jo fotečka... poslední tři dny nebyla doma zrovna ideální konstelace hvězd na focení :-D ono se mezi tim hádáním dost blbě říká milášku sereš mě a poď mi vyfotit bříško :-D :-D doufám že dneska po cvíču nebude nic co by bylo "špatně" - jako včera zaplej počítač se střílečkou, na největší plotýnce ten nejmenší kastrůlek atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budeš si možná holt muset počkat až na svatbu :-D :-D přivezu se ti osobně :-D jak vůbec pokračujete ? mě se tuhle o vaší svatbě zdálo ale jela jsem jen okolo :-) tak ani nevim jaký jste to měli :-D
Odpovědět
Aha, to my také nevíme, jaké jsme to měli .... Ale snad to bude super. x-) No pokračujeme: šaty objednané (ty, co jsem našla na netu a zamilovala se do nich), botičky bílé koupené (na prvni pokus), prstýnky doručené (David bídák je má na jihu a pořád mi je zapomíná přivézt ukázat ]-( a já zvědavka trpím). Včera volal Davidovi Jirsa a opravdu máme svoji hodinu, co jsme chtěli - 16.00, takže jsme včera v noci objednali oznámení, až je budeme mít, ukážu :-D Uz mame skoro hotove svatebni stranky ... Ale pokud se na ne nekdo budete chtit kouknout, tak vam odkaz poslu mailem, nechci, aby na ne lezl kdekdo ... A sem chodi smirovat ruzni lide. Máma dohodnutého kamaráda, co dělá catering, že nám udělá hostinu. Na sobotu na garden party máme objednané také místo, neb nás bude 90, bez dětí. Z toho, co nemáme mě teď napadá: kadeřnice a účes pro mě, kosmetička, kytka, někdo klo bude hlídat děti během svatební hostiny (ikdyž do konce dubna uvidíme, má se mi ozvat kamarádka), ... Leo, můžu s tebou počítat, že mi pomůžeš s výzdobou svatební tabule?
Odpovědět
Jo a zítra měníme okna, tak jsme doma všechno zabalili .... Nějak nevím, kde mi hlava stojí, tak je klidně možné, že jsme na něco zaplmněla.
Odpovědět
Profilova fotka
no jasnééééé jasnéééé to víš že jo ;-) kdybys potřebovala kamínky průsvitný tak ty mám i doma :-D teda s těma prstýnkama je to bídák :-) to bych nevydržela :-D hlásím se ihned o odkaz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se ihned hlásím o odkaz :-) Do Leni svatby bude ještě nákej srazík, ne? Tam se nám taky přivezeš Leo osobně, ne? x-) Ale na fotečku jsem taky zvědavá, kdyby byla dobrá konstelace.... ;-) Min. týden jsem se dozvěděla, že je MM kolegyně z práce těhotná, se to kolem nás nějak všechno těhotní :-D . Ale na Markét okolí v práci asi nemám :-D Leni C, to já bych nevydržela ani do 21:30, dělala jsem pár let v létě doručovatelku, vstávala ráno v 5 a večer v 9 už jsem byla tuhá :-D , tak máš můj obdiv ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No já bych od května měla bývat častěji na jihu, dokonce možná budu mít i nějakou prácičku na jihu .... David se mě tam snaží všemožně dostat. :-D :-D :-D Tak pro srazík jsem. Leníku, pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D doooobrý anlek doobrý stránky :-D už se těšim na to oznámko x-) leni tak u nás naštěstí nehrozí že by nás bylo víc :-D přeci jen věkový kategorie a rodinný poměry tu tomu nenasvědčujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vzala jsem svatebni album do prace tak jsem si zavzpominala, jsme tu asi hodku na to cuceli a vypravela jsem a vypravela :-D Leni ja chci taky odkaz a pokud budes chtit, tak y ti rada pomuzu ;-) Zrovna ted v sobotu jdu byvale kolegyni pomahat a 1.5. se bere tak se tesim Leniku kdy zarucene vydrzim je v ut a ve ct to mi jde ordinace :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, stránky super, jste profíci ;-) Taky se těšim na oznámko...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky hlásím, jako pomocnice, kdybys potřebovala..... Mě se vdává ta kámoška 1.8 a chtěj to mít ve stromovce taky odpoledne, nejlépe asi ve tři a jim z radnice ještě neřekli jestli ve tři nebo ve dvě nebo kdy... :-N
Odpovědět
Když David se zná s Jirsou, tak jsme měli možná trochu protekci. :-N Leni, pošli mi prosim tvoji adresu, pošlu ti stránku. Jééé, vy jste tak hodné, že mi chcete pomáhat, myslím, že toho ráda využiju. x-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem dneska doma, včera mi sekali osmičku vlevo dole, tak si dávám dneska od práce oraz ;-) . No ale jelikož to bolí, tak asi stejně zalezu do postýlky :-N . Leni, pošli mo prosím taky odkázek, ať se mi zvedne nálada :-) Ať vám to v práci rychle utíká a nikdo vás nezlobí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni pekny!! My ted predelavame ty nase, to vite uz jsou okoukany:-))
Odpovědět
Hani pisni mi taky mail, pošlu ....
Odpovědět
My jsme je chtali úplně jiné a jinak .... Ale nebyl programátor, který by to naprogramoval ;-( Ale stejně jsem s výsledkem spokojená .... Jen měly být tak, že každý by se tam zalogoval a my bychom mu nastavili, co bude vidět, tím by bylo vyřešené, že někoho zveme na hostinu a někoho ne ....A podobně ... Ale na to jsme je začali chystat mooooc pozdě. ]-(
Odpovědět
Leni, máš ho v IP ;-) , díky.
Odpovědět
Hani, poslané ... Já za chvilku mizím.
Odpovědět
Leni, díky moc, fakt super stránky, těším se na oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni jen pro pobavení :-D dneska jsme měli "pštrosí vejce " :-D :-D schválně jestli uhodneš co to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se vráti z "oběda", kterej jsem strvála v bance kvůli přefinancování bydlení ]-( a jsem totálně vytočená ]-( . Náhodou zapomenutá informace, že vedení hypotéky je 150/měsíčně, nahodou neřeknuto, že se kvůli tomu musíme založit spešl účet u nich v bance, z kterýho se to musí platit atd atd
Odpovědět
Profilova fotka
no hezký leni :-D ale běda kdybyste náhodou zapomněli zaplatit co ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to víš to by hned buzerovali blbečkové ]-( radší změňme téma nebo budu sprostá :-D co je to, to pštrosí vejce? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já věděla že tebe to potěší - tak pštrosí vejce je prosím uvařený vajíčko, obalený v mletym mase - taková minisekaná :-D je to docela srandovní, kupodivu to i docela dobře chutnalo :-) ale ten název mě fakt pobavil, chtěla jsem ti to psát už včera ale nedostala jsem se sem - tak jsem ti aspoň vyzjistila dneska co to je :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?